Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
28. jan 2010

Deni ako idú vaši? Pri takom množstve snehu budú mať zaujímavú cestu.

denisse
28. jan 2010

nocnym vlakom .. to snad pojde ...

lenca13
28. jan 2010

My sme sa boli trochu vyvetrat,je tam riadna zima 😖 ,ale ten sneh je krasny 😉
Deni tak si aspon vasi zase uziju Nelinku 🙂
Dali sme si s Jarinom na zahriatie vajcovy konak,co nam ostal este z Vianoc 😀 😀 😀
Dad ako robis ten krabi salat?

dadulik
28. jan 2010

tak moje dieta si definitivne povedalo, ze s dennym spankom je amen 😔 tak zajtra ani neskusam 😢
aj my sme boli vonku na saniach, ludia tu je neskutocne snehu, moj clovek od jednej doteraz nonstop odhrna 😲
leni, krabi salat, krabie tycinky nakrajat na male kocky, kukurica, kysla smotana (alebo biely jogurt) a trosku osolit, mnam 😝
slimaciky sa podarili, cely dom mi z toho vonia 😀

denisse
28. jan 2010

dad a jani, cim dalej tym viac vas obdivujem, ze to zvladate, ked mate tych muzov tolko v robote .. moj roman je posledne dva tyzdne dlho v praci .. co znamena ze chodi domov medzi 19 a 20 vecer, vcera prisiel od 23.10 ... a ja som uplne hotovson 😝 😝 😝 😝

jaduska
29. jan 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 nikde nikto?

deni - všetko je sila zvyku....ja si zas neviem predstaviť,aké to je, keď je muž každý večer doma 😀 😀 😀 😀

lenca13
29. jan 2010

Dobre ranko,no posledne dni je tu ako pusto ☹
Julik tu uz davno nebola,zeby chodila do prace 😕
Jadus aj sa San tesi na prve vysvecko?

dadulik
29. jan 2010

ahojte, tak my sa tu z toho snehu asi pose.... 😠 furt kyda 🙄
deni, ani ja si neviem predstavit, zeby jaro robil napr. na osmicky a bol kazdy vecer doma, hoci niekedy by som si to zelala 😉 ale je to fakt o zvyku 😉
uvarila som rajcinovu polievku a budem robit kapra v alobale a zemiakovu kasu 🙂
inak nemame v plane nic, asi pojdeme pozriet babky, ci sa odhrabali z dvora 😲

sticker
autor
29. jan 2010

No ahojte 🙂 Ja som bola hore síce ako vždy o 4:14 ale tak ma bolela hlava hneď ako som vstala. Tak som zjedla buchtu a capla som si ružovú. Potom som si ešte ľahla s poduškou na očiach... Trochu to zabralo. Keby nešiel mm do roboty tak si veru ešte poležím. Baby sú moc živé...tak by som šla s nimi na kopec... V podstate asi by som aj mohla.... Jaja má síce nádchu, ale nie je to nič strašné. No asi radšej ešte počkám. Aj keď zajtra je sobota a to znamená plný kopec 😒 .
Dnes zase periem a robím polievku a druhé netuším. Teda aj by som mala typy, no viem že malé budú frflať..

lenca13
29. jan 2010

My sme si boli u dokiny zobrat ant,mame v krku streptokoka 😖 dnes je tam ozaj prijemne,von mozeme chodit 😉
A budeme mat asi alergiu na chlad,ked sa na nu dokina pozrela tak sa ma opytala ze ci ju kremujem,a ze kojene dieta nema alergie 😕

Jani aj dnes bolo dost deti na kopci,boli tam skolkari 🙂

sticker
autor
29. jan 2010

No ja asi tiež pôjdem von.....hádam s nádchou nemusím byť doma. Kamarátka šla s malými k MUDr. lebo z tej nádchy aj riadne kašľali a menší mal laryngitídový záchvat a ona že von môžu kľudne chodiť... Tak pôjdeme na kopec. Snáď nejaké miesto nájdeme 😀
Inak som si všimla, že Jul má ruky veľmi suché a to má vždy vonku rukavice 😒 Také suché, červené miesta....žeby alergia? Dúfam, že nie.

lenca13
29. jan 2010

Jani,ved Timea ma uplne cervene lica,ked doberieme ant, ze jej da sirup Zodac ten je tusim proti alergiam tak som zvedava 😕
Na alergologiu nas zatial nemoze poslat,az od 3 rokov ked tak nas posle na kozne 😖

lenca13
29. jan 2010

Ja idem robit spenatove halusky,mm tam ostala este ryza a pecienka

sticker
autor
29. jan 2010

To skôr to kožné 😒 . Tam som s Jajou bola v dvoch rokoch... Mala suché miesta na nohách...krém ale pomohol našťastie. A ty si si všimal či to má viac keď idete von? Keď ste boli teraz nejako viac doma mala to?

lenca13
29. jan 2010

Jani ona ma praveze cervene len tie lica nic ine,aj teraz sme doma uz skoro hodinu a stale ich ma cervene 😖

sticker
autor
29. jan 2010

To má aj Nelinka... 😨 Včera som fotky na FB pozerala a sme to tam preberali.....
Inak super sneží..to asi nepôjdeme von, lebo Jaja nevie vonku dýchať, keď ten sneh tak letí priamo do tváre 😝

lenca13
29. jan 2010

Jani tiez som videla tie fotky

sticker
autor
29. jan 2010

A máte to také nejaké?

dadulik
29. jan 2010

my sme sa boli prejst vonku na sankach, ked svietilo slniecko, bolo celkom prijemne, ale akonahle zapadlo, zase sibirska zima 😖
laura pozera teraz pipi dlhu pancuchu, vypytala si ju sama 😀 pojdem jej urobit veceru, a ja dojest toho kapra v alobale, inac nic moc, uz to robit nebudem 😝 najlepsie je to naozaj vyprazit 😅

lenca13
29. jan 2010

Tak my mame doma len jedno dieta 😀 Radka isla k nasim,my pojdeme zajtra a ostanem az do pondelka
Jarino isiel opravit kamosovi pocitac

lenca13
29. jan 2010

Ked pride mm idem s kamoskou na vecernu prechadzku 🙂

dadulik
29. jan 2010

leni, tebe sa zije 😀 😢

dadulik
29. jan 2010

baby, mna od vcerajska tak strasne boli prava cast tvare, akoby som mala prievan, ale neboli ma ucho, len pod okom, cele lice, az k celusti ☹ uz som si na to dala aj horucu sprchu, je to fakt neprijemne a stupnuje sa to 🤐
idem si oddychnut k eurovizii 😎

sticker
autor
29. jan 2010

Dad 😕 Jaro je doma? Keby náhodou sa ti pohorší a treba na pohotovosť.... Zuby to nemôžu byť?
My sme boli na kopci - paráda chvíľu nikto, potom pár detí a potom zase nikto 🙂 Aj som sa spustila na bobách, len som sa bála akú majú nosnosť 😀 Len teda neviem, či to Janke urobilo dobre 😒 . Uvidíme zajtra. Práve som ju počula si dvakrát kýchnuť....

jaduska
29. jan 2010

ahojte....no u nás po snehu ani chýru, ani slychu....ale zajtra vraj má snežiť všade, tak som zvedavá...
Idem so Sandrou do Prešova, tak dúfam, že nikde nezapadneme.....

Inak Sandra mala na vysvečku samé jednotky, ale to všetky deti v triede....

Dadu - len sa modli, aby si nemala prechladený kĺb na sánke ako ja v decembri, lebo to sú nenormálne bolesti...ale ty aspoň môžeš vziať tabletku, ja som nemohla kvôli Olívii... Doktorka mi to odporúčala nahrievať soluxom, ja som si prikladala tie gélové vankúšiky, lebo solux nemáme...Ale tebe by mohli aj ATB predpísať....
Nebola si vonku s "holou" hlavou? Ja tiež čiapky nenosím, lebo som ešte nenatrafila na takú, v ktorej vyzerám normálne, ale od vtedy nosím na hlave stále kapucňu a šál mám omotaný až popod nos.....

sticker
autor
30. jan 2010

Dad ako je? Inak Dani ani ja som na takú čiapku nenatrafila, ale občas nosím aj tak 😀 Včera na kopci som mala aj čiapku, aj kapucňu a fakt mi bolo jedno ako vyzerám 😀.
Tu krááááásne sneží. Hneď by som šla von...no už má nádchu aj Jul, čo som samozrejme čakala, takže dnes sme doma... Aj keď fakt mám nutkanie ísť sa vyblázniť. Včera bolo málo. Ale radšej dnes vydržím a možno zajtra si to vychutnáme 🙂
Idem robiť špízy a zemiaky, polievka je zo včera. A dúfam, že špízy ostanú aj na zajtra, nech nemusím stále v kuchyni stáť 😝 .
Mm šiel do roboty - kým očistil auto, tak bolo znovu zasnežené 😀. Nechcem vidieť, čo je na cestách... 😒
Deni vaši dorazili bez problémov?

dadulik
30. jan 2010

ahojte, my sme boli s malou cely den u nasich aj u svokri 😉 , jaro je v robote, isli sme rano zrovna ked snezilo ako na atlantide, tak som tlacila kocik, jak debil 🙄 dosli sme total zasnezene, nasi nas ledva spoznali a odhrabali 😀
z bolesti lica a kosti sa vyklul prievan v oku, mam ho napuchnute, akoby mi niekto pestou buchol, doma som nemala ziadnu mast, tak rychlo som k tym nasim rano isla, takze si tam davam framykoin, a svrbi to nenormalne 🤐 ja nosim celu zimu ciapku, a zrovna vo stvrtok, ako sa slniecko ukazalo, som jak herecka vysla do obchodu bez ciapky, tak to je asi za to dan 🙄

lusinda2000
30. jan 2010

ahojte kočky🙂

zároveň nás posuniem🙂

my sme dnes ani nejak vonku neboli,moc sa mi nechcelo,ale aspoň sme boli porobiť poriadok na cintoríne a zobrali sme už vianočný malý stromček domov.
inak nemáme nič nového☹
mm je v práci,takže gazdujeme dnes s dedom🙂
ja som oprala dve práčky,ešte to vyvesím a hneď je večer....hrozne rýchlo ten čas bežííí...☹

my zatiaľ nemáme ani nádchu,nič,snáď to vydržíme bez choroby.

a marodikom želám skoré uzdravenie🙂

sticker
autor
30. jan 2010

Ahojte živé duše 🙂 Dad no nezávidím 😒 . Daj si aj od bolesti niečo....teda ak to bude neznesiteľné...
U nás prestalo poobede snežiť aj sa to topilo ☹
Inak Jul má hnusnú nádchu...to je des ako ju v kuse odsávame. Vie fúkať, ale na toto nestačí... Povysávame, sadne na gauč a už kričí, že má sopel 😖 . No ani nemám chuť ju dať spať... A Jaje klasicky už lepšie... Jul to vždy chytí 100krát horšie ☹
Luci vy bývate celkovo málo choré, to je naozaj super 🙂

dadulik
30. jan 2010

zeny, ja som znovuzrodena, teda az na to moje oko 😖
vysprchovana, hlava umyta, konecneeeeeeeeee 😀 a cakam na manzela z prace 😎
dieta chrni jak zabite, dnes to je siesty den, co cez den nespava 😒 ☹