Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
6. júl 2009

čaute kočky,fotečky sú krásne🙂

zuzi,daj si fotečku do profilu,ja som nechcela,aby si si ju dala preč☹ ja som ťa len podľa nej nespoznala na skutočno,ale si kočka,tak si hoď foto,veď máme všetky🙂

sticker
autor
6. júl 2009

Luci....Zuzka včera písala, prečo nemá a ani nebude mať fotky 😔

zuzla2
6. júl 2009

na fb jo....tu eeee 😎
inac posli mi do ip linky,ktore fotky xces a mail 😉

lusinda2000
6. júl 2009

ja som včera večer tu už nebola,ale čo som len tak na rýchlo prečítala,tak sa niečo stalo s fotkou jej slniečka. no ale v tom linku už nie je nič,je to zmazané,tak mi ušla troška pointa.

sticker
autor
6. júl 2009

Inak ma štve to počko. Pretože cez deň je síce fajn, lenže tu vždy poobede je búrka a prší a tým pádom je normálne blato na tráve a nemôžem vypustiť malé len tak von 😒 ☹
Toto mi veľmi chýba.... v Bojniciach o chvíľu už boli na dvore a bláznili sa 😒 Veľmi mi to bude chýbať 😔

sticker
autor
6. júl 2009

Zuzi inak ako si sa bála, že večer tam budeš vyzerať "najhoršie".... Vyzeráš tam normálne seriózne 😀 😎

zuzla2
6. júl 2009

Lusi vy ma tu uz vsetky poznate a ostatne nemusia 😎
Jani no seriozne poxybujem,ale uz sa tesim na tie fotky 😀

sticker
autor
6. júl 2009

No tak nepochybuj 😀 😀

sticker
autor
6. júl 2009

Tak je to tam. Ale fotky na ktorých je napr. Zuzka s manželom a niekto ďalší nedávam. Keď vám to Deni pošle, tak ak budete chcieť si ich dáte do svojho albumu. To zase nemám právo tam dávať, keď tam nie som. Iba s vašim súhlasom 😉 😎

dadulik
6. júl 2009

uz sem sa napapali 😝
jezis, to bude fotiek, musim kupit ten album, nech si ich dam potom extra vyvolat 😀
ja asi hore zmyjem rychlo podlahy a pojdeme na bicykli s malou k nasim 😉

julca80
6. júl 2009

uz som aj ja hodila fotos na FB 😉 .....je ich pozehnane.... 😅 😅
Idem malu obliect a frcime von, zatial pa 😎

lusinda2000
6. júl 2009

kočky aj ja som hodila nejaké fotky na FB,ale máličko. je to iba z telefónu,foťák sme nemali,máme pokazený a teraz chce mm zrkadlovku. už dávno po nej túžil,ale keďže sme mali foťák,čo som ja kúpila hneď z prvej výplaty za 10tis.,tak sme nepotrebovali.teraz je pokazený a mm rozmýšľa či sa viac neoplatí zrkadlovka ako digi foťák. ale samozrejme na splátky,tak neviem kedy si ten sen splní. dnes má meniny,tak mu asi poviem,nech si niečo pokuká na nete,pozerali sme včera,bože aké sú drahé.

tak si kočky pozrite foto,potom ich vymažem.

lusinda2000
6. júl 2009

posúvam...

lenca13
6. júl 2009

Ahojte rano som bola s Timkou u doktorky dostali sme sirup tak snad nam pomoze,potom sme isli do kniznice Radka si bola pozicat kniky a zbehli sme este do parku ale bol hrozne teplo tak sme isli radsej domov 😉
Teraz som zehlila a este periem a varim
Jani neboj nechytia baby nic od Timky 😕

dadulik
6. júl 2009

leni, a ten sirup jej dala na to bolave brusko ? 😕 chuda, kiezby sa jej uz ulavilo konecne ☹
ja som varila rizoto, mala bude o chvilu vstavat, a pozeram stale fotky a videa, a je mi tak smutno za vami 😢 😢 😢 nemam sa s kym rehotat ....

lusinda2000
6. júl 2009

no kočky,už som myslela,že tu budem sama....

zuzla2
6. júl 2009

leni hadam to Timke konecne pomoze...
dadu ani mi o tom nevrav..uz som pisala mm,ze som zas v tom istom kolotoci, navyse dnes este aj akasi zdepkovana atd....mala je od rana dost zla..ani sme neboli von doobedu,bo som musela aspon troxa upratat a uvarit polievku..kde som sa pohla,tak bola aj ona...
ax jaj...tak mi bolo s vami dobre.... 😵

normalne pozeram nejake ubytko v Tatrach alebo na Liptove,aby sme vypadli aspon na predlzeny vikend...uz som aj mm o tom informovala..no uvidim,ze ci nam to nakoniec vyjde...

lusinda2000
6. júl 2009

zuzi,to chcete asi teraz v lete ešte ísť,však?

jaduska
6. júl 2009

zuzi - poďte do Podhájskej......... 😉 Daduš nám tam odporučí dáke dobré ubytko a nemusí byť ani teplo, lebo je tam termálne kúpalisko 🙂

Baby a už by ste mohli voľaktorá aj napísať, ako sa tvárili slniečka, keď sa ich toľko po kope zišlo a či sa spolu hrali atď....

Zuzi - na mne je Boba zavesená už asi 3 týždne, stále len "bojím, bojím" a už sa hrabe na ruky...už sa "bojí" dokonca aj deda 😠 nechápem čo sa s ňou deje

dadulik
6. júl 2009

ahoj zuzi, aj ja mam dnes nejaku depku, ze som zase v tom istom stereotypnom kolotoci 😒
tiez sa chystame este v auguste do tej podhajskej, ideme navstivit kolegynu, co sa jej dcerka narodila, a hned tam chceme prenocovat a ist sa okupat 🙂 tak aspon toto ma teraz drzi nad vodou, ze sa mam este na co tesit 😅

dadulik
6. júl 2009

dani, v podhajskej je v kazdom dome na prenajom izba, je tam nespocetne penzionov, sukrom. ubytka....
no a slniecka sa hrali aj nehrali 😀 obcas boj o hracky 😀 a hlavne kazde individualne, resp. so svojim ockom sa pohralo najlepsie, nie baby ? 😎 ale bolo super, ze tam bol taky vybeh, a ked sme zatvorili branu, tak sme ich ani nemuseli tolko kontrolovat 😉

lenca13
6. júl 2009

Baby aj mne je za vami smutno 😔

Dufam ze jej tie kvapky zaberu normalne mam z toho depky lebo ona stale hovori ze nebude kakat 😖

Jadus a kedy planujete tu Podhajsku?

dadulik
6. júl 2009

a najlepsie bolo, ako sa dnes rano zobudila mala a hladala v posteli tatka, az sa rozplakala, ked som jej povedala, ze je v robote 😢 tak si chuda na neho zvykla za tie tri dni, a musim povedat, ze som bola stastna, ze sa jaro konecne malej venoval na 100%, lebo nic ine robit nemusel 😅 😀

zuzla2
6. júl 2009

lusi no bud v auguste alebo potom september,oktober....
akurat som pozerala kde je ta Podhajska...ale to uz velmi daleko pre nas 😒
zatial som vybrala bud Liptovsky Jan alebo este musim presmotrit Tatry...

lenca13
6. júl 2009

Aj u nas boli rano plae ze kde je tatino 😔

Prihorelo my maso zase bude Jarino pindat 😀 😝

lusinda2000
6. júl 2009

leni,tak nech ho nepapá🙂

zuzi,tvoj manžel mi prišiel taký troška utiahnutý.ale tak mi sme tam boli len chvíľu,možno sa ešte nestihol "ukázať".🙂

tak to bude pre malú slečinku výlet zuzi,nech vám to teda výde🙂

lusinda2000
6. júl 2009

kočky,a kde je janka? zasa upratuje?alebo si zdriemla s malou...

dadulik
6. júl 2009

luci, mne si prisla utiahnuta ty 😅 ale zase si tam bola par minut....
ja stale hovorim, ze zuzkin manzel je idealny chlap, co sa tyka starostlivosti o dieta 😉 i ked tento vikend sme mali aj my idealneho tatinka 😎

zuzla2
6. júl 2009

no lusi,ze to prave ty pises 😎 vsak ty si bola este viacej utiahnuta ako on 😀 😀 😀

ale baby vedia preco bol,taky aky bol 🙂 aj ked celkovo xlapi toho az tak vela nenarozpravali....teda okrem Lencineho Jarina a aj Dadulikovieho 😀

dadulik
6. júl 2009

vy ste tam boli vsetci taki fantasticki 😀 😀 😀