Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
10. júl 2009

dani, takze sa v tej podhajskej nestretneme ? 😔
juli, a ty ako ? neplanujes tam aspon na dva dni zbehnut v auguste ? 🙂
leni, ty si tiez pisala, ze by ste mozno prisli 🙂
ja som to uz jarovi nacrtla, ze zaciatkom augusta by sme sa s niektorymi este tam mohli stretnut 😅

sticker
autor
10. júl 2009

Dad a čo nato Jaro? 🙂

julca80
10. júl 2009

dadus, ja by som s vami na stopro isla! 😵
Len este neviem ci spracujem Borisa, ved si mala moznost odo mna pocut, ze Boris sa nechce ist kupat. (teda aspon tam v Bojniciach) 😖 😠

jaduska
10. júl 2009

dadulík - ako si včera písala - ja taký optimista.....myslím, že budem rada, ak nám výjde aspoň tá Podhájska....ja si len tak snívam, žeby sme možno mohli ísť k moru 😔 😔 😔 😔 😔 😔

dadulik
10. júl 2009

jaro nemoze nic povedat, lebo ako som tu uz spominala, musime ist v auguste kolegynu do vrabel navstivit, kuknut jej malu dcerku, a odtial je to asi 14 km do podhajskej, takze zatial sa u nas sklonuje aspon jedna noc 😀
juli, kokos, nech boris neblbne, sak ked sa tam odhalim aj ja, tak tam budeme dvaja tuleni 😀 😀 😀 😀 😀

jaduska
10. júl 2009

aj ja sa pridávam do tlupy tuleňov 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
10. júl 2009

Jul Boris sa hanbí? 😕 To nemyslí vážne 😕

sticker
autor
10. júl 2009

Dani a ty prosím ťa o čom? 😕 Kde si ty tuleň!
To ja som za ten týždeň - Bojnice, TN a NZ pribrala hnusne! Fakt som ledva zapla rifle! No ale tak stále v reštaurácii, svokor platil a varil aj doma... Ale tak prašule sa minuli, tak budeme teraz hľadovať a schudneme naspäť 😀

lusinda2000
10. júl 2009

čaute kočky.-)

dnes sme s babinou robili sladkú fazuľovicu s domácimi slížami,dalo to zabrať.

malá mi zaspala zhruba pred 15 minutami,tak som zvedavá koľko bude spinkať🙂

jani,pribrala si?to sa ti ale asi len zdá,nie?si to nahováraš...

julca80
10. júl 2009

Jani, ani neviem ako to popisat. Ani neviem ci sa Boris hanbi, ale ked posledny rok pribral, stale si hovori, ze musi najprv schudnut, a tak. 😖 Potom sa moze ist niekam kupat. 😝 😉

lusinda2000
10. júl 2009

podľa mňa juli,boris je fajn,taký aký má byť,nemá nič navyše. a to som ho videla raz v živote🙂

julca80
10. júl 2009

lus, je pravda, ze odkedy je doma z Anglicka, co je 2roky, tak nabral cca. 20kg. 😖 , ale co uz s nim 😅 Ja ho mam rada taky aky je, ale aj ked si nevie "od huby od trhnut", tak na druhej strane stonie, ze musi schudnut. 😒 Takze ani z voza ani na voz s nim. 😅

lusinda2000
10. júl 2009

juli,neviem si ho predstaviť o 20kg ľahšieho...

sticker
autor
10. júl 2009

Teda ani ja si ho neviem predstaviť, že by mal o 20 menej 😕

lusinda2000
10. júl 2009

kočky,čo plánujete na víkend?

dadulik
10. júl 2009

juli, prosim ta ihned mu povedz, alebo mu zavolaj do roboty, ze bol uuuuplne moj typ chlapa 😀 myslim vizazou aj vahou 😉 a ja som za posledne dva roky pribrala 15 kg, takze viem, ako sa citi, ale ja sa zase koli tomu nebudem zahalovat, chapes, radsej skocim do vody, a pri skoku "vyhodim" vsetkych z bazena, a bazen bude len moj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
10. júl 2009

Dad už si "presedlala" z Eda na Borisa? 😀

lusinda2000
10. júl 2009

no kočky🙂

daduš,ty si ako ja...tiež som vždy radšej hneď vošla do vody a potom šup zahaliť do osušky,len aby ma nikto nevidel v plavkách 😎 😎 😎

sticker
autor
10. júl 2009

Babenky, zabavili sme sa spolu bezohľadu nato ako ktorá z nás vyzerá 😵 . Neviem ako vám, ale mne bolo naozaj jedno, či má niektorá nejaké kilo navyše 🙂 😉 .

lusinda2000
10. júl 2009

jani,jasnačka,že na tom nezáleží,ide o to,aký je človek vo svojom vnútri. a podľa mňa sa ani jedna z nás nemá za čo hambiť,veď každá žena je krásna už len tým,že je ženou🙂

dadulik
10. júl 2009

lusi, ale ja vobec praveze, nech si mna kazdy pokuka zo vsetkych stran, ja sa do ziadnej osusky nebalim 😀
hej jani, edo bol number 1, uz je number 2, a boris number 1 😀 😀 😀 ale iba srandujem, jasne ze nas tatinko je number 1 aj so svojimi 100 kileckami 😅 😝 😀

lusinda2000
10. júl 2009

dadu 😀 😀 😀 ,krásne si to napísala🙂

ja som zase taká,že sa práveže hneď zabalím🙂

sticker
autor
10. júl 2009

Jaro má 100? Ty brďo! Tiež by som netypla 😝
Dorobila som Janke tortu, zajtra by som ešte chcela dať šľahačku....a ešte niečo, ale to nenapíšem radšej, lebo pri mojej šikovnosti sa mi to nepodarí a tak nebudem sa aspoň pred vami hanbiť 😅 😀

sticker
autor
10. júl 2009

A nechcú sa mi robiť zajtra chlebíčky, tak spravím iba misu....šalát, šunka, salám, paprika, rajčina, uhorka. A možno spravím puding. Len by som chcela do takej formy - macko a keď vychladne ho vyklopiť... robili ste už niektorá tak?

dadulik
10. júl 2009

hej jani, ma stovecku 😀
ten puding si urob hustejsi a daj na par hodin do chladnicky, potom ho dobre vyklopis 😉
ja som doprazila cuketove placky, uz ladujem do seba tretiu 😝 dala si aj svokra, a uz isla von s malou, sak konecne tu chvilu neprsi, nech sa vyvenci 😎

jaduska
10. júl 2009

julči - povedz Borisovi, že chlapi nepriberajú, ale "mužnejú" 🙂 🙂 🙂 🙂

julca80
10. júl 2009

jadus, to by som velmi s touto frazou u neho neuspela 😅 😅 😀 😀

jaduska
10. júl 2009

tak vymyslíme, niečo iné 😀 😀 😀 😀

jaduska
10. júl 2009

zuzi, nepošleš mi do IP nejaký kontakt na teba, keby sme predsa len išli ráno??? ešte ti tu možno večer napíšem, keď dorazí drahý, že čo a ako, ale len tak pre istotu.....

jaduska
10. júl 2009

bože, Boba mi čosi postláčala v Thunderbirde a mám maily potriedené podľa dní a neviem to zrušiť....ako to to dieťa robí??? 😕 😕 😕 😕 😕