Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
15. júl 2009

Inak Edovi tak prišlo minulý týždeň, že asi má moc povinností a uniklo jeho pozornosti, že mal zaplatiť nejaké poistenie + šek. Tak mu volám, že čo to - veď to nie je malý peniaz a tak hneď mrkol naše slávne výdavky 😀 a tam bolo pekne poznačené, že to platil na pošte. Volá pani a nakoniec sa zistilo, že to je zaplatené, ale vtedy mu prišiel šek o 0,01€ menej a že ešte aj iné identifikačné číslo mu tam dali, tak mali v tom chaos 😠 😠 😠
Tak začínam mať pocit, že už ma nič neprekvapí 🙄

julca80
15. júl 2009

Ranko 😉
Aj dnes ma byt riadny hic 😝 😎 , aj by som isla s malou sa opat kupat do bazenika, ale musim nieco navarit. Este predtym musim nakupit. 😒 Takze dnes ju asi ukratim o cvachtanie sa vo vode. 😅 🤐

sticker
autor
15. júl 2009

Julik Ty si teda "mater" 😀 😀 😀 Ale veď jej to nejako vysvetlíš 😉
My ideme k prababe konečne, čakala som na auto...

julca80
15. júl 2009

stick, to som teda 😝 😀 😀

Pravdupovediac, radsej by som bola s nou v tom bazeniku, ale ked nemame nic navarene, tak musim. 😖 😠

lenca13
15. júl 2009

Ahojte ja varim cesnacku a druhe mame od vcera 😉
Jarino isiel s Timkou von a potom jej dame na balkon bazen 🙂

lenca13
15. júl 2009

Timke sme nafukali bazen a je cela happy 😵

sticker
autor
15. júl 2009

Uf, tak sme už doma...plná bednička marhúľ ma tam čaká, poobede zbehnem s malými do Tesca, nakúpim a potom nás Edo odvezie pre tie marhule. A musím aj poháre doniesť. Bola som v tom, že maminka má doma a "prd guľový" 😝 😀 😀 . Ale teda dve hodiny som v kuse oberala + zbierala zlé marhule zo zeme 😝
Leni aj tam malá sedí? To naozaj iba ja mám dieťa, ktoré tam neobsedí viac ako 5 min? 😅 😒

lenca13
15. júl 2009

Jani ano sedi bola tam strcena hodinu a plakala ze sa ide este kupat a pytala si aj sprchovy gel 😀 😀 😀
Jani ale ved marhule sa dobre oberaju vidno ze nie si zvyknuta by sme boli v zahrade celu sobotu aj nedelu 😉 a to ich tam este riadna kopa ostala

sticker
autor
15. júl 2009

Leni len tá marhula nič moc....strašne sú malé, všetko to zavarím, to na jedenie nie je 😒

sticker
autor
15. júl 2009

Navyše prababa nestíha malým a tie tam lietali..... musela som ich aj sledovať, lebo stromčeky boli podoprené tyčami a v kuse ich to tam ťahalo 😝

lenca13
15. júl 2009

Ved to poznam len nasi maju jednu zahradu pred domom a za domom je velke humno tak oni boli v zahrade spokojne ked s dedom oberali marhule a v celej zahrade je vysadena len trava 😉

lusinda2000
15. júl 2009

čaute kočky...nehambíte sa robiť chúťky s marhuľami???majte troška zľutovanie s tými,ktoré marhuľky ľúbia a nemajú☹
moja babina mala marhuľu-strom,ale už jej nerodí☹ také dobré marhuľky mala....
teraz sme bez marhúľ...

moja malá mi zaspala na rukách,dnes podozrivo skoro,vstávali sme neskoro,okolo pol deviatej a ona už spinká🙂 neviem čo sa stalo,ale asi sa trocha unavila,boli sme v obchode a k tomu to teplo,tak sa nedivím. ja idem teraz robiť gulášovú polievku,to sme dávno nemali.

my sme boli včera v bazéne,máme taký veľký,3metre priemer,takže tatinko sa vybláznil,ja mám tento týždeň "červenú"☹ akurát keď sa dá kúpať☹ ale bola som v bazéne,voda je tam vyše kolien,tak som si aspoň nohy máčala a malá ležala na nafukovačke jak princezná a vozila sa.potom sa troška osmelila a máčala si nohy.bola chvíľu vo vodičke,ale asi sa jej zdá ešte studená,no nie je. potrebuje si len zvyknúť,aj minulý rok to tak bolo. či by malá vydržala v malom bazéniku...no veľmi pochybujem,lebo potrebuje mať niekoho pri sebe a ja sa do malého bazéniku "nevpracem"🙂 takže taký ani nemáme🙂

sticker
autor
15. júl 2009

No veď to......na jednej strane som sa tešila, že sa malé môžu vybehať, ale tam si treba dávať pozor 😒
A navyše ja sa bojím pavúkov 😅 a keď som videla tie pavúky na marhuliach...no mala som čo robiť, aby som nekričala 😔 Ja sa snažím, ale naozaj sa ich bojím. Aj veľa "ucholakov" tam bolo.... inak tých mám aj na balkóne, nechápem ako sa tam dostanú, keď nelietajú.

lusinda2000
15. júl 2009

jani,tých ucholakov mám aj ja na balkóne,hlavne vo veciach keď zvesujem veci,tak ich musím riadne vytriasť,lebo sú v nich.ale nebojím sa ich. pavúkov ani chrobákov sa nebojím...výminka a veľká je "smrdľavý marcin".tých sa odjakživa bojíííím....

sticker
autor
15. júl 2009

Čo to je smradľavý marcin? 😕

sticker
autor
15. júl 2009

A ako sa tie ucholaky dostanú tak vysoko, krupica?! 😠

lenca13
15. júl 2009

Jani vylezu po stene 😖

lusinda2000
15. júl 2009

jani ja neviem ako sa odborne volajú tí smrdľáci,ale u nás ich každý pozná pod tým menom,čo som napísala. keď ich zabiješ,hroooooooozne smrdia. majú asi 1cm,sú hnedý a lietajú,aj nahlas bzučia....no hnus...

lusinda2000
15. júl 2009

ach kočky,idem robiť tú polievku☹ nechce sa mi,ale musím...zatiaľ ahojteeee....
poobede asi pôjdeme k svokrovcom,teda mm chce ísť,tak uvidíme čo z toho bude.papa

sticker
autor
15. júl 2009

Bože a to sa im chce tak vysoko liezť?! 😠 😒 Ja mám z toho strach... Normálne v sobotu ako som šla odložiť čo dostala Janka nohavičky, tak sa mi zdali nejaké ťažké, trepla som a ucholak spadol na zem 😕 Pre mňa zdesenie obrovské, len nechápem ako sa tam dostal, keď to maminka priniesla....
Inak sa trochu zbiehajú obláčiky, ale pršať by nemuselo....

sticker
autor
15. júl 2009

Nie sú to chrústi? Nič iné ma nenapadlo, ale z toho opisu mám zimomriavky 😝

lusinda2000
15. júl 2009

jani,nie sú to chrústi...

polievka sa varí,tak som skočila sem,len tu asi nikoho.

pršať by mohlo troška len v noci,taký príjemný letný dážď.

zuzla2
15. júl 2009

ahojte...
dieta mi spi, ja troxa oddyxujem....
rano sme zbehli do sekacu,lebo dnes dodavali novy tovar...ja idem platit, kuknem do penazenky a money nemam 😕 🤐 hanba nehanba..hovorim predavacke nex mi to podrzi, idem domov po peniaze...bo ani kartu som nemala so sebou 😝 to sa mi stalo 1x 😔
mne mala obsedi v bazene v poho...vzdy len povie kupkat chceme 😀 😀 len keby polku vody z bazena nevylievala von 😖

lusinda2000
15. júl 2009

ahooooooooooooj zuzi 😎
teda zuzi 😀 😀 😀 pekný príbeh🙂 ja vždy keď idem do obchodu,tak sa musím pozrieť,či vôbec v peňaženke niečo mám,hoci som tam peniaze dávaal napríklad čo i len pred 5-timi minutami...ja už som raz taká.
ale na ostatné veci zabúdam,asi som troška sklerotickáá🙂

zuzla2
15. júl 2009

no ja som tie peniaze v penazenke mala...ale vcera jak sme dosli z obxodu, mala hned nabehla k mojej kabelke a vybrala si ju...tak som pre istotu papierove vybrala,nex ix nepotrha... 😅
nastastie doma boli na svojom mieste...inac by som volala mm,nex mi donesie 😀

sticker
autor
15. júl 2009

Zuzi a čo pekné si zase kúpila? 😎

zuzla2
15. júl 2009

samo,ze len pre malu...kabatik,kozustek,zupan,teplaky a taky ponco svetrik..alebo neviem ako to nazvat... 😔

pre mna je to uz normalne ako narodny sport 🙂 kazdy den tam som 🤐 pritom mala nic nepotrebuje,ale tazko odolat..a mm sa ma potom uz len pyta...no co si dnes nakupila???? 😨 😀

sticker
autor
15. júl 2009

Zuzi ale veď aspoň sa zásobíš na zimu 🙂 Ja som Janke tiež tak kupovala.... Pamätám si, že v lete som jej kúpila krááásny kožúštek na zimu. Ale to som mala šťastie, že som tam prišla hneď v pondelok... Normálne si ma navnadila....možno v pondelok obehám mesto 😀 Akurát neviem, či budú malé súhlasiť 😝 😀
Čakám, kedy sa Jul zobudí, chcela by som stihnúť o tretej Tesco bus. Inak pôjdeme peši, lebo kočár nemôžem brať, keďže do auta pôjde bedňa s marhuľami 😒

zuzla2
15. júl 2009

no vsak hej....kupim malej radsej 5bundiciek za 500 ako jednu za tolko 😎
lenze ludia sa uz o tom dozvedeli,tak ix xodi nenormalne vela..dnes sme dosli skor s malou..prideme tam,otvorene este nebolo a ludia uz cakali 😕 tak som zbehla este radsej malej vodu kupit...

a vcera zas bolo vsetko po 30centov..tak som sa na jednej rodinke zabavala...mali plne 5tasky a este aj rupsak plny...jak keby zadarmo davali 😲 a to nebola teda rodinka "ciernych"...

sticker
autor
15. júl 2009

Zuzi do sekáčov veru chodia aj "normálni" ľudia 😀 - veď aj Ty si toho príkladom 🙂 😉 A potom sa budú všetci čudovať, že kde si malej kúpila také pekné veci 😎 . Tomu sa povie dobrá kúpa 🙂