Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
24. júl 2009

no mňe ráno vypila troška kakaa,potom mala tri lyžičky polievky,neskôr mala tri lyžičky perkeltu a jedn pribináčik.inak nič.

sticker
autor
24. júl 2009

A tak snáď je to iba tým teplom..... Kým vládzu behať, tak je dobre 🙂 Mne baby už spia, dnes boli riadne unavené a ja utekám zmyť podlahy 🙄

julca80
24. júl 2009

ahojte, mne sa podarilo malu ulozit az teraz. Stale vykrikovala a pistala, aby som isla aj ja buvat. 😅 Sice este nespi, ale dufam, ze sa uz umudri.

dadulik
24. júl 2009

no laura az pred chvilou zaspala, varila som hraskovu polievku na zajtra, a ked to videla, ze ona chce ham poevku 😅 tak som jej musela nalozit horucu a nechat vychladnut, a kym sme dojedli, bolo aj osem hodin, a to pred tym zjedla tanier kase 🙂 takze na zaver dna sa aspon najedla 🙂
ja uz mam na zajtra teda navarene, polievku aj perkelt z hribikov, len mne to nejako nechuti 😝 tak si asi rano nastruham cuketu a urobim placky 😀 (zase mi tu chyba oblizujuci sa smajlik )
v nedelu su tu hody, pojdeme k nasim, tak nebudem varit, zajtra by som chcela deni z listkoveho spravit tych tvojich slimacikov, len musim rano skocit kupit suroviny 😉 ako to bolo? sunka, syr, pizza korenie, sezam ? 😕
no a pojdem o chvilu zalahnut, lebo fakt som dnes unavena ako kon, upratovala som, absolvovala som 2x turu na bicykli s malou, a na vecer som dovarila 😝

julca80
24. júl 2009

dadus, dnes si zena cinu 😉 😀

sticker
autor
24. júl 2009

Súhlas s Julčou 🙂 😉 Inak čo opäť v telke? Asi vypínam a pôjde do hajan. Ešte radšej spracem koberce z balkóna, keby zase niečo príde 😝

sticker
autor
24. júl 2009

Práve som zistila, že na Halmarku pôjde o desiatej Johanka z Arku Juj to by som si rada pozrela, ale to asi nevydržím 😒

zuzla2
24. júl 2009

idem vas este posunut 😀
ja som dnes uz tiez s predstihom navarila na vikend....1x v zivote svieckovu 😎
to len kebyze sa Ilko mylil, aby sme mohli niekde vypadnut... 😀

sticker
autor
24. júl 2009

A ja posuniem ešte kúsok 😀 A prajem dobrú noc a Zuzi iste sa mýlil 😀 😉

julca80
24. júl 2009

tak ja ja posuniem 😀 dobru nocku 😉

Zuzi, veru ja som este nikdy neskusala sama varit svieckuvu, mnam, snad aj k tomu sa niekedy dostanem.

julca80
24. júl 2009

nie ja ja 😀 ale AJ JA 😀

sticker
autor
24. júl 2009

Julik to si si tak pekne ako v škole, keď sme sa predbiehali "ja ja ja" 😀 😀 😀

dadulik
25. júl 2009

dobre ranko 🙂
tak deni si sa mi uz vcera neozvala koli tym slimacikom ☹ tak si to spravim nejako podla seba, potom napisem, ci sa podarili 😀 idem do obchodu pre suroviny, a dnes urcite este tie cuketove placky urobim 😎

sticker
autor
25. júl 2009

Dad veď skús mrk MMB v receptoch 🙂 Ja som sa vykotúľala o pol deviatej z postele, akurát som ráno dala mliečko Jul 🙂 Takže mám riadne posunutý deň - ešte len som si vlasy zmyla 😝

zuzla2
25. júl 2009

ahojte....
tak Ilko nesklamal...ale tak pokial viem vraveli,ze bude 20-24stupnov..a tu necelych 17 a prsi 😖
idem dat robit aspon cesto na knedlik,ked uz doma sediet budeme...

sticker
autor
25. júl 2009

Zuzi a práve som na teba myslela, že tu je síce chladnejšie, ale už neprší, v noci lialo riadne. Ale tak zatiahnuté je, takže cez deň to príde iste 😒

sticker
autor
25. júl 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9990
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11720
Dad iba toto som našla, ale netuším, či je to to, čo dala Deni.

zuzla2
25. júl 2009

Jani tu az nadranom zacalo prsat....akoze sa necudujem ani,ze je tolko chorob a tak..vsak pri tych teplotnych zmenach.... 😒

sticker
autor
25. júl 2009

Teraz ľutujem, že nemám gumáky pre malé. Keby ich "normálne" oblečiem tak im by sa vonku páčilo 😝 . Ale tak v teniskách by Jul ako naschvál chcela ísť iba do tej blatovej trávy...
Naozaj netuším, čo dnes podniknem, ale zatiaľ sa bláznime doma a sú spokojné. Zbehnem do obchodu a doobedie je v čudu.
Edo ide na nočnú, takže poobed bude spať a zajtra bude tiež spať 😒 .

zuzla2
25. júl 2009

dadu toto je sice trochen nieco ine http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1293&user... ...ale je to tiez mnamka...a normalne rozmyslam,ze to tiez spravim..nex sa nenudim 😀 a este aj strudle.....

zuzla2
25. júl 2009

no my gumaky mame, aj prsiplast...ale tak v tom dazdi sa mi veru po vonku chodit nechce...
mm si uz samo robotu nasiel...ide este raz premalovat a namalovat zarubne 🙄

zuzla2
25. júl 2009
lenca13
25. júl 2009

Ahojte my sme boli pockat Radku prisla cela a zdrava aj vsetky veci doniesla 🙂 tak pracka uz perie a Radku som tiez hned nahnala do vane 😀
My dnes mame zemiakovu kyslu,vyprazany syr a Jarino dal piect nove zemiaky

dadulik
25. júl 2009

zuzi, teda ta svadba, dobreee, akurat tie zenske tam maju dost neohrabane pohyby 😀
jani, slimaky som upiekla po svojom, a su mnam 😎
kamoska s muzom nam doniesli chyteneho ziveho kapra, tak som volala otcovi, nech ho pride zabit a vykuchat 🙂 lebo jaro to nechce robit a ja by som to aj, len zabit mi ho je luto ☹ 😀

denisse
25. júl 2009

ahojte ... my sme u svokrovcov a uz som sa k PC vcera nedostala....
dadu, neviem, ci ti to este na nieco bude ale:
rozvalkane listkove cesto potriet ochutenym paradajovym pyre (moze byt kludne kecup, ja som to take paradajove pyre co byva v krabicke ochutila solou a korenim na pizzu, trosku cesnaku), na to naukladat platky sunky, nastruhat syr a stocit do rolady, roladu pokrajat na kolieska cca 1,5 cm a tie polozit nalezato na plech s peciacim papierom ... potriet vajickom, posypat lubovolnymi semienkami a upiect 😀

dadulik
25. júl 2009

huraaaaaaaaaaaaaaa, som za 3000-vkou 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dadulik
25. júl 2009

to uz neni ani mozne, ake potentovane temy sa tu zakladaju : 🙄
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sticker
autor
25. júl 2009

Dad to ja ignorujem už 🙂 A boli aj blbšie. Mňa naposledy dostala téma o nejakej dievčeine, ako jej je na nič a nejako sa trápila, ale to keby ste si prečítali celý ten jej príspevok - jeden chaos. Už je tá téma aj zamknutá. Ja chápem, že sú ženy, ktoré majú naozaj ťažký život a chcú poradiť. Takých tém je tu už kopec, stačilo sa pridať. Toto bola veľmi mladá baba a raz písala tak, potom tak 😝

dadulik
25. júl 2009

aaaaaaaa uz sa pani zakladatelka po mne vozi 😀 😀 😀 😀 😀
ozaj, a vy davate detom zuvacky, ked uz rypem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
25. júl 2009

Už rypla? Idem pozrieť 😉 Mne ani Janka nechce žuvačku 😀 😎 . A vôbec ma nenapadlo dávať Julke. Už to je dosť, že jej dávam pomarančový Tic-Tac 😅 😝 😀 a lízatko. Ale to všetko má tiež kvôli Janke.