Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
30. nov 2009

chvalabohu, klop klop klop. Vazne ma uz nebavi toto o nicom pocasie. Ja chcem letoooooo. ☹

lenca13
30. nov 2009

Neboj bude aj leto,len nebola este poriadna zima 😝

lenca13
30. nov 2009

dobru noc 😉

sticker
autor
1. dec 2009

Ahojte 🙂
Julik tak vás to neminulo 😒 No ale čuduješ sa? Teraz som bola v obchode - jarné počasie, teplo, poprchalo.... Len aby vôbec ešte nejaká zima bola. Normálne premýšľam, či objednám Julke na zimu oteplovaciu súpravu, či sa to oplatí... 😒
Ja som bola včera celkom unavená. Julka v noci strašne kašlala a keď som si konečne o pol jednej ľahla, tak som počula "divné" zvuky a to sa dusila 😔 Tak som vyletela z postele, rýchlo som ju zdvihla a dala jej dolu hlavu a pekne sa mi vyvrackala do ruky. Nebolo toho veľa, ale aj tak.... Nechápem, že si sama nesadla -nejaký pud sebazáchovy... Potom som spala na "pol oka".... veď to poznáte. A pred siedmou hore, takže som bola celý deň ako mátoha. Šli sme k MUDr. a samozrejme, že jej nič nie je. Tak jej dávam iba Mar a Stoptusin. Nič iné jej nemám dávať. Ale túto noc bolo lepšie. Aj keď ešte sa bojím spať. Potom miesto aby som spala na obed som robila výzdobu na okná, začala som ešte jedno aj maľovať - formát A3-ťapa! Musím čakať kým to poschne a tak...

sticker
autor
1. dec 2009

Saši, to je neskutočné, ako sa to u vás vyvíja 😔 ☹ Verím Ti, že si "na prášky".. Len je zvláštne, že máš malého doma a napriek tomu takto..... ☹
Kiež by sa to nejako spravilo a mohli ste ísť do nemocky...

sasa80
1. dec 2009

Ahojte baby, respektive dobre ranko ☹

Julik, no vidim, ze sa mate ako my, takto sme zacinali aj my a ten pamycon je super, len ten zapas s dietatom je katastrofa, ja som si kupila malu vincentku v spreji a tam som ho vzdy preliala, lebo mi nikdy nevydrzal 7 dni 😠 tieklo to tade ako besne, tiez by mohli na to vymysliet nieco ine. No drzte sa nech vas to cim skor prejde 😔

No ja mam dnes zase naladicku a asi sa pojdem dat dokopy kym maly po desnej noci este spi a asi sa aj zbalim do nemocky a uvidim, asi pojdem uz dnes, vazne to neni lepsie 😖 😔

lenca13
1. dec 2009

Dobre ranko tak nasa prva uspesna noc v izbe 😵 😵 😵 sice bola dvakrat hore ale dalo sa 😉
Vcera vecer sice strajkovala ze sa jej postel nepaci,ale nakoniec sme ju ukecali ze aj laurika ma svoju izbu a nelka tiez bude sama spavat,tak povedala ze je velka baba 😀 😀 😀
Sasi fakt neviem uz co napisat 😔 len nech sa mu to nezhorsuje 😔

sasa80
1. dec 2009

No uz som sa dala dokopy a cakam ako maly vstane ☹, ako bude vyzerat a podobne......

Leni nemusis ani nic pisat, ja len pisem, nech sa vykecam, lebo by som sa uz asi zblaznila a vazne zacinam byt na tom tak ze psychiatria.......... co som z toho na nervy, clovek unaveny po dvoch rokoch a tak to na mna asi dolieha a ja sa aspon vykecam 😔

Jani, no tak aj ty uz peknu noc ste mali, chuda male 😔 😔 a velmi dobre to poznam a clovek uz ani nevie zaspat, lebo sa boji co pride znova ach, uzu nech to skonci cele.

Leni gratulujem k prvej noci inac 🙂

lenca13
1. dec 2009

Sasi dufam ze si to nezobrala zle,ja viem ze cloveku pomoze aspon sa vykecat,len my je vas hrozne luto 😔
Dik sasi 😉

sasa80
1. dec 2009

Nie v zlom som to nezobrala vobec, to absolutne, ja len aby aj ostatne baby vedeli, ze sa musim vykecat ........ 😔 kiez by som mohla radsej nieco ine pisat 😔

jaduska
1. dec 2009

ahojte....ja len tak narýchlo vás pozdravujem, všetkým maródom skoré uzdravenie prajem a deni - tie nevoľnosti znamenajú, že je všetko OK 😀
Saši hlavne vy sa držte a hlavu hore - pozitívne myslieť!!!! To máš rozkazom 😵 😉

sticker
autor
1. dec 2009

Leni tak blahoželám, máte doma druhú veľkáčku 😵 🙂 . Nech jej to vydrží 🙂 Aj teraz tam ide spať, však?
Saši Danka má pravdu....aj keď teda je to ťažké, ale buď malému oporou....Jasné, že v noci si asi poplačeš, ael to k tomu patrí. Ak sa neozveš, tak ste asi v nemocke však? Budeme na vás moc myslieť 😵

lenca13
1. dec 2009

Timea sa vypytala spat a samo ze do svojej izby ved je velka baba ,ani plienku uz nechce 😉 len neviem kedy zaspi ked vstavala o 8.00 🙂

dadulik
1. dec 2009

caute zeny moje 😝 som k.o. 🙄 ja neviem, co ma to pochytilo, skratka mam uz medovniky aj linecke napecene 😀 😀 😀
doobeda sme boli u svagrovej sa pohrat a u nasich, a ako mi laura o druhej zaspala, tak som doteraz kmitala, ale vydarilo sa, mnam, mam radost 😵
ahoj juli, nech je domca coskoro zdrava, chuda, tej sa to tiez nejako dlho drzi 😒
sasi, budeme na vas mysliet, ten pobyt v nemocnici neni nic k zavideniu ☹
jani, a julke tiez zelam skore uzdravenie 😉
no a leni, vidis, timka to zvladla na jednotku 😵 😵 😵 ono tie nase deturence nie su uz take male, nerozumne, ako si my mamy stale myslime 😀 😅

dadulik
1. dec 2009

a este jednu pikosku, dnes si laura samozrejme na spanie poobede s revom pytala plienku, tak ked som chcela piect a mat pokoj, som jej ju dala, a vo vysielacke som po hodine a pol pocula zvuky, ze je uz hore 😕 😕 no kym som si ruky poumyvala od cesta a vybehla hore do izby, tak laura na mna prevynilo pozerala a hovori hovno, a ja ze co hovno ??? a ona, hovno v plenke mam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak som jej nechcela nadavat, ze ci nevie, ze pri posteli je serbel, tak som sa rehlila 😀 😀 😀 a nakoniec to ukoncila tym, ze laurinku do skolky nezoberu, lebo sa do plienky pokakala 😀 😀 😀

dadulik
1. dec 2009

previnilo 😠 😠 😠 😝 😀

jarinosk
1. dec 2009

deti okupane,aj nechty maju ostrihane a zena stale nezvestna ☹

lusinda2000
1. dec 2009

čaute kočky🙂 a pán🙂

tak my znova všetko po starom,malá mi tu pobehuje už len v gaťkách,lebo sa hrala s vodou,ale kvapla jej kvapôčka na nohavice,tak sa musela hneď vyzliecť,lebo mi vysvetlovala,že tam má vodu🙂

ale zachvíľu pôjde už aj spinkať,nakoľko cez deň nespáva☹
inak je stále v pohybe,neobsedí dve minútky🙂

čo sa týka maródikov-želám skoré uzdravenie,aby boli všetky deťúrence už na mikuláša a na vianoce fit🙂

a samozrejme gratulujem k timkinej prespatej noci v jej izbičke🙂šikulka🙂

čo mi ušlo-kde sa nachádza lenka?

sticker
autor
1. dec 2009

Dad sa tu rehocem na tom "hovne" 😀 😀 😀 😀 😀 No je to šikulka 😀 🙂 😉
My klasicky ako v utorok po atletike, ešte pozerajú Večerníček a naženiem ich do hajan.
Inak Dad linecké chcem už aj ja robiť, len neviem nájsť formičku 😅 😝

sticker
autor
1. dec 2009

Fíha!!!! A kdeže šla Lenča - kozmetika, kaderníčka, nákupy......

jarinosk
1. dec 2009

Lenka isla s kamoskou na nakupy
ale zaujimalo by ma ktore obchody su este otvorene?

sticker
autor
1. dec 2009

Žeby bar.......? 😅

dadulik
1. dec 2009

teda jarino 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si taky nas "chudacik" 😢 bez zeny s dvomi detmi 😀 😀 😀
uprimne lenke zavidim takehoto chlapa 😉 to moj by po mne uz daaavno vyhlasil celoslovenske patranie 😀
ja idem ordinovat 😎

jarinosk
1. dec 2009

ved aj ja som vahal s tym patranim,
ale nezvestny je clovek tusim az po 48 hodinach.
uz ju mam doma
sice v dobrej nalade
ale je cela a dufam ze neposkvrnena 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
1. dec 2009

Jaro sorry, ale to už dávno nie je 🤐 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dai
2. dec 2009

ahojte,
posledny tyzden ma mala dost prekvapuje... som sa vas chcela spytat ci vasim junovcatkam tiez uz zacala faza preco a ako to zvladate, lebo moja krpata ma niekedy dovadza do zufalstva, fakt uz neviem ake odpovede si vymysliet 😅 ( dnes sme riesili preco su oblaciky smutne, lebo som jej na otazku preco prsi povedala ze oblaciky placu lebo su smutne, tak sme prisli nato ze im urcite mama isla do prace a preto su smutne... fakt ma pri jej obliekani fundovanejsia odpoved nenapadla ☹ )

lenca13
2. dec 2009

Dobre ranko 😉 tak sa sa dobre vyspala,vcera sme aspon volaco s kamoskou nakupili,ale este na jeden predvianocny nakup spolu vyrazime ale asi do TN 😉
Dai no u nas tato faza trva uz asi pol roka,niekedy je to velmi tazke ale vzdy sa snazim najst odpoved 😅

dadulik
2. dec 2009

dobre ranko 🙂
mala sa zobudila so soplom, nakolko som ju v noci nasla holu od pol pasa, odkopala sa, a vyzliekla si overal nohami, skratka jej je asi uz kratky, hned ho aj vyradujem 😠 😠 😠 no tak som zvedava, ako sa to vyvinie, to by este chybalo, aby na mikulasa bola chora ☹
ja narychlo varim, dusim bravcove na zampionoch, od vcera mam k tomu cestovinu, nas tatino chce ist volakde na nakup motoroveho oleja do oktavky, tak tiez cakam, co z toho vzide a kde nas zoberie na vylet 😀 😀 😀

dadulik
2. dec 2009

jo a dai, presne ako u lenky, aj u nas tato faza trva min. uz pol roka, a niekedy mi uz dochadza fantazia 😀

lenca13
2. dec 2009

Dad nasa Timea je tiez stale odkopana ☹
Uzi si vylet 😉