Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
10. jan 2010

ach leni ... timka ma nieco podobne ako sasin maly?

dadulik
10. jan 2010

z coho leni mala zachvat ?
inac pridala som foto tej trznej rany na FB ☹

lenca13
10. jan 2010

Mala laryngitidovy zachvat 😖 ,a este k tomu sme boli u nasich ale vzdy so sebou nosim cipok takze jej to potom preslo ale nema to az take zle ako sasin maly 😔
Ja len dufam ze z toho vyrastie 😉

denisse
10. jan 2010

leni a co to znamena? kasle, ci nemoze dychat? boze, to je des 😒

lenca13
10. jan 2010

Deni nemoze sa nadychnut,nie vzdy to zacina kaslom len najhosrie na tom je ze nevies kedy to na nu pride 😖
Uz sme si na to zvykli hlavne ked vies ako sa mas zachovat,a nemusi jej ani nic byt a moze dostat ten zachvat 😖

dadulik
10. jan 2010

boze leni ☹
laura dnes zase nespala 😒 rozmyslame, ci s nou ist na chvilu este von nez bude tma 😕

sasa80
10. jan 2010

Ahojte,

Leni boze co citam, vy ste tiez na tom ako my ☹ , teda ako laryngitidy mame stale nonstop, ale viem na com sme ako som pisala, neda sa nam pomoct, ale z odstupom casu, musim na drevo zaklopat, je to lepsie, teda akoby som to napisala, kasel a v noci proste ked ho to chyti je to des, ale ako ma vonku tie mandle nosne tak mame aspon vzduch odtial a tak je to sice zleeeee ale oproti tomu co to bolo tak nadherne, asi chapete ako to myslim 😖

Leni skus ist s malou na ORL a povedat o tomto probleme mozno vam tiez pomozu, teda ak vy nemate zuzeny hrtan tak mozno by tiez tie mandle nosne nebolo zle dat von 😖 hm? Inac skoda ze nie si z BA, nas tam uz poznaju a vedela by som aj vybavit kedze aj mamina robi na antolskej a kedze primar ORL mala som s nim poticku co sa tyka operacie ale to je na dlho sa mi dosiel aj ospravedlnit, lebo netusil ze to mame takto zle ale to je iny pribeh, ale vazne nas tam pozna asi kazdy a mohol by vam tiez pomoct.

sasa80
10. jan 2010

Jaj, ale fakt je to lepsie, ale neviem ci to je aj liekmi co berieme, alebo malemu sme kupili do izby ionizator a zvlhcovac vzduchu a ked sa napriklad vypne v noci dva krat sa nam stalo, ze sa vyplo zabudla som naliat vodu 😅 , tak vazne des v noci, ale ako to ma nastavene na 60 percent vlhosti tak je to len o kaslani a pekne zaspi, proste nie je to take ako bolo, ale je rozdiel ci ma pustene alebo nie.... 😖

sasa80
10. jan 2010

Takze skus Leni aj to, len ju na noc pri tom stroji dobre oblec, lebo mne je v jeho izbe az zima 😅 z toho pristroja.

lenca13
10. jan 2010

sasi dik za rady,si hrozne zlata a ak by som potrebovala znamost urcite sa ozvem 🙂
Radka ma nosne mandle vybrane od troch rokov,sice nemala take problemy ako Timea ale urcite jej to pomohlo a snad nam vyjde tento rok aj more 😉 mam ho odskusane 😉

My sme poobede isli svokrovi,ale skoncili sme u svagrinej ved byvaju hned vedla seba a prisla este dalsia svagrina aj s detmi tak bolo o zabavu postarane 😀 😀 😀 ze na chvilu a prisli sme domov o 19.15 😠

sticker
autor
11. jan 2010

Ahojte 🙂 Bola som na infúzke, teraz varím polievku a cestoviny a potrebujem ísť do mesta. Ocino bude mať vo štvrtok narodeniny tak niečo treba kúpiť. Aj keď vôbec netuším čo 😒
Janku mám ešte doma tento týždeň, lebo ju nemám ako nosiť do škôlky 😒 . Ale od budúceho týždňa už pôjde 🙂

lenca13
11. jan 2010

Ahojte ja som bola s timkou u dokiny,dostali sme ant. a spravila jej aj vytery tak som zvedava na vysledky 😠
Radka isla konecne do skoly 😉 tak je doma aspon klud 😀 😀 😀

dadulik
11. jan 2010

ahojte zeny, tak ja som dorobila poriadky na prizemy, teda bolo to tu hrozne, uz dlho tak nebolo 😠
doobeda sme boli s mojou maminou vybrat jej k narodkam bicykel, tak uz ho ma doma 😉
laura zaspala o stvrt na tri aj to horko tazko 😒

dadulik
11. jan 2010

a my sme uz aj z prechadzka doma, brrrrr ale je tam zima 🙄 mala spala sotva hodinu, ale aspon ze tak 🙂
uvarila som cokoladovy puding s bananami, tak sa ideme nadlabnut 😀

denisse
11. jan 2010

caute ... tak aj my sme doma .. bola som v praci, potom v jasliach po nelu, v lidli po pecivo a teraz papame toasty, nela pri tom pozera bambulku ...

a v tom lidli sme stali pri pokladni, za nami nejaky pan si este pozeral, co tam mali pri poklani nejake plechovkove napoje, tak to mal v ruke a pozeral, co to je a nela mu hovori "ale toto nepotrebujeeees" ... som myslela, ze odpadnem ... a pan jej hovori "mas pravdu, nepotrebuju" a vratil to tam ... 😀 😀 😀 😀

dadulik
11. jan 2010

baby, rocne zuctovanie zdravotneho poistenia sa nas na RD netyka, vsak ? 😕
deni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
12. jan 2010

Ahojte 🙂 Typujem, že aj vám tak blbne kôň 😒 . Žeby sa už chystala nová verzia, ktorá sa chystá už rok, ak nie viac 😲 😝
My sme včera skončili nakoniec v TN. Jaja chce boby a tak tatinko rozhodol, že ideme do TN...aj tak sme nekúpili, ale mali by byť v Tescu od zajtra tak som zvedavá. A cestou do TN sme "stretli" kamionistou...ja že havárka a to kamióny cez cestu, policajti to tam akože riadili. A o kúsok ďalej znovu, ale to už úplne zablokovali cestu a nedalo sa ísť na smer Bánovce priamo, ale sme šli cez dedinu. Potom sme zistili, že to aj bolo kratšie, tak asi už budeme chodiť iba tadiaľ. A Jaje sme kúpili šaty na karneval. Že Zúbková víla 😀 To ona tak pomenovala, inak sú to normálne šaty, k tomu sme kúpili krídla a ona si vybrala čelenku a paličku. Tak premýšľam, že by to chcelo nejako ozvláštniť, aby bolo jasné, čo je 😀
Deni Nel je podarená. 😀 😀 😀 Manažment Lidl by ju moc v láske ale nemal 😀 😀 😀

lenca13
12. jan 2010

Dobre ranko 😉 Timea este spi,nad ranom strasila tak dospava 😉
Dnes budeme sediet doma nemozeme chodit von,to bude zase pistania 😖
Mne uz periepracka,navarene este mame
Poobede idem kadernicke a beriem aj Radku trochu podstrihnut vlasy 😉

Deni no pozerala som spravy na CT ale tam mate teda snehu 🙂a Nel je pripad 😀 😀 😀

Dad a tusim to mi nedavame 😕

julca80
12. jan 2010

ranko prajem 😉
My sme hore asi hodku a uz mam hlavu tazku z toho co budem dnes varit, aj som zacala listovat v casopisoch pre inspiraciu, ale napadlo ma, ze sa spytam vas co ste varili prip. co budete varit. 🙂

deni, ta tvoja Nelka ma tusim vzdy "trefne" poznamky na spravnom mieste 😀

sasa80
12. jan 2010

Ahojte 🙂

Jani co nemozes spat?????????? Ja som dnes akoby mechom udreta, vcera som davala dom do poriadku, ale len taku rychlovku a poobede sme sa sli tulat az do 6tej vecer 🙂

Vcera som uz dohodla aj malej oslavu v skolke bude v piatok, lebo tu je to tak, ze musi kazde dieta oslavit svoje narodeniny, aj keby chybalo pre chorobu mesiac dva, proste zvyk, tak som vcera zorganizovala na stvrtok tortu chcela tu hellu kitty tak si mam vo stvrtok pre nu prist a chlebicky som objednala u nas v dedine v obchode, dufam, ze nebude vela stat kedze tu maju vsetko draho, ale tak snad ked som povedala ze do skolky a chystaju takto tak ze si mam rano osmej v piatok prist pre ne 🙂 tak oraganizaciu mam za sebou akurat este musim detske sampanske priniest, myslite ze 4ri flasky budu stacit na 20deti? ci je to malo a mam viac kupit????????

Mala si vcera uz aj dohodla yzdobu v skolke, ze ju bude mat v zltom prevedeni, to tu maju na vyber z farieb a ten kto je oslavenec dostane korunku a zuruju 😀 😀 😀

Tak sa uz nevie mala dockat piatka, snad jej aj na foto zmizne ta modrinka z licka, lebo uz to nema opuchnute ale zlto zelene. Tak snad na foto uz nebude.

Co dnes budete? Ja neviem musim sa najprv zobudit. 😀 😝

julca80
12. jan 2010

Leni, na kolko ma Timka atb?

sasa80
12. jan 2010

AKurat som si to precitala Dad 😀 😀 😀 😀 😀 reklama .......... 😀 😀 😀

Juli my mame fasirky, boli so zemiakmi a dnes urobim len zemiakovy privarok a hotovo akoze zmena, nech sa to doje 😅

lenca13
12. jan 2010

Julik vychadzaju asi tak na tyzden 😖 ale v sobotu ideme na karneval 😉 tak dufam ze bude dovtedy ok 😉
Julik a Domca chodi teraz do skolky?
Mohla by si buduci tyzden prist,teda ak budeme zdravy 😉

lenca13
12. jan 2010

Sasi no myslim ze by tie 4 flase sampusu mohli stacit

sasa80
12. jan 2010

Leni tak ste dostali antibiotika, no my sa drzime klop klop, ked je sopel tak aj prejde pekne, sice zvysujem davky ecobecu pri tom a dokonca ked ma ten hnusny suchy kasel, tak davam mucosolvan alebo ambromene, sice nema logiku lebo kasle sucho, ale pomoze, teda, ze to mam tak robit, lebo on bude mat stale ten suchy kasel lerynggititny a ide o tom ze ten sopel mu zacne zliezat dole tak kym zleze tak nech ho vykasle a ake ste dostali antbitiotika?

julca80
12. jan 2010

aj mne blbne kon a riadne posledne dni. Ked som si aj zapla po veceroch Kona, tak ma po chvili presla aj nalada, co mi to tak dlho otvaralo. 😖

Sasi, tam v skolke to maju paradne zariadene ohladne narodenin deti, to sa mi paci. Ani neviem ci tu na SK maju nejake vacsie vzruso ohladne konkretneho dietata ked ma ten den narodky. 😒
Myslim si, ze 4 sampanske by mali byt dost, prip. este jedno by som kupila, aby mali vsetky deti rovnako, ak by nahodou nevyslo na vsetkych.

sasa80
12. jan 2010

Dik Leni tak kupim len tie 4ri 😉

lenca13
12. jan 2010

Sasi mame Cefzil

julca80
12. jan 2010

Lenci, od 1.jan. vobec nechodi do skolky, ked som chcela poberat rodicovsky prispevok. Musela som ju odhlasit zo skolky. Jedine to je mi luto, ze som ju musela vytiahnut zo skolky. 😖
Ak bude vsetko ok, tak sa dohodneme na buduci tyzden na mini stretku. 😉

julca80
12. jan 2010

rozmyslam, zeby som spravila nieco z kuraciny, ale neviem co 😅 😀