Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
14. aug 2009

My uz sme aj vyspany v poslednej dobe spava ani nie dve hodiny 😖 no ale aspon vecer skor zaspi 😉

julca80
14. aug 2009

aj Domca spala dnes asi hodku a 1/4 😒 Tak snad sa to odrzkadli na vecernom zaspavanim. 😅

dadulik
14. aug 2009

no tak laura bezne spava max. hodku a stvrt, inokedy jej staci aj 40 min 😖 🙄

dadulik
14. aug 2009

foto pridane a posuvam 😉

dadulik
14. aug 2009

Baby, ja vas tu takto na vecer nikdy nestihnem ☹ a potom idem kukat na dvd ten prison break, a uz sem nezavitam, a rano mam velky problem vas docitat 😒 😅

sticker
autor
14. aug 2009

Tak už som tu. Deti uložené, ale ani jedno ešte nespí. Domov sme prišli o siedmej a rýchlo som spravila mňam večeru. Edko sa "nadlabal", ale vidím na ňom aký je unavený. Doobeda robil, potom do TN na školenie a prišiel o pol piatej a znovu robiť.
Ja ešte vybavím sprchu a mám veget. Akurát vymyslieť varenie na víkend - klasika 😝

sticker
autor
14. aug 2009

A materská tento mesiac nepríde? 😠 Keď je 15teho v sobotu vždy to poslali v piatok.Asi potrebujú cez víkend ešte nejaké úroky nahrabať 😖

julca80
14. aug 2009

ahojte 😉

julca80
14. aug 2009

veru ani ja nemam na ucte este tu "almuznu" 😝 😅

julca80
14. aug 2009

v tej telke nic nejde ☹ 😠 Absolutne neviem co pozerat. 😖

sticker
autor
14. aug 2009

Ja pozerám Novu - český film 🙂

julca80
14. aug 2009

Novu my nemame. ☹ Tu som vzdy mala rada, vacsinou u nas vzdy bola zapnuta Nova, ked som bola bezdetna a byvala s rodicmi na starom byte. 😅
Prave som zapla Jojku a pojde tam Zakon pritazlivosti, sice neviem o com to je, ale aspon nieco. 😒

sticker
autor
15. aug 2009

Ahojte 🙂 Dnes som hore od šiestej, bola som aj v obchode a idem spraviť polievku. Je tam síce ešte kapustnica, ale zase bude aj na zajtra 🙂 Dnes budeme asi doma. Ja by som potrebovala upratať, ale zase to nemá význam, keď Edo bude robiť na izbe a to bude prach v celom byte 😝
A sa mi zdá, že mi začína nádcha a hrdlo... Zbehnem s malými do mesta a niečo v lekárni pozriem.

julca80
15. aug 2009

ranko, my sme vstali o 6.45 a hned od rana sa mi zda, ze mala ma taky jemne "huhnavy" nos a hrdielko. Ani by som sa necudovala, lebo uz aj mna dako boli jedna strana hrdla, ked prehltam. 😖

dadulik
15. aug 2009

ahojte, teda to je privitanie s chorobami 😒 aj mna pobolievalo v hrdle cez tyzden, ale nejako som to rozchodila 😅
mala este drichme 😕 vecer sa zase povracala z toho mlieka, uz take nervy som mala, ze som na nu strasne hucala, ze uz jej nikdy mlieko nedam, a musi zaspat sama len s plysakami 😠 no a za pat minut zalomila, ale som zvedava, ako ju budem dnes uspavat na obed a vecer, ked by som uz fakt nerada davala to mlieko 🙄
jaro je na dennej, tak pockam, kym sa mala zobudi, naranajkujeme sa, vyvesim pracku a sup na bicykel k nasim 😎

lenca13
15. aug 2009

ahojte 😉 ja som pozehlila a tiez ideme k nasim pozriet ako Jarino malu
Baby nestraste s chorobami 😖

lenca13
15. aug 2009

Radka si vypytala Timku pred barak tak som ich pustila ale som kazdu chvilu v okne

sticker
autor
15. aug 2009

Julik ja sa tak divne od včera cítim.... A Jul ráno trikrát kýchla, tak som trochu v strehu. Ale dúfam, že to nič nebude. Aj keď je pravda, že sme šli do mesta a veru nás trochu "drgľovalo". Ja som sa riadila teplomerom a baby mali sukňu a tričko.... Snáď z toho neprechladli. Aj mi je ľúto za letom. Večer už po šiestej je tiež chladno. ☹ Krátke bolo leto, krátke 😔 .

julca80
15. aug 2009

ja sa radsej ani nebudem vyjadrovat k tohtorocnemu letu 😝 😠 . Ani mi to neprislo, ze bolo nejake. 😖 ☹
Az jeden tyzden boli v kuse horucavy ako si spominam a hotovo. 🤐

sticker
autor
15. aug 2009

Julik to keď budeme chodiť do roboty a naše deti budú v "zavreté" v škôlke, tak potom bude pravé leto 😠 ☹

dadulik
15. aug 2009

baby, ani nechcite, aby som vam opisovala, ako som dnes malu uspavala bez mlieka ☹ hodinu a pol ustavicneho az zachvatoveho revu, kopania, skratka ako salena, musela som jej hlavu strcit pod studenu vodu, nech sa skludni, ale nechcela som polavit, tak som ju nejako nahovorila na cistu vodu 😒 nakoniec zaspala, ale takto som to nechcela, pretoze zase cura do plienky, ked pred spankom pije.....ide ma porazit,neviem co robit 🤐 🙄

sticker
autor
15. aug 2009

Dad neviem, či tu dnes budeš ešte... Chcem sa ťa opýtať, ty si posielala aj na dobierku? Ozvala sa mi jedna osoba, že chce niečo z albumu a že či pošlem na dobierku. Napísala som jej, že nemám s tým dobré skúsenosti a že aj ja najprv pošlem peniaze až potom obdržím tovar. A že na mma a mmb mám iba dobré hodnotenia, to pre prípad že by sa bála, že jej to nepošlem. Tak mi odpísala, že teda to nechce, že ona má zlé skúsenosti s opačným predajom. Asi niekomu poslala peniaze a tovar jej neprišiel.... 😒 Tak teraz neviem..... Aké nevýhody to má pre mňa ak by si to neprevzala na pošte? Iba poštovné? Nemôže sa mi stať, že vezme tovar a nezaplatí však? Bo to musí na pošte vyplatiť, inak jej to nedajú.

sticker
autor
15. aug 2009

Jéj Dad sme písali skoro rovnako 🙂

sticker
autor
15. aug 2009

Uf, to si jej vážne dala hlavu pod studenú vodu? 😕 Ty si odvážna! Ale viem si predstaviť, ten rev ☹ Jul plakala keď som jej nechcela dať dudku. Ale podľa opisu Laurika mala väčší "záchvat" ☹
Inak som si pozerala tú ženskú a sama predáva dosť vecí. Len chce snehule 21tky a ona predáva oblečenie aj väčšie, tak neviem načo sú jej také malé snehuľky. Ale to je druhoradé... 😝

dadulik
15. aug 2009

jani, u nas pri zachvate fakt pomaha len studena voda ☹
jani, prides "len" o postovne, ale dvojme, pretoze zaplatis este raz za postovne, ked ti to naspat poslu 😖

sticker
autor
15. aug 2009

Dad a keď si mi posielala tie tenisky, poslala si to v krabičke však? A to ide potom normálne ako list 2. triedy, či už musím ísť normálne do balíkového okienka? 😅

sticker
autor
15. aug 2009

Ahojte. Tak som baby okúpala. Boli sme na piesku a potom sme chvíľu počúvali takú mladú chlapčenskú kapelu na námestí. Celkom sa mi to páčilo ako hrali 🙂
Teraz som si dala chlieb s cibuľkou a s cesnakom. Snáď mi to pomôže. A uvarila som si čaj s echinaceou. Mohli by baby celkom slušne ísť spať, nech aj ja môžem 😝

dadulik
15. aug 2009

jani, nemusis to ako balik posielat, do urciteho rozmeru to kludne moze ist ako list 2.triedy 😉
baby, ja som dorazila od svokry, dala mi balik, co malej poslala svagrina z anglicka, tolko nadhernych veci 😲 az som pusu otvarala, a este aj cenovky tam nechala, tak to som tiez pusu otvarala 😲 😀 urobila som aj nejake dve foto, zakial sa malej chcelo pozovat, tak dodam neskor 😉 ale mam taky fajn pocit, a hned malu zajtra do kostola vyparadim 😎

dadulik
15. aug 2009

a hej v krabicke som zvykla posielat topanky 🙂

sticker
autor
15. aug 2009

Bože ďalšie slniečka sú tu 😠 😒 Normálne som skoro klikla, lebo ešte aj na "j" začínajú - až na tie srdiečka čo majú...