Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
24. aug 2009

no nasa tiez aj uhorky...ale to ma po tatovi...este je aj presne ako on....nechava ich konce 😀

lenca13
24. aug 2009

Leco u nas tiez nikto nemusi 😖
Timea ma hrozne rada ovocie a hlavne teraz slivky a hrusky 😀 inak ona zje skoro vsetko co nezje ju 😀

lenca13
24. aug 2009

a zavarene uhorky tiez u nas idu ala ja ich nemusim

sticker
autor
24. aug 2009

Deni s maminkou sme sa práve bavili, že hádam nebude mať koprivku 😝 . Ale tak zatiaľ nič... No keď to je z chlebíkom, alebo s druhým chodom, tak mi to nejako nevadí. No keď u našich kombinovala so sladkým, slaným to sa muselo nejako prejaviť 😀
Ale zatiaľ som je vždy tak tri dovolila.... Keby je na nej, tiež zje viac 🙂

lusinda2000
24. aug 2009

téééda, naša malá uhorky nie, ovocie veľmi málo,minulý rok jedla viacej ovocia aj zeleniny,tento rok jej akosi nič nechutí. ani rajčiny,jahody,iba jablko zje a troška hrušky.divné,čo?ale tak čo už.

ja napr.rajčiny a mlieko nemusííím vôbec.napína ma z toho. ale tak ako som písala polievku a kečup zjem,tak isto kakao vypijem,puding a kašu z mlieka tak isto zjem.

zuzla2
24. aug 2009

tak nasa v podstate aj ovocie...ale my sme celkovo ovocna rodina...nam 2kg hrozna vydrzia 2-3dni...samo,ze popri tom mame este doma nakupene aj nektarinky, melon...(teda presnejsie podla sezony)...

ja mam celkovo pocit,ze my najviac miname na ovocie 😝 😀

lusinda2000
24. aug 2009

tak naša moc tomu ovociu nedáva,ale ešte ľúbi veľmi zavárané jablká,tie môže🙂

denisse
24. aug 2009

nela ma tiez rada ovocie ... jablko takmer nikdy neodmietne, broskyne aj nektarinky jej chutia, slivky tiez a vsetko drobne ovocie, co najde u svokrovcov na zahrade ... jahody, maliny ... minuly rok hrozne chcela cucoriedky, teraz nechce ...

dadulik
24. aug 2009

no chcem sa vam "pochvalit" ako to dnes na obedny spanok dopadlo s tou prebalovacou podlozkou 😀
takze vsetko prechcate, uz pracka perie 😀 😀 😀 😀 😀 ale neva, skusim este 3-4 dni, a ak nic, dam jej nazad plienku 🙂
laura nezje absolutne ziadnu zeleninu v surovom stave, ani rajcinu, ani papriku, toboz uhorku 😲 ale rajcinovu polievku miluje, zrovna dnes sme ju mali 😉 aj kecup moze, z ovocia zje hocico, ale iba kusok, cele nikdy 😒 pritom minule leto jej nerobilo problem zjest celu nektarinku alebo banan 😖 teraz to ma tak na 3 dni 🙄
o chvilu vyrazame ku kamoske sa pohrat, jej muz malej urobil na dvore krasne drevene ihrisko, tak v tichosti zavidime ☹ a ideme sa vyblaznit 😎

dadulik
24. aug 2009

jo, laura z ovocia vlastne miluje JAHODY a MELON 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
24. aug 2009

Dad včera na obed si Julka dala dolu plienku... Edo ma zavolal, nech sa idem pozrieť ako spí. Tak som ju nechala tak. Mala som nachystanú práčku s bledým tak som si povedala, že by som to hneď oprala. No a ona sa nepočúrala 🙂
Ale teraz ako som ju dala do postieľky tak za 5 min. bola pokakaná v plienke. A to ráno bola normálne na "veľkej". Takže podľa mňa si to neuvedomuje moc zatiaľ.

sticker
autor
24. aug 2009

Keď sa zobudí netuším čo vymyslím. Asi pred barák klasika 🙂 Ale normálne v chládku je už tak pred šiestou chladno 😒

julca80
24. aug 2009

achojte, nejako mi tu blbol net 😠
Este som vas rychlo docitala nech som v obraze, a vy uz bude asi aj "dokecane", no a ja tu ostanem sama. 😅

Malu som dala spat o stvrt na dve, lebo sme boli do jednej vonku. Zatial sa mi zda v pohode, ani neplotu uz nemala, len rano som jej este dala sirup na tie hlieny.

Veru baby, len ma tu vy zbytocne nestrasne tymi rozvodmi, bo si to Jaaa este rozmyslim skor ako cosi podpisem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
24. aug 2009

Julik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Pekne pôjdeš "pod čepiec" 😎 Už teraz sa teším na fotky 😅

julca80
24. aug 2009

tak pod cepiec, hmmm?! 😀 😀 😀 Aby som bola IN, tak si na seba supnem poraaaaat aj kroj a tie "tichoslapky" ci ako sa to spravne nazyva. 😝 😀

sticker
autor
24. aug 2009

Len čo by Boris nato povedal 😅 😀

julca80
24. aug 2009

uz si ho viem predstavit, akoby oci prevracal 😝 😅

lusinda2000
24. aug 2009

ale julik....pekne si ho zober,aby si ho mala aj na papieri🙂

naša malá si poriadno už uvedomuje,kedy chce a nechce cikať alebo kakať.pekne sa vypýta.som veľmi rada.
aj na dofče v bazénoch,keď chcela cikať,tak mi povedala pekne,že sa jej chce a krásne vydržala až kým sme došli na wc,takže ani v tej vode ju nelákalo urobiť to tam,ale pekne na záchodík. som bola prekvapená,že počas jej hrania v bazéne si pekne spomenula a vypýtala si. keď tak nad tým rozmýšľam,my sme nemali žiaden problém odučiť od plienky. ono to prišlo samo. cez deň už nemá vôbec,ani po ceste na dofču nemala(vyše dvoch hodín),keď sa jej chce,tak sa krásne vypýta.ešte nám ostáva nočná plienka.

lusinda2000
24. aug 2009

julik-medzi nami dievčatami-si rada,že to prišlo?

sticker
autor
24. aug 2009

Luci to je to, že Julka vonku nemá problém. To sa vypýta aj kakať, potvorka 😅 . Ale doma pri hraní zabúda, no a pri spánku ☹ Ale snáď sa to do Vianoc naučíme aj my 🙂

lenca13
24. aug 2009

Ja som uz aj pozehlila

Julik neboj dobre bude 😉

julca80
24. aug 2009

lusi, jasne, som rada 😵
Pravdupovediac, "od zaciatku" je chlap mojho zivota, takze si neviem predstavit keby nie sme spolu. Za to na druhej strane, zije spolu pod jednou strechou uz viac ako 2 a pol roka, este aj s malou a stale sme neni zobrati, takze uz by som bola aj rada, nech to je naporiadku. 😉

lusinda2000
24. aug 2009

julik 😀 😀 😀 sa teším s tebou,musíš byť veľmi rada🙂 a bude to super aj pre dominiku🙂 budete mať všetci rovnaké priezvisko🙂

julca80
24. aug 2009

ved to 😉

sticker
autor
24. aug 2009

No, Jul teraz vstala, tak sa budem riadne snažiť ju unaviť do večera 😝 Edo šiel spať, lebo ide večer do roboty, tak jediný kto bude unavený večer budem zase ja 😀

lusinda2000
24. aug 2009

jani ☹ ☹ ☹

ja som bola teraz v posledných dňoch tiež nejaká vyčerpaná,ale neviem z čoho,lebo keď bol doma patrik tak sa malej venoval aj on,asi to bude tým "letom" 😀 😀 😀

lenca13
24. aug 2009

my sa ideme prejst cela rodinka na Kacabar aka vyhoda ze Jarino robi len rano 😉

lenca13
24. aug 2009

My sme uz doma a baby su okupane 😉

sticker
autor
24. aug 2009

Práve idem písať, že baby sú uložené a ja čakám na kúpeľňu 🙂
Ale taká som nervózna, krupica!!! Už nech "návšteva" dorazí. 😒

zuzla2
24. aug 2009

u nas sa este len uspava...
a mm meral malej teplotu,lebo sa mu zdala teplejsia a mala 37,3...minuly tyzden mala aj troxa soplik,ale preslo jej to...tak len dufam,ze su to posledne stolicky a tym by bola aj vyriesena zahada,preco mala nexce jest 😖