Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
29. aug 2009

Dad nezavidim ja uz by som tiez z nej bola na prasky 😖 😖 😖

lenca13
29. aug 2009

Lusi neviem ci jej zatial nekupime len postel uvidim podla financnej situacie treba najskor omalovat a kupit podlahu 😉

lusinda2000
29. aug 2009

leni to malej timke už zariaďuješ?ona nebude mať s radkou?

lenca13
29. aug 2009

Lusi nie my mame 5 izbovy byt tak nech ma kazda sama izbu a z tej dalsej chceme urobit pracovnu 🙂
Radke sme tiez kupovali nabytok az nez isla do skoly
Sice ta Timkina izba je mensia ale ved aj ja som v nej prezila svoje detsvo tak aj jej bude musiet stacit 😉

zuzla2
29. aug 2009

ahojte..
tak tu sme do obeda mali krasne pocko..a asi pred hodkou sa tak zatiahlo,ze az strach..nakoniec bola dobra burka..teda presnejsie prietrz mracien..tak cakam,ze co zas budu davat v spravax..kde co vytopilo...

ja sa vymykam z priemeru, ale dnes som slepaciu nevarila..ta bude az zajtra 😀 , kedze este mame odvcera falosnu gulasovu...a potom som este robila pizzu..vraj z original talianskeho vidieka a musim povedat,ze fakt je mnam mnam 😀 cuduj sa svete, aj mala si z nej dala 😵 😵 😵 😵 takze hadam uz je to na ustupe..aj ked..od rana stale len mrnci...nexce dnes ani pit...

deni neviem kolko je inkubacna doba..ale zda sa,ze u nas som to xytila aj ja 😒 len si davam oscilo a bioparox..ak neprejde, v pondelok idem ku dr...

denisse
29. aug 2009

ja davam nele oscilo a preventan ... preventivne 🙂 obidvoje jej chuti, tak na to ani nezabudam, lebo si sama pyta ...

zuzla2
29. aug 2009

no a vcera som sa rozculila az strax..samo,ze list co mi dosiel z vzp je,ze mam tam nedoplatok 😠 😠 😠 😠 presne to iste mi pred 2rokmi poslali..mm tam odniesol vsetky papiere (kedze ja som bola s malou,lebo bola malinka),ze z mojej strany je to ok..a oni to poslu zas 😠 😠 😠 😠 najlepsie je,ze pri stahovke neviem kde som ten papier z ceskej vzp odlozila..takze to budem musiet dako poriesit..mam to len na inom papiery a ten ix urcite zaujimat nebude 😠 joj,ale nex si ma nepraju..alebo mm..este neviem kto z nas tam pojde..a ked ma nase.u, tak to dam aj do lamparne aj napisem na ministerstvo zdravotnictva,ze co za bordel tam maju...

sticker
autor
29. aug 2009

Dad tri fľaše mlieka....Laurika je neskutočná 😕 . Zaspala konečne?
Ja som si tiež zdriemla ani som nepotrebovala fľašu k tomu 😝 😀 Ale som bola hore nad ránom keď bola tá búrka, tak som mala deficit. A toto počko uspáva aj keby nechcem.
Ja premýšľam, či tú polievku začať variť večer, alebo klasicky ráno. Ale asi ráno, nech je taká čerstvá 🙂
A ocino si bude robiť kapra, len pozrieť na koľko stupňoch to robiť, bo nevie a ani ja 😝

lenca13
29. aug 2009

Stick,uz si si stiahla fotky?

sticker
autor
29. aug 2009

Stick už stiahla fotky, šéfko 😎 Ešte ich ukážom "stickovi" 😀 nech povie, že či to má dobré farby a tak to vaše čudo 😝

lenca13
29. aug 2009

takze ujo Jarino ich uz moze z diskoveho priestoru na webe zmazat.
ostanu mu len v PC.

sticker
autor
29. aug 2009

Počuj ujo Jarino, aké to má parametre tá tvoja hračka? Rozlíšenie 10MPix, 6,9cm LCD... môže byť?

jaduska
29. aug 2009

ahojte...konečne som sa dostala k PC - jany išiel s väčšími babami na futbal, tak je voľný....síce bola riadna búrka u nás, ale aspoň je lepší vzduch....

naša Boba sa ráno zobudila so suchou plienkou a to spala asi do pol deviatej rána.... 😨

mna hrdlo už pobolieva menej, ale Romanovi nezávidím, som si to prežila pred pár dňami a to som musela v takom stave ešte aj kmitať okolo detí 😒 A malé to nechytili odo mňa, aspoň dúfam, tak deniska možno ani Nely nič nechytí, keď som kojila malú, tak som si dávala rúšku, ale inak nie....

jaduska
29. aug 2009

bože, keď tak pozerám na tie ihriská v Prahe, tak len závidím....u nás je taká bieda s týmto, niekedy ma ide poraziť od nudy, keď sme pri paneláku, nikam sa nedá ísť, aj to ihrisko také biedne ☹ 😠 😠 😠 😠

sticker
autor
29. aug 2009

Dani tiež som nad tým premýšľala, že by mohli z Prahy poslať sem k nám tých architektov nech aj tu niečo také spravia 😒

sticker
autor
29. aug 2009

Aj keď sa robí nejaké špeciálne ihrisko tak to má všetko Blava, príp. väčšie mestá. Ale u nás sa aspoň snažia na sídliská také drevenné. Ale tam máš dve šmýklavky, nejakú húpačku a toť vsjo 😖

julca80
29. aug 2009

Leni, net mame od T-comu. ☹ Vobec nevieme v com je problem. Prednedavnom mp menil program netu (ci co to 😅 ) a teraz to vobec neide. 😠

sticker
autor
29. aug 2009

Julik tak sa "musíte" venovať teraz jeden druhému 😝 Vy to máte vlastne povinné 😀 😎

zuzla2
29. aug 2009

no ja zavidim tiez take ihriska...
my sme teda 3.najvacsie mesto na SK,ale tu mozeme o tom snivat..nase sidlisko je ty najvacsie..a su tu 2 tak sxopnejsie drevene...ale maju len jednu smykalku a aj ta ma konec tak 30cm nad zemou...cize,aby ste boli len v strehu 😠 a xodia tam velke detiska a nicia to...uz jedno z nix je teraz na konci leta donicene...

Julci no my mame skusenost s T-comom a nikdy viac 🤐 a teraz aj mm kolega..minule mal problem a nie a nie to vyriesit..tak isiel rovno za najvyssim...

jaduska
29. aug 2009

Baby mi máme net od T-comu už asi 2 roky a v pohode stále šľape....

čo sa týka tých ihrísk, tak aj u nás pred časom dali novú šmýkalku s drevenými schodmi a domčekom a hojdačkou, ale musel to vymyslieť niekto, kto nemá deti. Tá hojdala je len doska na reťazi, takže malé dieťa na tom nepohojdáš...nie je to nijako ohradené, takže ak sa hojdajú väčšie deti a malé im tam vbehne, tak je hneď úraz na svete a schody sa rozpadávajú jeden za druhým ☹

Neviem, či poznáte manželku Martina Kaprálika, ona bývala v našom vchode, jej a môj otec boli kolegovia. No a otec im chodí opatrovať deti do Blavy, no ten keď mi hovoril, aké sú tam ihriská, tak mi len sánka spadla... A švagriná, keď mi ukazovala fotky z Írska, kde sa chodieva ona hrať s deťmi, tak strácam reč.... U nás také niečo možno o 50 rokov bude a bude to musieť byť strážené desiatimi strážnikmi, aby to vydržalo ☹

sticker
autor
29. aug 2009

Dani ako to myslela tá ženská o tej predĺženej rodičovskej? Keď bude mať Jul tri roky a ja nepôjdem do roboty, pôjdem na UP a síce ma zaregistrujú, ale nič od nich nedostanem. A keby si chcem predĺžiť RD tak potom tiež nič nedostanem, nie?

julca80
29. aug 2009

my sme pred chvilou prisli z vonku, ale je tam kosa, brrrr 😝 😖 Ja este nechcem zimu. ☹ 😠

Jani, ak myslime na to iste, tak co ja mam infosky o predlzenej rodicovskej, tak stat ti uz sice nebude davat nic, ale po patricnej "papierovacke" ti moze platit odvody do socialnej (tusim). 😕

sticker
autor
29. aug 2009

Julik už to že je teraz dosť tma ma deptá 🙄 ☹
Čo z toho má ženská, ak je na predĺženej RD?

denisse
29. aug 2009

tak aj my sme uz doma, boli sme zas na vyprave za dalsim ihriskom ... musime teraz utekat z domu, lebo inak nela otravuje romana a on nema sil a boji sa, ze ju nakazi ... tak furt chodime "na vylet" ...

tie ihriska su tu naozaj pekne, to je vyhoda velkeho mesta ... dnes sme boli pri vltave na jednom, potom sa prejst po nabrezi, zase sme videli lode ...

na druhej strane nevyhoda je, ze na ihrisku nestretnes furt tie iste osoby, bo kazdy ma na vyber spustu inych miest kam ist a tak chodim furt vsade sama ... vy postradate ihrisko, ja spolocnost 😔
vcera na piesku bol chlapcek s tatkom, obidvaja hovorli po slovensky a nela povedala "chlapcek aj ujo prisli od nasej babicky" 😀 😀

lenca13
29. aug 2009

Ahojte tak my sme uz doma baby su vo vani 😉 inak dnes Timea spala skoro 4 hodiny to je zakon schvalnosti ked sa niekam chystame tak bude vyspavat 😖

Jani mozes byt doma stat bude za teba platit odvody ale ty nedostanes nic az do 5 rokov segrina kamoska je tak s malou doma ale mozu si to zase dovolit 😕

sticker
autor
29. aug 2009

Deni a ešte stále mu je tak na nič? ☹
A keby sa dá, hneď sa sťahujem do Prahy 🙂

sticker
autor
29. aug 2009

No Leni veď to je o tom, či si to človek môže dovoliť ☹ A my do tej skupiny nepatríme, bohužiaľ ☹ Ja by som veľmi chcela byť doma, čakať baby napr. s obedom, učiť sa v kľude s nimi a jednoducho sa im venovať ☹
Nuž bohužiaľ nedá sa ☹

denisse
29. aug 2009

jani, kebyze sa prestahujes k nam, tak aj nam by hned bolo veselsie 😀

furt ho boli hlava, v podstate bez prestania a hrdlo ... aj cisty vyvar na obed mu sposoboval muky .. teplotu ma uz nizsiu .. len okolo 38 dnes ...

sticker
autor
29. aug 2009

No to nie je sranda, keď mu je stále takto na nič ☹ Ale asi to musí tak naozaj vyležať ☹ Tak ho pozdravujem a nech to rýchlo vypotí 😉
A veru veselšie by bolo 😀

lenca13
29. aug 2009

Stick,
je to asi tak ako pises.
mame tento: http://www.fotoexpert.sk/digitalne-zrkadlovky/o...