Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
10. sep 2009

hej a ja kludne kamkolvek napisem, len vobec neviem, o com to hovorite 😀 😀 😀 😀

denisse
10. sep 2009

a vcera som cestou do prace v metre zacala citat Dostojevskeho Idiota a na to, ze ruska klasika, tak ma to velmi milo prekvapilo ... uz som si to kupila pred niekolkymi rokmi a som sa k tomu nejak nevedela odhodlat 😅

lenca13
10. sep 2009

Dobre ranko no jani to si mala pekny budicek 😖
My vstavame okolo siedmej a Radku vzdy budim a do vsetkeho ju musim nahanat 😖

lenca13
10. sep 2009

Deni na SK je relacia Modre z neba a ked tam niekto napise sen tak sa to snazia tomu dotycemu splnit samo ze sa vybera z kopy listov ale mozno nam to splnia ako to bude v ich silach 😀 😀 😀

lenca13
10. sep 2009

Ideme sa vychystat von pojdeme na bicykli pozriet byvalu kolegynu po 15 rokoch ju prepustili ☹

sticker
autor
10. sep 2009

Deni mám spojenkyňu na kriminálky? 🙂 😉
A dáš Nel aj do jasličiek? vy máte vlastne v utorok tiež sviatok? Tak to potom jasličky nič. 😝
Mne začala Jaja štrajkovať v škôlke 😕 Robila to aj včera a dnes znovu. V šatni začne, že nechce ísť do škôlky. Že ju stále súrajú a malý im berú hračky na dvore. Tak na to prvé som jej už povedala, nech im jednoducho tasne a ide preč! Ona sa vždy nechá, krupica! A na tie hračky... no je jasné, že aj uč. nechajú hračky malým - väčší majú rozuma požičajú a tak. Ale ona mi toto vravela už minulý rok. Že sa chce hrať a nemôže. No a majú nových dvoch chlapcov a sú to riadne kvietka, tak sa obávam, že jej naozaj niečo robia. 😠 Skúsim poobede niečo vyzistiť 😒

sticker
autor
10. sep 2009

Ja idem na desiatu kaderníčke (teda dúfam, že som to nepoplietla 😅 ) a beriem aj Jul. Tak som zvedavá, ako to tam vydrží 😕
Deni a Teba sme vybrali preto, že si najďalej a akože chceš vidieť svoje kamarátky so Slovenska 😀 Ale bolo by to krásne 😵 Konečne by sme spoznali aj Danku, ach jaj.

zuzla2
10. sep 2009

ahojte...
joj mne sa dnes nic nexce..to asi preto,ze ma mm zobudil,ked sa mi snival sen..to je najhorsie..
ale musim sa pustit do roboty...xcem prezliect periny..a na obed dojde mm domov,tak aj obed pripravit..teda len zemiaky...fasirky este su....
Jani deni nemaju teraz sviatok v CR..oni maju az koncom septembrat a potom zas koncom oktobra (okolo 28ho alebo tak nejako)...
a ten splneny sen by to bolo fakt super...ale co si budeme klamat...keby uz aj nas vybrali,tak by to pre nas nebolo prekvapko,lebo som to prezradila 🤐 😝 😀
alebo aby nas niekto nepredbehol,kedze nas xodia citat aj nezainteresovane osoby 😀 😀 😀

sticker
autor
10. sep 2009

Ale pre Danku by to bolo prekvapko 😀 Rýchlo jej zakážme čítať tieto dve stránky 😀

dadulik
10. sep 2009

ahojte, jani 😀 😀 😀 tak same gumaky mate doma vravis 😀 😀 😀
ja mam uz upeceny slivkovy kolac, boli sme vonku, ale je tam strasne teplo 😝 tak sme zaliezli dnu, jaro spi po nocnej, nasi leteli do tej skalice, bracha tam okolo jedenastej maju doviest ☹ celu noc som zase nemohla spat, co som premyslala o vsetkom 😔
pojdem uvarit dnes len cestoviny, zajtra spravim asi pangasa so zeleninkou a zemiakmi 😉

sticker
autor
10. sep 2009

Dad no sme pripravení na jesenné upršané počasie 😀 Dad a možno bratovi pomôže po psychickej stránke, keď bude medzi svojimi... Verím Ti, že stále nad tým premýšľaš 😔
Ja som zapla práčku, Jul hádam aj spí a idem trochu úradovať 😝 🙂 . U kaderníčky som nechala 9€. Inak 3 mesiace dozadu to bolo 8€ za to isté 😕 😒 . Ale tak som spokojná.
A inak ozvala sa mi nejaká ženská na inzerát a šupla mi tel. č. nech sa jej ozvem, že chce viac info o stave a o prebratí 😕 😕 😕 . Normálne som nato čumela a chvíľu som nechápala, čo akože chce. Tak ja si budem míňať kredit, "hodinu" niekomu vysvetlovať to, čo je na fotke a nakoniec mi povie - sorry som z BA a poštou to nechcem, ste ďaleko dovidopo 😠 . Netuším, čo jej napísať.

lenca13
10. sep 2009

ahojte tak my sme uz doma 😉 Timea bola u kamosky vo svojom zivli ved maju zajacov,sliepky,kocura a psa 😀 😀 😀
Pojdem ju tiez ulozit nech mam chvilu klud 🙂
Radku som bola zahlasit na vytvarnu a chce chodit este aj na plavecky len musim zistit ci nebudu mat nahodou aj v skole naco platit dvakrat to iste 😕

dadulik
10. sep 2009

tak cestoviny sa mi rozvarili 😠 😠 😠 😠 ako vzdy, z kauflandu, to je humus 😠 😠 😠 sa neoplati vzdy kupovat najlacnejsie potraviny 😠
ulozila som malu, a som zvedava, kedy zaspi 😖
jani, ja by som na hento vobec nereagovala..... mne sa pred 5 dnami ozvala jedna zenska na dvoje snehule na BB a ze prave som vam odoslala peniaze, penazi nikdy, o adresu som ju uz 2x prosila, vobec nereaguje...tak co si mam o tomto mysliet????? pritom snehule mam uz zabalene, len tu adresu napisat

lenca13
10. sep 2009

Dad ja kupujem cetoviny v Lidli

sticker
autor
10. sep 2009

Dad na BB človek toho zažije 😠 😒 . Si vezmi, že ich máš označené ako rezervované, príp. už vymazaný inzerát a potom toto. Čítala som tam diskusie a baby písali - neozve sa do troch dní, mažem a hotovo, príp. zlé hodnotenie. Ja si tam občas aj tie mená prečítam, čo baby upozorňujú, ale je to tak "roztrúsené", že mi môže niečo ujsť.
Tiež nerozumiem, prečo tá ženská chce hneď aby som jej volala, keď môžme komunikovať cez mail. Keď už teda nie tuto cez koňa. Pritom inzerát našlu tu na koňovi. Asi nebudem teda reagovať. Aj keď sa obávam, že bude nejako zle ona potom reagovať. To je tak, keď chce byť človek za každú cenu milý 😠
A prišla výplata, poplatila som šeky a zase je to v .... A to ešte nájom, hypo a splátka za auto. Otras!!!!!

sticker
autor
10. sep 2009

A ešte musím poslať Danke niečo a stále nato zabúdam 😠 😠 😠 Mala by ma dať na čiernu listinu 😀 😀

denisse
10. sep 2009

caute ... aj my sme uz doma, bola som kupit toto

http://www.balonkystesti.cz/p6-thajsky-balonek-...

buduci tyzden idem blahozelat kamoske na svadbu (ona o tom nevie, ze pridem 😀 ), tak jej to chcem dat ...

nel sa chora nezda, je trosku uknucana a aj menej je, ale snad to je len ta viroza z toho ockovania .. teplotu zatial nema, tak uvidime, ako sa to vyvinie ...

a ste ma vsetci inspirovali, tak varim par zemiakov na sulance a zeleninu na fasirky 😀

sticker
autor
10. sep 2009

Deni som to nejako nepochopila ten darček 😕 😅 To je tam nejaký plamienok? 😅

denisse
10. sep 2009

jani a tej pani normalne slusne napis, ze jej na vsetky otazky podrobne odpovies mailom ... a ked na toto neodpovie, alebo bude neprijemne reagovat, tak sa na nu vyprdni ...

denisse
10. sep 2009

jani, to je ako obrovsky lampion, sa to zapali a pusti do neba a ono to leti ako balon a potom sa asi nejak rozplynie .. 😀 😀 😀 😀
podla nejakej thajskej tradicie sa na to privazuju zelania, ktore chces, aby sa splnili a oni sa splnia .. ked sa to pusti vecer za tmy, tak to este aj efektne vyzera ...

zuzla2
10. sep 2009

no ja sa uz ku niektorym kupujucim ani nevyjadrujem 😠 segra dala minule do aukcie jednu vec...a sa jej jedna ozvala,aby jej povolila drazbu,lebo je este nova...samo,ze cenu potvrdila..segra jej napisala co a ako...ona nic...minule sa jej ozvala znova a,ze nasla som si uz nieco ine...nemam zaujem..tak jej dala negativne...a tiez uz tam jedno mala,kde tiez tej predxadzajucej tak odpisala...
inac ja mam v tomto zle skusenosti na babybazare...xyba tam to hodnotko.preto si potom poniektore dovoluju,ze az...napisu mam o to zaujem..im napisem,kde a kolko maju poslat money...napisu,ze ok a prilozia adresu...a dovi dopo..viac sa neozvu..tak ked si myslia,ze som taka hlupa,ze mi ani peniaze nenabehnu a im to poslem,tak nex zabudnu 😠

sticker
autor
10. sep 2009

Že rozplynie sa 😀 😀 😀 😅 To je zlaté. A sa mi zdá, že v nejakom filme som to videla 🙂 Tak to si pekne vybrala, šikulka 😉 🙂

zuzla2
10. sep 2009

deni ten darcek je nadherny... 😵 😵 😵 velmi sa mi to lubi....

denisse
10. sep 2009

ja som jej k tomu este nieco male prikupila, kedze toto "zmizne" 😉 ale aj mne sa to paci a dufam, ze budu mat este pocas svadby cas si to vecer pustit do luftu a si nieco zelat 🙂

denisse
10. sep 2009

jani, ono to v skutocnosti asi vo velkej vyske zhori ... si myslim ...

sticker
autor
10. sep 2009

Deni počuj a keď si ty taká šikovnica...... budú karnevaly v škôlke......a tak.......drahá si? 😅 😀 😎

denisse
10. sep 2009

jani, ani nejde o to, ci draha 🙂 ale ci by som to zvladla ... a co by si chcela?

denisse
10. sep 2009

zuzi, zeleninu na fasirky si rozpucila, ci postruhala? 😕

sticker
autor
10. sep 2009

Tak to ešte netuším Deni 🙂 To ma len tak napadlo. Premýšľam aké ďalšie výdavky budú a každý mesiac mi niečo vysoké naskakuje a už som v mysli bola vo februári a tam je karneval 😝 Ale objavila som teraz také šaty - gejša. Len ja neviem ten drdol taký "gejšovský" spraviť. Ale to by mohlo byť dobré, nie?

sticker
autor
10. sep 2009

Mňa napadlo, že tú zeleninu mala trochu predvarenú 😕