Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
29. jún 2009

Baby keď mám vytiahnuté mäsko z mrazáku, už ho musím celé spraviť však? 😅

lenca13
29. jún 2009

Ja som si uvarila kavu 🙂
Jani mas ho uz uplne rozmrazene?

dadulik
29. jún 2009

jani, nemusis ho cele urobit, kludne ho rozkroj, co ti zostane supni do chladnicky a urob zajtra 😉
ja to tak bezne robim 🙂
mala bola teraz podarena, kricala cuur, a stiskala k sebe nohy v podrepe, aby to udrzala, nez jej podsuniem serbel 😀 😅

sticker
autor
29. jún 2009

TEda riadne tu hrmí! Také rany, že až! Už len čakám, kedy vypne net 😒

dadulik
29. jún 2009

aj ti uz hrmi 😕 😕 😕

dadulik
29. jún 2009

tu 😠

sticker
autor
29. jún 2009

Dadulik hrmí mi, hrmí 😀 😀 😀

lusinda2000
29. jún 2009

kočky bojím, bojím, bojím......... 😅 😅 😅
hrmí, hrmí, hrmí...................... 😖 😖 😖

ale malá si z toho nič nerobí,oblepuje si boláčku🙂

jani,malá musela byť zlatá🙂 naša má už držiaky celkom super,krásne vydrží🙂klop,klop,klop....

sticker
autor
29. jún 2009

Inak tá búrka ide nejako pomimo nás 🙂 Pozeráme s Julkou na hory ako sa tam blýska a vidíme aj dážď, ale ide to preč....ani neprší...len vidíme tú búrku 🙂 Tak to môže byť 😀

sticker
autor
29. jún 2009

Inak keď zahrmí Julka povie "bubulak" - to je akože Rumburak. Som jej povedala, že tmavé oblaky to je Rumburak a tie sa bijú 😅 . Tak vie, že je blesk a potom bubulak 🙂

dadulik
29. jún 2009

tu to tiez ide akosi pomimo, len pocut jemno hrmiet, ale furt svieti slnko, a kukam z okna, ze sa na jednej strane zatiahlo, ale odtial malokedy prsi 😀

sticker
autor
29. jún 2009

No ale už prišla ďalšia vlna a prší 😒

dadulik
29. jún 2009

a mne uz spomalil net a hrmi viac a viac 😲

sticker
autor
29. jún 2009

A ja som si krásny upratala balkón, že dám bazény malým 😀 😀 😀 A tak dať môžem, veď aj voda tam bude 😀

dadulik
29. jún 2009

hej, a ja som s kamoskou dohodnuta na stvrtu, ze deckam u nich napustime maly bazen 😀
tak dufam, ze ho vylozila na dvor, a ani vodu nemusime napustat 😀 ale este neprsi....

sticker
autor
29. jún 2009

Asi vypnem net....pre istotu 😝 .

lusinda2000
29. jún 2009

kočky,u nás náááááádherne pršííí,leje ako z krhly a krásne sa blýska a hrmííí🙂 neni nad takéto super počko🙂 a malá mi nespala tak začína byť pekne opišťaná☹ to zas bude deň☹

lusinda2000
29. jún 2009

prší viac a viac....
musela som rýchlo pozvešať suché prádlo z balkóna,lebo by mi zasa zmoklo,keďže šúcha práve tak na náš balkón☹

lenca13
29. jún 2009

Tak Timea prave vstava a hovori ze bojim ,bojim ...
Ja som chcela ist sa s babami trochu prejst zase budeme sediet doma ☹

lusinda2000
29. jún 2009

leni,môj prípad☹ sedieť doma....ale naženiem tatinka nech sa malej troška venuje a ja si navečier pozriem rosalindu🙂

denisse
29. jún 2009

caute .. tak som doma, uz som vas aj precitala ...
juli ☹ silno, silno, presilno dufam, ze to je len nejaka virozka ako mala nela .. tiez mala najprv dva dni teplotu, potom nastupil kasel ...

ja som inak prisla domov z prace, odomykam byt a ono odomknute (mame zvonka gulu), tak idem potichy, ze nel asi spi a ono nikto nie je doma ... teta s nel prisli asi pol hodky po mne, ze boli vonku a zabudli zamknut 😅

jani, tak hracka, co sihodila link je naozaj super, aj ja by som sa pri tom zabavila 😀 ja som dnes nele kupila playmobil - takych dvoch panacikov ... to si myslim, ze je dnesna verzia nasich igrackov, ak sa na nich pamatate 😀

lenca13
29. jún 2009

ja zavolam kamoske nech pride aspon si pokecame a baby sa snad spolu trochu prehraju prave sa chystaju tancovat 😉
Robila som bryndzovu natierku a zhorel mi mixer snad ho este Jarino opravi 😕

lenca13
29. jún 2009

Timea pozerala Nelinku a vzdy prisla ked to skoncilo pusti Nelinku 😵

Deni jasne ze si pamatam tych malych panacikov 😀

denisse
29. jún 2009

http://www.panacci.cz/index.html?pod=/_4686.htm

😀 😀 😀 😀
týchto som jej kupila

sticker
autor
29. jún 2009

Deni super 🙂 to by som aj ja brala 😀
Zapla som to, kvôli Dominičke. Veľmi som zvedavá, čo im MUDr. povie.

lenca13
29. jún 2009

Idu s dobou su modernejsi 😀

dadulik
29. jún 2009

deni, tak s tym odomknutym bytom by ma asi svaclo 😒 u nas v dedine za mesiac maj-jun vybielila galantska skupinka ciganov 12 rodinnych domov !!! vsetky za bieleho dna a dokonca v niektorych boli aj majitelia doma 😲
takze my teraz zamykame, aj ked idem napr. dozadu na dvor do popolnice na pol minuty 😖
a tych igracikov nasiel moj otec u nich doma este po mne 😀 je tam nejaky hasic, tesar a este jeden, tak mala ich vzdy rozobera a skladat ich musi babka 😀

sticker
autor
29. jún 2009

No Janka si tiež prosí takých panáčikov 😝 😀 . A že čo robia, či budú lietať? 😀 😀 😀

denisse
29. jún 2009

dadu, tak tu sa nastastie nic nestalo, u nas sa zamyka vchod a mame tu gulu ... a myslim, ze dobri zlodeji si poradia bohuzial aj so zamknutym bytom ...

inak vcera vecer tu bolo tak dusno a nas byt je v lete neznesitelne teply, tak som pred spanim otvorila balkonove dvere dokoran a zatvorila dvere do obyvky a isla som spat ... a zrazu ma napadlo, ze na balkon by mohol niekto vyliezt a hups uz je u nas v obyvke .. tak som radsej isla zatvorit a nechala som len vetracku ... 😒

denisse
29. jún 2009

tak tito konkretni dvaja su prvaci a idu do skoly, maju aktovky a take tie kornuty, ako nosia deti na zapade prvy den do skoly 😀