Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
22. okt 2009

Deni v dobrom závidím bazénik 🙂 My sme boli poobede doma, prezliekla som periny, prachu utrela, povysávala, povešala oprané a nachystala do práčky ďalšie, ale to nechám na zajtra. Cítim, že na mňa niečo lezie 🙄 😠 . A to vždy, keď idem k MUDr. do čakárne plnej bacilov. Normálne ako som tam sedela a čakala som si vravela, že ak neochoriem z týchto bacilov, tak už vôbec.... A to som šla dať predpísať maminke lieky, bola som nech 3 min. vo vnútri. Ešte mi v čakárni vraveli, že ako som sa rýchlo vybavila... A tam ľudia kýchali, soplili... No dám si theraflu a snáď zaberie. Len škoda, že Edo nie je doma. V kuse chodí domov o polnoci a neskôr 😒

julca80
22. okt 2009

ahojte 😉
U nas sa uz spinusaaa.
Huraaa, zajtra piatok. 😀 😀

zuzi, tu knizku, co si sem hodila link, dostala mala minule vianoce od svagrinej. Je to celkom fajn knizocka.

lenca13
22. okt 2009

Ahoj Julik 🙂 u nas sa este nespi 😖
Deni aspon ze sa Nelke pacilo,musime ist aj my vyskusat do velkeho bazena pretoze Timea vzdy place ked ide Radka na plavanie 😉

dadulik
22. okt 2009

jaka podarena julka 😀 ze konecne piatok, normalne na mna spomienky z prace dolahli 😅
moje dieta zase robi drahoty so zaspavanim, a teda dnes ma byt z coho riadne unavene 😠 ale pocas zaspavania a pitia mlieka samozrejme, sa povyzliekala a vycikala do nocnika 😕 tak uvidime, ci nejaky pokrok v dohladnej dobe pride 😨

sticker
autor
22. okt 2009

Dad ona sa povyzlieka celá? 😅 😀

julca80
22. okt 2009

az teraz rozumiem tym ludom, aky je to pocit, ze sa blizi uz piatok 😝 😀

My nemame ziadne pokroky po nocnom spanku, bo plienku ma rano vzdy plnu. 😒

sticker
autor
22. okt 2009

Julik aj Julka - aj poobede, aj ráno...nejdem to riešiť. Pokrok, že sme sa dudky zbavili, plienka počká 😀

dadulik
22. okt 2009

jani, ak ma pyzamo-overal, tak sa vyzlecie donaha 😀 ale dnes ma dvojdielne pyzamo, tak len nohavice a plienku 😀
a juli, aj my mame "po nocnej" nalozene v plienke, detto po obede 😒

dadulik
22. okt 2009

a mala zase zaspala bez mlieka, teda vypila ale uz som nedala a zachrnala, hoci s placom 😒
idem ordinovat a potom hajde do posteloviec 😅

julca80
22. okt 2009

aj ja ordinujem 😅

denisse
22. okt 2009

u nas sa vecer samostatne zaspavanie neopakovalo, tak som tam bola s nou, potom som este chvilu kuk ordinaciu a teraz som sadla k pracovnemu notebooku ... 😝 nech mam kludny spanok, ze som daco urobila ...
tak dobru nocku ... 😉

jaduska
22. okt 2009

uff, konečne som dokončila slovotvorné hniezda.... 😝

Daduš - pri sile ma udržiavajú tie napodobeniny nutely z lidla, alebo KFL....

ja som dnes ráno aj chcela pospať, že keď San neide do školy, ale mamka ma zobudila, aby som išla odviezť oca k doktorke, lebo kamarát, čo mal ísť s ním, tak čosi mudroval....takže ráno som viezla oca, o pol desiatej tú susedu aj moje deti, tak tam došla mamka, deti som nechala s ňou u detskej, odviezla otca domov, išla naspäť k doktorke....odtiaľ som brala aj tú susedu domov, potom som išla odviezť do školy Sandrin papier do zberu a o piatej ešte rodičko na ZUŠ-ke....no akčný deň dnes bol....

Maličká je zahlienená, strašne ma štve, že už berie ATB, ale fakt hrozne chrchle, tak jej ich radšej dávam, aj Hedelix. Sandra má vraj zapálené hrdlo, ale mne sa vidí iba prechladená, ale ATB brať chce, lebo som pre ňu vypýtala tabletky a dávam jej Nasivin Sinus - sirup (vraj je lepší ako Sinupret)

Deni a keď ste na tej plavárni, Nelku držíš na rukách, alebo má koleso (vestu, rukávniky)? Ja by som chcela chodiť s babami na plaváreň, lebo Sandre sa tam páčilo, len už im výcvik skončil a škoda by bolo nechať to tak, lebo zabudne, čo sa naučila, len si neviem predstaviť ako by som ich sama dve zvládla....nám by trebalo asi minibus pri toľkých deťoch 😀 , aby mohol niekto ostať s Oli von a dvaja by sme šli do bazéna....hmmmm

denisse
22. okt 2009

dani, mala som koleso aj rukavky .. tak na striedacku sme to pouzivali .. samozrejme som ju stale aj pridrziavala, aj ked vacsinou nenapadne, bo sa zlostila, ze chce SAMA ... 😀
no neviem .. s viacerymi detmi asi musi ist voac dospelych ... 😝

jaduska
22. okt 2009

asi hej, hlavne s tak malými deťmi, ktoré vôbec nevedia plávať.....

idem do hajan, už mám tri seminárky urobené, tak som celkom rada....

brúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😔 😔 😔 😔

sticker
autor
23. okt 2009

Ahojte. Dani zase si ťahala načnú.Ale super, že si až tri seminárky spravila 😵 Si frajerka 😎
Ja som si nechala Janku doma zo sebeckých dôvodov. Necítim sa lepšie ako včera a druhá vec aj tak sme vstali o siedmej a to by som nestíhala obe vychystať. Ale teda nechcem byť chorá, no niečo sa na mňa lepí o tom niet pochýb. 😒 Snáď to dnes doma nejako vyležím 😝

dadulik
23. okt 2009

dobre ranko, tak nasmu ocinkovi sa stale toci hlava, a neviem ho prehovorit, aby isiel k lekarovi 😒

dadulik
23. okt 2009

a dostala som "navstevu" a tak ma boli brucho, ze az 😖 to vobec nemavam.... 😕

sticker
autor
23. okt 2009

Dad to už nie je sranda.....mal by ísť 😒
Mne návšteva našťastie skončila v stredu, tak aspoň od toho mám pokoj .

lenca13
23. okt 2009

Ahojte my sme boli u dokiny.,timea rano kaslala tak sme radsej isli ked ide vikend,dali nam trifed a kalciak zatial sme bez ant. 😉
Varim sosovicovu polievke snad sa do dvanastej uvari 🙂
Mna sa uz nadcha drzi druhy tyzden 😖

dadulik
23. okt 2009

my sme boli hodku vonku, a znova sme nikoho na ulici nestretli, nechapem tie mamicky, co byvaju tu na ulici, niektore dokazu byt s deckami aj tyzden doma zatvorene 🙄 a to je tam dnes celkom fajn 😨
urobila som zapekanu bolognesku cestovinu, tak sa ideme nadlabnut a dam dieta spat, uvidim, jak jej to bude dnes dlho trvat 😖 a pojdem vycistit sedacku 😝

dadulik
23. okt 2009

tak to tu budem dneska sama tahat ☹
uz hodinu bojujeme so spankom 😖

lenca13
23. okt 2009

Nejde mi odosielat 😕

lenca13
23. okt 2009

My spime uz hodinu,vypila mlieko a spala 😉
Ja som zmyvala podlahy,este ostala kuchyna a treba vybrat riad z umyvacky 😉

denisse
23. okt 2009

caute ... 🙂
my sme boli v Pohadke .. malovali sme prstovymi farbami, tak aj moje rifle su farebne 😀
nela dnes znova zaspala sama 😀 vecer nechce ale na obed neprotestuje ....

lusinda2000
23. okt 2009

ahojte...

mňe malá odmieta spať,ale nedivím sa,nakoľko neskoro vstávala...

ja som celé doobedie drhla friťák....bože,to bola robota,cítim sa akoby som bola mastná až za ušami🙂

malej som z babybazáru objednala kombinézu 104,je jej dobrá a som s ňou spokojná,je ako nová🙂 a pekná🙂

zuzla2
23. okt 2009

hoj...
my sme uz aj hore...spali sme az hodinu (neviem,co sa to s nou robi v poslednej dobe,ked iba tolko spi 🙄 ) a i to som ju musela ist po polhodine ucicikat,lebo zacala mrncat a uz xcela vstavat 😖

denisse
23. okt 2009

zuzi, to sa stava aj nele ... ze ma taky blby spanok a este k tomu kratky 😒

lenca13
23. okt 2009

Zuzi aj my sme mali take obdobie a trvalo to asi tyzden ,teraz zase spi tie svoje 2 niekedy aj 3 hodiny 😉

Deni snad pojdu tie rifle oprat 😀

zuzla2
23. okt 2009

no len u nas ani poriadne nepozname,co je to 3h spanok 😖 odkedy sa narodila,tak tolko potiahla dokopy asi 10x...povacsinou to je hodka a pol...a vynimocnejsie 2hodky... 😔

lenca13
23. okt 2009

Zuzi bud rada aspon za tu hodinu,vcera co som bola na tej navsteve ta ich mala nespava cez den vobec a vecer o desiatej je este plna energie a ma rok a pol,a ona je na nu cele dni sama bratranec chodi aj na 8 tyzdnov robit prec 😖