Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
24. okt 2009

teda deni, ja na teba nemam slov 😨 ved teba je v tej banke skoda !!!! 😅
ja som to vzdala, a zaniesla este trochu mlieka laure, bo by som ju musela vyplieskat, co ta stvara a to uz viac ako hodinu 🙄 tak snad uz bude konecne klud...

denisse
24. okt 2009

jani, je to na FB 😉

denisse
24. okt 2009

u nas sa spi, ja som sa najedla a pijem kafe ... juuuuj pohoda 😅

sticker
autor
24. okt 2009

No mne maminka asi pokazila pohodu - že či nemám dolu na spoločných priestoroch službu 😀 . Ja netuším, lebo ešte nie je tabuľa ako sme prerábali a iba si hádžeme do schránky kľúče - kto skončil v nedeľu službu hodí domovníčke a tá dá do schránky tomu ďalšiemu. A ja som v schránke nebola ani nepamätám 😅 😝

denisse
24. okt 2009

a z kosika je postielka pre babiku Ondraska 🙂

dadulik
24. okt 2009

no, tak laura nakoniec vobec nespala cez den 😠
poobede tu boli nasi, potom sme sa isli vsetci traja prejst do lesa 😎
a jarovi sa zase toci ta hlava, a zacal spekulovat, ci ho neodveziem na pohotovost, teraz vecer, potme, 20 km, s mojimi ocami 🙄 a co tam s nim budu robit ???? povedia mu, nech pride v pondelok na rontgen.....

sticker
autor
24. okt 2009

Dad 😒 Presne ako píšeš...príp. vás budú posieľať do BA na rontgen (alebo kde je taký väčší špitál).
Ja idem postaviť kapustnicu, aby bola zajtra taká mňam. Deti už okúpané, čakajú na Bambuľku, ale sú rozbesnené, ako vždy keď je s nimi tatino 😀.
A službu som nemala, tak pekná sobota je stále 😀

dadulik
24. okt 2009

jani, do BA by nas neposlali, to je velmi daleko, ale do skalice urcite 😒 uvidime rano, prip. tam skocime rano
mala uz spi, ved neni sa co divit, ked cely den bola plna energie 😖
pojdem si aj ja skor lahnut, nejako sa citim pod psa 🙄

lenca13
24. okt 2009

Ahojte zeny,
pridal som par najnovsich foto (az 3) nasich deti do albumu Radka a Timka.

sticker
autor
24. okt 2009

Jarino to ako keby si úplne iné deti fotil 😅 😀 Teda vidím ich dosť často, hlavne Timku ale na fotkách je taká iná - taká veľkáčka 😵 A Radka no to je už "dáma" 😝

dadulik
25. okt 2009

ahojte, pekne foto leni 😉
my zvazujeme tu pohotovost a hned nakup v tescu 😒 uvidime, jaro este lezi, ako sa bude citit ked vstane 😕
idem rychlo rezne naklepat a obalit

denisse
25. okt 2009

caute ... )
leni, fakt pekne fotky, deti su ako z katalogu 😉

my sme dnes po posune casu skor vstali, vari sa polievka, ja idem porobit daco do roboty, roman s nelou idu do lidlu ...
nela ma prave zachvat zlosti, lebo ma buchla, tak sa tvarim, ze sa na nu hnevam a jej hrdost nedovoluje sa ospravedlnit, tak reve od zlosti ... 😝

lenca13
25. okt 2009

Ahojte 😉 ja robim fasirky a zemiakovy salat
Dik za pochvalu fotiek 🙂

Deni no by som nepovedala na nelinku ze je taka 😕

sticker
autor
25. okt 2009

Ahojte 🙂 Deni Nel sa hnevá, že sa s ňou nebavíš? A vie prečo, len sa nechce ospravedlniť? 😀 Bože to sú ale herečky 😀 🙂
Ja som polievku spravila večer, teraz je v trúbe mäso a ešte zemiaky a hranolky.
Večer som šla spať o pol jedenástej, zaspala som, ale stále som počula, ako Jul vzdychá, prehadzuje sa a o hodinu mi to nedalo, tak sa jej pýtam, že čo jej je - bolí ma uško 😕 . Tak som jej dala čajík, chvíľu som ju mojkala ale bola som už stále hore, lebo aj plakala a netušila som ako jej pomôcť. Tak sme boli hore do pol druhej 😅 . Aj fenistil dostala, za hodinu od bolesti ibalgin sirup no a vstala krásne 6:20 🙄 😅 😝 😀 . Sa jej pýtam, či jej nevadí, že som bola kvôli nej hore do pol druhej, keď ma tak skoro budí a že nie 😀 😀
Teraz jej nič nie je, ale netuším čo jej bolo, lebo po kupkaní som jej normálne ušká vytrela od vody. Jáj som zvedavá na poobedný spánok 😝

denisse
25. okt 2009

jani, normalne ma udrela rukou schvalne ... a cakala, co bude .. tak jej hovorim, ze to boli, ze sa to nerobi a ze vie, co mi ma povedat .. ona sa zdula, ani na mna nepozerala a isla sa mojkat za romanom, ten jej ale povedal, ze ju nechce, ked mamku bije a ze sa to nepatri, ze mi ma ist povedat prepac ... a ona sa od zlosti rozrevala, vedela presne, co sa po nej chce aj to, ze je by mala, ale ta hrdost ... 😉 herecka je to .... ale my sme nepovolili, sme ju nechali, nech sa s tym pocitom sama vysporiada, isli sme do obyvky a ona prisla asi o 5 minut za nami ... isla pomalicky, robili miniaturne krociky, sa hanbila ... ale prisla, povedala "prepac mami, uz ta nebudem bit" a postiskala ma a je hotovo 😀

denisse
25. okt 2009

tak snad tej julke nic nebude .. usko je neprijemna bolest ... ale myslim, ze keby mala zapal alebo nieco take, tak by jej to do rana len tak nepreslo ...

sticker
autor
25. okt 2009

Deni viem si ju predstaviť, ako sa "šmotká" a ten pohľad 😀 😀 Poznám to veľmi dobre 😀 Aj Jul je taká, pohľad do zeme, občas nadvihne a pozrie, či sa pozerám a pomaly sa blíži 😀
Nemyslím si, že to je zápal, lebo chytiť si ho dá.... Netuším. Ale ja ju v kuse obúvam. Ona si dá dolu ponožky, papuče a tak behá celá šťastná - to robí také strašne dlhé kroky a dupoce naschvál 😀. Prídem k nej, dám ponožky, papuče, ona si to nechá a o chvíľu znovu... Neviem ako jej to vysvetliť, že musí byť obutá 😒

denisse
25. okt 2009

aj nela chce chodit len bosa ... ja jej zo zufalstva davam puncochzy, tie si nezoblecie tak rychlo ako ponozky ...

dadulik
25. okt 2009

tak nas posuniem, my sme od rana lietali po lekaroch 🙄 v dvoch mestach, na rontgen, neurologiu... 🙄 🙄 🙄 zaver, jarovi nic neni 😝 moze to mat len z vycerpanosti.
mala varovala u svokrovcov, samozrejme tam nespala 😠 tak zaspala az teraz, a to sme mali ist na navstevu k svagrovej 😖

denisse
25. okt 2009

dadu, tak hlavne, ze tomu jarovi nic nie je .. dakedy aj tato informacia staci na to, aby sa clovek citil lepsie, psychika je svinucha ...

my sme boli s romanom na golfe .. teda on trenovala my sme sa tam prechadzali popri vltave a hadzali kamienky ...

lenca13
25. okt 2009

Ahojte ja som bola vonku s Timkou a kamoskou dnes bolo velmi prijemne 😉
Radka bola vonku so svojimi kamoskami uz nas tolko nepotrebuje 😖
Jarino aspon v klude robil kalendar 🙂

Dad aspon je Jarino ok 🙂

julca80
25. okt 2009

awojte, opat sa vam hlasim po vikende.
Ako tradicne sme boli u svokrovcov.
Mala ma od minulej noci, riadnu nadchu. 😖 Dufam, ze to zostane len pri tom, bo ma porazi. 😕

dadulik
25. okt 2009

tak sme navstevu nakoniec absolvovali, hoci obidve deti boli nedospate, tym padom mrzute 😒
idem kuken SS a hajde spat 😅

julca80
25. okt 2009

aj ja som uz zapla SS 😅

lenca13
25. okt 2009

aj ja pozeram SS 😅

sticker
autor
25. okt 2009

Juj Julik zase? 😕 😔
Inak aj Janka má znovu nádchu a to bola teda dva dni v škôlke a pred tým týždeň a pol doma... Takže ja to jednoznačne pripisujem škôlke 😠 . A dnes si Jul 2krát odsala vysávačom 😀
Boli sme sa aj prejsť a ľutujem, že som nemala foťák. Také krásne stromy a listy a slniečko a malé do toho... Možno zajtra. Ešte neviem, či pôjde Janka do škôlky. Rozhodnem sa až ráno. Ale v utorok pôjde, bo idem na tú gyndu a to mi stačí mať jedno dieťa. 😝

sticker
autor
25. okt 2009

Dnes ma Jul prekvapila. Spravila som krupicovú kašu - naozaj mňamková - postrúhala jabĺčko, maslo sa tam krásne roztieklo, kakao, škorica no lahoda. A kým chladla som šla do sprchy a baby mali pozerať jeden z Večerníčkov. Jaje som ju nachystala na stôl a pre mňa a Jul som nechala na linke, ale dala som ju tak ďalej, aby Jul nedočiahla a náhodou nezhodila. Dosprším sa a nejaké ticho, tak kričím, že čo robia. Jaja pozerala a Jul nebola v obyvke a len kričala "Ja papám" Najprv som si myslela, že Jankinu kašu začala jesť. A ona taká spokojná nad svojou miskou, krásne zababraná a taká šťastná 😀 Netuším ako do dočiahla, ale ešte to musela preniesť z linky na stôl a nič sa jej nevylialo. Stoličku si nevládala zasunúť, tak sedela tak na krajíčku a hompáľala nohami.... Tak som ju vypusinkovala aká je šikulka 😅 😀

julca80
25. okt 2009

Jani, este ze Ty ma teraz tu vyhodu, ze si mozes rozhodnut ci si nechat Janku doma alebo nie. Lebo Ja to mam zlozitejsie, pokial na tom Domca nie je az tak zle, tak ju do skolky musim dat. ☹ A nedajboze, ak by aj jej nebolo dobre, tak by som bud musela ja zostat doma (co by som nerada), alebo by som to musela "pozliepat" s varovnim mojim otcom. 😒

julca80
25. okt 2009

Janci, jeeej, normalne som si malu Julinku predstavila ako musela byt zlataaa 😵 😵 😵
Tak by som vas rada videla, ale teraz sa mi to tak skoro nepodari. ☹

julca80
25. okt 2009

idem si sadnut pred telku a potom do posteloviec 😉