Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
11. nov 2009

to fakt ? 😕 😕 😕 tak to laura ma "konecne" 13 😀 😀 😀

zuzla2
11. nov 2009

no fakt...resp. minule vaha vraj ukazovala 12kg...ale ja jej dako neverim... 😎

lenca13
11. nov 2009

To ja taky problem nemusim riesit Timea zje vacsinou vsetko ved aj tak vyzera ma min.14kg ak nie viac 😀 😀 😀 ona zje aj za Radku ta ma 25kg

dadulik
11. nov 2009

baby, ja som prebrazdila profesiu 😝 teda nula bodov, uz tam mam mesiac vycapeny zivotopis a nic ☹
je tam jedna ponuka, pri ktorej by som uplatnila aj svoju VS soc. pedagogiky, lenze je to praca z drogovo zavislymi a treba s nimi aj byvat na ubytovni 😲 😲 😲

lenca13
11. nov 2009

Dad to s tou robotou je to asi dost tazke,a keby sa ti nahodou pritrafi pojdes aj skor ako skonci materska 😕

zuzla2
11. nov 2009

dadu ja tiez pozeram..a je to veruze bieda 😒 radsej ani nerozmyslam..lebo by som este viacej stresovala. 😖

a mala dnes tomu spanku neviem kolko nedala..len hodku 😖 a neviem,ze co to ma najnovsie za vymysel..ale ked sa zobudi, tak sa mi skryje pod postielku (medzitym tam aj natlaci do plienky 😠 😠 )...asi si naivne mysli,ze sa s nou budem hrat na skryvacku ako jej tato.. 🙂

dadulik
11. nov 2009

leni, kebyze sa mi pritrafi solidna robota niekde blizko, tak nevaham a pojdem 😉 ale o tom pochybujem ☹
no laura spi uz vyse 2 hodin 😕 som zvedava, co bude vecer vystrajat 😒
zuzi, my sme sa vcera zacali hrat na schovku v obyvacke, hovorim jej, ze chod sa schovat, maminka zatvori oci, no a ona vzdy vliezla pod stol a ja som sa robila, ze ju hladam, a ona mi kricala tu som - tu som 😀 nejako nevedela pochopit, ze ma byt ticho 😅

lenca13
11. nov 2009

Dad tak budem na teba mysliet s tou robotou,snad sa volaco pritrafi 🙂
Timea spala dve hodiny,a na schovku sa najradsej hraju v skrini 😀

sticker
autor
11. nov 2009

Ahojte 🙂
Tak ja som dnes bola na tej ortopédii, rtg kĺbu bolo dobré, dal mi obstrek a budúci štvrtok pôjdem na ctčko. Zatiaľ sme sa nebavili o tých infúziách, uvidíme podľa ctčka. Neskutočne milý doktor. Normálne som bola z neho chvíľu "mimo", že čo to za príjemné zjavenie. Napr. už som bola v ambulancii u sestričky a on prišiel zo zadnej ambulancie aj s pancietkou a asi sa mu nezdal môj pohľad, lebo mi pekne, milo začal vysvetľovať, že tá pani tu bola už pred nami, aby som sa nebála, že ma predbieha a tak 😅 . A ja som len na neho pozerala, pretože som chvíľu nevedela, či je doktor alebo iba nejaký praktikant 😀
Medzitým skolabovala vedľa na chirurgii nejaká pacientka tak ju šiel ratovať. 😒 ☹ No bola som tam dve hodiny, ale neľutujem.
Potom sme šli do PN. Ale iba do Tesca a v Kik som Julke kúpila predĺžené tričko. To chcem aby si na Vianoce obliekla k sukni 🙂 V Tescu som Jaje kúpila pod stromček Hello Kity tričko, ale na Julku nemali také isté ☹ Ešte magnetické tabule a takú sadu na hranie - fén, kefa a také "blbostičky". Bolo to za 2,2 € 😅 😝 No nekúpte to 😀 Niečo na Mikuláša som ešte kúpila a 55€ fuč. A to sme nekúpili mlieko a také potrebné veci.
A ešte potrebujem ísť konečne aj do mesta, tak dúfam, že zajtra nebude pršať a bude sa dať ísť. Leni nevieš, či ešte majú v 101 tie Alwaysky?

lenca13
11. nov 2009

Jarino isiel pre Radku na plavanie zobral aj Timeu 😉
Jani este ich maju 😉

dadulik
11. nov 2009

jani 😀 😀 😀 vravis, nie doktor, ale praktikant 😀 😀 😀 to je ozaj dnes vzacnost taky mile doktor, ja mam taku milu endokrinologicku, aj jej sestricka je neskutocne mila, ale najprv si musim priplatit za prednostne vybavenie, aby som tam nestravila cely den, a potom sa mi obe zdaju taaak neskutocne mile 😀 😀 😀 ale fakt 😉
laura tu pozera na satelite nejaku rozpravku, a ani nedycha 😕 je to taka kreslena hlupost o rozpravajucom psovi 😅 jak ju to zaujalo 😨
a ja sa tak nudim, ze som si do pekarnicky hodila cesto a urobim moravske makovo-lekvarove kolace 😎

dadulik
11. nov 2009

chvaaaalabohu, ze ja nemusim riesit alwaysky ani nic tomu podobne 😝 ja by som bez toho menstruacneho kaliska nemohla snad ani zit 😀 😅

dadulik
11. nov 2009

baby, na konikovi sa akosi rozmohli temy o biolampach, nemate s tym niektora skusenosti, prip. vlastnite ju niektora ? 😕 zevraj by mi to mohlo pomoct aj na tu sklerodermiu na ksichte, len tie ceny, ze 10-15 tis 😲

sticker
autor
11. nov 2009

Dad biolampa je dobrá vec. Ja som to už písala - keď bola Janka malá a chodili sme cvičiť tak som ju s tým nahrievala. A tuším aj pri nádche sa to používa, nie?
A nevolal sa ten pec Marta? 😅 Lebo to moje pozerávajú a baví ich to 🙂

sticker
autor
11. nov 2009

A aby som nezabudla:
"Zuzi, Martinovi všetko naj, naj, naj prajem. Hlavne zdravie a pohodu 😎 🙂 "

dadulik
11. nov 2009

jani, tak to netusim, ako sa volal ten pes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja peciem tie kolace, tak na to musim striehnut 😝

sticker
autor
11. nov 2009

Inak, ja som mala v noci veľmi nepríjemný sen. Normálne som sa zobudila vystrašená...
Bolo krásne leto a ja som bola pred barákom. Máme tam role, no a mne sa tam stratila Julka. Bola tam veľmi vysoká pšenica a len podľa pohybu klasov som videla kadiaľ ide. Chcela som ísť pre ňu a vtedy som si všimla, že Janka je na balkóne. Tie tam nemali zábradlie a ona chcela ísť za mnou, postavila sa na kraj, naklonila sa dopredu a letela. Bez pohybu,normálne bruchom dolu. Baby to bol tak hrozný pocit, že ešte teraz mám slzy v očiach a sťahuje mi žalúdok. Utekala som pod balkón a chytila som ju 😅 . A so slzami som jej vysvetľovala, že to sa nesmie, že sa mohla zabiť... Potom sme šli pre Jul, ale prišli sme iba na poľnú cestu a nejaká pani mi ju priniesla.. Netuším prečo sa mi to snívalo, ani čo to znamená, ale ani vo sne to už nechcem zažiť ☹

lenca13
11. nov 2009

Jani veris na sny
http://www.snar.sk/

dadulik
11. nov 2009

jemine jani, daj pokoj s takymi snami 🙄
ja som lauru az pred chvilou ulozila, ale na spanie to moc nevyzeralo, uvidime 😒
dosiel jaro z prace, tak sa mu idem venovat 🙂

jaduska
11. nov 2009

daduš - ja som tu minule hádzala link na solux - to je niečo ako biolampa. Mne to pred rokmi núkala pani z zepteru, tiež za nejakých 20 tis., ale neznačkové sa dajú kúpiť aj lacnejšie.....

sticker
autor
12. nov 2009

No ahojte. Rýchlo nás posuniem a ideme von. V Lidl sú plienky, tak idem mrk. Dedo nás vezie.
Zuzka k včerajšej gratulácii pripájam aj dnešnú a to k meninám 🙂 😉 .Tak to dvojnásobné šťastie želám atď. 😎 🙂
Deni krásne fotky, ako vždy 😵 Kedy bola u vás Ninka?

denisse
12. nov 2009

caute ...
aj my vsetkym oslavencom blahozelame ...
jani, teraz su u nas ... od utorka do nedele ... 😀

denisse
12. nov 2009

baby, keby nela vedela pisat, tak by vam napisala, ze mamka ma v brusku braceka 😀
ja sice neviem, ci je to bracek, este som nebola ani u doktora, ci je to tutovka, ale // mam 😅

dadulik
12. nov 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak krajsiu spravu som dnes nemohla dostat, deni, moc, moc blahozelame, a nech vsetko vyjde ako ma 😵 😵
a to znamena, ze sa buduci rok nestretneme v prahe ? ☹ 😅 som akurat jarovi vravela, ze minuly rok o tomto case, sme uz o bojniciach rozmyslali, tak ze mooozno by sme aspon nieco suskat mohli, ci by sme sa v tej prahe este do leta nestretli 😅
inac caute 😀 a oslavencom vsetko naj 😉

zuzla2
12. nov 2009

dakujeme
a deni 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
uzasna sprava🙂 fakt 😉 velmi silno gratulujem nex to dotiahnete do uspesneho konca 😉

lenca13
12. nov 2009

ahojte 🙂
Deni super spravy a tesime sa s tebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jaduska
12. nov 2009

deniska woooooooooooooooou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak toto ma teda riadne prekvapilo, som vedela, že chcete druhé, ale asi mi ušlo, že už aj na ňom pracujete.....jooooj tak sa teším s vami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaduska
12. nov 2009

daduš, zuzka, julka, lucka - by ste si mali vziať príklad z denis 🤐

dadulik
12. nov 2009

dani, no my nevieme, ci sa dame este niekedy do druheho dietata 😒 vies, teraz tych diagnoz v rodine je viac ako dost, a clovek premysla, kde v genetike je chyba, a ja som bohu vdacna za malu, ze ja zatial zdrava 😔
prave som dopozerala v archive markiza zo vcerajska pribeh modre z neba, bola tam jedna mamicka z konika, profesionalna rodinka, majjulinka, teda to ma fakt dostalo 😵

lenca13
12. nov 2009

Dad ja som to pozerala vcera podarena rodinka 😵
Inak ja sa dnes vytesujem kupila som Timke do izby latku na zaves s medvedikom PU 🙂 sice som mala z netu vybranu zaclonu s mickey mouse,ale toto ma vyjde lacnejsie ked mi to mama usije 😀
Timea bola inak cela happy ze bude mat novy zaves 😀 😀 😀 este musime tu postel objednat stale nemame cas