Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
2. dec 2009

Polovica kuchynskej linky upratana,zavesim pradlo a pojdeme von 😉
Sasa skoncili asi v nemocnici ked sa neohlasila ☹

sticker
autor
2. dec 2009

Ahojte. Ja klasicky nestíham 😒 Po večeroch robím fotky a cez deň sa snažím nejako aj upratať, aj baby zabaviť aj niečo k Vianociam. Tiež som pozerala, že linku by som mohla.... Ale zase - zakážem Ježiškovi pozerať do linky 😀
Inak kamarátka zo škôlky mi písala, že je to tam hrozné. Jej malý to ťažko znáša, celkovo je tam chaos. A ona to typuje optimisticky - do polky januára, pesimisticky - do polky februára 😖 .

lenca13
2. dec 2009

tak mi sme boli v meste uz mam darcek aj segre,timke som konecne zohnala knizku,su v nej pesnicky a klavir,bud si ich moze pustat alebo sama hrat a este ju mali aj na akciu 😉
Jani no nezavidim mat tolko Jaju doma 😢

zuzla2
2. dec 2009

ahojte...
my vcera a dnes v mc...potom na xvilu este vonku...teraz mala spi,tak som si sadla k pc a zapla aj mk 😎 inac ked nestiham,tak zabludim aspon na fb 😀
sasi tak ked si sa neozvala,tak asi ste v nemocke....dufam,ze uz vsetko vyjde ako ma... 😔 😉
jadus mozes sa zacat tesit, od noveho roka budes mat vyssi rp 😉
jani, dadu no vidim,ze vy ste uz aj zacali piect.. 😎 ja to stale odkladam...zas zacnem ako minuly tyzden az 2tyzdne pred...ale ja sa zatial neviem rozhodnut,ze co budem piect..lebo najprv som si vybrala asi 25receptov,ze reku z toho nieco vyberiem..a vcera som zacala vyskrtavat a stale mi ostalo 12 🤐 🤐 no a tolko druhov sa mi isto neoplati piect,ved to nebude mat kto pojest 😀
vianocnu vyzdobu som tiez este nerobila..teda ak neratam adventny veniec...tu robime az tyzden pred....
leni takze ste nakoniec kupili tu postel o ktorej sme sa naposledy bavili???
deni no uz sa vam to tu na SK krati...a nevolnosti..no zial musis vydrzat,ked si sa uz na to dala 😀 😀 😀 ale nie...to je znak toho,ze je vsetko v poriadku 😉

my dnes spime cez obed 5ty den bez plienky...3 sa nepocurala a vcera uz ano 😒 taj uvidime dnes...ale nex sa uci dievca moje 😀 😀 😀

lenca13
2. dec 2009

Zuzi tak gratulujem k tej plienke,ja som najskor kupit tu plachtu na postel a tiez ju postupne odnaucit aspon cez den 😉
Kupili sme tu ale len jeden matrac,aj tak nas vysla 330€,ale ten matrac ma letnu a zimnu stranu,a tu spodnu cast mozeme bud vyuzit ako postel alebo ulozny priestor mame k tomu aj rost 😉
timea hodinu zaspavala stale mala nejake problemy raz cikat,potom mlieko....az som na nu nahukala tak zaspala 😉

zuzla2
2. dec 2009

no neni mi k comu gratulovat...dnes sa sice nepocurala,ale spala este menej ako v pondelok..v pondelok to bola hodka, dnes len 45min..ta takymto stylom by sme sa dostali k nespaniu a na toto ja veru este nie som pripravena..tak uvidim,ze ako to zajtra vyriesim,ze ci dam alebo nedam jej plienku...a tu plaxtu nemame este ani my..ale tak mm s tym zacal v sobotu...tak mu v tom nebudem branit 🤐

lenca13
2. dec 2009

Zuzi ved uvidis,Timea ma vacsinou cez den plienku suchu 😉

dadulik
2. dec 2009

ahojte, zuzi ja som malej po troch obednych spankoch precikanych plienku vratila ☹ jeden den bola sucha a vcera pokakana 😀
my sme kupili ten olej do auta, skoro 100 € aj s filtrom 😲 ma skoro slak trafil 🙄 potom na mensi nakup do carefouru, nemala som muky a tuky na pecenie, mali sme so sebou aj moju mamu, takze dve deti 🙄 tazko sa s nou nakupuje 😝
no a mala mi spi uz skoro dve hodiny, a ja som urobila dalsiu varku medovnikov, chcem ich obliat bielou cokoladou a krabicu vanilkovych rozkov 🙂 tak sa tesim, lebo zatial sa mi vsetko pekne podarilo, a to ma clovek potom z vlastnej prace radost 😎
jaro navrhol nocnu vychadzku kocikom k svokre, ked sa mala zobudi, tak uvidime, ci z toh nieco bude 😕

lenca13
2. dec 2009

Timea je uz hore,Radka isla po dvoch tyzdnoch na plavanie 😉
Dadulik no super ze sa ti dari piect 🙂
Ze nocna vychadzka 😀 😀 😀

denisse
2. dec 2009

caute zeny ... stale mi nie je o nic lepsie, tak sa snazim este vyuzit, ze tu pri mame nemusim fungovat naplno ... 😝
pozajtra vecer cestujeme ... ne jednej strane skoda, ze nam to tu tak rychlo zbehlo, na druhej strane sa tesim domov 🙂

my sme uz viac jak dva tyzdne uplne bez plienky, aj v noci, tak som rada ... zavislost na dudke sa ale zhorsuje 😒

julca80
2. dec 2009

ahojte, tak Domcu som uz ulozila spat, bo dnes toho vela nenaspala.
Zajtra a v piatok s nou zostanem doma ja, snad si trocha aj upracem a opat si zaspominam ake to je byt "na materskej" xixi 😀 😀

Leni, super ako to Timuska zvladla vo svojej izbicke. 😵 Kde ste to vlastne kupili tu postel? Daj tip, aby som vedela kam mame ist kupovat. 😉 Nechce sa mi bludit v predoslych stranach, kde si davala ten link. 😅

Jani, fuuh, normalne som mala dost ako si pisala o minulej noci s Julkou. 😕 Chvalabohu, ze je ok.

deniska, takze u teba sa uz naplno rozbiehaju tehu priznaky, wau. 🙂 Na jednej stane ti aj zavidim, ze budete mat druhe baby, ale to tehulkovanie ja velmi nemusim. 😝 😅 😅

sasi, drzkajte sa, ak uz ste v nemocke!!! 😨

julca80
2. dec 2009

citam, ze uz aj zuzka zacina "trenovat" s Vaneskou bezplienkovanie na obed. spanok, drzim prsty, nech to zvladnete. 😉

Ja som sa dala minuly tyzden na oducanie nocnej plienky, ale skoncilo to katastrofalne, bo sa mi totalne pocurala dve noci po sebe. A paradox je, ze ked som jej opat dala plienku dalsie noci, tak vacsinou boli rano suche.
Tak neviem, ci moje dieta bude nosit nocnu plienku do 18tky aby sa v noci nepocuravala. 😀

julca80
2. dec 2009

co sa tyka kupovania darceko, tak zatial este nemame vela nachystanych. 😖 Nechame si to az po vyplatach a potom vyrazime do obchodov. 😝 😀 Ale nie .....
Malej sme uz kupili babiku Baby Anabelle (ci ako sa to pise) a Lego, este nieco jej dokupime. Rozmyslam nad tou plastelinou a mozno nejakym vlacim na kolajniciach, len neviem ci nieco tomu podobne zozenieme, bo uz som predbezne pozerala na nete a zdaju sa mi tieto hracky dost drahe - take tie lepsie. 😖

dadulik
2. dec 2009

ahoj juli 🙂
no nocna vychadzka sa realizovala, ale teda naspat domov sme isli v riadnej tme, jaro mal reflexnu vestu 😀 , ja reflexny pasik, a na kociku blikala blikacka z bicykla 😀 😀 😀 takova normalna rodinka 😀 😀 ale ked to musi byt, tak musi, a pre bezpecnost nevyhnutne, normalne auta spomalovali 😀 😀 😀
ja som uz zopar medovnikov pozlepovala lekvarom a obalila v bielej cokolade, a teraz mam este v rure kokosove pusinky 😝 zajtra kaslem na pecenie, musim dat do poriadku barak 🙄

julca80
2. dec 2009

dadus, neblazni prosim ta s tolkym vypekanim. Ved ma zahanbis. 😝 😀 Ja sa na to chystam najskor tyzden pred Vianocami, veru skor nie. 😅
mimochodom, si fakt sikula 😉

lenca13
2. dec 2009

Ahojte 😉 Julik kupili sme ju v Decodome skusim ju pohladat

lenca13
2. dec 2009
sticker
autor
3. dec 2009

Ahojte 🙂 Julik s Tebou sa tu pomaly ani nestretávam ☹ A pomaly pôjdeme všetky do roboty... ☹
Dad v dobrom Ti závidím a viem si ťa predstaviť, ako si kmitala a mala z toho radosť 🙂 😉 Ja musím pohľadať recept na linecké. Minulý rok som mala tuším od jednej z vás...a boli mňamkové. Inak výzdobu doma chcem až cez víkend - na Mikuláša. Keď si predstavím, ako budem pod všetkými tými vecami ešte musieť do Vianoc prach utierať...pamätám si to z minulého roka 😝

dadulik
3. dec 2009

ahojte, no tu riadne prituhlo, normalne vonku cez hmlu neni vidno 😕
juli, ja takto peciem kazdy rok, min. 3 tyzdne vopred, lebo potom nestiham 😀 a uz mi zostali len rezy a slane pecivo, to zacnem o tyzden 😉
jani, veru mas pravdu, o chvilu pojdeme vsetky do roboty, teda kiezby vsetkym sa podarilo si tu robotu najst 😒
ideme sa naranajkovat, a pojdem spratat cele podkrovie a varit, hraskovu polievku, vyprazane zampiony a opekane zemiaky 😉

sticker
autor
3. dec 2009

Ty si vieš vybrať "jednoduchý" obed - obalovať šampiňóny 😝 Ja to veľmi ľúbim, ale som jediná ktorá to má rada 😅
Inak aj tu námraza na autách - malá Radka ju testovala cestou do školy 😀 😀 😀
Ja chcem ísť do Billy. Najprv som premýšľala ísť sama, ale zase nesmiem nosiť ťažké, tak vezmem aj kočár a cestou späť nechám Jul si pochodiť a do kočára dám tašku.

lenca13
3. dec 2009

Dobre ranko 🙂 tak hlasim celkom pre spatu noc ani raz nebola hore 🙂
Ja chcem doupratovat linku,prezliekla som v spalni paplony,robim varene zemiaky a vyprazany syr kedze nam ide zabijacka uz usami 😀 😀 😀
tiez sa chystam do billy dokupit mikulasa 🙂

julca80
3. dec 2009

pekne rano prajem 🙂 Po dlhom case vas zdravim hned takto z rana.
Janik, este vcera som sa ta chcela spytat, ake mas predlohy, ale len porad podla coho by som nieco pekne mohla malej nakreslit na sklo. Kedze som jej to prvykrat kupila, ze jej nieco nakreslim, len ja nie som vytvarny talent a to do slova a do pismena, takze by som naozaj potrebovala nejaku predlohu, kt. si napr. vytlacim z pc, vystrihnem a podla nej nakresli, resp. obkreslim a vyplnim na sklo. 😅
"Takze babo rad!" 😅 😉

julca80
3. dec 2009

hmmm, a o chvilu sa idem pustit do vysavania a mozno aj do umyvania 😝 😅

sticker
autor
3. dec 2009

Julik idem do Billy, ale tak na rýchlo....napr. mám samolepky na okno - veľké a podľa toho som si nejaký vzor vybrala a obkreslila, vyfarbujem to podľa seba. Teraz robím takú veľkú ozdobu, že už som dve fixy minula 😅 😀

dadulik
3. dec 2009

ja som dorobila podkrovie 😝 jaro ma teraz ulohu, spratat prizemie 😀 je do nedele doma, tak som ho zaukolovala 😀
jani, ja tie zampiony robim prvykrat 😅 vcera sme kauflande kupili 🙂 a jaro hned, ze vyprazime si 😕 idem ocistit este zemiaky a hodit do rury, a rozmyslam, ci ist vobec s malou von, stale ma soplik a vonku je uuuplne bielo, bola som vyliat vodu z kybla, a taka kosa, jak v januari, brrrr 🙄 celkom na zimny overal tam je teraz 😲

dadulik
3. dec 2009

ako je dominicke, juli? 😕

julca80
3. dec 2009

dad, Domce uz je omnoho lepsie. Sice este semtam fajne zakasle, a pocut este stale nadchu, ale je to ovela lepsie.

lenca13
3. dec 2009

Uz som z nakupu doma,ked pojde hviezda spat tak spravim balicky 😉
pre Julku
http://www.coloring.ws/christmas2.htm

julca80
3. dec 2009

Lenci, ty si poklad, diky moc za tip. Presne nieco taketo som myslela. 😵 Ten
prvy link ma milene predlohy.