Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
9. dec 2009

Deni sa zobudila plná energie 😀 🙂 Nech Ti to vydrží čo najdlhšie 🙂
Ja idem ešte len variť - karfiolovú polievku a ak vyjde by som trochu aj obalila, inak budú prsty a opekané zemiaky 🙂 Ale zase mi došli nápady 😒

lenca13
9. dec 2009

Jani tak aj v skole idu robit podlahy,tiez to tam maju zaujimave,ale skolakov nemozu nechat doma 😅
Ja polievku mam,ale az dnes budu tie bryndzove halusky 🙂

denisse
9. dec 2009

vyspala som sa ovela lepsie ako vcera, tak mam zrana este energiu ... ale o hodku idem do prace, tak to sa hned vystavim ... 😝
ale uz len dnes a pre tento tyzden hotovo, buduci tyzden dvakrat a potom dva tyzdne dovolenky ... 😅
pojdeme ku svokrovcom, tak si tam poleharujem ...

sticker
autor
9. dec 2009

Dobre to máš premyslené Deni 🙂
Leni a budú robiť aj počas sviatkov? To by mali kľud - na podlahu je to najlepšie 🙂

lenca13
9. dec 2009

Tak konecne sme boli vonku,je tam prijemne 😉
Volal mi tato ze je v meste ci mu nejdem pomoct vybrat telefon,tak som mu vybrala 😉
Na namesti je krasny betlehem,a vo fontane je tiez nieco pekne,ale ked je tma tak to svieti a je to urcite este krajsie tak musi sa niekedy vybrat na vecernu prechadzku 🙂
Jani tie podlahy im zacali robit uz teraz,a cez sviatky neviem ci budu makat 😉

lenca13
9. dec 2009

Timea sa vypytala sama spat som zvedava kedy zaspi 😕

sticker
autor
9. dec 2009

Leni v telke som videla našu fontánku a konečne zmena po rokoch, je to pekné 🙂

lenca13
9. dec 2009

Jani ja som to tiez videla,no ale som zvedava ako to vyzera v skutocnosti 😉

sticker
autor
9. dec 2009

Len ten stromček zvädnutý by mohli vymeniť 😅 😝 Veď to bol nápad ho sadiť do betónu 😠

dadulik
9. dec 2009

ahooojte 😀
my sme doobeda boli u svagrinej a u nasich, teraz som ulozila lauru, tak netrpezlivo cakam, ci zaspi 😕
rano som povysavala cely barak, dnes nevarim, jaro je v robote, ma tam od vcera rybu a urobim este krabi salat na veceru, to je rychlovka 😉
tu je pocasie na houby, prsalo, zase neprsi, ale je taka tma vonku, akoby snezit malo 😨
som sa nasmiala na tom stromceku zasadenom v betone 😀
my ako sme boli v pondelok kupovat tie blikacie sviecky vo vedlajsom meste, tak uz bola tma, a namestie bolo krasne osvetlene, aj velky vianocne strom tam bol (jani v zemi 😀 ) tak som s malou isla uplne blizko, este aj hral vianocnu melodiu, no v zapati som si zmyslela, ako to privalil ktorysi rok ten vianocny strom ludi 😒 tak som aj rychlo letela od toho s malou prec ☹

dadulik
9. dec 2009

jezis pisem jak tatar 🙄

dadulik
9. dec 2009

dieta spi aj dnes 😎

lenca13
9. dec 2009

Dnes Timea zaspala za 30minut 😉

sasa80
9. dec 2009

ahojte baby aspon dnes napisem, ze sme uz dorazili, dam dom doporiadku, lebo sa mi chce plakat ako to tu vyzera ☹

Takze od minuleho tyzdna sme lezali na antolskej, maly dostal dalsie antibiotika sumamed ale nie na 3 dni ale na 5 dni, ORL a anesteziolog sa dohodli a robili maleho pod antiotikmi, pred operaciou zaspal takze si nic nepamata a operaciu mame za sebou, zistili este ze nosne mandle ma tak velke ze mu tlacia na usi, takze na operacke mu prepichli obe usi, nastastie nalez bol viac vodovy ako soplovy, takze nezaviedli trubicky do usi, ale len odsali vodnaty sekret, nosne mandle odstranili, hlasivky nechali, ale ze take este nevideli, proste hlasivky maju nejaky tvar a tie nase su uzke a zubkate, tak ostali trochu kukuk a nechali ich tak a teda prve co robili bol hrtan, ten je zly mame nalez nastastie nador nenasli to mi oznamili az potom tak som sa skoro zosypala, ale ze ma vrodeny uzky hrtan a neda sa s tym nic urobit, da sa nafuknut, ale je strasne maly a bali sa ze by nieco poskodili, tak ho nechali tak a mam ho strazit ako oko v hlave aby sa nam neudusil a prvu pomoc mat doma, no a co sa tyka hrtanu tak museli pouzit trubicu pre novorodenca, ale aj ta mu bola mala a ze by mal mat na jeho vek aspon o 4 cisla vacsiu, takze aj nam pomohli, co sa tyka infektov by sme mali byt menej nachylny ale co sa tyka toho dusenia tak sme na nule, dostali sme papier pre pripad nejaky nepovedali, aby vedeli co ma, ze mam len ukazat papier a uz budu vediet co maju robit 😖 , takze je to cele naprd, je mi na nic z toho celeho.

lenca13
9. dec 2009

ahoj Sasi,dnes som na vas myslela,no ale ked citam tak mi je tiez z toho nanic 😔 no ale aspon vies na com ste aj ked to vobec nie su dobre spravy 😖
Mm isiel pre Radku na plavanie a zobral aj Timeu,ta zacina mat tiez ten svoj kasel 😖

sticker
autor
9. dec 2009

Bože Saši 😔 😔 😔 . Na jednej strane mu aspoň trochu pomohli, teraz hádam bude menej chorý.... Ale si viem predstaviť, ako budeš teraz v strese ☹ Vlastne ani škôlka u neho nehrozí..... Veľmi mi je to ľúto 😔

dadulik
9. dec 2009

sasi, och 😔 netusila som, ze je to az tak velmi vazne ☹ drz sa, nesmies sa zosypat, maly ta teraz potrebuje, a tak hadam vekom sa to nejako lepsie zacne vyvijat 😉
my sme boli vonku, ale taka kosa tam je, az mi nohy omrzali 😅
pofotila som nejake veci po malej na predaj, len sa mi to nechce pridavat do bazaru 😝

denisse
9. dec 2009

ahojte ...
sasi 😔 to mi je luto ... az mi je zle ked na to pomyslim, kedze nam sa nela prvy polrok v podstate denne zakuckavala tak, ze sa az dusila a nemohla popadnut dych a ja som z toho bola na prasky, v noci som furt kontrolovala, ci dycha a v podstate mi to zostalo, aj teraz sa pristihnem, ze ked ju idem napr. na obed skontrolovat ci spi, tak si vzdy pockam, ci vidim sa jej hybat hrudnik a az potom spokojne odidem ... sasi, drz sa ... a myslis, ze ked bude vacsi, tak sa mu to moze samo zlepsit alebo ho budu musiet znova operovat?

denisse
9. dec 2009

ja som dnes bola v robote a som rada, ze zajtra uz nemusim, lebo mi je zle aj z pozerania do pocitaca 😝

dadulik
9. dec 2009

deni, a sup do postele, no sup, sup, ziadne odvravanie 🙂

dadulik
9. dec 2009

posuniem nas 😀

sticker
autor
9. dec 2009

To kto sa tu tak neskoro vyškiera 😀 Posuniem aj ja 🙂 Už pred hodinou som šla spať 😝 Teraz idem naozaj. Do konca týždňa bude kalendár ale hotový, už iba nájsť kde ho dám vyvolať 🙂
Dobrú noc 🙂

dadulik
10. dec 2009

dobre ranko 😅
dnes tu konecne neprsi 😎

lenca13
10. dec 2009

Dobre ranko tak ja som hore od 6.45 😖 no ale musela som ist rano do obchodu,Radka potrebovala peniaze do skoly a mala som len cele 😉
Aj u nas sviet slniecko 😵 ,ale idem s Timeu dokine je totalne zachripnuta 😖

sticker
autor
10. dec 2009

Bože Leni 😕 ☹ Veď ste ani nikde neboli... Snáď jej to rýchlo prejde. Inak Jul tiež v noci kašlala, ale nebolo to také ako naposledy - ani zachrípnuté...neviem...no nech sme zdraví. To si naozaj prajem, viac ako akýkoľvek darček 🙂
A slniečko svieti, ale je asi riadna kosa. Aj námraza bola na autách. Mne bolo večer taká zima, že som sa prikryla aj mm paplónom 😝 . A aj tak som drkotala zubami 😖

sticker
autor
10. dec 2009

Ja pôjdem na obed ku kaderníčke, iba sa dám ostrihať, ale aj tak sa teším 🙂 . A Leni máš u mňa ešte tých 5juráčov 😅 😝 🙂

lenca13
10. dec 2009

Polievka navarena,Timea rozkazala vajickovu 🙂
Jani ale ved sme boli aj na mikulasa,segra s nou bola u kamosky kde su deti,tak to urcite neriesim kde to chytila,ved si musi dajako vybudovat imunitu nez pojde do skolky 😉

denisse
10. dec 2009

ahojte ... nela mala v noci 38,5 ☹ o druhej dostala panadol, kleslo jej to, ale rano sa zobudila s 38,2 .. tak sa roman vratil z prace a isiel s nou k doktorke, ja tma nechcem ist teraz do cakarne ... tak som zvedava, co sa z toho vykluje 😝

sticker
autor
10. dec 2009

Ej Deni to tiež moc pekne nezačína deň 😒 ☹ Ale zase ak má byť chorá tak radšej teraz a do Vianoc sa vylieči 🙂

denisse
10. dec 2009

sak aj ja si tam hovorim, ze snad do vianoc budeme fit ... 😝