Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
1. júl 2009

Inak moje baby odmietaju pit caj tak im beriem ochutenu Lucku 😉

sticker
autor
1. júl 2009

Ja netuším ako to vyriešim s pitím...moje zase pijú čaj. Aj von do fľaše im dávam.... Nejako tajne dúfam, že v kuchynke bude nejaká šálka, tak by som im spravila ráno a potom vonku by som už dolievala vodu... A teoreticky keď pôjdeme na raňajky do tej Julkinej fľaše by tam mali čaj 😅 😝

zuzla2
1. júl 2009

hej o tej xladnicke som sa uz dozvedela..viac by bodla keby bola na izbe...ale tak co uz 😎
Lenci vsak praveze my sa balime vzdy aspon raz do mesiaca..ale mi to ide ryxlejsie ako teraz...hlavne ked to pocasie je take nevyspytatelne 😖

zuzla2
1. júl 2009

a my kupujem v lidli taky dzus ci co to je...trosicku nalejeme malej do flasy (len,aby bola zafarbena,lebo inac nam to vrati,ze ba 😀 ) a dolejeme cistu vodu... 😎

lenca13
1. júl 2009

Inak oni nemaju problem vypit aj cistu vodu 😀
Zuzi spravila som kazdemu kopku a radsej som Timke zobral trochu viac veci ved predsa hned sa obleje,zaspini,radsej doniest domov ciste ako by mi mali veci chybat
Inak my pojdeme v sobotu na kupko ak to pocasie dovoli a v nedelu do Zoo

Dufam ze vam nebude vadit ked v sobotu pride za nami moja segra 🙂

sticker
autor
1. júl 2009

Stále pozerám na tie kôpky oblečka a premýšľam, čo tam dať, či je tam všetko.... Nech je to už v taške! 😀
Inak najviac miesta zaberajú uteráky 😝 . 4 osušky + mne na vlasy + na ruky + utierka a plná taška 😠

dadulik
1. júl 2009

uz sme tu, navigacia kupena, ako darcek perfektna cestovna chladnicka, ale teda veeeelmi uzka, tak na 2 mlieka a jednu flasu 😒 fotak som si ziaden nevybrala, chceli sme kupit kameru za 4 a pol tis., ale zase to bol nejaky dopredaj, takze nic, nebudem kupovat teraz na rychlo a potom banovat, tak som si aspon kartu do nasho stareho fotaku kupila 🙂
mala nechce zaspat 😠 uz ma 3 flasu mlieka
jani, dakujem ale allen uz nikdy viac !!!! 🤐
a od svokri som si zobrala obrovskyyyyyyyy kufor cestovny, a ze tam prehadzem tie dve tasky, ale houby, ako pises ty jani, najviac miesta zaberaju uteraky a osusky, takze v kufri sme my dvaja a cestovku ma este mala, plus nemam jedlo, pitie, a topanky a hygienicke 😒

denisse
1. júl 2009

caute ... tak ja som este balit nezacala 🙂 a to dnes poobede nebudeme vobec doma, ideme z mojej prace s nelou na nejake sportove hry ci co ... a potom este k znamym chvilku posediet ... takze asi v noci 😕
a to ideme na dva tyzdne ... 😀

denisse
1. júl 2009

ale zbiehaju sa tu mraky a asi k veceru zase pride burka, tak mozno sa v praci ospravedlnim a pojdeme len k tym znamym .. bo do burky sa mi MHD s kociarom teda fakt nechce ...

julca80
1. júl 2009

fuuuh, tak konecne sedim. Dorobila som bryndzaky a hned ich aj tlacim do hlavy 😝 😅 .
Mala isla spat dnes az o pol 2hej, co stale nechcela ist do postielky. 😒

Ja veru zacnem balit az zajtra poobede, vlastne u mna je to normalne, balit max. pol dna pred odchodom. 😀 Prip. este neskor. 😅

sticker
autor
1. júl 2009

Julik ako pozitívne uvažuješ 😉 .
Ja tu mám návštevu a malé sú na nej v kuse zavesené 😅 . Ony ju zbožňujú, pretože sa s nimi v kuse hrá, až mi je to nepríjemné 😒
Aj premýšľam, či ísť von, no tiež sa zaťahuje, tak neviem...

lenca13
1. júl 2009

Ja potrebujem ist do mesta este volaco dokupit 😕

zuzla2
1. júl 2009

julci i ja tak balim ako ty....cestovnu tasku mam otvorenu a v nej naxystane iba veci pre mna 😀
a tiez nam treba ist este nieco pokupit..alebo mozno pojdeme az rano po ceste....

dadulik
1. júl 2009

tu je uz burka 😎
mala nakoniec vobec nespala a po tych 3 flasach mlieka sa dovracala v posteli 😒 , tak som vsetko musela prat 😠
doteraz tu bola svagrova s malou, ja som pri nej pendlovala pri sporaku, prazila som tie tekvicove placky, no hroza, vsade bordel.....

lusinda2000
1. júl 2009

kočky zdravííím a posúvam🙂 našla som nás na druhej strane☹

dadulik
1. júl 2009

ja som stihla povysavat cely dom, v nohavickach, inak uplne hola, co zo mna prudom lial pot 😲 kebyze aspon vypotim tu svoju slaninu 😖
idem dat spat malu, a dnes veru ponocovat nebude.....

sticker
autor
1. júl 2009

Ahojte 🙂 Tak som si aspoň na chvíľu sadla 😝 . U nás sa síce zatiahlo, ale nič z toho. Tak sme boli v meste, domov sme prišli o pol siedmej. Potom klasický kolotoč - umyť, najesť a spať. Baby boli také unavené, že obe zaspali behom desiatich minút 😝 .

sticker
autor
1. júl 2009

Chcela som ešte oprať tmavé, ale som to iba nahádzala do pračky, ešte počkám na Eda čo prinesie 😝 . A idem veci dať do tašiek.... Zajtra chcem mať pokoj..aj keď ako sa poznám stále budem premýšľať, čo ešte treba 😅

sticker
autor
1. júl 2009

Letím do sprchy, aby som stihla Housa 🙂

julca80
1. júl 2009

aj u nas sa uz spi 😉
Prave som sa bavila s Borisom o tom kedy ist do Zoo, a hovoril, ze by radsej isiel v sobotu. Tak sa teda pridame k dadulik.

lenca13
1. júl 2009

Ahojte my sme tiez boli vonku a moje baby samo ze plne energie tu stale pobehuju 😎
Ja tiez este periem aj som zehlila

dadulik
1. júl 2009

mala zaspala okamzite, ved taha od rana od siedmej, len dufam, ze nebude v spanku vracat, ako na obed, ze to bolo iba z toho mnozstva mlieka 😒
juli, tesim sa na vas aj v zoo, ved prave, lebo bojnicka zoo je dost velka, tak preto sme sa aj my tak rozhodli, a ist hned rano, lebo okolo obeda ak zacnu take horucavy ako dnes 😖 budeme sa varit vo vlastnej stave 🙄
a ked sa vratime na penzion okolo tej tretej-stvrtej, pripravime sa na grilovanie, tak do nejakej osmej si to predsa uzijeme, no nie 😀 😎
jani, dik za pripomenutie, idem kuk aj ja housa, minule ma to akosi chytilo 😨

dadulik
1. júl 2009

myslela som tak, ze okolo osmej pojdeme uspat deti, muzov nechame na izbach a my budeme hyrit dalej 😀

lenca13
1. júl 2009

To moje deti pojdu asi tazko osmej spat 😖

sticker
autor
1. júl 2009

Ja vôbec netuším, ako budú malé spať....... My pôjdeme tiež asi v sobotu.....lenže na 100% viem, že Jul mi tam na izbe na obed nezaspí..... Ja som tajne dúfala, že sa vyspí v kočáry vonku a my sa zatiaľ niekde najeme 😝

sticker
autor
1. júl 2009

Inak je tam aj letná terasa 😎

lenca13
1. júl 2009

Timeu som uz ulozila som zvedava kedy zaspi

julca80
1. júl 2009

Tiez si to velmi neviem predstavit ako bude mala na obed spat. 😒 Mozno potom na ceste spat ako pojdeme peso do penzionu, tak v kocari zaspi, v co budem zatial len dufat. 😅 😅

zuzla2
1. júl 2009

ahojte...
ja uz samozrejme nestihacky..uz zaciname s mm po sebe hucat (ako vzdy 😎 )...teraz som este co bolo treba dozehlila...oblecko dane na kopky,tak uz len rano nahadzat do tasiek a zvysok asi tiez....boli sme aj v obxode,ale rano pojdeme este raz...jasna vec,ze zas daco zabudneme,ale uz kaslem nato 🙂
a ma nasral ten moj..bo mu vravim,ze i kocik berieme..tak,ze vraj naco...tak reku,ked ne ta ne..ale ty si ju budes nosit po rukach...
no nic este musim ist co to prixystat aspon na kopky a umyt sa...
rano uz asi nebudem stihat,tak sa nateraz s vami lucim a vidime sa v piatok (bojim,bojim 😀 😀 😀 )

lenca13
1. júl 2009

Zuzi niekedy su chlapi velmi mudry 😀 😀 😀
Tak stastnu cestu................