Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
12. feb 2010

zlatá nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisse
12. feb 2010

dani, v tej podhajskej.eu to ale vyzera len na tyzdenne pobyty ... 😕

jaduska
12. feb 2010

http://www.obecpodhajska.sk/?menu=202 - vstupné

Deniska ja keď som hľadala ubytko minulý rok v lete, tak väčšinou bolo tak, že v sezóne iba týždenné pobyty a mimo sezóny sa dalo aj inak. Ja si myslím, že aj tak sa potom všetko dohodne individuálne, tie ceny a podmienky na nete sú asi také orientačné. Si myslím, že keď im mimo sezóny príde väčšia skupina ľudí, tak môžu byť radi a dajú ubytko aj na pár dní. Stále lepšie zarobiť niečo ako nič....

denisse
12. feb 2010

asi mas pravdu ... mozno by sme mali vybrat dve tri moznosti a zavolat tam, zistit vsetko co potrebujeme a hlavne, kedy najneskor to treba rezervovat ...

jaduska
12. feb 2010

už som si urobila tabuľku, idem spraviť prehľad cien, potom vám to hodím na mejlíky

denisse
12. feb 2010

dani, ty si poklad 🙂

dadulik
12. feb 2010

dani, teda si ty odhodlana 😀 este tu ale nepadol definitivne nazor, ci sme vsetky za podhajsku 😕
ja teda urcite 😀

jaduska
12. feb 2010

baby ja viem, že ste ešte neodhlasovali Podhájskú, ale moja mama tam určite chce ísť s Bobou (kvôli tomu jej ekzému), tak aspoň budem mať prehľad 😀 😀 😀 😀 Inak mi to zatiaľ vychádza na tú Radavu, celkom dobré sú tam ceny za ubytko - mimo sezóny (čo je do 29.5. )

jaduska
12. feb 2010

tabuľka odoslaná, tak si pozrite mailové schránky 😀 😀 😀

jaduska
12. feb 2010
sticker
autor
12. feb 2010

Ahojte. Bože ale ste popísali... Od včera som tu nebola, tak idem dočítať 🙂

denisse
12. feb 2010

dani, mail dorazil .. diky .. stihla som poklikat na par tych ubytovani a myslim, ze aj ked sa dohodneme na podhajskej, tak budeme mat problem vybrat ubytko, lebo vsetko vyzera veeeeelmi pekne 😀
aspon co som videla, tak vsade maju akoby zahradu s miestom na posedenie a super travnik pre deti, vacsinou aj s hojdackami, smykalkami a pieskoviskom ... ufff, to bude tazky vyber ... a som prekvapena, za ake dobre ceny ... 😀

sticker
autor
12. feb 2010

Deni Nelinka je úžasná 😀 Sa tu s mm rehoceme 😀 😀
Inad Dad ja som včera robila rizoto so sójovým mäsom 😀 😀 Lebo Janka začala strašne plakať okolo obeda, že ju bolí brucho, nechala som ju ležať na boku s pokrčenými nohami a ona krík, ani sa nevedela vystrieť, postaviť nič... Tak som zobudila mm po nočnej, obe obliekla a šli sme k MUDr. No ale našťastie to nebolo nič....asi len vetry 😅 . Aj keď chodí na wcko každý deň, ale že to môže byť u detí dosť bolestivé. Tak som o štvrtej musela variť niečo iné, bo to čo sme mali doma, nebolo pre Jaju vhodné 🙂
No a dnes zase do TN, Jaja do škôlky, už mali dva prípady kiahní tak naozaj čakám 😒

denisse
12. feb 2010

jani, je ti lepsie?

denisse
12. feb 2010

aj nela mi denne hovori, ze ju boli brusko ... a nakoniec sa vzdy ukaze, ze prdik pomoze 😀

dadulik
12. feb 2010

diki dani za tabulku 😉
ked budem mat trochen volno, pokukam to detailne 😉 len vravim, treba sa najprv jednotne vyjadrit: mesto + termin a potom ubytko 😉

lenca13
12. feb 2010

Ahojte no o tych bolestiach brucha by som vedela pisat hlavne teraz,ked Timea berie to zelezo ale kupila som jej biogia 😉
Ja som bola s kamoskou na vecernej prechadzke a zajednat restiku na prijimanie,tak sme si dobre pokecali a samo ze aj najedli a dali dobre vinko 😉 😉 😉
Zajtra ideme k nasim obidvaja maju narodky,mamina je narodena na Valetina 😉

dadulik
12. feb 2010

tak som to kukla, dani, mne sa najviac pacia tie bungalovy na kopci 😉 s pieskoviskom a smyklavkou, vyzera to tam na bozsky klud 😎

denisse
12. feb 2010

dad, myslis tie Bungalovy pri mlyne?

dadulik
12. feb 2010

deni, myslela som chata alzbetin dvor 😅 som to poplietla, ale hned dalsie sa mi pacia tie bungalovy pri mlyne, len by ma zaujimali fotky z interieru 😕

denisse
12. feb 2010

je tam link na interier ... nad popisom arealu ... kukni 🙂
ja idem kuk na alzbetin dvor ...

denisse
12. feb 2010

aj ten alzbetin dvor vyzera dobre ... a maju aj poniky 😉
a bazen je nastastie oploteny ... 😅

denisse
12. feb 2010

mne sa paci aj Penzion Liska ...

dadulik
12. feb 2010

dik deni, nevsimla som si to 😀 takze vyzera to tam dobre vnutri, myslim tie chaty pri mlyne, aj ta liska vyzera dobre, ale aj ten alzbetin dvor, no mam uz troch kandidatov 😀

dadulik
13. feb 2010

zeny 😕 😅
dobre ranko 😎

jaduska
13. feb 2010

ahojte....
Sandra mi tu reve, že chce psíka......pozerali s babkou fotky a keď bola San malá, tak sme mali doma psíka, ale bol už starý a chorý, tak keď mala asi 2 roky, dali sme ho utratiť. A ona si naňho teraz spomenula a len plače a plače.... No ale ja som povedala, že psa do paneláku určite nie a dedo by nám to už tiež určite nedovolil....

dadulik
13. feb 2010

dani, chuda san ☹ 😢 tak jej navrhni variantu, ze jej kupis aspon plysoveho 😅

jaduska
13. feb 2010

daduš, ju s plyšovým psom už neodbijem 😒 tých máme aj tak dosť, dokonca aj vlčiaka v životnej veľkosti

dadulik
13. feb 2010

baby, dnes u nas na ulici zomrel chlap, mlady do styridsiatky, tri deti male po nom, je mi z toho na nic ☹
prisiel autom z nocnej domov, a dlho nevychadzal z auta, asi dostal pred domom infarkt 😢
je toto vobec mozne ????? je to spravodlive ? 😢 😢 😢

jaduska
13. feb 2010

daduš, hrozné ☹