Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
13. feb 2010

dani, ja furt na to musim mysliet, este minuly tyzden sme na ulici spolu srandovali ☹ 😢
je to hrozne 😔 cely zivot je vlastne cakanim na smrt, a najhorsie, ked to pride takto necakane, v takom mladom veku, a taku velku rodinu po sebe necha 😔
a to nik iny okrem nas dvoch sem dnes nezavita ? 😲 😕

jaduska
13. feb 2010

daduš fakt človek nevie, kedy ho stihne koniec....ono to nie je až taká fráza, že si treba užiť každý deň tak, ako by bol tvoj posledný.....

bez janky to tu dáko viazne 😒

dadulik
13. feb 2010

no julca tu uz davno nebola 😕
ja stale cakam, ako sa ostatne baby vyjadria k teme stretko, pokladam za vybavene nas dve a deni 😀 teda ta sa tusim este nevyjadrila ale je nahlodana podobne ako my 😀
no nist, idem ja zaspat tento zvlastny den 😖
dobru 😅

dadulik
14. feb 2010

😕

denisse
14. feb 2010

ahojte .. my sme nakoniec u svokrovcov, tak preto sa neozyvam ...
so stretkom pocitam 😉 ak mi to moj stav co len trosku umozni, tak sme tam ako na koni ... a v to pevne verim 😀

dadulik
14. feb 2010

ahoj deni 😉
ja mam uz fasiangove sisane naprazene 😀

jaduska
14. feb 2010

daduš pošli dáke šišane aj nám.... 😀

dadulik
14. feb 2010

dani, uz sme ich polovicu zozrali s jarom 😝 🤐

sticker
autor
14. feb 2010

Dad to je hrozné 😢 😔 . Ja si to ani neviem predstaviť, že by mm len tak zrazu.... a nič 😔 .
Ja sa cítim hrozne.... v noci som sa zobudila, že ledva prehĺtam.... Už ma to štve, lebo naozaj ako začala tá platnička, tak sa cítim unavená a s prestávkami ma stále bolí hrdlo 😒 ☹ . Platničku ako tak zvládam len vďaka dosť silným liekom, ktoré mi naposledy dal v TN - že aby som zvládla víkend mi doslova povedal. A sedieť sa mi moc nedá, preto aj nepíšem. To len postojačky "obrobím" farmu a idem buď chodiť po byte, alebo si ľahnem. Ani neviem, či s tým hrdlom ísť k doktorke.... Možno ešte bioparox by som mohla... Od novembra do seba v kuse pchám lieky ☹
No a čo sa týka stretka.... no netuším 😒 . Ak by som šla na operáciu, tak potom nemôžem sedieť, takže na auto môžem na nejaký čas zabudnúť a druhá vec sú peniaze, ale to sa nechcem rozpisovať, aby ste si nemysleli, že sa vyhováram, veď už som písala, že treba Jul komplet izbu zariadiť a tak 😔 . Ale páči sa mi Podhájska, no aj to okolie Rajca.. Mne je v podstate jedno kde by to bolo. Vidieť by som vás ale chcela 🙂

sticker
autor
14. feb 2010

A včera som dostala od mm valentína - dvd MJ This is it 🙂 😵 Tak som pozerala a malé tancovali 🙂 Ale ešte si to pozriem aj sama niekedy v kľude 🙂 Dad - nechce sa mi veriť, že keď podstúpil to všetko, tie skúšky....že by sa sám rozhodol "odísť".... to bolo prvé čo ma napadlo, keď som to pozerala....

dadulik
14. feb 2010

jani, on sa urcite sam nerozhodol 😔 bola to suhra blbych nahod 😔

lusinda2000
14. feb 2010

čaute kočendy🙂
prajem krásneho valentína,aspoň ešte zostatkový valentínsky večer🙂

dad,až mi prišlo zle,keď som to čítala o tom mužovi☹ to je hrozné,aj u nás mala včera jedna žena 43ročná pohreb,mala dve deti☹

musím súhlasiť s da,aby sme sa teda vyjadrili k tomu stretku,pretože čas neúprosne letí,tak aby sme niečo stihli zbúchať🙂
ja sa tento rok už nebudem zaoberať tým,že budeme robiť izbu malej,pretože to budeme aj tak či tak,a nábytok jej ešte tento rok neplánujeme kupovať,nakoľko ešte spávať bude s nami v izbe podľa všetkého🙂

takže čo sa týka toho stretka...ja by som rada išla,takže ak niečo také bude,že sa zhodneme,rada sa zúčastním............ak môžem?!🙂

tak kočky,ide už len o to,dohodnúť sa na tom mieste,penzióne alebo čo to bude🙂 a ten termín🙂
moja predstava je asi taká,ako každej z nás:
-prijateľná cena
-pekné okolie
-niečo pre deťúrence🙂-to je najhlavnejšie,aby sa nenudili🙂

taká otázočka:plánujete to na koľko nocí?teda odkedy-dokedy?od piatka,alebo od štvrtka? aby som bola trocha v obraze🙂

tak kočky,ak máte čas,preštudujte si tie linky,čo sú tu,alebo niečo iné ak vám napadne a napíšte svoje názory🙂 snáď sa len na niečom zhodneme🙂 asi je predsa len najvyšší čas☹

denisse
14. feb 2010

ahojte .. tak my sme doma a kedze nela cestou zaspala v aute, tak nehrozi, ze by coskoro isla spat 😝

stale ma upchaty nos, chudatko, sa jej zle dycha ... zajtra musim kupit ten sinupret, bo som cez vikend zistila, ze doma nemam ... davam jej do nosa rano a vecer Olynth HA, to jej pomaha ... ale vzdy len docasne ... uz dokaze dost silno smrkat, aj odsavame, ale aj tak ma plny nos ... zajtra ide do jasli, kedze jej nic ine nie je ... iba od 8 do 12 ....

dadulik
14. feb 2010

ahoj lusi, jak ze ci mozes ist s nami, musis 😀 😀 😀 my sme sa s deni a dankou bavili o tej podhajskej, danka tu dala niekolko typov a s deni sme rozoberali, ze sa nam niektore pozdavaju, zo dve-tri, tak ak by si suhlasila, tak sa mozes vyjadrit 😉 ja neviem na kolko noci to chcete, ja by som isla aj na tri, nielen na dve, kedze by som to chcela mat ako mensiu dovcu tento rok 🙂 termin niekedy v maji, to sa musime dohodnut, mne je to zatial v podstate jedno 😉
laura konecne od rana zaspala, zase mi nechce cez den spavat, potom na vecer je uz tak neznesitelna, ze len po nej musim hucat 😠
a jaro mi leze na nervy, od obeda sa serinka s danovym priznanim, to je neskutocne, kolko casu dokaze pri tom stravit 😠 😠 😠 on tam tie cislice tusim robi kovane a nie pisane 😠 😠 😠

dadulik
14. feb 2010

deni, to je najhorsie, ked je plny nos ☹ to je aj dospelemu blbo, nieto dietatu ☹

jaduska
14. feb 2010

daduš a prečo robí jaro daňové? 😀 povedz mu, že za krasopis mu dane neodpustia 😀 😀 😀 😀

dadulik
14. feb 2010

dani, lebo mal aj iny prijem ako od zamestnavatela, tak si to robi sam 😖 ale vychadza nam pekny preplatok, ved za to, ze som na rodicovskom 😀

jaduska
14. feb 2010

no aspoň nejaká výhoda rodičovského nie? ja tiež budem musieť janymu urobiť, lebo v robote nestihol požiadať o zúčtovanie.... 😝

jaduska
14. feb 2010

baby ja už týždeň vyberám autosedačku a neviem sa rozhodnúť.....preberám, preberám, až nakoniec preberiem.... najhoršie na tom je, že nablízku nie je žiaden poriadny obchod, kde by sa dali tie sedane vyskúšať 🙄

denisse
15. feb 2010

dobre rano ... tak nela sa v noci dve hodiny stazovala na brucho, okolo pol stvrtej sa to ukludnilo a uz sme spali, ale rano zas hovorila, ze ju boli .. vykakala sa, tak sme sa obliekli, ze ideme do jasli, ale uz v oteplovackach znova krce, tak sedi na nocniku a dnes ju necham doma ... sice nic do roboty neurobim, ale neda sa nic robit .. dufam, ze to nezacne zneuzivat a vzdy rano povie, ze ju boli brucho, aby do jasli nemusela ... dnes to urcite nie je vypocitavost, vidim, ze ju boli ... ☹

lenca13
15. feb 2010

Ahojte cely ikend sme boli u nasich akosi nebolo casu sadnut si k PC 😉
Deni to ja som to takto vyuzivala ked som bola mala a nechcela som ist do skolky 😀 😀 😀
A este k teme stretko s nami moc nepocitajte,kedze mna termalne kupaliska vobec nelakaju,aj ked co som pozerala tie linky je tam velmi pekne okolie 🙂 mozno by sme prisli ale len na jednu noc no uvidime este ako to vsetko budeme zvladat v praci a ako bude Timea na tom zdravotne 😕

lenca13
15. feb 2010

Idem uvarit polievku,duhe som si doniesla od nasich 😉
Dani ta autosedacka vyzera dobre ale najlepsie by to bolo ozaj vyskusat

denisse
15. feb 2010

leni, to mi ani nevrav, ze vy nepridete ☹
aspon teda na tu jednu noooooc ... ved na kupko pojdeme kto bude chciet iba raz, inak to bude podobne ako v bojniciach, ze deti vypustime na zahradu a pokecame, vecer pogrilujeme, kto moze popije ... 😀

denisse
15. feb 2010

ja dnes potrebujem nejaku liecivu polievku na brucho ... hmmm .. babo rad 😅

lenca13
15. feb 2010

Deni nechcem hlavne dopredu nic slubovat,no uvidime podla situacie tiez by som vas rada videla 😉
Deni dajaku slepaciu 😉

denisse
15. feb 2010

leni, ja chapem ... samozrejme .. ved najdolezitejsie je zdravie ... kazdemu z nas moze do toho nieco prist ...
ved skusime nejaky termin a zavolame tam, ze kedy najneskor to treba rezervovat .. a uvidime ...

denisse
15. feb 2010

tak uz aj zvracala ☹ dufam, ze jej len nesadlo nejake jedlo ... aj ked vobec neviem, co ...

lenca13
15. feb 2010

Deni snad jej nic nebude ☹

denisse
15. feb 2010

tak uz viac ako hodinu ziadne prejavy problemov ... zjedla pol rozka ... ani nezvracala, ani sa nestazuje .. tak ideme na postu ... snad to zvladneme bez nehody ... 🙂