Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
18. feb 2010

tak som doma z aerobiku 😝 no makli sme si dnes poriadne 😲
deni, moja, chapem, ze sa obcas citis sama, ja tu mam vsetko, rodinu, rodicov, kamosky a v neposlednom rade aj dobre susedy s detmi v laurinom veku, takze taky den, ze by som bola cely den sama s malou ani nehrozi 😅 no obcas citim cez to vsetko podobne pocity, je to zrejme stereotyp s tej materkej, potrebujem uz vypadnut medzi ludi a tym myslim pracu !!!! lenze kde ju najst ? ked do starej sa nechcem vratit, a stale sa mi nedari 😢 uz mam z toho pocity zufalstva, ze budem tusim navzdy nezamestnana 😔

lusinda2000
18. feb 2010

čaute kočky🙂

smunú tému tu preberáte☹
ale deni,ono to prejde a príde k lepšiemu,keď budeš mať už po pôrode a chrústika doma🙂to ti nebude tak smutno🙂no ešte si troška počkáš,ale ty si super žieňa,ty to zvládneš na jednotku🙂

malá mi začala včera sopliť..nemá zatiaľ ani teplotu,ani kašlík,len soplík....
a to máme ísť zajtra na bezovec lyžovať a sánkovať🙂až do nedeľe.tak ak sa nič nezmení,ukážem sa až v nedeľu alebo v pondelok...

teraz na jedno očko troška ordinujem,ale nič moc z toho nemám☹ pozriem si to v pondelok v archíve🙂

dad-taktiež v dobrom závidím ten aerobik🙂

sticker
autor
19. feb 2010

Ahojte 🙂 Vyprevadili sme s Jul Jaju a idem variť polievku. Spravím tú kelovú, aj keď mám viac chuť na vločkovú, no nechem aby sa kel pokazil 😝 . Na víkend spravím Leni to kuracie so zemiakmi 🙂
Asi zbehnem dnes k MUDr. aj keď teda vôbec sa mi nechce, lebo tam kým sa dostanem na radu... Sedieť nemôžem, tak tam budem stáť niekoľko hodín 🙄 . Ale ešte chcem okná umyť a na zajtra spraviť smotanovú tortu a ten závin plnený piškótami a nátierkou čokoládovou no a treba aj upratať. Ale tak zameriam sa na obývačku, kupeľňu a wcko, ostatné počká 😝 😀
Večer si mám ísť sadnúť s kamoškou, ale veru sa mi nechce. Keď sa necítim dobre, tak nemám vôbec chuť...
A práve sme vyrovnali na 1:1 😀

lenca13
19. feb 2010

Dobre ranko 🙂 snad bude aspon remiza 😕
Radka maju v skole karneval,ani sa neucia tak niesla keksiky,a dzusy aby si spravili pohostenie 😉 ,od pondelka prazdniny
Poobede chceme ist cela rodinka na pizzu,este za Radkine vysvedcenie akosi nemame stale cas 😀 😀 😀 a v nedelu ide kamoske na party tak este vymysliet darcek 😉

Jani ty chces v tvojom stave umyvat okna 😕 😕 😕

sticker
autor
19. feb 2010

Leni ale musím ten sneh zmyť a to bude fuška 😝 . Včera som konečne samolepky dala dolu, tak ešte hento musím. Keď mám lieky tak sa dá. Včera mi bolo neskutočne zle, tak som si lieky nedala no hrôza 🙄 😔
Deni tak som spravila nové fotky aj s venovaním 🙂 😉

lenca13
19. feb 2010

Normalne sa ti cudujem,my ich tiez mame spinave ale cakam pokym sa aspon trochu otepli 😉
Ked ti je lepsie by sa mala radsej oddychovat 😉

lenca13
19. feb 2010

Zdravie mame len jedno 😉 😉 😉

lenca13
19. feb 2010

Vyhrali sme 😵 😵 😵 😵

sticker
autor
19. feb 2010

Ani som nedýchala!!! Super!!!! To boli nervy 😝

zuzla2
19. feb 2010

Slovenskoooooooo 😀 😀 😀
tak moj vcerajsi tip mi nevysiel,comu som len rada 😎
Leni mame sa v ramci moznosti dobre..len akurat uz druhy den ma dako boli prava ruka...asi na nej dako spim,tak mam z rana problem s nou pohnut..ale tak namastila som si ju octanovou mastou,tak hadam pomoze 🤐
Jani no nic v zlom...ale si normalna v tomto stave umyvat okna????? 😕 😕 😕 ja kebyze mi je takto zle,tak hoc by som aj cez ne nevidela,tak by som sa na to mohla vybodnut...ako pise Lenca..zdravie je len jedno... 😔 😔

sticker
autor
19. feb 2010

Nebudem okná omývať 😀 Aj tak by som to nestihla 😝 . A počkám ešte... Ja sa aj tak obávam, že lepšie mi už nebude. Možno keď si dám tú kostrč napraviť... Ale ani to nemusí pomôcť 😒

sticker
autor
19. feb 2010

No nejdem k MUDr. Maminka sa mi tam bola pozrieť a narátala cca 16 ľudí 🙄 To ešte nejaký tam stále, že nevedela kam idú... Ach jo ☹ Ale tak lieky mám, len chcem počuť názor na ten nález. Už som si dala kamarátke čo robí sestričku u MUDr. a ten mi trochu preložil a podľa neho to nepomôže operácia ☹ Podľa toho kde to mám, tak iba to chcem vedieť od môjho doktora.
Tak pôjdem aspoň do mesta nový tel. kúpiť 😵 Ja som "nokiová", ale teraz sa mi páči ten nový Samsung Diva - tuším.. Máte niektorá Samsung?

lenca13
19. feb 2010

My sme boli v obchode je tam prijemne 😉 len vsade vela vody
Jani mm ma novy telefom Samsung ma ho od utorka,ale je dotykovy

dadulik
19. feb 2010

ahojte, tak dnes si hokejisti u mna vylepsili skore 😀
ja dnes len drzkovu a basta, este by trebalo umyt podlahy, ale chce sa mi ? 😅

denisse
19. feb 2010

ahojte ... tak my sme doma z pohadky z karnevalu ... 😉
celkom fajne bolo, len ta nasa nesmela nela 😝 ona akonahle jej dakto pochvalil, ze je krasna tanecnica, tak hned si chcela dat vsetko dole ... pre nu je najlepsie, ked si ju nikto nevsima ... vtedy si to tam dokaze aj uzit 😅

dadulik
19. feb 2010

deni, peknucka bola, kukla som fotky 😉
som vam zabudla napisat, boli sme dnes na preventivke u zubara s laurou, tak okrem tych dvoch prednych hnilych pahylov, ma vsetko ostatne ok, revala jak tur, ale potom z nej bola hrdinka, na vsetko sa vypytovala zubara 😀

denisse
19. feb 2010

dad, jak vam fajne ... nas to caka v aprili ...

lenca13
19. feb 2010
sticker
autor
19. feb 2010

No Jarino nehodilo mi to žiadny tel... len hlavnú stránku t-mobile... Ale teda si neviem vôbec zvyknúť na ten dotykový 😝 . Ani tam neviem dať všetky veco zo starej nokie ☹ .-/ Mm to už hodinu robí.... Podľa počítača to tam má byť, ale tel sa tvári, že nie je ...ach jo, bolo mi treba nový tel? ☹
Jarino je to SamsungGT-S5230
Idem mrk fotky Deni 🙂

denisse
19. feb 2010

baby, snazim sa najst nasu predoslu temu "Junove slniecka 2007 II" ale marne ... keby ste mali chvilku, neskusite to? ved aj starsie zamknute temy tu este su, tak preco nie tato .... 😕 😕 😕

lenca13
19. feb 2010

Stick,
to mas ten isty ako ja 🙂

lenca13
19. feb 2010

deni,
temu som nasiel,normalne cez vyhladavanie vo fore a zvolil som "hladat len v nazvoch tem"
temu naslo,ale nic sa nezobrazi ked na to kliknem
ukaze mi len problem s naciatanim stranky
zeby neexistovala?

denisse
19. feb 2010

mne to ani vyhladavac nenasiel 😕

sticker
autor
20. feb 2010

Ahojte 🙂 Deni a čo chceš v tej téme pozrieť? Asi to nezrchivujú takú dobu 😒
Jarino, ja mám ružový, taký ty iste nemáš 😀 😀 Malej Janke sa veľmi páči, tak zato 🙂
A zoznam tam už mám, ale obrázky a zvonenia čo som mala v starom tam ešte nie sú. Snáď si mm dnes nájde čas...
Idem rýchlo upratovať, aby som to postíhala. Poobede prídu naši a kritickému oku mojej maminky nič neujde 😅 😝 😀

denisse
20. feb 2010

ahojte ... my ideme zase k svokrovcom, chcu si tam potom nelu nechat do utorka .. tak som zvedava, ci zajtra nebude protestovat, ked my budeme odchadzat a ona nam bude kyvat ...

jani, ja viem, ze to casom mazu .. ale napriklad junovciatka III tam este su ... a kopa tem, co boli zamknute davnejsie ako nasa dvojka tam tiez su ... tak neviem, preco prave Junove slniecka II zmazali ... napisala som adminke, som zvedava ... ja si to ukladam k sebe na disk a dvojku nemam dokoncenu ☹

dadulik
20. feb 2010

ahojte, my este len varime, prekladane masko zapecene so zemiakami a kapustou 😉
u nas celu noc lialo a leje stale 😒 mala je uz unudena jak fras 😠
deni, som zvedava, co ti adminka odpise 😕

wydata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaduska
20. feb 2010

Ahojte babule.....
Deni - ja keď som bola tehotná s Olíviou, tak by som bola v kuse spala....Tú blbú náladu máš aj z počasia, neboj, keď príde jar, hneď bude aj náladička lepšia. A čo sa týka bývania inde. Pozri ja bývam v G. už pomaly 30 rokov a mám tu určite menej známych ako ty v Prahe. Všetky spolužiačky zo základnej školy, aj všetky kámošky z paneláku sú preč. Možno sa ti zdá, že v PO by si mala stále s kým pokecať, ale možno by to bolo úúplne inak....Ja mám jednu kamarátku vo vedľajšom vchode, kým bola aj ona na materskej, tak sme sa každý deň stretli a teraz len keď na seba náhodou natrafíme, tak prehodíme pár slov....Nemáme čas ani prísť k sebe na kávu.... 😎

Jani - mňa si tiež šokla s tým, že chceš okna umývať, ešteže si si to rozmyslela.....

A ešte k stretku - baby mne vôbec netrklo, že ja mám školopovinné dieťa, a že v máji ešte chodí do školy 😀 No uvidíme, či sa vôbec niečo spichne, tento rok to vidím bledě z viacerých strán 😒

dadulik
20. feb 2010

baby, tak ako to tak vidim s tym stretkom nula bodov 😒
len vam chcem napisat, aby ste sa teda vyjadrili uz konecne k urcitemu datumu ci nie alebo ano, lebo ak by to stretko padlo, my do tej podhajskej v maji tak ci tak chceme ist, tak vas prosim, zorganizujme sa 😀 😀 😀 nech viem, ci mam s niecim konkretnym ratat, alebo rezervovat len pre nasu rodinu 😉

dadulik
20. feb 2010

vychadza to asi tak, ze :
NIE - sticker, jaduska, zuzla
ANO - deni, dadulik, lenca (na jeden den), lussi - teda dost chaba ucast ☹
este sa nevyjadrila - julca