Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
16. júl 2009

jadus no nieco na tom pravdy bude....

a ja teda aj rada varim, aj upracem rada...aj upeciem..aj ked to mi to az tak velmi dobre nejde....len keby mi mala sa okolo noh neobsmietala 😀 😀 😀
jedinu cinnost,ktoru fakt nemusim je zehlenie...to stale odkladam..a uz tam zas mam super kopu 😠 vsak tento tyzden sa mi uz pracka 6x tocila..a to este tak3x pojde 😖

lenca13
16. júl 2009

No aj podla mna ma Jadus pravdu

No ja som prave dozehlila a tiez to nie je moja oblubena cinnost inak ja najradsej zvesim pradlo a hned aj zehlim aby som nemala kopy 😉

jaduska
16. júl 2009

ja by som to zhrnula takto - žiadna práca v domácnosti mi nerobí problém, len na to musím mať priestor a čas - jednoducho pri malých deťoch sa nedá nič naprogramovať a občas treba zľaviť z nárokov (len ako to vysvetliť môjmu otcovi, to teda neviem.... 😒 )

jaduska
16. júl 2009

leni si ma inšpirovala - idem žehliť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenca13
16. júl 2009

Presne tak Jadus a hlavne cas nie vzdy sa to da stihnut ako si clovek naplanuje 🙂

sticker
autor
16. júl 2009

Dani veľmi dobre si to napísala 🙂

jaduska
16. júl 2009

Baby - šak ja stará muderkyňa..... 😀 😀 😀 😀

A už mám aj požehlené - ani to nebolelo, fakt je to lepšie, keď to človek robí priebežne....

lenca13
16. júl 2009

Ja uz mam navarene 😀 a dieta este spi

zuzla2
16. júl 2009

a ja nemam nic 😀 bo dieta mam furt za zadkom a bordel robi..akurat som aspon zemiaky stihla ocistit...tak idem odpocitavat minuty,kym dojde mm z roboty.,.nex sa aj on stara 😝

jaduska
16. júl 2009

a ja môžem odpočítavať tak akurát týždne, kým MM dôjde z roboty 😝 😠

sticker
autor
16. júl 2009

Inak Zuzi veľa spraví to, že Jul sa prehrá s Jajou...inak by tiež v kuse po mne behala 😒 . Síce aj robia 2krát toľko bordelu... 😅 😀
No koláč v trúbe, povysávané, ešte sa aj Jul pocikala v hracej izbe, tak som trochu tam zem zmyla a upratalo to. MM prinesie poháre, tak si idem zase marhule načistiť 🙄 . A to by som chcela ešte aj von s nimi zbehnúť aspoň pred barák....no to netuším .

zuzla2
16. júl 2009

vsak ja viem,ze to spravi...
ale tak...mm dosiel domov isla na hodku a pol prec a stihla som vsetko co som na dnes potrebovala urobit...

sticker
autor
16. júl 2009

Juj babenky tak ma bolí hlava z krčnej 😔 . Mňa vzadu od pravého ramena až cez pravú stranu krku tak bolí, že mi slzy idú do očí.
A to som bola hodinku vonku s malými. Jaja chcela bicykel bez koliečok, tak som s ňou behala. Aj jej to celkom ide, len neviem či potom začala byť unavená, lebo len mrnčala, že jej padá bicykel, potom že ona padá....no zábava s ňou bola 😝 😀

sticker
autor
16. júl 2009

No vidíš...nechodí nás Martin čítať? Že ťa dnes nevolal von a šiel sám 😉 🙂

zuzla2
16. júl 2009

myslim,ze nie 😎 ale videl,ze uz som nervozna,tak sa ani neopovazil spytat sa ma to 😀
este mu aj volali cosi z roboty..doma sa mu neslo pripojit,tak museli skocit do roboty spolu...

sticker
autor
16. júl 2009

Tak to bola malá "happy" však? Ísť s tatinom do roboty to je pre malé niečo "uauuuuu" 😎

sticker
autor
16. júl 2009

V nedeľu 22 stupňov 🙄

lenca13
16. júl 2009

Ahojte tak u nas dnes bola este segra tak si zobrala Timku von a Radka isla sama von 😵
Ja som aspon umyla kupelnu a povysavala a potom bola u nas suseda tak sme v klude pokecali 😉
My sme este na balkone teraz je tam ozaj prijemne 🙂

julca80
16. júl 2009

bry vecer zienky 😉
Mne tiez zacalo nejako pichat medzi lopatkami, tusim starneme. 😝 😅

Cozeee??? 22 stupnov?! ☹ 😠

julca80
16. júl 2009

Leni, super, aky veget mate. 🙂 😎

zuzla2
16. júl 2009

Jani auuu..asi ani nie..ona sa boji tam xodit,lebo su tam ujovia 😀
no a samozrejme ide vikend..tak co by sme xceli..mm ma volno a my mozeme doma sediet 😠 a cez tyzden ked je horuco, zas on musi byt v robote...ax jaj..zakon sxvalnosti...

dadulik
16. júl 2009

ahojte, tak dieta nie a nie zaspat 😠
v baraku taky hic, ze ma ide porazit, uz mam dnes na sebe 4 veci, a som uz 2x osprsena, este pojdem tretikrat 🙄
z dvoch navstev bola nakoniec jedna, ale trojhodinova 😖
tak sme s malou vyrazili von az po siestej ☹
k tym poriadkom, vysavam 1x tyzdenne, v obyvace ak je treba, podla potreby, podlahy zmyvam 1x tyzdenne, v obyvacke ak je treba castejsie, prach utieram 1x tyzdenne, varim kazdy den, periem skoro kazdy den, zehlim priebezne iba nutne veci - jarovi do prace a malej, sebe nic 😀 a prave som dozehlila 😀

dadulik
16. júl 2009

a zavarenych marhul bolo nakoniec 79 poharov 😝
co ale s nimi, ked ich tolko narastlo na nasom strome ??? 😲 ked neratam, ako sme sa cela rodina na tom vcera namakali, tak nas to vyslo iba cca 3kg cukru, 3 sacky na konzervovanie ovocia, niekolkolitrov vody, elektrika, poharov a viecok mame do aleluuuuuuuuuuuuuja 😀 😅

julca80
16. júl 2009

Boris, tiez furt nadava, ze vzdy ked je vikend sa poserka pocasie, ale cez tyzden ked sa musi pechorit v kancli, tak je krasne, slnecno. Uz ho z toho poraza. 😒
Fakt, ako naschval sa vzdy to pocko pokazi min. na sobotu. 😖

sticker
autor
16. júl 2009

Babenky ja si idem mrk Pokoj v duši...potrebujem trochu vypnúť 😝 . Teda hlavne natiahnuť "človeka" 🙂 😉

lenca13
16. júl 2009

Tak to pocko asi kazdeho stve 😖
Timeu som ulozila len si tam stale cosi vyprava

lenca13
16. júl 2009

Jani tak dobru 😔

lenca13
16. júl 2009

Dobru noc 😉

jaduska
16. júl 2009

Tak ja som už spala, ale som sa prebrala, lebo malá ešte chcela papušať.....

Konečne sme sa dnes stretli aj s Deniskou, síce iba na 10 minút, prišli pred panelák, ja som už mala deti v pyžame, tak Bobe som natiahla iba nohavice, malú dala do babyvaku a tak sme vyšli von....Deniska je sympaťáčka a malá Nely jednoducho úchvatná, ako rozpráva....naša Lily nechcela nič povedať, iba sa skrývala a Nelinke sa strašne páčila Olívia....no a Roman sa samozrejme k slovu ani nedostal, iba ahoj na začiatku a ahoj na konci.... 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som ani netušila, že tie tričká vyrábala Deniska, Lily ich tu hneď rozkladala a skladala a musela som jej čítať, že je tam napísané Sandra a Lily....no a srdiečko si dala pod hlavu, že je to vankúšik....takže Deniska a Lenka ĎAKUJEME za darčeky, veeeeeeeeeeľmi nás potešili....a je mi tak trošku do plaču, že som nemohla byť na tom stretku, určite bolo super, ale osud to tak nejako zariadil...hádam sa na budúci rok zadarí a stretneme sa komplet zostava 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jaduska
16. júl 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1168380

Tak toto mali tuším minulý rok v Tescu, len nepamätám koľko to stálo....ale toho roku to už asi nem kúpim tam, že?