Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
9. aug 2009

Zuzi a si vezmi, že sa im nič vážne nestalo!!!
Deni no ja neviem, ale podľa mňa to vydržíte 😉 Máte obaja voľno, či ideš do roboty? Ak budete v robote, tak vám to rýchlo ubehne.... Možno večer Ťa chytí smútok, ale tak bude tam Roman a "romantika" 😉

sticker
autor
9. aug 2009

Napr. denné menu máš za 3,3€

sticker
autor
9. aug 2009

Inak Deni zdá sa mi to, alebo si schudla? 😅 😉 🙂

zuzla2
9. aug 2009

no ved to,ze mozu dakovat Bohu,ze vyviazli v podstate bez vaznejsich zraneni 😔
deni hadam vydrzite...nasa ma este taky rok na to cas 😀 😀

zuzla2
9. aug 2009

no da sa...mm kdesi xodi,kde je vraj za 3 😨

sticker
autor
9. aug 2009

Ja som na také pekné prostredie čakala vyššie ceny, preto sa mi to pozdáva 🙂 Ukážem mm....no máme čo premýšľať o budúcom lete.... Ach jaj, mať tak nejaké prašule navyše 😔

zuzla2
9. aug 2009

no mne sa tam tiez velmi lubilo..hned by som brala sa ubytovat v tych dreveniciach..v jednej sme aj boli pozriet...je tam aj ukazka kovacstva, male muzeum o historii vyroby piva...

sticker
autor
9. aug 2009

63€ rodinná izba obsadená 2 osobami........ To je asi dosť, nie? Nemajú napísané za aké obdobie, ale asi za noc...

sticker
autor
9. aug 2009

No počasie na tento víkend nič moc 😒 . Som zvedavá, čo vymyslíme 😒

zuzla2
9. aug 2009

to je dost...no tu na vychode je tiez toho dost na pozeranie...vlastne na celom SK 😎

sticker
autor
9. aug 2009

Veď to Zuzi 🙂 Mať peniaze, tak beháme po Slovensku a s veľkou radosťou 🙂

julca80
9. aug 2009

ahojte 🙂
Konecne sme doma, malu som dala pred chvilou spat a idem si vas rychlo precitat. 😉

sticker
autor
9. aug 2009

Vitaj Julik 😎

zuzla2
9. aug 2009

no ved to..ale ja by som aj po okolitych krajinach behala 😎 len keby ten moj si stale nenasiel dake argumenty preco tam a tam neist 😠

dadulik
9. aug 2009

leni, skoda pisat, skratka fakt den blbec ☹
zuzi, presne aj mna toto zarazilo v tych spravach, ze 5 deti a 2 dospeli 😲 😲 😲 v jednom osobnom aute 😲 😲 este by som im riadnu pokutu nasolila po osetreni 😠 😠 😠 😠 s prepacenim si nafrck... tolko deti, a potom sa tam "musia" tlacit a este sa vyklopia 😝 🙄 och toto ma fakt stve na slovenskom narode, deti si narobit vie kazdy, ale ako to potom vyzera ????
idem kuk malu, ci uz spi, a pojdem kuk tv
pa

sticker
autor
9. aug 2009

My pozeráme Markízu niečo o meteoritoch.... Inak okolo 12teho by mali zase "padať hviezdy" a ako skoro vždy určite aj teraz bude zamračené 😠 😒

julca80
9. aug 2009

pripajam sa k "morskym typom" 😉 😀
Aj ja ceeem ist k moru, fnuk. ☹

Keby mozem aspon napisat, ze travime toto leto na "malte", ale ani tam nie. 😝 Tak snad od jari zacneme. 😒

Silno dufame, ze buduci rok pojdeme aspon na 8dni (co JA by som zvladla aj 11dni 😀 😎 ) k moru a nejake prasule naskrabeme. 😖

zuzla2
9. aug 2009

aj ja pozeram ten film a mm uspava malu...

zuzla2
9. aug 2009

no julci takze sa pridavas k dufajucim a snivajucim 😀 😀 😀

inac som pozerala teraz na ten cennik v tom sarisi a teda "pekne" ceny maju 😕

julca80
9. aug 2009

Leni, nadherne fotecky! 🙂 Inac vcera sme rozmyslali aj nad vyletom k Sutovskym vodopadom, kde ste aj vy boli, ale nakoniec sme zrusili komplet vylety, lebo mp bolo zle. 😒

zuzla2
9. aug 2009

inac dnes som len tak pozerala last minuty..klikla som na Bulharsko..ze vsak cena uz od 5t...a ked som vsetko dala spocitat,tak mi vyskocila cena 79t 😀 😀 😀 sak to si uz rovno auto mozem kupit ako dat tolko za dovcu..podotykam,ze to bolo bez stravy...

julca80
9. aug 2009

hmmm, pravdupovediac, ked si mam vybrat medzi Slovenskom a morom (keby je kopec penazi 😅 ), tak urcite volim more.
Ja si rada pozriem aj "slovenske krasy", ale netrham sa zase za tym. 😅 😀

sticker
autor
9. aug 2009

Ty brďo Zuzi 😕 😕 😕 . To mám murované jadro 😀 😀

julca80
9. aug 2009

aj ja som posledne dni pokukovala na Last minute, ale rychlo som vytriezvela, ked som videla konecnu sumu. 😖

zuzla2
9. aug 2009

julci ja asi taky tak 😔
jaj...este,ze aspon snivat mozem 😎

zuzla2
9. aug 2009

ja len nexapem,ze v juni boli take dobre ceny a teraz.... 😕 ako xapem je sezona...ale aj tak 🤐 a vraj kriza je...
no stale najlacnejsie vyxadza Chorvatsko..ked sa tam da zohnat apartman za 50eur na den..ale tak,ked mm autom nepojde 🙄

julca80
9. aug 2009

ved to 😒
Aspon to snivanie a predstavovanie ako lezim na plazi, pijem napr. frape a dieta sa mi pekne hra v piesku ma drzi nad vodou. 😀

zuzla2
9. aug 2009

😀 😀 😀 😀

zuzla2
9. aug 2009

ze tema dnesneho vecera je: "Snivajte s nami" 😀

sticker
autor
9. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀