Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
17. aug 2009

Tak počkám do rána a hotovo.... Ale čo jej poviem, ak sa mi ozve potom? Bože no ona sa zjavne netrápi a ja to tak prežívam 😅 😀

julca80
17. aug 2009

Jani, ake boze?! 😅 Ved ty si sa jej ozvala 2x, ale ona nereagovala. A keby nahodou je prec, tak ti to pred odchodom mohla napisat, ze ide prec, nech ti ju podrzi do vtedy a vtedy, ale...
Ved uvidis rano. 😉

sticker
autor
17. aug 2009

Idem si na chvíľu pospať, lebo o pol dvanástej musím užiť liek, tak nech nemám veľký deficit ráno 😝
A čo vravíš na štrúdlu? Super však?

julca80
17. aug 2009

urcite ju vyskusam 😉
Idem si uz aj ja lahnut, bruuuu noc 😔

sticker
autor
18. aug 2009

Ahojte. Tak ani neviem kedy pršalo 😕 Teraz krásne svieti slniečko aj keď hlásia oblačno a dážď na deň. Ale Jaja prišla spať za Edom, že bol silný vietor a sa bála 😕 . Neviem, či si vymýšľa, alebo naozaj bol vietor 😅

lenca13
18. aug 2009

Dobre ranko 🙂 aspon sa dobre spalo ked prsalo a ved do piatku hlasia pekne pocasie 😵 😵 😵
neviem o tom ze by fukal vietor 😕

sticker
autor
18. aug 2009

No veď to Leni, že som rátala do piatku pekné počko. Ale na Jojke večer hovoril, že môže byť oblačnosť v noci a tie búrky prejdú na východ, kde môžu byť aj cez deň 🙂 Takže u nás v pohode 🙂
Mala by som ísť do mesta kúpiť si obálku, ale tááááák sa mi nechce, že až 😝 .

lenca13
18. aug 2009

a ja musim ist do mesta kupit Radke knihu na anglictinu

sticker
autor
18. aug 2009

Ideme k prababe a cestou späť pôjdem do Ludoprintu. Vyrážam hneď teraz, aby sme to postíhali 🙂

dadulik
18. aug 2009

ahojte, ja mam dnes akesi velke upratovanie, nejak ma to pochytilo 😅 tak to prezliekla periny, oprala, uz druha varka tmaveho sa perie, povysavala, prach utrela, kupelne vydrhla, ale to vsetko len na poschodi 😝
dnes upeciem masovu roladu, len som do plecka zavinula uvarene vajicka a parok, tak snad to bude jedle s ryzou 😨

dadulik
18. aug 2009

jo a redbull som nepila 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
18. aug 2009

Dad to treba využiť, keď ťa to chytí 😀 😎 A Laurika Ti asistovala?
Mne dala prababa zase "bojovú" úlohu - objednať kvietky. Bože 96€ dá zase za kvietky!!!!!!!! To keď sa dozvie moja maminka, tak si zase vypočujem 🙄 Ale prenádherné tulipány si objednala. Normálne jej s tým pôjdem pomôcť, keď to bude sadiť, nech sa aj ja niečo naučím 😝 Tulipány sú moje srdcovky... No ale tento argument moju maminu nepresvedčí 😅 😝 😀

sticker
autor
18. aug 2009

A Dad ja mám dnes tiež chuť upratovať 😀 Len čakám, kedy ten traktor vypadne z role 😠

lenca13
18. aug 2009

Doobeda sme boli v meste zobrali som k nam aj krsnatko nech sa s Radkou pohraju 😉
Timea uz odfukuje ja som zmyla aspon podlahy a pojdem pretriedit hracky nech sa konecne pustime spravot Timke izbu a vacsie upratovanie zacnem robit az po prazdninach aj tak som niekde stale s babami 😉

dadulik
18. aug 2009

neasistovala jani, to by som s nou vsetko nezvladla, tatino ju povaroval, a prvykrat !!!! jej dal jest, teda krmil ju tvarohacom 😀
uz mam hlavu zmytu, mala uz dlhsie spi, idem sa len teraz naobedovat 😝

sticker
autor
18. aug 2009

Dad ja teraz obedujem 🙂. Umyla som komplet balkón a teda to zábradlie je o dušu 😝 . Okná som stihla iba v kuchyni a v obývačke, ale aj tak som rada 🙂 Ešte v spálni umyjem a keď Edo dorobí izbu aj tam a ostanú mi už len detské izby. Podlahy budem asi večer, keď sa všetko sprace.
Vypijem kávu a keď porobím čo chcem pôjdem zase pred barák vybehať baby. Janka včera super zaspala, tak by mohla aj dnes 🙂

jarinosk
18. aug 2009

To ze deti nosi bocian to je nam tu vsetkym jasne! 😀 😀 😀
Ale odkial ich beru?
A ake strasti zazivaju bociany ked musia dorucit maleho jezka,krokodila alebo barana.
Pozrite si poucne video na:
http://lukas.faltynek.com/2009/08/18/partly-clo...
alebo na:
http://www.kontraband.com/videos/17997/Partly-C...

ide o ten isty film,dva linky su len preto,aby ste mali moznost vyber,pripadne keby jeden nefungoval skuste druhy.
😎

sticker
autor
18. aug 2009

Jaro a ty sa nudíš? Baby kecajú v obývačke a máš veget, alebo si ich "vyhnal" a máš aj tak veget 😀

jarinosk
18. aug 2009

koho myslis babami?
Lenka s Norikou isli na cajgloch von,kmotra uz aj s detmi domov,tak mam chvilku veget
Timke sa rozpadol v rukach suplik,tak ho idem na balkon lepit.
A co nieje to video poucne???

dadulik
18. aug 2009

vitaj jarko 🙂 to video som dostala uz davnejsie, je to paradne 😀 som sa tak milo pri tom pobavila 😅
my sme s malou boli na bicykloch u nasich, tatino kosil travu, teraz polieva, a pomaly lauru pojdem ulozit a jak zaspi, hor sa na dalsie diely prison breaku na dvd 😀 uz sme zavislaci obidvaja 😲 😕 😅

zuzla2
18. aug 2009

cool video 😀
ja pojdem tiez o xvilu malu dat spat...dnes musim vynimocne ja,kedze mm isiel na firemnu party...

sticker
autor
18. aug 2009

No ja som "mŕtva" 🙄 😝 . Teraz som dozmývala podlahy, čakám kedy sa Edo umyje a idem ja a spať... Mala by som sa šetriť, keď ma to hrdlo bolí...no ale nedá sa. Normálne som ho cítila ako som upratovala konečne nie bordel izbu 🙂 Už má aj záclonku 🙂 😅 Ale pri našej smole sa muselo niečo stať 😠 😒 ☹ Posledné dieru šiel vŕtať, že dá prechodovú lištu a 5krát železo a na šiesty.....elektrika!!!! Naši "bratia súdruhovia" dali elektriku pod prah dverí 🙄 . Podlahy položené... tak zajtra to bude musieť nejako nadpojiť... Zárubne dolu a nejako to vymyslieť s podlahou ☹ Bože tak sa narobil! 😔

lenca13
18. aug 2009

Tak ja som uz aj ozehlila pustila umyvacku a pojdem pod sprchu
Jarino isiel ulozit Timku a Radka pozera DVD 😉

dadulik
18. aug 2009

boze jani, to je fakt peh ☹ by ma svaclo 🙄
no moje dieta zliezlo z postele, ze ide kakat 😅 tak to sa stalo prvykrat, ze pocas zaspavania isla na serblik, a fakt sa vykakala, uz len nech pekne zaspi, lebo chcem mat klud 🙂

julca80
18. aug 2009

ahojte 😉
Tiez som malu dala predchvilou spat, bo poobede spala "az" necelu hodku. 😒 Nadcha sa jej stupnuje, viac viac hovori nosovim hlaskom a jej aj taka divna. 😖 Pravdepodobne jej stekaju sopliky aj do hrdla, bo semtam pokaslieva, tak ako by jej zabehlo.
Mne je tiez tak divne, mam vysusenu nosnu sliznicu a tazku hlavu. 🙄
Ax, co to na nas lezie?! 🤐

Jani, ty tiez sa cosi namakas. 😒 😨

sticker
autor
18. aug 2009

Julik teraz je dosť angíny ☹ . Ja mám tyždeň pre "mrchou" tak to sa vždy cítim unavene a som pre choroby ľahký terč 😒 . No len nechcem dopadnúť tak, že budem ležať. Od zajtra už ide Edo do roboty až do soboty tak sa musím šetriť.
Keby nás vidíte - chodíme do tej izby akoby to bola "posvätná izba" 😀 1. 9 to budú presne dva roky, čo sme prišli do tohto bytu a mali sme spravenú len kuchyňu, spálňu a Jajkinu izbu a teraz sú už všetky izby. Nemáme síce skrine a tak sú veci v banánových krabiciach...ale aspoň je sranda 😝

julca80
18. aug 2009

ja len dufam, ze to bude len nejaka slabsia viroza 😒

Jani, to je super, ze uz mate vcelku urobenu aj tu poslednu izbicku. Ja budem len v tichosti (v dobrom) zavidiet. 😉 🙂

sticker
autor
18. aug 2009

Julik veď keď bude Jaja v škôlke, tak konečne môžeš aj k nám prísť aj s Lenčou 🙂

sticker
autor
18. aug 2009

Ja sa s vami lúčim...nevládzem. Tá moja dolámaná noha ma tak príšerne bolí, že by som si ju odrezať dala 😔
Deni a ako Nelinka v jasličkách?
Dobrú nôcku 😔

sticker
autor
18. aug 2009

Ešte Dad kráááásne fotky 😎 Malá nosí ten klobúčik aj doma, však? 😀 Bohovskí sú s Jarinom pri tej telke 😀 😵
Ale už naozaj dobrú 😅 😝