Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
18. sep 2009

juli 😀 trebars napis nieco o svadbe, chystate, planujete, alebo nechavate tomu volny priebeh ? 😅
tak knedlu mi nakoniec doniesol jaro z obchodu, tak ten recept od zuzky vyskusam urcite nabuduce 😉

julca80
18. sep 2009

dadusik, veru nejako velmi este nechystame 😀 Ale bolo by dobre uz aj zaistit salu a veci tomu podobne. 😅

lenca13
18. sep 2009

Ked spominate svadbu zajtra idem sestranici gratulovat na svadbu na Staru Turu 😉

denisse
18. sep 2009

caute ... tak mne sa to v praci trosku pretiahlo, bo milion otazok mali 😀 😀 😀
volala mi jirina, ze je s nelou na nejakom vylete, ze pridu neskor ... tak idem v klude vypit kavu 😝
nie je mi uplne idealne, mam nadchu a boli hlava ... aj my zajtra ideme na moravu blahozelat na tu svadbu, nesiem tam ten lampion 😀

lenca13
18. sep 2009

Deni tak teta je v inej kondicke ked zobrala Nelku na vylet 😉

denisse
18. sep 2009
denisse
18. sep 2009

leni, jasneee, ona je v turistickom zvaze .. chodi furt na tury ... len s nelou musi vyberat taky teren, kde sa di ist s kociarom 😀

lenca13
18. sep 2009

Deni no super video 😀 dala by som si taky cerstvy kolacik

denisse
18. sep 2009

leni, ja by som si dala vsetky a hlavne by som to chcela vediet robiiiit 😀

julca80
18. sep 2009

wau deni, tak na take croissanty a kolaciky by som sa rada nechala nahovorit, nie robit ale konzumovat 😀

sticker
autor
18. sep 2009

Trochu to posuniem v nezvyčajnú hodinu pre mňa 😀. Pred pol hodinou som prišla z Jarmoku 😝 Bola som sesternici zaniesť obed (ona tu predáva tie koberce), maminka mi strážila obe baby a tak som mala akože kľud. Lenže som stretla ocina a tak sme šli spolu. Koštovali sme burčiak 😅 , potom stále sa pýtal čo kúpime malým. Lebo tiež mu je ľúto Janky, že nemohla ísť na Jarmok a tak sme im kúpili somarín 😝 . Ale ja som im kúpila aj pančušky po 170 a 180 korún a také teplé ponožky. Ešte som chcela nejaké tričko s dlhým rukávom, ale už som naozaj nevládala. Možno zdravému človeku to nič nerobí, ale mňa noha bolí až po koleno a tak sme to zbalili smer domov. Postavila som kelovú polievku, idem hodiť mäso do pácu a na večeru spravím chlieb na vajci, keďže tam máme veľa chlebu a nechcem ho vyhodiť. A potom bude večer 😀

dadulik
18. sep 2009

deni, waaaaaaaaaaaaau, to video, teda chlapik sa musi riadne obracat 😝 to by som ako profesiu nemohla robit 🙄 ja uz len na to konzumovanie 😀

zuzla2
18. sep 2009

croissanty mnammmmmmmmm...ja celkovo milujem plundrove cesto..len komu by sa s tym xcelo babrat 😒
my sme boli na nakup v tescu..tak zas som neodolala a malej kupila nejake veci..ale to jej uz kupujem na buduci rok,ked pojde do skolky,aby sme potom nemali velke vydavky 😔
lusi zimne veci v akcii nie su...aj ked zatial som videla len 1 ako keby kozustek a 2bundicky...ale napr. 3pack triciek s dlhym rukavom za 128korun...alebo svetrik z 270 na 80...a podobne...
takze urcite odporucam 😉 aj ked dnes uz toho bolo menej ako minule... 😖

sticker
autor
18. sep 2009

Juj Zuzi ten 3pack dlhé tričká.... presne niečo také hľadám. Som s tým pri Janke bola spokojná a vynosila to do škôlky dva roky. Ale tu som to nevidela. 😒

denisse
18. sep 2009

ja sok vcera nele kupila v tescu triko z dlhym za 80 Kc .. som jej kupila dve 😀 a taky tripack som tiez nevidela 😕

zuzla2
18. sep 2009

tu boli po 2druhy...tie co som ja kupila tak su ciste bez napisov len dole ako keby vysite po 2srdiecka...a druhe boli vpredu s dakymi potlacami...tiez 3pack za 180...tiez dobra cena...

zuzla2
18. sep 2009

a potom boli tiez este take same ako deni pise...po dakyx 75-80korun..uz si nepamatam presne...rifle jedny z 300 na 150..a tak...a este nejake letne veci....

lenca13
18. sep 2009

Ahojte tak na jarmoku bolo super isli sme s detmi a domov sme prisli bez nich 😅 😅 😅 😝

lenca13
18. sep 2009

Deti sa povozili na kolotococh Timea stacila jedna jazda a bola spokojna 😉
Potom sme stretli neter tak si zobrala nase dve deti a este jedno co mame s rodiny a isla s detmi domov a mi sme zatial po stankoch ochutnavali burciak 🙂
Aj som trochu pokupila ved na vecer su najlepsie zlavy 😀

dadulik
18. sep 2009

baby, pomooooc, mna tak bolia krize z celeho dna, hlavne teda z tych prekliatych hribov 😠 najpv nazbierat, ocistit, uvarit z nich, teraz som na susenie krajala, a to je tam este jedna obrovska misa 😝
ale trosku mam radost, segrina kolegyna nam poslala mail na jedneho dobreho liecitela, vyliecil jej mamine rakovinu, pisala som mu vcera za brata aj za tu svoju chorobu, a on sa mi dnes ozval 🙂 zevraj moju chorobu sa mu uz viackrat podarilo vyliecit, ale ze nikdy to nedokaze zarucit (to je pochopitelne), no ze s bratom to bude horsie, ze mu moze max. 20% ciastocne pomoct ☹ aspon nieco, a je ochotny, ak si ho dovezieme, prist aj k nam 😅 tak uvidime, ja na taketo veci neverim, ale v tejto chvili uverim vsetkemu, co skratka pomoze 😵

denisse
18. sep 2009

dadu, je velmi dolezita psychika a casto dokaze zazraky ... a ked budete verit, ze to pomoze, tak to naozaj moze pomoct .... budeme vam silno drzat palce, nech sa to aspon zlepsi ...

dadulik
18. sep 2009

deni, dakujem 😔

lenca13
18. sep 2009

Dad budeme na vas mysliet snad to bratovi pomoze

denisse
18. sep 2009

zenusky, my zajtra rano vyrazame na tu moravu, ozvem sa v nedelu vecer .. prajem vsetkym pekny vikend 😉

lusinda2000
19. sep 2009

dobré ránko🙂

ako ste sa vyspali? ja úplne na prd,lebo náš milovaný pes celú noc zavíjal a nedalo sa mi pritom zaspať☹

včera sme boli na jarmoku pozireť,pretože mm je dnes do večera v práci.popozerali sme tam,pochodili sme,malá bola s tatinkom a kamarátom na autíčkach,ja som zatiaľ fotila. potom bola ešte na detskom kolotoči. samozrejme že sme jej kúpili balónik, ,nafukovacie veľké kladivo a ešte takéto blikajúceho strapatého "ježka". tatinko jej vystrelil plyšovú kocku a ujo jej vystrelil plyšáka oslíka. malej sa páčilo,ani sme sa nenazdali a bolo sedem hodín,keď sme išli z mesta. burčiak som nekoštovala,nakoľko som robila šoféra domov. myslím,že toho bolo dosť na nás,lebo od jednej do siedmej...ďakujem pekne. a to malej sa chcelo spinkať,na rukách sa ukladala,ale bola veľľľmi dobručká napriek tomu,že bola tak hrozne unavená.domov som ešte kúpila dva trdelníky,malej veľmi vanilkový chutil,stále pýtala "ešte-ešte". druhý som kúpila orechový babine.
bolo celkom dobre,nebolo toľko národa,ako prv bývalo,dalo sa pekne chodiť aj malej peši.

dnes urobím narýchlo francúzke zemiaky k obedu,polievku som stihla včera-kapustnicu🙂

zatiaľ vyzerá byť chladnejšie vonku,ale neprší. včera bolo krásne teplúčko🙂ešte že tk to vyšlo to počasie. snáď bude aj dnes tak,mohlo by,ja by som sa veruže nehnevala🙂

jani,leni-vás som na jarmoku veru nestretla...,ale myslela som na vás🙂
julči,ty si nebola pozrieť v meste?

dadu-to ste museli mať super "prechádzku" keď ste doniesli toľko hríbov🙂
a čo sa týka toho liečiteľa,určite to skúste a verte. ja osobne tiež neverínm na takéto veci,ale musím ti povedať,že raz sme boli u jedného takého liečiteľa a fakt to pomohlo.určite že je pravda,že vy tam idete s niečím iným,ale ak má s tým už skúsenosti a môže vám pomôcť,prečo nie? to je aspoň môj názor.

deni,z moravy to nemáš ďaleko na slovensko,mohla by si si odskočiť🙂

jaduška-teba som sa chcela ešte spýtať na tú prácu,čo ti máme poslať.ja som tomu stále akosi moc neporozumela,že čo vlastne mám písať.
kočky,poradťe mi,že čo to vlastne je a čo písať. len moje názory,že čo by som chcela,aby sa v škôlke robilo a čo nie,ako sa majú správať učiteľky k ďeťom a načo dávať pozor....?takéto niečo?

zuzi-ďakujem pekne. inšpirovala si ma s tými tričkami s dlhým rukávom. my pôjdeme ešte pozrieť do piešťan do KIK-u,tam sa mi veľmi páči výber vecí aj na dieťa aj na dospelého.

jo a deni-to video je parádne,teda ten chlap je super,jeho to musí hrozne baviť,išlo mu to veľmi pekne a rýchlo.parádička a narobil chúťky hneď z rána🙂

lusinda2000
19. sep 2009

baby sori za tak dlhý príspevok,nejak som si to neuvedomila 😒 😒 😒

sticker
autor
19. sep 2009

Luci to je v pohode 🙂 Aspoň mám čo čítať ku káve 🙂 😉

sticker
autor
19. sep 2009

Ja by som chcela tiež ísť ešte na Jarmok, no Edo ide do roboty a Jaju ešte nechcem ťahať von, takže asi celý deň doma. Len ma štve kvôli Julke, pretože jej nič nie je a musí byť zavretá doma 😒 Janka je veľmi smutná keď ju dávam babine a ja idem von s Julkou ☹ Ale chápem ju, tak sa tešila na kolotoče. Ale som premýšľala, ak by jej bolo poobede lepšie tak by sme šli aspoň na tie kolotoče. Zatiaľ od rána ešte nazakašlala, nemala soplík.
Inak ma kamarátka naplašila, že jej začala bolerióza stuhnutým krkom a flakom. A Janka má na krku taký flak, no MUDr. povedala že je to z tej Pamely. Len ešte jej to nezmizlo a tak sa trochu bojím.

Dad - ja tiež neverím na liečiteľov a im podobných ☹ Ale viem, že keby je niekomu z rodiny moc zle, obrátila by som sa na nich. Človek skúša posledné, možné-nemožné, len aby pomohol 😔 . Naozaj to je asi veľa o psychike a tajne budem dúfať, že sa bratovi potom stav zlepší, úprimne 😵

julca80
19. sep 2009

ahojte 😉
Vcera vecer som mala damsku jazdu 😎 . Bolo super, apson sme sa nasmiali a pokecali, nielen o kakani, cikani a prdeni. 😅 😅 😅

Dnes pojdeme k svokrovcom ako tradicne.
Na jarmok tento rok nepojdeme, bo ani nemame co kupovat a na druhej strane nie su momentalne peniazky na rozhadzovanie. A viem si predstavit keby tam ideme, tak by sme urcite daco pokupili. 😝 😅

lenca13
19. sep 2009

Ahojte 😉 ja varim slepaciu polievku a druhe mame od vcera
Jarino isiel pozriet s babami vystavu zvieratiek 🙂 ja idem trochu poupratovat
Poobede ideme zablahozelat sestranici na svadbu a odtial pojdeme pozriet na rodeo na Lubinu