Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
25. okt 2009

Julik presne toto ma trápi - ako to bude pri Jul. Ona si to bude musieť ako väčšina detí "odsrať" v tej škôlke ☹ Jaja má aspoň túto výhodu a tak jej ju doprajem 🙂

dadulik
26. okt 2009

dobre ranko 😅
moje dieta este nema stale prehodeny cas, takze sme vstavali o siestej 🙄
tatino je v robote, tu je poriadna hmla a zima, tak pockame, kym to trosku opadne a pojdeme doobeda k nasim 😉

lenca13
26. okt 2009

Dobre ranko 😉 aj my sme hore od 6.00 😖 ale uz mam pozehlene 🙂
U nas je pod mrakom ale zima nie je
Timea sa v noci vypytala cikat a rano bola sucha plienka 🙂

lusinda2000
26. okt 2009

dobré ránko🙂

dnes sa nám neukáže slniečko???hmmm.....
včera bolo veľmi príjemne,veru jani,asi banuješ že si ten foťák nemala,čo?ale nemohla si vedieť a neboj sa,ešte budú také dni......ak nie tento rok,o rok snáď určite🙂alebo na jar🙂

julik-tak nech dominike rýchlo prejde nádcha,aby bola fit a nemusela ostať domenka...
škôlka je veľmi choroboplodné miesto☹

ja idem pomaly zobudiť malú,aby spinkala aj na obed a snáď vybehneme kuknúť k babine,sme tam cez víkend neboli,tak aspoň troška na vzduch a pozdraviť ich🙂

lusinda2000
26. okt 2009

leni-super,timka je šikulka🙂

sticker
autor
26. okt 2009

Ahojte 🙂 Tak som dala Jaju do škôlky. Nech sa tam s ňou trápia 😠 . Ale nie. Ona nemá brutálnu nádchu, ale keď bude na dvore behať, tak bude mať soplík. Musí sa naučiť si ho ísť sama utrieť. Ale ako ju poznám tak prídem poobede pre ňu a bude mať plný nos 😒 .
Edo ešte nie je doma z nočnej, veľmi som zvedavá kedy príde. Chcem aby bol poobede s Jul doma. Tú som raz odsala, ale tiež jej netečie.
Teda Leni super 🙂 Ja sa toho asi nedočkám, žeby mala Jul suchú plienku. Posledné dve noci bola dokonca precikaná 😒 . Ale možno je to aj tým, že spinká v postieľke a nie vo veľkej posteli...neviem.

lusinda2000
26. okt 2009

jani,ja si myslím,že je jedno,kde spinká,pretože ide o to,aby si to uvedomovala a nielen vtedy ak spí na veľkej posteli.

lenca13
26. okt 2009

Jani presne ako pise Lusi je uplne jedno kde spi ved Radka mala dva pol roka a spavala v postielke a preto bola bez plienky 😉
Cez den ma uz vyse tyzdna suchu plienku ale nechce bez nej spat vzdy si ju vypyta 😀

lenca13
26. okt 2009

Ahojte my sme boli na nakup v Lidli a presl isa trochu cez mesto.stretla som byvalu kolegynu tak isla k nam tak sme aspon pokecali 😀
Timeu som ulozila dufam ze hned zaspi 😉

Kde ste vsetky 😕

denisse
26. okt 2009

caute .. ja som dnes bola nestandardne v praci, som musela na jedno jednanie... nel bola od 8 do 12 v jasliach .. teraz je uz ulozena a snad zaspi .. posledne dni aspon na obed zaspava sama 😅

lusinda2000
26. okt 2009

ahojte,dnešná účasť nejaká slabučká☹

deni,to máš super,že ti aspoň cez deň už nelinka zaspí sama...🙂

leni,ty máš tuším šťastie vždy niekoho stretnúť v meste🙂ale určite ti to aspoň dobre padne,sa nenudíte spolu s timkou🙂

dadulik
26. okt 2009

my sme dorazili od nasich, boli sme upravit aj hrob 😝 mamina si tam o svietnik poranila ruku ☹
dieta som ulozila, ale este nespi 😖 akosi sa jej ten spanok posuva, alebo nezaspi vobec 😒

dadulik
26. okt 2009

a ja si vyprazam od vcera rezne, som tak hladna, zeby som aj vola zozrala 😀 😝

zuzla2
26. okt 2009

ahojte...
mne sa nechce dako vypisovat...mam pocit,ze na mna aj nieco lezie 😖 asi s oneskorenim chytim nieco od mm a malej...mm dnes uz isiel do prace...nex si me nezela,ak o 2tyzdne mi povie,ze je xory..lebo ho zbalim a dovi dopo 😎
vcera sme narychlo vybehli do KE, xceli sme kupit malej konecne zimne boty..a mame figu borovu..ved co..nase dieta len bude xodit bose 😀 predtym som mala vybrate jedny, tak mm,ze jemu sa nepaci farba,ze pockame...tak sme i pockali...ked tak este dnes narychlo vybehneme tu k nam do Maxu..a ked ani tu nic nebude...tak budeme musiet pockat do polky novembra..a ak sa nic nestane a mm bude mat dovcu,tak pojdeme kupit do BJ...
inac dieta na spanie nosi plienky tiez a zjavne aj dlho bude 😒 a ponozky si tiez stale dava doma dole...aj papucky...tak jej teraz davam tie ponozko-papucky a zatial ix ma obute, klop klop...tak dufam,ze to tak aj ostane...
ja sa desim tiez,ked pojde do skolky a bude tak casto xorlava...netusim co urobime....ako to vymyslime...lebo by som nerada mat tu svokru kazdy druhy-treti tyzden 🤐 😀

denisse
26. okt 2009

skysla mi polievka od vcera 😠 😠 😠 a to som v nej ani nemala cestoviny, tie boli bokom ...
nela sice sama zaspala, ale spala len hodku ...
a plienku na spanie ma uz len nocnu, aj tu ma uz zase dlho suchu, niekedy sa v noci pyta, casto vydrzi bez curania celu noc .. ale nemam zatial odvahu ju dat spat bez .. ale asi ked nam dojde ten balik plienok co je otvoreny, tak dalsie uz nekupim ... a uvidime ...

dadulik
26. okt 2009

deni, nic si nerob z tej polievky 😅 stane sa...
a nelka je fakt sikovnica, to mne sa moze o suchej plienke iba snivat ☹ mala spi uz hodinu aj tristvrte a vonku sa akosi zotmelo 😕 no krasne depresivne pocasie mame 🙄

lenca13
26. okt 2009

Joj baby aka som rozculena na moju starsiu dceru,taky krik som spravila ze ma museli pocut aj susedia o dve poschodia vyssie 🙄

lenca13
26. okt 2009

Isla dnes s placom na vytvarnu uz ma ozaj nebavi jej skarede pisanie a hrozna uprava,inak zo skoly nosi same jednotky,zatial ma dve dvojky 😉 ked pride vecer domov tak jej dam prepisat DU snad si to zapamata 😕 tak som sa vyzalovala snad mi bude lepsie 😝

dadulik
26. okt 2009

leni, to si jej za to skarede pisanie vynadala ? 😕 😅 nuz, kazdy vynikame v niecom inom 😅 ja som napr. bola najlepsia ziacka z triedy na ZS, ale teda keby sa vytvarna znamkovala, tak nosim min. stvorky 😀 a podobne aj s telesnou 😝
my sme boli necelu hodku vonku, ale teda mrholi, tma ako v rohu, des a hruza 🙄

denisse
26. okt 2009

aj my sme vysli na chvilku von, asi 45 min a uz bola tma .. tak uz je to tu ... rano vstavame za tmy a prichadzame domov za tmy ... bleeeee ...

leni, nerozculuj sa ... suhlasim s dadu, ze kazdy je na nieco ine sikovny, bud rada, ze sa dobre uci a kasli na to, ze to po nej nikto neprecita 😀 😉

sticker
autor
26. okt 2009

Ahojte 🙂 Leni si ťa viem predstaviť 😅 . Ale teda je pravda, že Radka je šikovná na učenie akurát to písanie. Mňa by to tiež štvalo, to je pravda, ale.... nemôže byť zase dokonalá 😝 😀
Ja som bola doobeda s Julkou na cintoríne a prešli sme sa potom do lekárne, obchodu a domov. Edo dostal 5€ poukážku do lekárne na vitamíny. Tak som kúpila jedno 40 kusové balenie, jedno 20 kusové a ešte dve krabičky paralenu.
A v škôlke mi p. uč. hovorí že aj vo štvrtok je škôlka otvorená aj v piatok aj keď sú prázdniny, nech mamina nevymýšľa 😅 😀 😀 😀 Ony ma už poznajú, že si Jaju nechávam hneď doma. Ale som jej to vysvetlila, že to ja nevymýšľam, ale keď ju týždeň a pol liečim na nádchu a po dvoch dňoch v škôlke má nádchu znovu, tak si zvážim či ju dám alebo nedám. Ale tak ak jej nič nebude, tak pôjde. Zajtra idú na to divadielko tak sa teší. Ja na gyndu tak to sa neteším 🙄

lenca13
26. okt 2009

Uz som sa ukludnila 😀 len ona ked chce tak vie pisat pekne 😉 uloha uz prepisala ale napisala ju pekne tak snad si to zapamata 😅

Jarino bol s Timkou pre Radka na vytvarnej tiez uz po tme 😖

Zajtra ideme na Halloween party,tak Jarino vydlabaval tekvice,este musim najst Radke masku 😉

dadulik
26. okt 2009

moje dieta sa tu uz dve hodiny hra uplne same 😅 zniesla som jej zhora z detskej penove puzzle, tak si tam narozkladala vsetky mozne hracky, knizky...a sama sa rozprava a je tichucko 😅 mohla by sa castejsie takto hrat pekne sama 🙂

denisse
26. okt 2009

dadu, tak to u nas absolutne nehrozi ... mame rekord asi 15 minut 😅

sticker
autor
26. okt 2009

Ja som baby uložila a Julke som dala k postieľke hrniec s mucoplant mastičkou. To si kúpila maminka a deti nad dva roky si to už môžu aj na hrudník natierať a môže sa to dať aj do izby. Tak snáď sa jej bude lepšie dýchať. Potom to dám na radiator.
Idem rýchlo do sprchy, aby som mohla pozerať superstar 🙂

zuzla2
26. okt 2009

ahojte..
no Leni ty si ako moja mama.... 😉 ty si Radke dala prepisat len DU,ale mne raz mama dala cely zosit 😀 😀 😀 ale vraj to pomohlo,tak musis verit,ze aj na Radku to zaucinkuje 😀
Dadu aj moja sa dnes tak hrala...a len co som pocuvala,tak vravela,ze lubim ocka, lubim mamku 😵 😵 😵
My sme nakoniec zbehli do maxu a kupili sme malej konecne aspon topanky...aj jeden darcek na vianoce...

Inac aj mne je treba ist na preventivku k zubarke a ku gyndosovi na prehliadku...len to ix musim najprv zmenit..o mesiac sa xystam,tak hadam mi to vyjde 😎

denisse
26. okt 2009

Nela uz spi .... 😉
idem teda aj ja pozerat superstar ... asi si k tomu uvarim nejaky fajny caj 😅

dadulik
26. okt 2009

joj zuzi, aj mne treba ist na preventivku k zubarovi 😒
no ja idem kuken SS 😎

lenca13
26. okt 2009

Zuzi no dufam ze si to zapamata 😀
Timea tiez spi o 20.00 sama sa vypytala spat,u nas ma teraz najvacsi uspech vlacikova draha 😉
Ja mam zo zubarom aj s gyndou snad tento rok pokoj este sa musim objednat na sono prsnikov

julca80
26. okt 2009

ahojte zenusky moje 🙂
Doteraz som sa pokusala nakopnut notas, bo mi fajne zamrzol.
U nas sa uz tiez spi od 20.00. Dnes poobede som rychlo spravila brokolicovu polievku a druhe ma nic nenapadlo, takze ma to caka na zajtra. 😝 😒
Spominali ste tu zubara, tak ten ma caka zajtra. 😒

Uz pomaly zaciname rozmyslat nad vianocnymi darcekmi pre malu, a snad prvy napad uz mame, a to kuchynku. 😅