Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
2. nov 2009

Tak sme doma, neskutočne tam je zima 😝 . Ako niesol Edo Julku chvíľu na rukách,normálne som na nej videla, že sa jej chce spať. Pozerala na mňa tak "neprítomne" akoby ma ani nevnímala a zavrela aj očká 😀 Krpec malý 🙂 Ale dali sme ju cupkať a už to bol ten "starý generál" 😀

denisse
2. nov 2009

aj my sme vybehli vonku, boli sme na poste a v lekarni ... tu cely den leje ... 😝

sticker
autor
2. nov 2009

Typujem Deni, že to príde aj k nám 😝

julca80
2. nov 2009

ahojte 🙂
Ja som Domcu dala spat uz o pol 8mej, co je u nas uz normalne. 😅 Zato rano kmita uz o siestej. Akoze nevadi mi to cez tyzden, len keby si to moje dieta uvedomi, ze cez vikend sa tak skoro vstavat nemusi. 🙄 😀

deni, supis recept na kralika si sem hodila. Hned som si ho aj ulozila do pamate v mojej gebulke. 😝 😅

Lusi, inac to je super ako ste to vyriesili s tymi rozpravkami. Uplne suhlasim, tusim aj ja zacnem nad takou variantou rozmyslat. 😒

dadulik
2. nov 2009

ahojte, takze doporucenie od primarky mam doma, akurat som zmatena, lebo tam pise ze najlepsie by bolo 2x denne po dobu 14-21 dni vybrat injekcie 😕 ze ako sa citim, ako chcem, bola som este aj za nou, no neviem, sa mi to zda vela 2x denne chodit k lekarovi, a ktovie ako to bude cez vikend 😒 zajtra idem na poradu k obvodnemu 😀
mala bola cely den doslova apaticka, neviem, mozno z Trifed sirupu, co som jej nasadila, uz spi, a spala skoro cele poobedie, aj po ceste tam aj na spat 🙄 takze rano idem aj s nou k mudr.
idem zumyvat riad a vyvalit sa pred SS
caute

julca80
2. nov 2009

dadusik, tak drzim prsty zajtra u dr. 😉

denisse
2. nov 2009

dadu a nemas v susedstve nejaku sestricku, co by ti to pichla? hoci by si raz denne sla k doktorke a druhu davku by ti mohol niekto pichnut doma .. to sa do zadku picha ci ako? aj cez vikend by bolo lepsie, kebyze mas dakoho, kto to dokaze ...

lenca13
3. nov 2009

Dobre ranko 😉
Dad inak moze byt mala otarena z toho trifedu moje baby vzdy po nom zaspia 😉
Navarene mame ale doma ziadne jogurty tak zbehneme aspon do Billy

sticker
autor
3. nov 2009

Čaute 🙂 My dnes budeme iba doma, max. zbehnem do obchodu. Tým, že Julka vstávala o siedmej sa nám zase ruší obedný spánok 😒 . Ja len dúfam, že v škôlke spávať bude .

sticker
autor
3. nov 2009

Sneží 😕 😕 😕 😕 😒 Nie je to nejako skoro? No nejako sa neteším 😖

zuzla2
3. nov 2009

ahojte...
my sme dnes boli konecne po dlhsom case znova v mc...
a vonku tu mame prekrasne..sice xladnejsie, ale krasne svieti slniecko 😵 len predpokladam,ze zajtra dorazi aj k nam dazd, pripadne sneh 😒

dadulik
3. nov 2009

ahojte, tak malej prepukla poriadna choroba ☹ kasle ako tuberak, kycha, sopli, tak sme vyfasovali ATB Zitrocin 😒 ja zacinam na tie injekcie chodit od zajtra, dnes mi to objednavali v lekarni, tak dufam, ze rano tam uz budu 😲 nakoniec sme sa s lekarom dohodli na 21 dnoch 1x denne s tym, ze cez vikend si to musim zabezpecit sama 😲 takze bud na pohotovost alebo do domova dochodcov za sestrickami. Deni, picha sa to do zadku, ale pol hodinu potom musis byt pod lek. dozorom, moze nastat reakcia, prip. az anafylakticky sok 🙄 tak dufam, ze nic z toho nenastane, a nejako to prezijem v zdravi....

dadulik
3. nov 2009

jo, a snezi aj tu, aj celu noc, ale je to skor taky snehoprs, takze snad to nebude namrzat vecerom 😕

lenca13
3. nov 2009

My sme tu mali Julku tak sa baby pekne pohrali,Timea zjedla polievku a uz je v posteli 😉

Zuzi zavidim ti to slniecko 🙂 ale u nas ani nesnezi ani neprsi

lenca13
3. nov 2009

Dad nech sa mala co najskor vylieci 😉

dadulik
3. nov 2009

diki leni,mala uz spi hodinu, a to doobeda spala u nasich skoro dve hodiny ☹
tak je chuda z tej choroby zmordovana 😢

dadulik
3. nov 2009

baby, mozem malej davat ten trifed ked berie zitrocin ? 😕 😲

lusinda2000
3. nov 2009

kočky posuniem nás trošička...

leni IP🙂

dad,v tomto ti ja bohužiaľ neporadím,ešte nemám skúsenosť s takými liekmi..

denisse
3. nov 2009

caute ... tak ja som dnes bola v praci, skoro cely den ... teda az do 15.00, potom som sla po nel do jasli a isli sme domov pesi, zastavili sme sa na poliklinike u detskeho zubara, kde nam tetuska na recepcii oznamila, ze maju uplne plno a novych pacientov neberu ☹ 😠 ze mam skusit zaciatkom noveho roku, ci nazacnu znova brat .. a vraj su siroko daleko jedina detska ambulancia ... 😒
a este sme boli na poste, lebo som uz davnejsie vyhrala na mma vetrovku a furt nechodila, tak pisem tete mail, ze co sa deje a ona, ze daaavno poslala .. tak mi dala podacie cislo a isla som na postu a ono to tam fakt bolo ... a mne do schranky nic neprislo ... 😠
inak sa mame dobre, dnes mi nela povedala, ked som po nu prisla, ze "mami, ja nechcem chodit do jasliciek, mne je tu smutno" ... a pritom teta hovorila, ze v pohode, jedla, spala, hrala sa, mali ten kruzok spievaci, tak spievala, tancovala ... tak neviem .. viac mi k tomu nechcela povedat, ze preco jej je smutno

lenca13
3. nov 2009

Ahojte,tak my sme boli s kamoskou ohladom tej nasej stretavky tak len dufame ze to uz nikto neodvola na poslednu chvilku 😉 a budu vsetci spokojny
Dad mozes jej davat aj ten trifed len jej ho daj radsej ked ide az spat

denisse
3. nov 2009

dad, ohladom tej kombinacie liekov radsej zavolaj zajtra rano doktorke ...

denisse
3. nov 2009

dad, ja som napisala svoj prispevok skor nez lenka a zabudla som ho odoslat ... takze ak lenka vie, ze sa moze, tak sa moze 😉

sticker
autor
3. nov 2009

Ahojte 🙂 Ja som tak unavená, že ani opísať to neviem.... Pozriem niečo v telke a pôjdem spať.
Deni dohovie, či sa jej niečo "nepríjemné" nestalo v škôlke. To je kopec vecí, ktoré sú pre deti ale dôležité. Viem, podľa Janky 😉

julca80
3. nov 2009

ahojte, veru aj ja mam za dnes dost. 😝 Mala uz spi aj este musim ist nachystat veci na rano.
Dad, Laurinka ma aj teplotku? 😕

deni, este vcera som sa ta chcela spytat, ze dokedy bude Nelka chodit do jasli? Alebo ako to tam funguje, ze do kolkych rokov tam mozu deti chodit. 😕

Jani, co si dnes robila, ked si tak unavena? Nebodaj aj ty si este nachladnuta?!

dadulik
3. nov 2009

leni, tak som jej ho dala pred spankom, uz aj odfukuje, chuda ale riadny kaslisko ma, taky este nemala ☹
juli, praveze nema teplotu 😕
no nist, idem kuk ordinacion a spat 😅

julca80
3. nov 2009

inac teraz naposledy co Dominika brala atb, tak to zacalo najprv s teplotami z nicoho nic, potom postupne kaslisko a sopliky, no a hned ako jej to vypuklo, nasadila som atb., s tym, ze potom uz vobec nemala teploty, len ten neprijemny kasel a sople. 😖

julca80
3. nov 2009

Dnes som bola opat u ocneho, lebo sa mi behom 3 tyzdnov dost zhorsil zrak na pravom oku. Teraz uz ani neprecitam tie titulky napr. pri reportazach v spravach a to lave oko tiez uz nie je na 100% 😠
Joj take mam jedy, lebo len 6 rokov je tomu, co som si dala spravit tu laserovu operaciu oci a uz toto. ☹ 😠
Takze mam predpisane okuliare, ja neceeeeeeeem. ☹ 😝 🤐 Tak som si zvyla fungovanie bez nich, uz po roku som si ani nespomenula, ze som ich niekedy predtym nosila a teraz...... 🙄

denisse
3. nov 2009

juli, tie jasle su do troch rokov .. takze do juna tam nela urcite bude chodit ... ja sa ju pokusim dostat do nejakej skolky a od septembra by isla do skolky ... a prazdniny vyriesime nejak za pochodu .. mozno v jasliach bude malo deti a este ju tam tie dva mesiace nechaju, alebo bude s jirinou, bude aj nejaka dovolenka ... takze tak ..

denisse
3. nov 2009

juli, ja tiez zvazujem uz dlho ten laser na oci ... ale som sa rozhodla, ze az ked budem mat za sebou porod .. teda ten druhy .. lebo vraj porod moze naspat vratit dioptrie .. teda tak mi to raz ktosi povedal ...

julca80
3. nov 2009

deni, to iste mi dnes povedala aj dr., ze porod to moze zhorsit. Lenze potom ako som vysla z ambulancie, tak som si uvedomila, ved to sa mne nemohlo pohorsit z porodu?! Ved som rodila cisarskym nie prirodzene, takze neviem, ci aj to mohlo mat nejaky na to vplyv. Este by som to pochopila, keby sa tie dioptrie mozu zhorsit po prirodzenom porode, kedze tam nastava velky tlak aj na oci, ale...... 😖 ☹