Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
27. dec 2009

Ahojte tiez akosi nestiham,bud sme my boli na navsteve alebo niekto bol u nas 😉
Dad to vidim,ze mate tieto vianoce samu smolu 😖
Tak u nas sa na dudku uz ani nespomenie,akurat dnes v aute ale cez den spanok do pohody aj v noci 🙂
Zajtra sa chystam trochu upratovat,kedze sme ozaj cele dni prec,navarene som si doniesla od svokra 😉
U nas ma zase Radka riadny kasel,no uvidim ako bude do rana 😖

lusinda2000
28. dec 2009

ahojte kočky,tak nás zároveň znova troška posuniem🙂

malá je už našťastie zdravučká,hračky si užíva,takže je už konečne dobre....

ja idem zachvíľu do mesta na prepis auta s bratom,drahý išiel do práce a malinká bude doma s dedkom....
dúfam,že nebudeme dlho,lebo vždy to tam trvá.....

vianoce sme mali pekné, malá dostala všeličo, taktiež ako píše lenka,buď sme boli my preč alebo niekto u nás,takže tiež nebolo času na pc..

inak som pozerala nové fotečky už vianočné na facebooku a sú krásne🙂

sticker
autor
28. dec 2009

Ahojte. Teda Dad vy ste to mali veru "zaujímavé" 😒 ☹ Ale tak snáď to zlé tento rok rýchlo prehrmí a do nového roku už žiadne prúsery nebudú 😉 🙂
Dnes som konečne uvarila aspoň polievku pre malé. My s mm máme ešte kapustnicu a on dojedá šnicle a šalát. Ešte vymyslím niečo druhé aj na iné dni.
Inak nedáte nejaký typ na Silvestra? Niečo mňamkové. Aj keď neviem ako bude u nás Silvester - sedenie mi robí problémy a celkovo mi je na nič. Štve ma, že čakám, kým skončia dovolenky. Už som inak mohla mať aj termín. Zo soboty na nedeľu sme už skoro záchranku volali 😔 . Tak tašku mám už zbalenú, keby dačo. Sa bojím, že mi to bude čim ďalej tým viac tlačiť na miechu a to nie je sranda.
No idem niečo robiť - aj toto píšem po stojačky 😝

lusinda2000
28. dec 2009

bože jani,mala by si ísť čo najskôr,aby si nemusela tak trpieť...ono sa mi to ľahko píše,viem,že je to ťažké ísť preč z domu,keď sú tam dve malé deti,ale zase musíš myslieť na to,že ťa potrebujú mať "funkčnú" a hlavne by si mala myslieť troška aj na seba...ja si myslím,že to tm zvládne tých pár dní a potom bude snáď už len lepšie...

sticker
autor
28. dec 2009

Luci veď ja sa už začínam zmierovať s tým, že pôjdem na operáciu, len teraz to vyslovene stojí na dovolenke doktora, ktorý ma má poslať na konzultáciu do nemocnice. Už som aj premýšľala ísť sa sestričky opýtať, či nie je iná možnosť ako ísť do nemocnice. Lenže sú sviatky a minimum doktorov tak pochybujem.
My máme dnes upratovací deň - mm vysáva, aj gauč odtiahol a ja skúšam darček do Ježiška - mop 😅 😀 . Tak tu vystretá pobehujem 🙂 Potom si na chvíľu ľahnem nech si chrbát odpočinie.
Na fb som dala pár vianočných fotiek už aj ja. 🙂

lenca13
28. dec 2009

Ahojte tak ja som si zase odsedela dve a pol hodiny u dokiny 😖 ,ma len sirup ale ten kasel ma hrozny 😖 dedo bol varovat Timeu ,mm bol dnes v praci ale potom ide az 7.1. 😉
Baby maju darceky este aj u krstnej,tam ideme v stredu,zajtra nas cakaju tiez dve navstevy 😉
Inak veru vsetci doktori maju dovolenku,jeden doktor na pol mesta 😖 ,aj polovica lekarni je zatvorena

dadulik
29. dec 2009

ahojte, ja sa citim uz trocha lepsie, vcera som len polehovala ☹
poobede ideme odviest svagrinu do ba, leti uz do londyna 😅

lusinda2000
29. dec 2009

achojte,posúvam nás🙂

julka s atu tuším dávno neukázala,snáď sú ok🙂 a užili si vianoce🙂

denisse
29. dec 2009

ahojte ... my sme dnes boli na otocku v prahe, musela som na krv .. tak sme vstavali o pol piatej rano, aby sme tam na siedmu boli ... 😝
a potom na rychly nakup a naspat ...

nela je bez dudky uplne v pohode, som sa bala, ze to bude horsie ... vecer este obcas skusi, ze "duuuduuuu", ale v pohode zaspi ... cez den vcera zaspala, dnes zase nie .. tak neviem, ci je to tou dudkou, alebo uz proste nepotrebuje spat ...

jani, neustale na teba myslim, drz sa ... 😔

sasa80
29. dec 2009

Ahojte 😉 , tak aj my sme po sviatkoch, deti sa tesili, akurat maly ostal soplavy rovno na stredry vecer, takze bol mrzuty 😖 , ale nakoniec to nachvilu napravili hracky 🙂

No a od dnes mame aj ovcie kiahne, teda mala ich ma 😠 , tak maly je zaockovany tak aspon odskusame vakcinu 😅

No a uz nech je novy rok a nech tento hrozny rok mame za sebou 😉

sticker
autor
29. dec 2009

Juj Saši tak to "poteší", naozaj 🙄 😒 Už by si tie choroby mohli dať pohov...
My sme dnes boli doobeda v Tescu na potraviny, potom do útulku a na Zelenú vodu pozrieť ľad, pohádzať kamienky a tak 🙂 A poobede atletika. Ale teda je to pre mňa utrpenie tam hodinu stáť. A Jaja nie je vôbec unavená. Ešte je s tatom v izbe a "debatujú" 🙂 Ale bol tu kamarát, tak sedela v obyvke s nami.
U mňa žiadna zmena k lepšiemu, len tíško čakám kedy už bude budúci týždeň. Dnes som bola zase hore od štvrtej, aj som sa pokúšala zaspať, ale nedá sa. Už ma to bolelo aj na chrbte. Tak moc by som chcela už mať po všetkom... Tá bolesť ma tak vyčerpáva, že sa to ani opísať nedá 😒 😔
Deni moc ďakujem 😵 . Ty si taký "vzor" pre mňa... 🙂 Po operácii si už raz odrodila, druhýkrát sa chystáš 🙂

jaduska
29. dec 2009

Dadulík - ty taká akčná žena, tak ste museli mať aj akčné Vianoce - ale s tým požiarom - riadna sila 😒

Jani - ja som sa aj chystala ti zavolať, vážne, asi preto sa ti to snívalo...strašne ma mrzí, že máš také bolesti, viem si to predstaviť, ja som to zažívala s kĺbom na sánke, ale ja som mohla aspoň ležať, tebe asi žiadna poloha nerobí dobre - možno by ti pomohla fit lopta, môj šéf mal tiež problémy s chrbticou a vravel, že keby nie fit lopta, tak by bol na vozíku, ale on chodil cvičiť k nejakej odborníčke...

Saška, Lenka, Lusi - nech sa drobci rýchlo uzdravia.....

Deni - ako ti pekne pribúdajú číselka v tt.... 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
30. dec 2009

Ahojte 🙂 Včera večer tak krásne snežilo, už som sa videla ako sme s malými pred barákom a ráno vstanem.... ☹ Odmäk jak sv..a 😠 😒 . Možno aspoň na trávu vybehneme, deti sú v tomto skromné 🙂
Ale chceme s mm ísť ešte do Tesca a do mesta. Uvažujem zmeniť t-mobile na O2 ale museli by ma naozaj presvedčiť, tak chceme bez detí isť sa popýtať. V Tescu mali zľavy na hračky, tak chcem už k narodeninám niečo kúpiť. Boh vie, čo bude v lete, či tu vôbec budem, a či nejaké peniaze dostanem po skončení materskej, tak radšej kúpim teraz 😝
A na Jul som včera tiež myslela, že už naozaj dlho tu nebola. Som videla dosť podobnú babenku včera v meste, ale sme šli v aute a v tej rýchlosti som si veru nebola istá. Ani neviem, či sa Domča ešte vozí v kočári, lebo tam kočár bol...

dadulik
30. dec 2009

dobre ranko 😅
my sme vcera boli odviest tu svagrinu do ba, tak sme zbehli aj do avionu, kokso, obchodov jak nasranych a problem zohnat pre lauru zimnu ciapku 😠 nakoniec som v C&A zohnala za 6€ 😉
ja som si kupila v marks and spencer kabelku za 9€ 😀 a s jarom rovnake chlapcenske ciapky v H&M po 5€ 😀 😀 😀 takze vypredaje funguju v plnom prude 😎
dnes nam treba kupit este veky a sunku na zajtra, ostatne uz mame 🙂

sticker
autor
30. dec 2009

Dad a čo budete robiť? Spravíš chlebíčky? Teda veky 🙂 ? Ja uvažujem spraviť obloženú misu, to mi treba ešte zeleninu kúpiť a neviem čo ešte. Aj tak neviem kto to bude jesť 😝 . Inak ja z tých tabletiek krásne "kysnem" 😒 .

dadulik
30. dec 2009

jani, hej kazdy rok robim chlebicky s cesnakovo-syrovou pomazankou, k tomu nejake jednohubky 😀

dadulik
30. dec 2009

a samozrejme si zajtra uvarime aj silvestrovsku kapustnicu 🙂

lenca13
30. dec 2009

Ahojte 😉 my sme uz boli aj na nakup v lidli,mm isiel k nasim aj s Timeu,tak mam klud a idem poupratovat 🙂
Radka je tam uz od vcera 😉
Poobede ideme kmotrovcom pre darceky 😉

lenca13
30. dec 2009

Ja som uz poupratovala este utriet prach,popijam v klude kavu 😀
Na silvestra spravim asi len jednohubky,a dajaky zeleninovy salat so syrom 😉
Jani som zvedava ci volaco kupis,vcera bol bratranec v tescu a ze ludia brali tie hracky hlava nehlava 😕
Ja si pockam co budu mat pekne v draciku,v januari maju krsniatka narodeniny a Timea meniny tak si zase budem hlavu lamat co kupit

lenca13
30. dec 2009

Inak Julik asi maka v praci 😖

zuzla2
30. dec 2009

ahojte...
u mna tohtorocne sviatky nic moc 😖 znova ma rozbolel ten zub,kde mi davala vlozku a ani za pana nexcem ist na pohotovost..musim dako dobojovat do pondelka,to uz moja zubarka bude pracovat...
ja na silvestra urobim len dake pomazanky a to bude asi vsetko..mozno este upeciem nieco slane...minuleho roku sme mali aj normalka veceru a potom to nemal kto jest..tak toho roku sa veru radsej nepretrhnem 😀 len este nemam nic nakupene...hadam dnes sa podari ist do obxodu..totizto mm mal mat dovcu,ale bol povolany robit kvoli jednemu projektu..a ide aj zajtra 😠 takze tohto roku som si ani nestihla poriadne oddyxnut, nie to sa poriadne vyspat 😀
vianoce boli ok..bolo radost pozerat na malu ako sa tesi...okrem penazi, dostala znova "zopar" hraciek a aj sanky...hadam na buduci rok ix aj nejako vyuzijeme 🤐 😀

obxody sme este velmi nepresli co sa tyka zliav, len zopar ix bolo..ale mna teda tesco poriadne sklamalo..cim dalej je to tam horsie..na hracky zlava len 25percent a oblecko vraj az do -70...tak neviem kde..asi na jednom vyrobku 😠 mala som zopar veci vyhliadnutyx pre malu,ale pokial to nepojde na polovicu,tak nekupim...to mali este lepsie zlavy pred vianocami...kik zatial velmi tiez nic nemal...v takku sme vybrali az jedny nohavky..v ca a hm bola len segra pred vianocami,tak tam nieco uz nakupila...asi predsa len pockame niekedy na koniec januara..aj min. roku az v tom obdobi boli lepsie...sice nic nepotrebujeme..ale kebyze je fakt dobra cena,tak by to bola skoda tam nexat 😀 😀

no hadam sa tu este zajtra stavim 😔

dadulik
30. dec 2009

zhostujem sa ulohy posuvaca 😅 😀
ja som bola s laurou este peso cez pole 😝 skoro potme 😲 v jednote, zistila som, ze nemam na zajtra olivy 😕 a to silvester bez oliv nie je pre mna silvester 😀 no a mala si krasne zaslapala tam aj spat, bez jedineho prosenia o nosenie, takze sme urobili asi 5 km pesi 😝

sticker
autor
30. dec 2009

Teda Dad vy riadne "makáte" 🙂 Ale to je super 🙂 My sme boli peši v meste a celé sme ho dokola prešli a veru mm aj nosil Jul. Ja som si bola kúpiť slúchatká, aby som sa v nemocnici nenudila 😅 😝 😀 .
A olivy som tento rok nezabudla 🙂 😀 Dva druhy šalátu, šunky, syry a stačí. Presne ako píše Zuzka, aj tak bude komplet večera a na Vianoce sme vôbec nič nejedli, tak silne pochybujem....
A tú bolesť ti vôbec nezávidím 😔 . Klobúk dolu, že to chceš do pondelka vydržať...aj sa dopuješ tabletkami?
Ja som si dala dnes kúpeľ už o piatej, lebo po dvoch hodinách chodenia vonku mi bola neskutočná zima. Tak už som v pyžamku, pijem druhý čaj a pôjdem si skúsiť ľahnúť pre telku, aj keď cez sviatky tam nie normálne nie je 😒

zuzla2
30. dec 2009

Jani hej dopujem 😔 no vydrzat musim,ci xcem alebo nie...ale zaujimave,ze vonku ma to ani neboli..asi kvoli xladu...
my sme sa vybrali do obxodov,ked mm dosiel..aj ked som si prv myslela,ze to zmakne mm zajtra po praci..no to by bol velky omyl...uz dnes bol problem nieco kupit...to ako keby mal byt koniec sveta..ludia sa snad zblaznili 😠 rozky ziadne, bagety tiez nie...este,ze mam pekaren...inac davam tip na hracky..kto mate moznost,tak v kauflande a hypernove maju dobre akcie...cca 50percent dole..niekde este viacej,niekde o nieco menej..aj ked je to uz troxa poprehrabavane..ale malej sme kupili uz 2hracky,tak bude mat na narodky...a inac neviem,ale my zijeme asi niekde na Sibiri..boli sme v Maxe a oproti minulemu roku, vypredaje nula bodov...akurat Garfield uz ma 1+1..reserved a kenvelo 50percent dole..ale to je pre mna stale dost,tak pockame kym bude -70 😎 ...a sportove ani nespominam 😠 😠 😠 absolutne nic 😠 😠 😠

dadulik
31. dec 2009

vesely silvester 😵 😵 😵

sticker
autor
31. dec 2009

Ahojte 🙂 Ja sa pripájam k Dad 🙂 Krásny a veselý Silvester 😵 😉 🙂 .
Ja varím, ale z toho počasia ma trochu bolí hlava. Chcem si na obed aspoň na chvíľu ľahnúť ak sa bude dať. Tie prebdené noci už na sebe cítim 😒 . A inak by som nevydržala do polnoci. Ale tak byť hore od piatej, aj to som len prerušovane spala....
A od soboty sa má riadne ochladiť, tak sa v tom Novom roku aj snehu dočkáme 🙂

lenca13
31. dec 2009

Ahojte posuvam 😀 😀 😀

lenca13
31. dec 2009

My sme az dnes boli u kmotrovcov,Timea dostala vysnivanu pokladnu 🙂 nechce ist ani spat
Na vecer pride kamoska,ja spravim jedonohubky a ona prinesie chlebicky 🙂

lenca13
31. dec 2009

Tiez zelame pekneho silvestra a stastny novy rok 2010 😵 😵 😵

lusinda2000
31. dec 2009

kočendy moje zlaté,všetkým vám tu prajem krásneho silvestra a úspešný vstup do nového-snáď lepšieho roku 2010🙂