Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
17. jan 2010

ahojte ... tak my sme uz doma, vybalene, perie druha pracka, ja uz som okupana 😀
a zajtra budem volat zubarke, ci nam nelu vezme, ja by som s ńou rada isla, ona ma uz veeeelmi dlho vsetky zuby, tak uz jej ich urcite treba skontrolovat ... myslim a dufam, ze kym jej nebudu nic robit, tak si necha "zubky spocitat" 😉

denisse
17. jan 2010

nela pozera vecernicek a zrazu mi hovori "mami, to je blba pohadka" ... 😀 najviac ju zaujala grafika zavercnych tituliek, ja tam prichadzali zboku pismenka 😀

julca80
17. jan 2010

deni, ja odpadnem z tej tvojej dcery 😀 , ze "blba pohadka" 😀 😀 😀

Troska pozeram po nete uz na detske postele a hlavne po com su.

dadulik
18. jan 2010

bre ranko, tak u nas dnes snehova kalamita, jaro tradicne v robote 😒

lenca13
18. jan 2010

Dobre ranko,aj u nas nasnezilo a stale snezi 😉
Dad tm je vzdy v robote ked snezi 😖
Zajtra ide mm s Radkouzubarke na Staru Turu normalne mam strach,tak je vzdy otrasna cesta tak dufam ze sa do zajtra o pocasie trochu umudri 😕
Jani dnes na teba myslim,som zvedava co ti povedia v TN

dadulik
18. jan 2010

leni, presne, vzdy ako na potvoru je v robote 😠 a to tam mal dnes zase nocovat, ale povedal ze kasle na to, a otoci to domov, no ale v takomto pocasi 😖
jani, tiez cakam na spravy od teba...

lenca13
18. jan 2010

Dad a ako teraz robi ked tam ma nocovat?

julca80
18. jan 2010

ranko, ja uz som aj spat od zubara. Lahsia o polku zuba ☹ , tzn. ze mi ho vytrhol a som objednana na dalsi termin. 😖
Sila ako nam nasnezilo za noc, ze?! 🙂

lenca13
18. jan 2010

Julik,ty si sikula ze uz doma od zubara 😉
Aj si vcera nasla nejaku postel

dadulik
18. jan 2010

leni, on robi klasicky dvanastky, takze dnes dvanastka a zajtra mu drbol osmicku 😠 od rana

julca80
18. jan 2010

k zubarovi som isla hned po pol 8mej a bola som druha na rade 😉

Lenci, veru nasla som jednu, ktora by sa mi pacila (neviem ci ju teraz najdem, ale pokusim sa). Taka na nozickach, sirsia ako tradicne 1lozk.postele. Idem ju kuk. Len stale neviem kolko by stala. 😅

zuzla2
18. jan 2010

ahojte...
tak u nas stale nesnezi a nesnezi 😖 🙄 to asi preto,ze mala uz ma sanky 😔
julci aj ja som uz doma od zubara...a o tyzden idem este znova..dufam,ze uz posledny krat 🤐

julca80
18. jan 2010

caves Zuzik, tak tusim mame rovnake starosti co sa zubara tyka 😝 😖

hmmm, konecne som nasla tu postel, len som sa trocha sekla, nie je na nozickach
http://www.intena.sk/farebny-detsky-nabytok/Iba... Takze takuto sirsiu by som si pre nu predstavovala, len s volny priestorom pod postelou. 🙂

lenca13
18. jan 2010

Julik dobre vyzera 😉
A kedy prides na navstevu?
Zuzi pridi k nam,uzijete si sneh 😉

zuzla2
18. jan 2010

julci jj....rovnake starosti..len s tym,ze mne "iba" plombuje..uz to vyzeralo po dnesnom dni,ze mam so zubarkou na isty cas pokoj a zrazu,ze kaz sa preniesol aj na osmicku... 😖
postel vyzera dobre 😉 my ideme kupovat taku ako lenca 😎

Leni podrzte sneh do vikendu a dojdeme...cez tyzden sa neda,lebo ma mm vela roboty 😀

lenca13
18. jan 2010

Zuzi dohodnute 😀 😀 😀

julca80
18. jan 2010

Leni, veru netusim. Autom sa velmi neodvazujem, predsalen keby idem sama, tak je to ine ako s malou v aute, ked nemam tolko skusenosti v takomto pocasi jazdit.

dadulik
18. jan 2010

ahoooj zuzi, juli, pekna siroka postel 😉
aj ku nam mozete prist sa posankovat, ak sa prebrodite po hlavnych cestach 😀 😀 😀

zuzla2
18. jan 2010

dadu ok...tak k vam prideme od Lenkovcov 😀 😀 😀
ale fakt...ved co pamatam,tak na zapade bolo vzdy menej snehu ako tu na vyxode...o takej Prahe ani nevravim..a teraz vy tam kopa snehu a my tu nic 🤐 akurat sme boli v sobotu natankovat v Polsku,tak oni tam mali o nieco viacej...

denisse
18. jan 2010

ahojte .. tak ja uz ficim na pracovnom pocitaci, nela je v jasliach ...
o dvanastej po nu pojdem a poobede pojdeme na boby ...

inak ma teraz nejake divne obdobie, poslednych par dni a hlavne noci ... v noci sa zobudi a place, nemoze zaspat a tym padom pyta mlieko (ktore normalne uz pol roka pije iba rano), dnes sme boli v noci hore hodinu a pol (od tretej do pol piatej), najprv plakala kvoli tomu mlieku , ktore som jej nedala, lebo nechcem, aby sa zase naucila zaspavat len na mlieku, potom to nejak pochopila, ze dostane az rano, tak este hodinu vykukovala, ci uz nahodou nie je rano ... je to teraz blbe, kedze je rano tma a ona nevie, kedy to uz ja zhodnotim ako rano a kedy jej poviem, ze je este noc, kedze okrem hodin sa to nijak neda poznat ... 😅

lenca13
18. jan 2010

Tak my sme boli vonku,je tam uplne krasne odpratali sme sneh pri cinziaku,aj Timea pomahla ma svoju lopatu 😀 😀 😀 uz je aj naobedovana
Deni a nema,Nelka nejake zle zazitky 😕

Zuzi inak s tou postelou sme ozaj spokojny,a je tam uplne perfektny madrac 🙂

U nas stale niekto vrta,uz my to lezie riadne na nervy 😠 😠 😠

lenca13
18. jan 2010

Deni este ma napadlo,nema to nahodou odvtedy ako si jej zobrala ten cumel 😕

julca80
18. jan 2010

cafte, uz aj u nas sa lezi, ale este nespi 😖
Vonku je naozaj paradne. 😉

julca80
18. jan 2010

joooj, ten Konisko je strasne spomaleny 😠

dadulik
18. jan 2010

my sme boli tiez vonku, sankovat sa a pod. veci spojene so snehom 😀 malu som teraz ulozila, no uvidime, ci zaspi 😒 a mne je zle, cakam cervenu, no a zrejme kazdu chvilu dorazi ☹ a to som este ani neodhrnula sneh na dvore, lebo stale pada, a nema to vyznam 😖

lenca13
18. jan 2010

My tiez este nespimu,uz dostala aj po riti 😠 😠 😠 uz je tam hodinu

denisse
18. jan 2010

tak ja sa o spanok ani nesnazim 😀

leni, ona tvrdi, ze sa boji ... raz ze certa, potom ze psa a tak podobne .. ani nemam odvahu ju teraz skusat davat spat do jej izbicky, lebo mam obavy, ze ked sa naozaj boji, tak by tam potom nechcela byt vobec .. tak dufam, ze ten strach casom prejde a potom skusime aj izbicku ...

denisse
18. jan 2010

poslala som vam vsetkym do mailu tabulku 😉

denisse
18. jan 2010

juli, tvoj mail sa mi vratil ☹

denisse
18. jan 2010

ale prave pozeram, ze sa vratil len z gmailu, na tom druhom maili ho snad mas ...