Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
10. júl 2009

a najviac mi bolo luto, ako bolo pocut a citit z jeho hlasu ta nevinnost a jeho dobrota 😔
A pritom co z neho urobil bulvar a chamtivi ludia, fuj az mi je z toho zle. 😝 😠

sticker
autor
10. júl 2009

To ma tiež v dobrom zarazilo, aký mal veľmi príjemný hlas - taký detský, nevinný... 😔

lenca13
10. júl 2009

Ahojte my sme boli hore o 5,35 ale sme este aspon do 7,00 driemali 🙂 my mame tiez zeleninovu polievku a mama robi cuketovy kolac 😉

dadulik
10. júl 2009

juli, prosim ta hod mi presne ten link, v ktorom je popisany neverland cez jeho kameru 😔 neviem po anglicky, ale aspon si to pokukam 😔
moc sme odovzdali, a ze vysledky budu buduci tyzden 😕 tak nechapem, ako vcera hned vedela sestricka ze je zly, a dnes mi poviem, ze to posielaju prec 😠

dadulik
10. júl 2009

juli, uz som to nasla, pozrela som prvu cast, chcem sa spytat, rozprava tam o otcovi a bratoch, nieco ze kricali, ze zabije ich, ci co, som rozumela, a mike sa v tom dokumente rozplakal. Co tam presne hovoril ? Prosim 😔

sticker
autor
10. júl 2009

Ten jeho otec mi je strašne nesympatický 😒

dadulik
10. júl 2009

juli, mozes mi napisat do IP, aby sme to tu nezahlcovali zbytocne 😉
hej jani, on bol strasny tyran 😔

zuzla2
10. júl 2009

posuvam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzla2
10. júl 2009

inac http://www.cas.sk/clanok/123598/13-rocna-otehot...

to,zeby som sa teraz bala,ze ci som nahodou v Bojniciach na kupku neotehotnela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzla2
10. júl 2009

alebo jak teraz mm poznamenal...aj mala mohla...sak sa v malom bazeniku aj chlapci kupali 😀 😀 😀 😀

julca80
10. júl 2009

cafte, tak som tu uz aj ja 😀 😀 😀

zuzi, tzn. ze sa nemam ist radsej tento rok kupat, ak nechcem byt este tehu?! 😲 😀 😀

jaduska
10. júl 2009

ahojte.......

daduš - možno ten moč treba nejako špeciálne vyšetriť, preto ho posielali preč....no neboj, bude dobre....

zuzu - dobrý článok hehe tie spermie sú riadne beťárice 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadulík - mamka mi dnes volala, je s deťmi na Podhájskej a v tom detskom bazéne je vraj dosť studená voda.... To je tak vždy, či len dnes náhodou? A vraj im tam prší....no u nás krásne slnko svieti...

Zuzi - neviem ako zajtra, lebo jany vravel, že musí byť doobeda doma, kolega z MI mu má priviesť nejaké veci...som nasr.....á, ja už nič nebudem plánovať, bo keď naplánujem ta furt mi to dakto zkazí....ale v teórii by sme mohli aj poobede dôjsť....hmmmmmmmm?

jaduska
10. júl 2009

julík - ta ty máš super motto v pase !!!!!!!!!!!!!!!!!!

julca80
10. júl 2009

Dani, veru tu na zapade je pod mrakom. Aspon mi tu mame zamracene uz od rana. 😖 Aj je troska chladnejsie. 😒
Na kolko tam isli?

julca80
10. júl 2009

jadus, jojo 😀 😀
To aby som sa od roboty nepretrhla! 😲 😝 😀 😀 😀

zuzla2
10. júl 2009

no julci...veru pre tento rok mame bazeny zakazane 😀
jadus no poobede to uz asi nepojde 😒 mm si uz nieco naplanoval...teda jedine,zeby to zrusil 😖
a o tej vode v Podhajskej pisala minule majula,ze je dost studena..vsak xod do sekcie kam s detmi a tam to bude....
u nas zatial tiez svieti slniecko...ale kto vie,ze co bude poobede...

zuzla2
10. júl 2009

teda uz musim poopravit...slnko je uz kdesi pod mrakom,ale zatial nastastie na dazd nevyzera...

dadulik
10. júl 2009

dani, s tou vodou sa mi to nezda, boli sme tam po dva roky, a v tom najmensom detskom bazeniku je velmi malicko vody a teplej, kedze aj vo velkych bazenoch ma voda k 30 stupnom !!!! 😖
juli, fakt, uplne super motto 😀

sticker
autor
10. júl 2009

Ahojte 🙂
Zuzi najprv som nevedela, či sa smiať, alebo čo 😀 - o tých spermiách v bazéne 😅

sticker
autor
10. júl 2009

Julik a to si vymyslela, alebo si to niekde našla? Perfektné 😵

sticker
autor
10. júl 2009

Inak - 13 ročná sa vrátila z dovolenky tehotná....z Egypta..... ha ha ha! Keď vidím ako vyzerajú dnešné 13ročné dievčatá..... Bože veď ja v 13tich som hrala vybíjanú, robila bunkre pred barákom.... 😅 😝 😀

jaduska
10. júl 2009

stick - ja pred pár rokmi, keď sme ešte nemali deti a občas sme sa dostali s janym aj do baru mala tú česť zažiť 16-ročnú slečnu, ale takú naivnú, že hádam naša 6-ročná Sandra má teraz viac rozumu ako mala hentá. Môj švagor a jeho kámoši jej začali rozprávať, že by mohla byť modelkou, že oni jej to sprostredkujú a také blá-blá-blá.... no tá im na to sadla ako včela na med, ešte jej dokonca povedali, že aj ja som modelka ( 😀 😀 😀 😀 😀 ) a ona že hej, že ma videla na prehliadke.....no som sa za hlavu chytala.....

julca80
10. júl 2009

stick, to motto som nasla na nete 😉 😀

jaduska
10. júl 2009

a k tej Podhájskej - mama je so Sandrou u tej mojej sestry v Novej Bani, to majú asi 50km, tak tam išla okukať situáciu, že čo a ako....možno preto je tam voda chladná, že prší....a tú tému v Kam s deťmi som videla, šak sme tam aj s daduľou prispeli.... 😉

Inak - som počítala, koľko by nás vyšlo ubytko v Podhájskej v tom hotely, čo je na kúpalisku, tak s polpenziou na týždeň - 16000 Sk. A dnes som dostala mail z lastminute - tak Francúzsko, tuším 9 dní, doprava busom, ale ubytko v kempe (čiže stan alebo karaván) - cca 18000 Sk. A ten karaván podľa opisu by mohol byť celkom v pohode....deti by mali dobrý zážitok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

julca80
10. júl 2009

ax, niektore mlade baby su ozaj tak strasne hlupucke ☹ 😠

julca80
10. júl 2009

Dani, aj my sme boli presne na takej dofce vo Francuzsku, ked som mala tusim 14rokov, a bolo suprovo. Aj tie stany su v pohode, nic nam nechybalo. 😉 Tam su take tie rodinne stany, rozdele akoze na dve "izby" s predsienou a sedenim pred stanom. 😎

sticker
autor
10. júl 2009

Dani to je riadna pálka 😕 😕 😕 . Takže nakoniec skončíte možno v zahraničí 😵

dadulik
10. júl 2009

dani, kokos, riadna palka za ten hotel, lenze to mas priamo v areli, my sa ubytujeme vzdy v sukromi, to ta vyjde podstatne menej !!! ale zase pravda, musis sa starat o jedlo, ale to nam nevadi 😉

zuzla2
10. júl 2009

vsak ja som hovorila,ze Slovensko je dost drahe,co sa tyka dovoleniek..nevravim,ze v zahranici to nie....vsak take Grecko aj ked je last minute a sezona,tak vyxadza drahsie....
ale nex si o mne mysli,kto co xce...ja ako morsky typ...radsej pojdem raz za 4roky na dovolenku k moru,ako keby som mala ist na tyzdnovu dovcu na SK 😔 😀

jaduska
10. júl 2009

julči, my sme vraj boli s našimi na stanovačku, keď ja som mala cca 2 roky a ségra 3 a mamka tvrdí, že sa nám to strašne páčilo.... škoda, že to Fr. je super last minute s odchodom 13.júla, čo nehrozí, ale budem to sledovať, možno sa niečo pritrafí...
ak pôjdeme do Podhájskej, tak určite na súkromie, tiež mi nevadí zabezpečovať stravu samostatne, Sandra aj tak vymýšľa s jedením, Boba sa napapá aj z nášho, hlavne nech je mäsko no a malá má all inclusive - stravu so sebou 😵