Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
16. júl 2009

Daduš - ty si spomínala, že máš nejaký kontakt na ubytovanie na Podhájskej, ak sa dobre pamätám? My by sme tam asi šli ten prvý augustový týždeň....

zuzla2
16. júl 2009

ahoj Dani..
este i ja tu strasim 😀
ma napadlo,ze uz davno som nic vynimocne neukuchtila (vsak ani nebolo casu,kedze sme boli malo co doma)..tak nieco hladam na mmb 😝

jaduska
16. júl 2009

zuzik, jedlo mi nespomínaj, lebo som strašne hladná....ale statočne odolávam...hľadám ubytko v tej Podhájskej

jaduska
16. júl 2009

no idem už aj ja do hajan....brú nôcku všetkým, hoci vy už asi aj tak chrníte 😀 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jaduska
17. júl 2009

A ešte stále hajáte???? 😕 😕 😕 😕 😕 Tak dobré ránko teda 🙂

zuzla2
17. júl 2009

dobre ranko 😉 😉

jaduska
17. júl 2009

zuzi táto stránka asi bude naša 😉

julca80
17. júl 2009

ranko 🙂

jadus, vcera posledna a dnes prva. 😉 Od kolkej ste hore?

My sme vstavali okolo 7mej aj to som sa zobudila skor ako mala. Ale ona vzdy ked ma pocuje, ze sa uz v posteli prevraviam, tak uz striehne jednym ockom, aby nahodou som jej zo spalne nezdrhla 😝 😀 , a aby jej nieco neuslo.
Ked sa zodvihnem z postele a ona nespi tvrdo, tak sa velice rychlo preberie, aj to este nema oci poriadne otvorene a vykrikuje, "aj ja idem do obyvacky". 😀 A to este ani netusi kam Ja idem, ale pritom uz oznamuje v polospanku, ze aj ona ide. 😅 😅 😅

julca80
17. júl 2009

Dani, ta som sa vam sem votrela, takze budem tuto stranku "okupovat" s Vami. 😀

julca80
17. júl 2009

Zuzi, aj si nieco dobreho nasla? Pre inspiraciu varenia? 😕 😉

sticker
autor
17. júl 2009

Ahojte. Môžem vám "pokaziť" stránku? 🙂 😉

zuzla2
17. júl 2009

no sakris julci..tak nam to tu pokazit.... 😎

zuzla2
17. júl 2009

😠 ej figu ..sedela som tu do 11stej a nic nenasla 😖 asi mi to uz nepali

julca80
17. júl 2009

teraz ma tak napadlo, ze svokra mi minuly vikend spominala, ze tento vikend spravim spolu Odpalovane venceky, aby som aj ja mohla byt pri tom. 😉 Tak som na to zvedava, ked moj (zatial) prvy a posledny pokus nedopadol slavnostne. 😝 😀
Aspon pochytim nejake "chvaty" ako sa to spravne robi, xixi. 😅 😀

sticker
autor
17. júl 2009

Ja som doteraz chystala posledné poháre marhúľ 😝 Edo prišiel včera po siedmej a to sa mi naozaj nechcelo už zavárať. Kúpil 9dcl poháre, takže mi to krásne vyšlo a je pokoj 🙂 . Už mám aj povysávané 😅 😀 . Na obed budú iba tvarohové fliačky a môžem ísť s malými pred barák....
Ešte chcem dnes oprať bledé, keďže má byť upršaný víkend .

jaduska
17. júl 2009

no som rada, že ste nám to tu "pokazili".....

ja s Oli sme hore asi od 5.45, Boba vstala okolo siedmej....
Julči - inak u nás to isté, keď vstanem z postele, tak vo väčšine prípadov je hneď hore aj ona....

dadulik
17. júl 2009

ahojte, my sme vstavali skoro o osmej 😲
a mala sa uz hrabe von, a to som chcela vysavat 😠
na obed budu horne kuracie stehna a ryza 😉

lenca13
17. júl 2009

Dobre ranko tak u nas je este polnoc Timea sa tvarila o 4.30 ze je vyspana tak som si ju zobrala do Radkinej izby ked tam teraz spavam ked som chora a o 6.00 zaspala sice s placom a spi do teraz 😵 😵 som zvedava na obedny spanok a jarino tiez este spi 😉
Polievku mam navarenu
Radku som si dnes nechala doma ma za cely tyzden toho dost a zajtra ide do tabora tak nech si aspon jeden den oddychne 🙂

lenca13
17. júl 2009

Jadus som rada ze sa ti podusticka paci a nemas za co

dadulik
17. júl 2009

posuniem nas v tomto hice 😝

zuzla2
17. júl 2009

pomoc...vsak vonku sa neda dyxat...som myslela,ze sa tam upeciem..ale uz je dobre doma...notebook som vzala na balkon a tu si posedim...vsak kuchyna pocka 😀 😀 😀

dadulik
17. júl 2009

zuzi, vies kolko mame v obyvacke stupnov??? 28 !!!! 😲
o podkrovi radsej pomlcim, nemame tam teplomer, ale typujem takych 35 🙄
ja neviem, kde mame zaliest, ci von, dovnutra, alebo do sprchy... 😒

zuzla2
17. júl 2009

posuvam 😀 😀 😀

zuzla2
17. júl 2009

dadu to mate teda dost horuco..ja sice netusim kolko tu mame...ale celkom prijemne je..asi je to aj tym zateplenim...
no a nasi byvaju v dome..tak ked je vonku horuco,tak v dome maju super...akurat teda podkrovie..ale to je tam pod strechou a nastastie to nie je obyvane 😎

sticker
autor
17. júl 2009

Ahojte 🙂 Mne sa nič nechce, absolútne nič.... Sedeli sme s Jajou na balkóne, ale už sa tam blíži slnko. My máme teraz v obyvke 27, ale na pocit je to príjemne. No teraz sem začne svietiť slnko, tak sa to asi zvýši.
Ale veď cez víkend sa schladíme..aby sme ešte nenadávali 😅 😀

zuzla2
17. júl 2009

no,ze tu uz konecne niekto nakukol.. 😀
ja dnes nerobim..lenosim....sa mi tiez nic nechce...

my to mame opacne...do obyvky nam svieti z rana 😎

sticker
autor
17. júl 2009

Uauuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to si teda pozriem, či a za koľko sa to vydraží 🙂 Ja ho mám rada, ale......no možno to nejaký maniak kúpi.

sticker
autor
17. júl 2009

Zuzi ja zvažujem, že si na chvíľu ľahnem.... Vôbec večer nevydržím byť hore. Aj včera...zapla som si Pokoj v duši. Bavilo ma to, len trochu "pomalý" dej a ja unavená...tak som zaspala. Takže dnes to púšťam znovu 😅 😝 😀 A nechcela by som znovu zaspať 😀

lenca13
17. júl 2009

Ahojte tak Timea samo ze este nespi stale si spieva Laska moja de si 😉
Ja som poprezliekala periny,pozmyvala podlahy este teda kuchynu a budem mat hotovo 😉
Timea sa cvachtala v bazene 🙂