Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
17. júl 2009

a znova ja,aby som Vám pomohla k tej 2000-ke🙂
tak aspoň 😀 😀 😀
papa

jaduska
17. júl 2009

tak mne Boba pospala nakoniec iba hodku, takže večer hádam zaspí v normálnom čase....

zuzi ja som teraz otvorila balkón a išla pozbierať prádlo a ešte stále sa tam nedá dýchať - si viem predstaviť u vás na sídlisku - ešte horšie....

jaduska
17. júl 2009

Inak Boba toho dnes stihla - kým som kojila, zhodila tatranský sneh zo stola na koberec, potom rozsypala tú dekoratívnu "ryžu", čo sa dáva na koláče, natrela sa takou fialovou vodou, čo dávame rybám do akvárka, tak vyzerá ako Winettou na válečnej stezke, potom jej ešte pre istotu capol na koberec nanuk a omrvinky sú už bežná vec - a to som ráno vysávala a dosť intenzívne som uvažovala, že vydrhnem aj tento koberec - ešteže ma osvietilo a neurobila som to, bo by som už teraz ležala dakde s infarktom.... 😉

a momentálne u nás už štvrtý deň fičí Tom a Jerry - asi mi Boba nahrádza Sandru, lebo Boba doteraz telku nepozerala dlhšie ako 1 min.

sticker
autor
17. júl 2009

Dani tak Boba je dnes za chalana 😀

sticker
autor
17. júl 2009

No my sme boli vonku včera o šiestej a myslela som, že "skapem" 🙄 . A zase na večer je plno komárov a dokonca aj osy obťažujú... Takže ani tak, ani tak 😖

jaduska
17. júl 2009

Jani - to nielen dnes, to ona mi každý deň také vystrojí, len to tu nestíham písať.... 😀 😀 😀 😀 A vonku vylezie na preliezku na samý vrch a keď sa spúšťa, tak ju síce chytám, ale vidím, ako sa vlastnou silou pridržiava, Sandra toto doteraz nevie. Na šmýkalku dnes liezla opačne - tam kde sa šmýka išla smerom hore a po schodoch dole, už to zvládla sama, ani som ju nemusela pridržiavať.... no a do lopty tiež kope o 106....fakt mala byť Janík..... 😀

sticker
autor
17. júl 2009

No tak to uvidíme, čo bude z malej Oliv 😵
Na Jojke zmenili program a je Gott....nechcela som to pozerať, ale mám to zapnuté a tie pesničky sú naozaj pekné spomienky 🙂 😉

dadulik
17. júl 2009

ahojte, dostanem sa sem vzdy tak asi hodinu po tom, co kuknem temu MJ 😔
dani, dobre ubytko ste vybavili, cena fajn, no uvidim, ja tiez nic neslubujem, lebo ako som uz pisala, jaro skor dovolenku ako po 15-tom nedostane 😖 no my tam pojdeme tak ci tak, a aspon na 2 noci, nech z toho nieco mame 😀
a laura mala dnes tiez den blbec, 3x si rozbila lavu nohu, az do krvi, zlomila taky miniaturny rybarsky prutik, co ma k detskemu rybolovu, potom zlomila z kvetinaca ten veternik (ci ako sa to vola,plastove, toci sa to ked fuka 😅 ), ozuzlala leporelo tak, ze z neho kus zozrala 😠 no skratka super den 😒
a zaspala uz pred osmou 😲 neviem, ci ju tiez neunavilo kupanie v bazene...

sticker
autor
17. júl 2009

Dad vrtuľka 🙂 Kúpili sme si v Bojniciach.....A to sa jej ako podarilo zlomiť? 😕 😅 😀

dadulik
17. júl 2009

vrtulka, no vidis
zlomila tu stonku, za co sa to drzi 😠 ona ma niekedy taku silu, vsetky lyzicky aj vidlicky z detskej kuchyne napoly uz polamala 😠

sticker
autor
17. júl 2009

Mne Jul ešte nespí....má zase monológy 😝 A dnes som ju do mobilu natočila spievala Kukulienku 😵 😀 Chvíľami mi malú Nelinku pripomínala, lebo tiež tak artikulovala "o dušu" špúlila pusinku, rozťahovala ju...sranda s ňou 🙂

sticker
autor
17. júl 2009

Inak teraz ma napadlo, Jul keď jedla zmrzlinu tou malou lyžičkou čo dávajú k veľkej zmrzke...tak to rozkúsala v cukrárni 😅 😝

jaduska
17. júl 2009

daduš - čo dávaš Laurinke špenát??? Šak z nej bude Pepek námorník....
no ja idem uložiť Oli, som zvedavá kedy zaspí ten môj chlapčisko....tak zatiaľ....

sticker
autor
17. júl 2009

Dani dík za typ - špenát sme nemali neskutočne dlho 😀

sticker
autor
17. júl 2009

Čo ste pospali s malými? 😉

zuzla2
17. júl 2009

mne mala este len teraz zaspala 😠

zuzla2
17. júl 2009

teraz sedim na balkjone a vyjedam kukurice... 😀

sticker
autor
17. júl 2009

Zuzi aspoň bude ráno dlhšie......či nie? 😅

zuzla2
17. júl 2009

to ani srnka netusi...ale ja isto budem,kedze je sobota 😎

sticker
autor
17. júl 2009

Juj ja som ešte nemala tento rok kukuričku 😒 Keď sme boli v NZ som chcela kúpiť a stále sme nato zabúdali.... A komáre ťa neotravujú? Lebo tu vedia byť "otravní" 😠

sticker
autor
17. júl 2009

Sedím tu iba v tenkej nočnej košeli ale tak mi je hnusne horko 😝 🙄

zuzla2
17. júl 2009

ukradla si mi 2000tisici prispevok 😠 😀 ale to ja vlastne na vine book,bo sa vypol:(
komare neotravuju...tu ich tolko nemame ako na zapade 😀

sticker
autor
17. júl 2009

Júj, prepáč ☹ 😔 😅

zuzla2
17. júl 2009

ja jem tento rok kukuricu uz 3x..idem sa za nou zabit 😀 aj zajtra musime ist povinne do kauflandu,bo bude v akcii 😀

lenca13
17. júl 2009

Ahojte tak my sme boli na Kacaku bolo super pokecala som s kamoskou a baby sa tam riadne vyblaznili 🙂 Timea isla celu cestu domov peso tak snad hned zaspi 😀
Jadus moje baby ani jedna nemaju problem niekam vyliezt 😀 😀 😀

lenca13
17. júl 2009

Co ste uz vsetky zdrhli 😖

zuzla2
17. júl 2009

jadus u nas detto..mala robi presne to iste...a ja len stale bedakam,ze po kom to dieta je 😖

inac mna o 6tej napadlo,ze zacnem zehlit..mm mi nalial pivo..no to bolo zehlenie...ani zo sauny by som taka spotena nevysla 😀 ale este mi stale polka ostala 😠 a tearz uz nejdem...lebo sa mi nexce...

sticker
autor
17. júl 2009

Zuzi počkaj, kým sa ochladí aj u vás a potom dožehli 🙂 😉

sticker
autor
17. júl 2009

Nepozeráte náhodou Jojku? Tá malá Gottova má perfektný výraz na tvári 😀 Ona akoby sa v kuse mračila, resp. čudovala 🙂 Veľmi je zlatá 🙂

zuzla2
17. júl 2009

ja to mam zapnute...mala je velmi pekna 😵
ozaj a to ja ked budem mat buduci rok okruhliny,tak tiez mi urobia taky program?????? 😀 😀 😀 😀 😀