Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
20. mar 2008

Dnes ma trocha ráno chytala depka... Mám ovu a nemožeme ani snažilkovať... 😔
Ale potom som si povedala, že sa dám dokopy (solárko, nechty...) a Apríl už určite bude náš mesiac 😵
Už som si na Aprílovú ovu kúpila sexy spodné prádielko 🙂
Ak budú výsledky ok, tak hor sa do toho 😵

peja
20. mar 2008

a ze mastaliiiiir, ojoojoooooooooooooooj 😀 😀 😀
inak teraz je ta ordinacia nejaka nudna, niektore postavy ma maximalne rozculuju... nebyt mastalira, nepozeram vobec 😅

andrea52
autor
20. mar 2008

anit neboj sa, vsetko raz pride aj tvoje tak dlho ocakavane snazilkovanie 😉

andrea52
autor
20. mar 2008

cica vitaj v klube 😀 minule ked som kukala oto 2007 a vyhral cenu tak mi M povedal ze mam ist oslintat telku 😀 😀 😀

a2303
20. mar 2008

Andrejka, už sa fakt neviem dočkať.....

a2303
20. mar 2008

Obedujete? 🙂

a2303
25. mar 2008

Ahojte 🙂

Dnes tu budem sama????

a2303
25. mar 2008

Musím sa Vám s niečim pochváliť.... 😵

V Nedeľu na moje 25-te narodeniny, ma Drahý prekvapil večerou (zobral ma do rytierskej reštaurácie do Budapešti) o ničom som nevedela a požiadal ma o ruku... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Dostala som krásny snubný prsteň 😵 😵 😵
Bolo to fakt krásne!!! Po 7mich rokoch sme asi viac do seba zaľúbený ako na začiatku 🙂

jankabo
25. mar 2008

Ahojte babenky,
bola som na tejto stránke už viac krát, ale az teraz som sa zaregistrovala, lebo vidím, že ste fajn a vo všetkom si pomáhate. Dúfam, ze ma vezmete medzi seba a skúsite mi dať odpoveď na môj záhadný problém.
Už asi 4 mesiace sa snažíme s manželom o bábo ale nič. Antikoncepciu som vysadila ešte pred rokom keď sme boli slobodný.
Lenže teraz som mala dostať mensku ešte 27.februára, ale doteraz nič. Už mi mešká 27 dní. Bola by som veľmi šťastná, keby sme čakali bábo, ale test, ktorý som si robila ešte pred týždňom mi ukazal negatív, takže moja radosť sa pominula. Keďže viem, že mám nepravidelný cyklus, tak si myslím, že test mi ukázal správne. Zle mi vôbec nie je. Môžete mi prosím poradiť či môžem byť tehotná??? Prečo by mi toľko meškalo a test mi neukázal nič.
Už teraz vám ďakujem za radu, lebo stále na to myslím.

Janka 😎 😎 😎

leto79
25. mar 2008

ahojte

anit, blahozelám, bude aj svadba aj babo, tak to ma byt... 😵 😵 😵 😵 😵

jankabo, nebudem ti tu rozpisovat, ze test este nemusel nic ukazat, aj ked je to mozne, ale ja uz nejako falosne nadeje nemusim... Pravdepodobne mas anovulacny cyklus, to sa stava, ale mozne je aj to, ze sa ti ovulka posunula vyrazne na neskory dc, aj to tu uz bolo, ze baba ovulovala na 35. dc a nakoniec ostala tehu. Najlepsie by bolo aby si zasla k lekarovi, ten ti spravi ultrazvuk, ci tam nahodou nie je fazulka a pichne ti vyvolavacku aby mrcha dorazila. Nepravidelne cykly su bezne, aj ja ich mavam, radila by som ti zacat merat BT, aby si vedela, ci ovulujes alebo nie. Vsetko o BT a merani najdes na super stranke www.merenibt.xf.cz alebo skus zajst do temy grafy BT a diskusia, tam ti babenky rady pomozu. Ak meranim BT zistis, ze neovulujes, tak nevesaj hlavu, dnes su na to velmi ucinne lieky a lahko sa zadari. Snazilkujete este kratko, tu najdes ine stalice 😀 😀 😀 😀 😀
drzim palce

jankabo
25. mar 2008

Dakuje ti za radu, ak vo štvrtok zájdem k lekárovi, tak ti dám určite vedieť ako som dopadla 🙂 🙂 🙂

a2303
25. mar 2008

Ahoj Leto 🙂
Ďakujem!!!! Si zlatá!!! Ako sa máš?

a2303
25. mar 2008

Jankabo, ahoj 🙂 Vitaj!!!
Leto Ti už asi všetko napísala. Určite zájdi k lekárovi a daj vedieť!
Može byť mimi ale aj nemusí. Ultrazvuk to určite ukáže a potom budeš presne vedieť načom si 😉
Ja Ti nadovšetko držím palce a prajem Ti aby si mala mimi v brušku!!! 😵

jankabo
25. mar 2008

Dakujem baby,
som rada, že ste tu, takže vo štvrtok určite idem k lekárovi. Ci to už bude potešujúce alebo nie, určite vám dám vedieť.
tak pa
🙂 🙂

a2303
26. mar 2008

Dobré ránko 😵

leto79
26. mar 2008

ahoj anit,
jasne, ze som vsetko napisala, ved my by sme mohli prednasat a knihy pisat, tolko o tom vieme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katy2
26. mar 2008

Ahojte, babenky, dobre ranko! 🙂

a2303
26. mar 2008

Leto, veď to 😀

Ahoj Katy 🙂

andrea52
autor
26. mar 2008

kocky dobre ranko 😵

anit blahozelam 😵 😵

leto to bola vycerpavajuca odopoved 😀 ako sa mas??
katy a ty ako??

janka vitaj medzi nami a dufam ze sa tu neusadis tak na dlho ako my 😝

a2303
26. mar 2008

Ahoj Andrejka, ďakujem!

andrea52
autor
26. mar 2008

halooo druha strana pocas dna 😲 🤐

a2303
26. mar 2008

Andrejka 🙂

Ja pišem a pišem a pišem a pišem.... 😀

andrea52
autor
26. mar 2008

no asi malo piseme 😀

leto79
26. mar 2008

ahoj andrejka, katy ....

ja sa mam dobre, len mam teraz stresy a nervy kvoli danovym 😝 😝 😝 😝 😝
ale inac ppohodicka 😉

katy a ty ako? mrcha uz dosla?

a2303
26. mar 2008

Neviete čo je s Lauritkou? Dlho sa neukázala

leguanik
26. mar 2008

ahojte babiky...co nove?
Anit blahozelam, to muselo byt krasne 😀 .....a mimco ako? uz snazilkujete?

andrea52
autor
27. mar 2008

caute krasky 😵
zase druha strana 😝
legu uz polovica tehu za tebou, no super 😵

peja
27. mar 2008

dobre ranko 😉
cicus, este ze ty zachranujes ten prepadak na druhu stranu 😀
ja som totalne unavena, vcera som bola v robote do 20:30 ...... no comment 😝

andrea52
autor
27. mar 2008

néo ved neviem kde si su vsetky, ale po obede tom usis potiahnutty, idem s danovym 😀 tam bude rad 😝

leguanik
27. mar 2008

ahojte,
adi - noo uz viac ako polka, doki mi presunul termin na koniec jula 😀 , takze som bola asi skorej tehula a ani som nevedela.....

Vy co tu pocitate kazdu stranu? 🙂