Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
27. mar 2008

legu tak uz coskoro 😵

nie nepocitame, ale ked tu nikto nenapise tak sa v temachdostaneme na druhu stranu, tretiu... az do zabudnutia 😀 ale keby to bolo preto ze sa prestahujeme k tehulam, tak nech 😝
len by ma zaujimalo ze ked my otehulkujeme vsetky kto bude zivit tuto stranu 😀 😀

a2303
27. mar 2008

Dobré ránko 🙂

Ahoj Legu, ďakujem!!!! 😵 😵 😵 Bolo to krásne!!! 😉
Ešte nesnažilkujeme, lebo 09.04 musím ísť na kontrolný ster kvoly chlamídiám. Tak potom sa uvidí....
A Ty sa máš ako??? Pekne rastieš 🙂

leguanik
27. mar 2008

anit - chlamídiám? to mas nieco nove? ako divne to znie ako nejaky zivocich zijuci v mori a oceane 😀 , co to je zac?
uz nech to mas za sebou a nech mozes snazilkovat...a teda tato strana asi zanikne ked budete tehulky vsteky, ale neva, to uz potom neva 🙂

inak mam sa fajn....aj maly sa ma fajn....raste, kope....a tak si to uzivame 😵

a2303
27. mar 2008

Legu, ani nehovor.... ☹ Chalmídie sú potvory, bude zázrak ak som sa ich už zbavila.... 😖

Veľmi sa s Tebou teším!!! Musí to byť krásny pocit, keď sa Ti maličký hýbe v brušku 😵
Unavená ešte nie si???

alex21
27. mar 2008

ahojte kočky 😉

anitka gratulujem takže bude svadbička. A nebojkaj aj babenko príde. Vo februárovkach mame jednu kočku čo sa 10 rokov snažila o bábetko a nakoniec sa na to vykašlali a spravili svadbu a hned po svadbe sa zadarilo prirodzene.

Leguanik ako ti to krásne pribúda 🙂

konečne som pridala nejaké nové fotky do albumu a v nedelu sme mali krstiny

a2303
27. mar 2008

Alex, ahoj 🙂

Ďakujem!!!! 😉

Pozerala som fotky, malá je krásna!!! Pekný rodinka ste 😵
Maličká rastie ako z vody!!! Už spinká? Alebo ešte stále často plače?

alex21
27. mar 2008

anitka este stále plačkava ale už byvaju aj krajšie dni. Teraz mame ist na vysetrenie či náhodou nema reflux. Lebo často grcka a sestrička na poradni nás poslala na vyšetrenie lebo vtedy vraj deti bývaju plačlivé a nekludne a tazko jedia pretože sa im začne mliečko vracat spat a potom ich to tlačí. Eliška niekedy pije 50 ml z flašky aj hodinu. Proste horko tažko to do nej dostaneme. A to by mala na jednu dávku stiahnut 100 az 120 ml. A vyrásť vyrástla len je strašne chudučká je ako taký slížik. Ešteže ma aspon líčka baculate lebo by vyzerala ako podvyzivená. Idem vyskušat ist s nou von. Lebo dnes cez den este nespala tak hádam ju aspon tam uspím.

a2303
27. mar 2008

Alex, držím palce aby bolo všeto ok!!! 😵

andrea52
autor
27. mar 2008

no zase nas taham z druhes strany 🙄 😀
je tu niekto?? asi nie 😝

katy2
27. mar 2008

ahoj! 🙂
ja som tu 😝

lauritka
27. mar 2008

ano kukuk..ja som tu len vedla 😀 co nove s tebou ???

katy2
27. mar 2008

ale sme sa zasa nasli! 😉
adka ako sa mas?

lauritka
27. mar 2008

tak kde je ?? napise riadok a zas vypadne 😀

a2303
27. mar 2008

Ahojte 🙂

Lauritka, ako? Dlho si tu nebola! Kedy nečakáš mrchu?

lauritka
27. mar 2008

sorry anit..som sa zakecala v inej teme hihihih a uz zase utekam..dnes som 6 DPO anit..takze este ma tyzden cas 😉 mna najdes v grafoch inac 😝 tam som varena-pecena... pa zatial. nech ti tie testy dopadnu dobre 😉

a2303
27. mar 2008

Ďakujem Lauri 🙂
Držím palce!!!

mimusa4
27. mar 2008

a2303, chcela som ti dodatočne zagratulkovať k narodkám, keďže ich máme spoločné 😀 😀

a2303
27. mar 2008

Mimusa 😵 To ma teší!!!! Aj ja Ti gratulujem a prajem veľa šťastia a zdravia!!!
Ja som mala 25 a Ty?

mimusa4
27. mar 2008

hm..32

mamina2001
27. mar 2008

Ahojte babulky. Mam jednu otazocku, moze byt priznak tehu nedostavenie sa PMS? Mavam ho vzdy a tento mesiac zrazu absolutne nic akurat mam asi uz tri tyzdne dost zväcsene brucho,zle sa mi zapinanaju nohavice a tie co mi boli obrovske su zrazu fajn,nepribrala som tak neviem co to je. BT mam od OVU nad 37 😕

lauritka
28. mar 2008

mamina taky cas len testik ;) teplota po OVU je bezna nad 37 u vacsiny, ale ked to nie podmienkou..niekto je tehu pri 36,8 🙂 drzim palce.

mamina2001
28. mar 2008

ahoj lauritka, uz davno rozmyslam nad testom, dnes opät 37,1 😕 asi ked budem v meste kupim a rano urobim 😀 dakujem

lauritka
28. mar 2008

🙂 super--potom napis ako si dopadla mamina ;)

mamina2001
28. mar 2008

napisen urcite 😵

andrea52
autor
28. mar 2008

caute krasky 😵

ste ma prekvapili ze ste tu boli, to som necakala tak som sa vypla 😀 😀

ale ma tesi ze vas vidim 😀 😀

mamina skus testik a daj vediet 😉

mamina2001
28. mar 2008

musim este pockat aj ked nedufam 😒

lauritka
28. mar 2008

andrejka a ty co nove ?? chodis uz do centra ci ako ?

andrea52
autor
28. mar 2008

nie este nie, teraz pisem pracu na statnice a tak, to nechavame na jul august 😝
a ty ako uz po tejto mrche uz idete?
mamina a koly den si dnes DPO?

mamina2001
28. mar 2008

Iba 11 😒 som nedockava 😖

andrea52
autor
28. mar 2008

fuuha tak to je este skoro, este skus pockat 😉 drzim palce 😉