Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
31. mar 2008

no tak to ja este aspon + navyse 24 hodin, ja nic nestiham 😝

peja
31. mar 2008

baby vy ste divne, co si aspon cez vikend poriadne nepospinkate?? 😅
spite, kym nemate deti, potom to uz bude normalne, vstavat tak skoro rano 😀

rybca
31. mar 2008

peja a co narobis, ked sa ti uz spat nechce? ked sa len tak vyvalujes potom tak ta boli cele telo..🙂

a2303
31. mar 2008

Ja sa normálne bojím, čo bude keď bude mimi... Veď takto nič nestíham cez víkend!!! Dom mať v poriadku, záhradku, variť, prať.... No bude to sranda 😀

andrea52
autor
31. mar 2008

cicus vstavala som do skoly, cize nedobrovolne 😝 😝 😝
anit no ty uz mas dom, my ho budeme iba len stavat, takze to bude este lepsie 😀

a2303
31. mar 2008

Andrejka, fuha.... Tak to bude fuška!!!! Ale oplatí sa to a keď si ho budeš zariaďovať, tak ten pocit stojí fakt zato 😵

peja
31. mar 2008

dievcence moje, tie domy vam nezavidim .... 😀
ja som stastna, ze mame len bytik. Moj M by aj chcel domcek, ale ja som zasadne proti, som strasny lenoch a mam co robit, kym poriadim ten nas 4-izbacik, nie este okolo domu. Ja viem, ze to ma kopec vyhod, ale dakujem, neprosim 😀 Inak - kade chodim, tade domceky obdivujem, ale to je asi tak vsetko. Dom by som brala jedine ak by sme boli straaaaaaasne bohati a mali svojich ludi na upratovanie, zahradku, atd .... 😎

a2303
31. mar 2008

Peji, ani nehovor... Kým sme bývali v byte v podnájme, Nedelu poobede som mala čas pre seba... A teraz?!?! Akurát tak sem-tam cez týždeň večer, celý víkend máme čo robiť... 😠 Ale zas keď sa ráno zobudíme, vytiahneme rolety a vonku kľud, slniečko a vtáčiky úplne blizunko štebocú... je to fakt krása a na nezaplatenie 😵

lumah
31. mar 2008

ahojte snažilky!
mixka nevidím ťa tu, čo máš nové?

andrea52
autor
1. apr 2008

krasky dobre ranko 😵

alex21
1. apr 2008

ahoj adka pekné ránko aj tebe 😉

andrea52
autor
1. apr 2008

alex ahooj 😵

tak ako sa mate? eliska este vyvadza??

alex21
1. apr 2008

Zajtra ideme na vyšetrenie kvôli tomu refluxu tak uvidíme. Ešte sme neboli lebo muž si nenašiel čas aj som sa s ním hadala, že mu je robota prednejšia ako jeho vlastná krv 😠 .
Ale prerobili sme postielku tak že ju ma polohovanú a už nespí na rovnom a je jej omnoho lepšie. Dokonca v sobotu bola taka super, že som neverila, že je to stále ona. Vôbec neplakala len sa usmievala a pozerala sa na macíkov čo ma v postielke. A už sa začala aj nahlas smiat. Teda niekedy sa jej pri tom usmievaní podari zvýsknuť.
Včera zas dost preplakala aka bude dnes uvidíme.
Teraz bola hore od 5:45 tak som jej dala najest a chcela som este spat aj s nou ale ona nie. Zasa na ruky a ked som sa konečne prezliekla že budeme teda hore tak mi na rukach zaspala a teraz spí. Tak práve ranajkujem pri pc.
A ty ako čo škola. A v centre sa už hlásiš.

alex21
1. apr 2008

pridala som nové foto 😉

andrea52
autor
1. apr 2008

alex no teda, ta ale svici s vami, nebo ja to raz musi prejst 😉 drzim palce aj s esliskou aj s muzom 😉 malinka je krasna na foteckach 😵

ja no sa skolujem vo velkom pisem pracu na skusky sa ucim a tak 😝

alex21
1. apr 2008

kolko ti este zostava toto más posledný ročník
Co už Eliška sa hlási o slovo už od malička. To aby sme vedeli že ju máme 😀

andrea52
autor
1. apr 2008

to mam 3 a potom este dalsie 2 a ako ahovri moj drahy takpotom 2 a 2 a2 😝 😀 ale tak hadam nie 😀 😀

alex21
1. apr 2008

tak hadam to nozaj budu len 2 😀
naše najmenšie sa zas hlási o slovo tak utekám
cau cau

andrea52
autor
1. apr 2008

ahok a pozdravuj malicku 😉

alex21
1. apr 2008

tvoj pozdrav som odovzdala ale až ked sa napapala lebo ona dovtedy neuráduje 😀
Povedala som jej, že ju pozdravuje teta Adka z modreho konika a ona sa zasmiala a za chvílku za tým že aauu. Tak ti to prekladam vraj ti bude držat pastičky aby si aj ty mala čím skôr take maličké ako je ona. Vraj aby sa mala ským hrat. 😉

andrea52
autor
1. apr 2008

alex dakujem, to je mile 😵 😵
a ze jej tiez odkazujem nech uz tolko neplace,aj ked je rozskosna aj vtedy 😀 😀

a2303
1. apr 2008

Ahojte 🙂

Zas nič nestíham ale vidím ani Vy 😉

tinus8
1. apr 2008

ahojte dievcata 🙂

mam taky dotaz, my sa snazilkujeme o mimi a tento mesiac ma zacalo akosi pobolievat v podbrusku a troska aj krize, ake mate skusenosti, moze to byt priznak tehu?
Dakujem za radu 😉

a2303
1. apr 2008

Ahoj Tinus 🙂

Može ale može to byť aj prechladnutie.. Koľký deň cyklu si? Kedy nečakáš mrchu? Neskúsiš test?

tinus8
1. apr 2008

vsak s tym som aj pocitala, ze to moze byt aj prechladnutie fnuk ☹
no co uz, asi v 15ty den cyklu a mrcha by nemala prist 9teho buduci tyzdne
myslis, ze by malo vyznam uz teraz vyskusat test?

a2303
1. apr 2008

A kedy ste asi snažilkovali?

tinus8
1. apr 2008

viem to presne od 25teho sme zacali 😀
to bude vo stvrtok tusim 10 dni

a2303
1. apr 2008

Možno že to bude skoro, ale cez víkend by si podľa mňa mohla testnúť 🙂

Zo srdca Ti prajem aby sa Vám to podarilo na prvý šup 😵

a2303
1. apr 2008

nechodíš častejšie cikať?

tinus8
1. apr 2008

cez vikend a vcera som mala taky pocit, ze chodim kazdu chvilku, ale dnes to nie je take zle

dakujem si zlata 😉 asi by sme si ani nic lepsie nemohli priat

vy sa tiez pokusate o miminko?