Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
9. apr 2008

Mimka, ďakujem za odpoveď!!!

Aj my sme spolu 7 rokov a tiež sme z toho paf... Doktora mám fakt dobrého, veľmi sa stará. A príznaky nemám vobec žiadne... Dnes som myslela, že spadnem z kozy... Včera mi odišla mrcha (myslela som si, že ešte možno nejaký sprievodný výtok može byť) doktor ma vyšetril a hovoril, že mám všetko zvnútra čisté a všetko ok!!!
Fakt už nechápem... Do Utorka to už asi nevydržím, som fakt zvedavá na výsledky...My sme brali sumamed

Pri steroch držím palce!!! 😵

peja
10. apr 2008

ahojte,
bambulky, ktore ste brali duphaston do 25 DC, kedy ste dostali mrchu? resp. do kolkych dni by mala prist? 😕
dakujem 😉

leto79
10. apr 2008

peji, mne prisla na 7.den po dobratí

peja
10. apr 2008

ahoj leto, dakujem, tak budem este cakat 😉
minuly cyklus, ked som ho dobrala prisla mrcha presne na 3 den, cize 28 DC, preto som teraz trosku vystresovana, ked meska 😀 ale ved len jeden den,ale aj tak.... (mam aj normalne 28 dnovy cyklus....) teraz to nahanam kvoli laparke a ak sa mi to rozhadze, tak to bude zas dost tazke naplanovat 😠

leto79
10. apr 2008

peji, mozno ze nepride 😉

peja
10. apr 2008

leto, tak tomu uz ani neverim, mna si mrcha vzdy najde 😝 😔

leto79
10. apr 2008

peji, to sme dve, mna si nasla dnes v noci 😠

peja
10. apr 2008

mrcha hnusna 😠 😠 😠

a2303
10. apr 2008

Ahojte

Peji, fakt možno že nepríde 😉

mimka
10. apr 2008

ahojky...

anit, ako sa cítiš??? dúfam, že nestresuješ 😔 bo nemá význam.... 😉 hlavu hore a úspechu vpred 😵

...ja mám 2 foliky, 18 a 21 mm 😵 tak week je náš 😝 😎

jankabo
10. apr 2008

Ahojte babenky,
sory že sa ozývám až teraz, ale som bola hospitalizovaná, chodila som po vyšetreniach keďže od januára som menzes nedostala. Vtedy ešte koncom marca som bola u svojho gyn. a on mi povedal, že čakám bábo, lenže ja som v noci dostala taký tmavý výtok, preto som šla do nemocnice a tam mi povedali, že tehotná nie som. Robili mi testy, brali krv, vyšetrovali a nič. Minulý týžden mi dal vyvolavačku a v piatok som menzes dostala, lenže trval iba 4 dni a aj to úplne slabučký. To by nebolo nič, ale stále mám napätie v bruchu, býva mi občas zle a mám pocit a to nielen ja, ale aj môj manžel že mám väčšie brucho ako pred tým. Tak ja už ničomu nechápem. Môžem byť aj napriek všetkým vyšetreniam a odberom krvi na HCG tehotná??? Lebo ja sa fakt cítim úpne inak ako predtým.
Baby poraďte, lebo naozaj neviem čo mám robit????????????????

mimka
10. apr 2008

janka a test si nerobila??? 😖

jankabo
10. apr 2008

Ale áno robila a nič a brucho mám úplne veľké ako keď sa mi zvenšuje pred menzesom, ale teraz by už nemalo byť veľke, nemyslíš????

mimka
10. apr 2008

veď to, aj ja mám pred mrchou také naliaté a neviem ho do seba vtiahnuť....ale tehotná som ešte nebola, tak ti moc neporadím... 😒 😖 a aké vyšetrenia ti robili??? mám známu, ktorá išla na operáciu slepého čreva, lebo gyndoš nevidel že je tehotná tak ju poslal za chirurgom, a až ten to zistil 😠 😎

...a neskúsiš zmenu dokyho, čo ti iný povie??

jankabo
10. apr 2008

Ale veď práve že mi robili všetky vyšetrenia a nič, no tak ja nerozumiem, v pondelok mám isť zase na krv a zase na sono, tak som zvedavá čo bude, lebo už začínam mať aj strach či to nemôže byť niečo vážne ☹ ☹ ☹ ☹

myounghee
10. apr 2008

ahojte 🙂 , mozem jednu otazocku. este mam 13 dni do menz. a mi je zle uz 4den od zaludka? stale mam kyselinu v ustach, pali ma v zaludku... a aj som nafuknuta,, mozu to byt neake priznaky tehu?? da sa otehotinet hned po menz. , alebo skor mam problemy so zaludkom (co som takto nikdy nemala)

mimka
10. apr 2008

myounghee, šanca je stále..nikdy nevieš kedy presne dochádza k ovu...ak to samozrejme nesleduješ 😉 držím prsty aby ti bolo zle z tehotenstva a nie zo žalúdka 😵

a2303
11. apr 2008

Dobré ránko 🙂

Mimka, trošku aj stresujem.... 😖 Už aby bol utorok a aby som vedela výsledky...

Ale s Tebou sa veľmi teším!!! 😵 Krásne foliky 😵 😵 😵

a2303
11. apr 2008

V Utorok volám pre výsledky a v Stredu mám ovu 🙂
Tak sa uvidí...

a2303
11. apr 2008

Jankabo, asi Ti neporadím... ☹ Je to fakt zvláštne... Asi budeš múdrejšia, keď pojdeš opäť na sono
Ale v každom prípade držím palce!!!

andrea52
autor
14. apr 2008

krasky dobre ranko 😵

tak ako sa mate po vikendiku??

katy2
14. apr 2008

adka, ahoj!
🙂 🙂

andrea52
autor
14. apr 2008

katy ahoj 😵

tak ako ste dipadli vpiatok?? si na PN?

katy2
14. apr 2008

adka, 2 babenka mam v brusku a som na PN az do krvneho testu - teda do 25.4.

andrea52
autor
14. apr 2008

katy to je na moje narodky 😵 😵 😵

takti siilnodrzim paluchy 😵 ako to prebiehalo???

katy2
14. apr 2008

prebehlo to tentokrat v pohode, cele to trvalo nejakych 10min.
a ja mam dnes narodky a den po KET mal narodky manzel, tak to by bol ten najkrajsi darcek k nasim narodkam....

andrea52
autor
14. apr 2008

pani tak vsetko naj naj naj aj tebe aj drahemu a hlavne // darceky 😵 😵

teda to musi byt docela nervak, ze??

katy2
14. apr 2008

adka, dakujem 🙂
uz cakame len na potvrdenie toho najkrajsieho darceka..... 😉

andrea52
autor
14. apr 2008

katy vsetko dopadne dobre, neboj urcite, len sa pekne setri a hlavne pozitivne mysliet 😉 😵

katy2
14. apr 2008

snazim sa.... 🙂