• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
Babyyyyyyyyyyyyyyyyyy,

bola som v tom meste, kupila som dva testiky, a samozrejme nevydrzala som a jeden som spravila, a viete co????

su tam DVE!!! hoci ta druha ciarka je skor taky tienik, ale ja ju tam vidim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

este zajtra urobim rano druhy z ranneho mocu, dufam ze ta ciarka nie je len prelud, dam vam vediet, drzte mi palceky.....
28. apr 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee labelka super správa...dúfam, že aj zajtra bude a už riadna palica :dizzy_face:
28. apr 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labelka, testík určite neklame!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Veľmi sa teším s Tebou!!!!!!!
28. apr 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky!!!

Dneska som znovu spravila testik, a znovu tam su // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Je slabsia, ale zato zretelnejsia ako ta vcera, ale hlavne ze je tam!!!

S manzelom sme plakali od stastia, je to neopisatelny pocit :grinning: :grinning: :grinning: , vsetkym vam to prajem!!!!
29. apr 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule krasne ranko :dizzy_face:

tak ako co nove???

labelka z celeho srdiecka ti blahozelam, uzivaj si ten krasny pocit stastia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mirka ako prisla mrsina??
29. apr 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky....

labelka supeeer :dizzy_face:

..adi, prišla ale taká zvláštna, dnes už nemám..od zajtra mám začať brať nový cyklus clostyl ale predtým sa mám testnúť, lebo včera ma kuk doky a nepáčilo sa mu to :unamused: mám nejakú hustú krv nechápem :angry: :rolling_eyes:

...ty ako??? koľký dc to máš??
29. apr 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty koza a to si este dnes netestovala :astonished: :confused: pani moji to je nervak :grinning: lepsie jak telenovela :grinning:
a ked mas hustu krv to znamena ze mas pit viacej vody :wink: aj ked neviem ci je topravda lebo ja pijem minimalne a krv je normalna :grinning: :grinning: ale tak som pocula :wink:

a ja no vsetko po starom, nesledujem ani neviem kolky dc to mam, ani nestiham, mam takeho somara skolitela na bakalrku, ktory ma total ignoruje, tak sa rozculujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi pijem rovnako ako aj minulé cykly...vodu myslím... :grinning: ... a krv jak želatina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

...ešte si neodovzdala bakalarku?? to dokedy máte termín?
29. apr 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky :wink:
ja mam tak nabity tyzden, ze nestiham, tak Vas aspon pozdravim :wink:

mimka, drzim palce :wink:
cicus, a tebe pevne nervy :grinning: :wink:
29. apr 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

Labelka ešte raz Ti gratulujem z celého srdca!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka a kedy testíkuješ???

Andrejka, to Ti teda nezávidím.... :frowning2: ale Ty si šikulka a tú bakalárku zvládneš hravo :dizzy_face:
29. apr 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, poraďte mi prosím...

Mrchu mám mať tento Štvrtok (vždy mi chodí ako blesk z jasného neba) a včera večer som špinila... V noci nič ani ráno nič... Podľa Vás to je z tých stresov čo boli?
29. apr 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka do 9 maja, no pri mojom tempe a mojom, skolitelovi no neviem, neviem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cicus no len tie uz mi chybaju a to vo stvrtok mam este jednu skusku :zipper_mouth:

anit to bude tym stresom co si mala a mozno ani nieje vylucene ze ti moze meskat, na mne to je tak vzdy :wink:
29. apr 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andrejka, no zbohom.... :frowning2: to zas budem mať len falošné nádeje... :frowning2: Nech pekne príde načas a potom sa do toho možeme pustiť :slight_smile:
29. apr 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale tak u teba to tak nemusi byt :wink:
29. apr 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počkám do Pondelka a potom uvidím. Mrcha by mala prísť na Sviatok práce :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak si mozno aj ona vezme dovcu :grinning:
29. apr 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by bolo super :grinning:
29. apr 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, kedy testíkuješ?
29. apr 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zas špiním.... :angry: Tá mrcha si asi chce trochu somnou zašpásovať... :angry:
29. apr 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Velmi pekne vam vsetkym zo srdca dakujem, je mile ked citim ze sa so mnou uprimne tesite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a chcela by som sa spytat, ze kedy by som mala ist k lekarovi, ked chcem, aby bolo uz na sone aj nieco vidno, dakujem!!!
29. apr 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labelka, podľa mňa maš čas isť o týždeň-dva... Nie?

Ale v tomto sa ja fakt nevyznám... Ja by som asi išla tak :wink:
29. apr 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule krasne ranko prajem :dizzy_face:

mirka ako tak dosla ta mrcha???

labelka skorej nie ako bude v 6 - 7 tt to bude aj srdiecko vidno :wink:
30. apr 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko Andrejka :slight_smile:

Ako s bakalárkou? :wink:

U mňa nič nové... špiním :angry:
30. apr 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...takže u dokyho test negatívny...po mrche už ani stopy, dal mi lieky na riedenie krvy, lebo ja mám žele krv :sweat_smile: :grinning: a už mám v sebe prvý clostyl :dizzy_face: v stredu idem kuk, či nejake foliky narastli a huuura na snaženie :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrr z toho mam riadne nervy :grinning:

...anit bude mrcha, hlavu hore a hura do snaženia :dizzy_face:
30. apr 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka to kolko krat pri clostyle mas foliky 10 x do mesiaca? :grinning: :grinning: :grinning: ta sa presnazilkujes :grinning:

anit no moja bakalrka zda sa ide do konca aj bez mudrych rad skolitela :grinning: :grinning:
30. apr 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi čo za otázka??? nechápačka :sweat_smile:
30. apr 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ziadna ignoruj, som si spocitala :grinning: :grinning: viem, dnes mam blby den :grinning:
30. apr 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi dnes ham prvú, potom druhú tretiu štvrtu a piatu, počkám, pojdem sa ukázať dokymu aby videl aká som pekná a potom skočim na drahého v ten najvhodnejší čas čo bude asi 6 dni za sebou a umilujem ho k smrti... xáááápačka :grinning:
30. apr 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
totalne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudak drahy :grinning: za to ten moj by sa potesil :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok