Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

peja
5. máj 2008

cicus, chapem 😀
inak leto, aj my sme s manzelom spolu 8,5 roka, takze .... neriesim to 😎

a2303
5. máj 2008

Ahojte 🙂

Leto, nerada to takto píšem, ale Moja vitaj v klube... ☹ Z jednej strany je to aj dobré, že fakt vieš načom si...
My sme brali s Drahým antibiotiká (zdá sa mi že sumamed... ale niesom si istá, vzadšie som to presne písala, možeš sa pozrieť). 500 mg dávku bral Drahý 3 dni (ráno večer), ja som brala 500 mg dávku 3 dni (ráno večer) a potom som už len ja brala 6 dní 250 mg dávku a to ráno a samozrejme aj 10 dňovú kúru zospodu (ale názov neviem, asi aj ten som písala vzadšie)... Sexík sme mali vyslovene zakázaný a to aj orálny... 🤐 Po mesiaci (po mrche) som išla na kontrolný ster a bol na chlamýdie negatívny 😵
Moja, držím Vám silno palce!!! A keď budeš u doktora, tak sa na všetko popýtaj, na úplne všetko.. Ja som tam sedela aj 20 minút 😉

a2303
5. máj 2008

Ja sa mám dnes tak ubito... Celý víkend sme s Drahým robili vonku (okolo domu) a dnes ma všetko bolí 😖 Som 6 DC, takže čakám ovulku 😵

A Vy ako?

leto79
5. máj 2008

ainit, diky, popytam sa....
ale ak som to fakt chytila pohlavnym stykom, tak bude pred 9 rokmi, alebo mi bol manzel neverny 😠 Ale tomu neverim, aj ked nikdy nehovor nikdy, ze...

rybca
5. máj 2008

leto - ani nad tym nerozmyslaj, pokial nemas ani maly naznak toho, ze ti bol neverny, tak nad tym nerozmyslaj, nestoji ti to za ten stres

peja
5. máj 2008

leto, jasne ze ti nebol neverny !!!! vobec sa tym nezaoberaj 😉

leto79
5. máj 2008

ja viem baby, ale aj tak mi to nejde do hlavy... Ale mate pravdu, radsej to nebudem riesit...

mimka
5. máj 2008

ahojky...

leto vitaj v klube 😀 ale neboj bude dobre... len ti prajem skoršie zbavenie sa tych potvor ako my 😠 držím prsty... a o nevere ani nepremýšľaj.. aj my sme spolu cez 8 rokov a sme si verní...a hľa 😠 a aj my sme brali okrem iného doxebene ale nepomohlo...

..anit.. ja som 8 dc a v stredu idem kuk či zabral clostil 😵 vy riešite niečo, alebo len čakaš či sa podarí prvý cyklus po beštiach 😝

leto79
5. máj 2008

ahoj mimka 😉
uz to neriesim... Ale ze by tie potvory som uz mala 9 rokov? je to mozné? Ale skor sa priklanam k tomu, ze som to chytila niekde na WCku alebo na kupku...

peja
5. máj 2008

leto, ja si tiez myslim, ze som to chytila na wc alebo kupku, aj ked niektori lekari tvrdia, ze je to zasadne sexualne prenosna zalezitost. ale fakt sme to neriesili s manzelom, hlavne sa toho treba zbavit 😉

ahoj mimka 😉 drzim palce, nech clostyl zaberaaaaaa 😉

ja uz aby som mala tu laparku za sebou, potom zacnem snazilkovat ako o zivot... 😀 😵

rybca
5. máj 2008

mimka - akoze ti nezabral doxybene? po akom case si mala kontrolne stery? a ako to nasledne riesite?

a2303
5. máj 2008

Mimka, tak sme natom skoro rovnako 😉
Ja len čakám ovulku 😵 A potom sa uvidí!
Už sa mi minula kyselina listová od firmy flp, tak asi teraz kúpim calibrum. Je podľa Vás dobrý?

a2303
5. máj 2008

Leto, nad takýmito vecami ani nepremýšlaj...
Ja vždy hovorím, v dnešnej dobe, je toľko ale fakt toľko ľudí na verejných miestach, že podľa mňa ani doktori nevedia, čo sa kde dá pochytať... Veď len keď si predstavím nákupný košík v tescu alebo v inom markete... no hroza... ja som čítala, že sa to dá chytiť hocikde a to nie len pohlavne!!!
Moja, mysli len na to aby ste sa toho zbavili a potom šup,šup snažilkovať 😉

rybca
5. máj 2008

tak ja mam kontrolne kultivacie ok, takze doxybene asi zabralo..🙂))) v piatok mame spermiogram...🙂)) len dufam, ze nebudem mat dovtedy ovulku, lebo by sme nemali sexikovat do odberu..🙂)))

a2303
5. máj 2008

Rybca!!! Gratulujem!!!! 😵 😵 😵
Viem aké to je... Straaaaaaaaašne sa s Tebou teším! 😉

leto79
5. máj 2008

tak baby mate pravdu, rychlo sa toho zbavit.... V piatok sa ozvem, uvidim, co mi da doki, ale predpokladam, ze doxybene...

labelka
5. máj 2008

Ahojte baby,
vcera som zacala krvacat ☹ , tak odvcera lezim v nemocnici ☹ ☹ ☹
lekari robia mozne aj nemozne, aby to udrzali, tak mi prosim drzte palce.

vejinka
5. máj 2008

labelka....velmi ti drzime palce aj na nohach..aby sa malinke udrzalo 😉

lauritka
5. máj 2008

labelka 😒 drz sa moja..vela zienok krvacalo a potom donosili zdrave babtka..dohovaraj malemu v brusku a v duchu sa pomodli ak si veriaca..mne to velmi pomaha 🤐

peja
5. máj 2008

labelka, drz sa, myslime na teba
a hladkaj brusko, babenko je bojovnik, tak mu pomoz aj ty - aspon trosku pozitivne mysliet, aj ked je to tazke 😉

labelka
5. máj 2008

Dakujem, modlim sa stale, ☹ bolo by fakt nespravodlive keby pridem aj o toto babo....

peja
6. máj 2008

dobre ranko krasky,
krasny dnicek Vam prajem 😉

labelka, dufam, ze sa uz mate s miminkom lepsie 😉

rybca
6. máj 2008

Dobre ranko..🙂)

leto79
6. máj 2008

dobre ranko, pekne slniečkové je u nás 😵

peji, kedy ides na laparku?

peja
6. máj 2008

leto, aj u nas je slnieckov 😉
laparka buduci tyzden v piatok 😎

ahoj rybca 😉

leto79
6. máj 2008

peji, tak to mas za par...
na ktory DC ti to vychadza? Objednava sa podla cyklu?

peja
6. máj 2008

leto, vychadza mi to zatial na cca 7-8 DC, podla toho ma objednavali, aby uz bola skoncena MS a co najskor po nej...

peja
6. máj 2008

akurat mam prave nervy z toho, ze zajtra som mala ist na odbery kvoli predoperacnym vysetreniam a nikto mi to u lekara nedviha 😠 😠

labelka
6. máj 2008

ahojte vsetky
pejka, mame sa relativne dobre, papam tabletky, dostavam injekcie a tak, ale uz by som rada isla domov.

peja
6. máj 2008

labelka, chapem, ze by si bola radsej doma,
ale pekne to v tej nemocke vydrz, tam mas tu najlepsiu starostlivost 😉