Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

leto79
13. máj 2008

čaute kvetinky 😉

anit, ja čakám mrchu zajtra 😠 😠 😠

a2303
13. máj 2008

Leto, tak to Ti nezávidím... 😒 Tak nerada mrchujem... Normálne som unavenejšia...

Čítala som Moja, aké Ti vyšli výsledky. Aké lieky Ti Dr dal?

leto79
13. máj 2008

no anit, to ma najviac znepokojuje...
pozitívni sme len na ureaplazmy, a dr. nam dal Ciplox 500, ale na nete som citala pribalovy letak a tam pisu ze ureaplazmy su zvycajne rezistentne, tak neviem preco nam dal prave tieto ATB. Hadam vie co robi. S liecbou zaciname po mrche.

peja
13. máj 2008

a ja som posledny den v praci, zajtra dokoncim predoperacnu pripravu a vo stvrtok nastupujem do nemocky, v piatok laparka 😝 😅

leto79
13. máj 2008

waw peji, budeme na teba mysliet, nech to dobre dopadne.... mna to asi caka v juni 😔

peja
13. máj 2008

leto dakujem moc, uz sa trosicku aj zacinam bat, ale dufam, ze to bude v pohode 😉
a s tymi liekmi neboj, lekar vie, co robi.... 😉

leto79
13. máj 2008

peji, aj ja sa budem bat 🤐 🤐 🤐 🤐
ja som v neomocnici este nikdy nelezala 😨

aj ja dufam, ze lieky zaberu

a2303
13. máj 2008

Peji, tak budeme na Teba myslieť!!! A potom sa nám pekne drž!!!

a2303
13. máj 2008

Leto, ja si tiež myslím, že Dr vie čo robí.. A kedy pojdeš na kontrolné stery?

leto79
13. máj 2008

anit, este neviem, 9. DC idem na horm. profil, tak sa dohodneme...

a2303
13. máj 2008

Leto, držím palce! 😉

a2303
13. máj 2008

Taká som zvedavá, ako tento mesiac dopadne u mňa 😨

peja
13. máj 2008

leto, ja som bola tak naozaj prvy krat v nemocke pred dvomi rokmi a tiez na gynde, na tu istu idem aj teraz.
vtedy to bolo pre mna uplne strasne, bola som tam cca tyzden a revala som tam ako male decko....
teraz uz viem, do coho idem, ale ked bude manzel vo stvrtok odo mna odchadzat, urcite sa to bez placu nezaobide, ale co uz .... 😅

andrea52
autor
13. máj 2008

caute babule 🙂

cicus drzim palceky a neboj prezijes to, ved tam nebudes cely tyzden, prejde to 😉 leto drzim palce, mozno do juna sa pritrafi 😉 ved este cely mesiac 😉

peja
13. máj 2008

caf cicus,
baby, ja som tak strasne psychicky nastavena na to, ze to hned po laparke vyjde, ze ak nie, tak neviem, ci to prezijem ... teda ak nic zavaznejsie nezistia.... 😝

andrea52
autor
13. máj 2008

cicus neboj sa vyjde ale to musis snazilkovat o zivot, vies ako 😉 😀

leto79
13. máj 2008

neboj, peji, nic ti nezistia, pekne ti prefuknu vajcovody a vajko sa tak lahucko skotula ku spermijke 😉 😉 😉

tak to bude ja u mna 😀 😅

a2303
13. máj 2008

Peja, uvidíš vyjde to!!! 😵 😵 😵
Pekne papaj kyselinu listovú a vitamíniky, vela ovocia a zeleninky, pozitívne sa nalad a podarí sa!!! Musí sa!!!

peja
13. máj 2008

dakujem babule, ste zlate 😵

a2303
13. máj 2008

Peji, nato sme tu 😉

jamajka
13. máj 2008

Ahoj Lauritka,
občas zabehnem do tejto témy, a tvoj profil ma zaujal, raz ked som niečo hľadala, tak som si ťa všimla, ako snažilkujete.
teraz ma veľmi potešilo, keď vidím že ti to vyšlo. Gratuljééééééééééééééém. 🙂 😎 😵

lauritka
13. máj 2008

😀 jamajka dakujem. peja drzim psrt na laprku. 😵

miss_shy
13. máj 2008

Ahojte baby,
som tu 1krat a potrebovala by som poradit. Neviem ci je mozne ze som tehotna aj ked mi vysiel jeden test pozitivne a druhy negativne , posledny menzes som mala 27.03.2008 cyklus mam nepravidelny od 28 do 36dni.

leto79
13. máj 2008

ahoh miss shy,
a kedy si si robila testik? a oba boli rovnake? Myslim, ze mozes byt tehu, aj ked si niekdy testy s nami robia co chcu, predsa len // sú //. Skus zajtra z ranneho mocu testik zopakovat.

miss_shy
13. máj 2008

Test som robila rano, a boli rozdielne jeden bol modry sprava - pozitivny a druhy rapiclear - negativny. Tak neviem, zajtra pojdem rano na krv to bude asi najistejsie. Ale aj tak nerozumiem tomu ☹

leto79
13. máj 2008

a bol pozitivny hned? Teda ak sa ti // ukazali v limite a su pekne viditelne, tak by si mala byt tehu. Ale mas pravdu, krv je najistejsia.

miss_shy
13. máj 2008

leto, ano hned sa ukazali // a druha bola dobre viditelna,nie len tienik.. ale aj tak neviem co si mam mysliet o tom negativnom teste 😒

leto79
13. máj 2008

misshy, rapi clear je nespolahlivy test, mnohym tu ukazal bludy. Ak si mala na modrej sprave // a hned a su pekne viditelne, tak is urcite tehu. Blahozelam 😉

miss_shy
13. máj 2008

leto dakujem, aj ked sa este bojim verit. ked budem vediet vyysledky tak vam pridem napisat ako som dopadla 😉 ale nechapem ako robia tie testy ked kazdy v podstate ukaze nieco ine. 😒

leto79
13. máj 2008

miss_shy, to su proste testy, je to len papierk ktory ocikas... Ale naozaj vela bab sa tu stretlo so zlymi skusenostami s rapi clearom. Tesime sa na pozitivne spravy. 🙂