Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

leto79
17. okt 2007

pejinka, neviem, skor si myslim, ze som prechladla alebo co...

musim byt po ovulke - nasvedcuje o tom BT aj hlien, takze tomu nerozumiem...

je mozne ze pobolieva vajecnik ak sa uhniezduje vajko?

lauri, to mas zaujimave, drzim palce... nakoniec ani na IVF nepojdes 😀

peja
17. okt 2007

lauri, zakony schvalnosti funguju 😠

leto, uhniezdovanie mozes citit, len asi nie vo vajecniku 😀
radsej sa tym velmi nezaoberaj 😉

lauritka
17. okt 2007

leto..mna pobolievali vajecniky , skoro som ani spat nemohla. tak okolo 8DPO asi dva dni. kamoska, ktore bola na ivf a zostala tehu, hovorila ze ju vajecniky pichali po transferi skoro stale, potom volala do centra a hovorili, ze to je to normalne, ze si maternica robi miesto pre mimi a vajecniky sa zmensuju 🙂

leto79
17. okt 2007

hmmmmmm, lauri, to je zaujimave...

ale ano, pejik, mas pravdu, pustim to z hlavy, aj tak neverim, ze by som konecne otehotnela ...

lauritka
17. okt 2007

🙂 leto aj pre mna je tazke verit, po tolkych mesiacoh a mesiacoh, ze by to prislo len tak. a nemylim sa, len TAK to nebude. pekne si to odpicham 😅

peja
17. okt 2007

leto, verit treba stale,
aj ja verim, ale predstavit si to uz ani neviem 😒 😉
so sledovanim a nahovaranim si priznakov si vobec nepomozeme, skor uskodime 😔

leto79
17. okt 2007

peji, ono sa povie, ze dost, nesledujem sa, ale mylsim, ze podvedome uz pozorujem, ci nemam nahodou citlivejsie prsia, alebo nechodim casto cikat, a pod.

proste sa to neda, podvedomie velmi funguje...

a ak clovek chce velmi mimi a nedari sa, tak nemysli na nic ine, na tom sa asi zhodneme vsetky.... to preto je to take tazke... 😔

peja
17. okt 2007

ale jasneeee,
ja na to tiez myslim, v hlave preratavam dni ....
len si to moc nepripustam a snazim sa mysliet asi takym stylom - ze jej, pobolievaju ma prsia, ale poviem si, ze to bolo aj minuly mesiac, takze klidek 😉 proste sa len neupinam na myslienku, ze to mohlo vyjst, aj ked mohlo... ja pisem jak tatar, vysvetlovanie mi nikdy neslo, ale sak hadam chapes 😀

andrea52
autor
17. okt 2007

no vy ste sa dnes rozsafli 😀
takze vies preco 2 hodiny lebo som robila specikus preves, a kedze som bola na to sama, tak som z jednej strany zavesila a z druhej to spadlo, to bolo svatych 😀
leto to fakt moze byt ovula 😉
lessie takze si bola chora? no take blbe obdobie a aj ten cas 😝 pekne sa liec 😉
no a ty nasa nadejna tehula, ja som robila prvy test na 14 DPO a bol s /, a na 17 DPO tam boli // 😉 takze moja siiilno drzim palce a nestresuj, bude to dobre 😉

leto79
17. okt 2007

peji, presne viem o com hovoris, ja si tiez hovorim, ze to urcite nevyslo, a aj ked manzelik ma na mna narazky, ze som tehu, tak sa len zasmejem, ze no urcite 😀

ale tam niekde uplne v zadu v dusicke tleje taka mala iskierka, ze?

lauritka
17. okt 2007

😉 leto ja mam iskierku nadeje kazdy mesiacc..andrejka a ty uz ten svoj graf nemas co?? chcela som sa mrknut..ale na ten 14dpo si mala len jednu ciarku,alebo uz tm bolo aj daco vidiet? a 17dpo boli uz vyrazne? 😅

a2303
17. okt 2007

Máme to my ženy ťažké.......

Andrejka, a na 14 DPO si tam nemala ani tieň čiarky???

andrea52
autor
17. okt 2007

nic ani naznak, potom som mala depku az ma tu jedna babula presvedcila aby som testla a bola tam ta //, nie sice taka vyrazna ale bola 😉
idem kuknut ten graf 😉

a2303
17. okt 2007

hm.....
Ale ja si už asi nebudem namýšlať...
Vy všetky aspoň poriadne snažilkujete... Tak ja vlastne čo chcem?!?!?!
Takto pred mrchou ma vždy chytá depka, a to som bola včera cvičiť 😕

peja
17. okt 2007

no prosim, co som hovorila 😀 lauri, testuj o 3 dni 😉

ano babulky, malicka iskricka nadeje je furt 😉

my uz mame novu posteeeeeel, zlozenu v bytiku, prvy krat videl nase nove byvanicko moj tatino a pochvalil, to je uz co povedat 😀 Ze pjekneeee to tam mame... To este len uvidi, ked sa pustim do ozajstneho zariadovania 😀

ale ak mi bude trvat vesanie zaclon/zavesov 3 hodiny, asi ma to nadsenie zo zariadovania velmi rychlo prejde 😀

lauritka
17. okt 2007

🙂 peja na svojom ta to bude bavit. 😉 pamatam ako som ja zariadovala..kazda malickost mi robila radost 🙂 a potom ten super pocit, ked je uz vsetko hotove a ty vychutnavas domov 😅

a2303
17. okt 2007

Peji, mi sme sa sťahovali do domu vlani v Novembri...
Roboti bolo až, až, boli sme úplne zničení ale stálo to za to 😵
Uži si to, to je najkrajší pocit, keď sa sťahuješ do vlastného 😵
A prvú noc len klipkáš očami a nevieš sa prestať čudovať, že si vo svojom 😵

a2303
17. okt 2007

Bože!!! Roboty, nie roboti!!! 😖

a2303
17. okt 2007

Sorry Baby.... 😅

Lauri, aj ja to milujem!!!
Je to naše hniezdočko 😵
Ale roboty je ešte stále dosť, hlavne z vonka...

martinkamm
17. okt 2007

ahojte babulky

a2303
17. okt 2007

Ahoj Martinka 🙂

lauritka
17. okt 2007

🙂 ajoj miriamka..andrejka hladas graf ???? 🙂
nasla som este jeden zaujimavy grafik..je jasne uhniezdenie embryjka na 7 DPO. a na 13 dpo mala este test negativny..ukazalo to az neskor 😉

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/523...

lauritka
17. okt 2007

teda pardon martinka..ako tehulkujes?? vsetko ok? ten cas letiiii... 😝

andrea52
autor
17. okt 2007

lauri, nasla som ale zabudla som jak sa to vklada, tak ak mozes tak napis postup pre blondinku 😀
cica daj vediet ked budes vesat ja uz budem pomaly profik 😀

martinka ahooj ako sa mas?

lauritka
17. okt 2007

andrejka v sharing nalavo. potom klikni na home page set up. a zroluj dole..tam mas nalavo grafy v takom ramceku, ktore sa ti ukazu pre verejnost. ak nie si vip tak len dva. a napravo mas grafy krote mozes pridat do verejnych. tak zmas vsetky nalavo okrem aktualneho/ak merias/ a pridaj z pravej strany ten tehulkovsky..ADD. 🙂

lauritka
17. okt 2007

🙂 zle...musis tam doel do toho ramceka pridat ten tehulkovsky a ostatne zmazat.lebo len dva ti moze ukazat pre verejnost

leguanik
17. okt 2007

Ahojte bambule a bambulatá 😀

ziadna nova tehulka na obzore? ci ano len o tom este nevie? 🙂

Mna dneska moj milášek objednal vecer o 6 na hodinovu masaz, tak sa neviem uz dockat, vsetko ma boli, som zbyta jak pes..unavena ako kon...no hruuza a buduci tyzden mam konecne dovolenku po roku!!!! cely tyzden...vypnem a nezajíma ma ništ....budem len ralaxovat, chodit s konikom do prirody a ďelat malé mimi 😅

andrea52
autor
17. okt 2007

leguanik vitaj 😵

krasna predstava hlavne to mimi 😉

lauritka
17. okt 2007

v selected charts. daj ten aktualny a ten tehulkovsky a ostatne daj delete. a ten tehulkovsky najdi v selected charts..vpravo.podla datumu kedy bol 😉