Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
19. máj 2008

dobre rano babule 😵

peti vitam ta zase medzi nami 🙂 neboj sa bude dobre, treba verit 😉
leto neboj vsetko bude v poriadku, nemysli hned na to najhorsie, mozno to bude len nejaka minimalna chybicka kt sa odstrani a bude to v poho 😉 drzim palce 😉
anit nemozes spavat?? 😀

a2303
19. máj 2008

Ahojte 🙂
Akurát som dovarila.. Somnou nič nové ... a Vy babulky?
Ako sa máte? Celý deň nešiel koník ☹

Dobru nocku 😵

peja
19. máj 2008

ahojte,
ja konecne mozem zavislacit a ten koon jak na porazenie nefuguje !!!!

leto, hysteroskopia je zakrok, ktorym skumaju "zospodu" cez krcok vnutro maternice 😉
mne to lekar napisal, ze nech spravia, ale v nemocke odmietli, ze to je agresivny zakrok na krcok a ze to robia az babam, ktore maju za sebou neuspesne IVF a neuchytilo sa mimco, alebo takym, co uz potratili ....

tak pre dnesok bru nocku teda... snad zajtra to bude lepsie 😉

a2303
19. máj 2008

Peji, bude lepšie, musí byť... 😉 Prenás všetky
Drž sa!!! 😵

andrea52
autor
20. máj 2008

ahojte krasky, teda ta vcerajsia absencia, no des 😝 😀

leto79
20. máj 2008

Ahojte bambulky, dnes mam narodeniny a taky skaredy den 😠

peji, tak potom nechcem hysteroskopiu, len laparku 😎

andrea52
autor
20. máj 2008

leto ahoooj 😵 vsetko naj k narodkam, a hlavne nech sa ti splnia vsetky sny a zelania, ktore mas, ale pre zaciatok by stacil len ten jeden 😵 vsetko dobre 🙂

a kolkoze to dnes oslavujes 18?? 😀 ak to nie je tajne 😀

leto79
20. máj 2008

andrejka dakujem velmi pekne 😵 😵 😵 😵 Mam len jeden sen, a tajne som dufala, ze dostanem // na narodky, ale nestihla som. Dufam, ze na muzikove v auguste to vyjde.

A oslavujem 29

😖 😖 😖 😖

andrea52
autor
20. máj 2008

a to je co 😖 😖 😖 ???? moja jasne ze stihnes, este prvej, musis verit 😉 😵

a ozaj byvate sami v byte?? ci staviate domcek??

leto79
20. máj 2008

byvame v byte, ale domcek raz budeme mat, ale este nie teraz, ale tak do tych 10 rokov 😀 😀 😀 😀

andrejka, chcem verit. Snad po tej laparke sa nam konecne zadari

peja
20. máj 2008

aaahojteeee 😉
leto, vseeeetko najlepsie k narodeninkam !!!!! a vitaj medzi nami - bykmi... 😎
a neboj, budu aj //, slubujem 😀 😉 😵 Ja to uz do 30-ky nestiham, ale ty urcite ano 😉

andrea52
autor
20. máj 2008

leto no napodobne s domcekom aj my 😀

cicus ahooj, ty stihas v 30-tke 😉

peja
20. máj 2008

noooo, bude to len tak-tak 😀 😀
my sme vcera (13DC) skusili keksikovat, tak uvidime, aj ked velku sancu tomu nedavam, ani neviem ci bola-bude-nebola ovula ... 😕 Ale aj tak rozmyslam, ze to este dnes poistime 😀

andrea52
autor
20. máj 2008

ziadne len tak,tak 😉 jasne ze to poisti a najlepsie 2x a este aj zajtra a pr istotu aj pozajtra 😀 😀 bez vetra sa ani listok nepohne 😉 😀

peja
20. máj 2008

hihi 😀 uvidime 😉

andrea52
autor
20. máj 2008

cicus lahnut a znasilnovat a znasilnovat...... 😀 😀

majulienka32
20. máj 2008

Hojte.. Leto prajem Ti z celeho srdca len to naj k tvojim narodkam 🙂 a hlavne aby si tam mala cim skor tie //. 😉

peja
20. máj 2008

ked to sa s mojim zasitym brusiskom teraz trosku tazsie "robi" 😀 Ale asi to teda dnes este poistime 😀

peja
20. máj 2008

haaaloooo,
teda, baby, ja konecne nic na robote, len vam sa mozem venovat a vy pracujete.... 😠 😝 😀 😉

a2303
20. máj 2008

Ahojte 🙂

Dnes sme nemali v kancelárii elektriku.... ☹ Tak si to viete predstaviť....

Leto, všetko najlepšie k narodeninám Ti prajem!!! Veľa zdravia, šťastia, lásky a aby sa Ti splnili všetky sny a priania 😵 😵 😵 😵 😵

leto79
20. máj 2008

dakujeeeeeem vám babulky mojeee
beriem ešte tie silné ATB, ani oslavovat nemozem 😠

a2303
20. máj 2008

Bábiky....
Som 8 DPO (snažilkovali sme aj 14 DC ráno 😵 ) a žiadne príznaky... Vobec nič, tak som si aj povedala, že neva, veď nabudúci mesiac.... Ale samozrejme som to nevydržala a spravila som si dnes testík (10 ml).
Biely ako sneh... ale poobede som sa naň zas pozrela a kontrolná čiarka sa mi rozmazala a pritom sa ako keby objavil tenký tienik (veľmi tenký) tej druhej čiarky... podľa Vás???
Asi mi z toho švitorí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a2303
20. máj 2008

Stalo sa Vám už, že sa kontrolná čiarka rozmazala a ako keby sa tam objavil tienik druhej?

a2303
20. máj 2008

Leto,ja si na Tvoje zdravie dnes dám pohárik vína a budem na Teba myslieť 😉
Dám si za Teba ale na Teba 😉

a2303
20. máj 2008

Neporadíte mi?

a2303
20. máj 2008

Bola tu kamoška, tiež vidí tú čiaročku 🙂
Asi spravím cez víkend ešte jeden test

bebca
20. máj 2008

a2303 jasne ze si tehu aj mne to tak zacinalo a potom som spravila za 3 dni druhy testik a bolo vsetko jasneeee
tak si teda myslim ze tehu si a preto gratulujem 😉 😉 😉 😉

miss_shy
20. máj 2008

leto pripajam sa vsetko len to najlepsie zelaam 😵

miss_shy
20. máj 2008

a2303 velmi zelam aby si mala //,ale pockaj este a urob si neskor testik, ja som mala najprv slabe //, potom silnejsie // a aj tak nic z toho. aj ked je to tazke skus este 2-3 dni vydrzat. moooc ti to prajem 😵

a2303
20. máj 2008

Ďakujem, ste zlaté 😵
Ale ešte sa neteším... až ak by sa to náhodou potvrdilo 😉
Kupim ešte jeden test.