Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
21. máj 2008

Ahojte 🙂

No zas som sa nasmiala, ja som presne taká, že chodím s testom a hladám najlepšie svetllo 😀 😀 😀

Petržalka, ja tam tú čiaročku tiež ledva,ledva vidím... Takže fakt neviem...
Skúsme ešte trošku počkať a potom sa uvidí 🙂
Aký test si robila?

andrea52
autor
21. máj 2008

miss naozaj je to malo, oproti nam inventaru tejto diskusie 😉 nemas pre co zufat, ked sa nezadari do roka je to uplne normalne, potom by sa to mozno malo zacat riesit 😉
ale je tam vela faktorov vek, ci mas doma pravidelny pohl. styk, chcela som napisat ze ci mas pravidelne doma muza, ale to nie je vada 😀 😀 😀 ale nie.... 😀 😀 😀

jerryjanka
21. máj 2008

anit
dnes si 9DPO?
aj ja som takže dostať maš niekedy okolo 28. maja nie?

miss_shy
21. máj 2008

adka 😀 😀 😀 no ta pravidelnost to je problem, skusim poprosit suseda 😀 ale nie casto cestujeme tak sme sa asi netrafili do spravnych dni 🙂 ale uz som sa vyzbrojila ovu testami 😀

petrzalkaa
21. máj 2008

Ahoj anit, 🙂 🙂 no to som zas celá ja....ja som robila Pepino dipstrip,no zujimave,ze na nom vobec nie je napisane aku ma citlivost,tak ma to nahnevalo,ale pise tri dni pred ms,tak neviem....no musime este cakat..ja ne-cakam ms v piatok,tak uvidim....Držím palčeky!!!! 😉

jerryjanka
21. máj 2008

ak tri dni pred tak ma citlivosť 20U/ml 😉

petrzalkaa
21. máj 2008

dakujem jerryjanka,myslíš,že ešte môže byť necitlivý?

leto79
21. máj 2008

andrejka, niekedy je hladina HCG taka vysoka, ze test to ani nevie zachytit, takze je mozne, ze jej vo 4. mesiace nic neukazalo 😕

andrea52
autor
21. máj 2008

leto ved to jej bolo cudne, ale jej ziaden test neukazal // a dnes ma krasne mimino 😵 no zaujimave 😀
miss skus za to nic nedas 😀 😀 😀 mozno sa potesi 😀

jerryjanka
21. máj 2008

no 20 nie je necitlivý test bežne su 25-50 :D

peja
21. máj 2008

ahojte krasky 😉
mna nikdy test nesklamal, vzdy tam bola len jedna palica 😠
inak co sa toho tieniku tyka je to presne tak, ako tu niekto (leto?? 😉 ) spominal, je tam naznaceny pasik s nejakou latkou, ktora reaguje na hcg 😉 Takze to moze lahko pomylit 😉
takze ja zasadne netestujem, kym mi aspon 5 dni nemeska ... a furt nemeska 😠 😀

jerryjanka
21. máj 2008

peja ja som mala slaboružový pásik
nebol uplne tmavý ale ani to nebol tieň
aaaa nebola som

miss_shy
21. máj 2008

ahojky peja. som nevedela ze je tam druha / naznacena, pre nas co chceme visiet // si ju tam lahhko domyslime 😀 dufam ze sa toho vytuzeneho meskania dockame 😉

leto79
21. máj 2008

peji, presne aj ja to takto robim.... BT sice nemeriam, ale takmer presne viem kedy bola ovulka a cize viem, kedy ma mrcha dorazit. Ale tiez nemeska, pride, cize nemam kedy testovat. 😅

peja
21. máj 2008

miss, tak uz ta ten test aspon neoklame 😀

jerry, slaboruzovy, to je uz ine 😉 Inak, ja som si vzdy myslela, ze ked sa test ukaze //, zarucene budem tehu. Ale nie je to tak. Pytala som sa na to kolegu - lekara, takze najistejsie je to fakt po niekolkodnovom meskani a urcite v casovom limite..

leto, neboj, o chvilku sa dockame, musime, uz na to cakame dost dlho, tak uz to musi prist !!! 😉 😵

martinkamm
21. máj 2008

ahojte abulky neviete oc je s kilou?

jerryjanka
21. máj 2008

napriklad evitkamalicka tak ta mala 8 DPO tiež slabučku čiarku - a je už v 24tt 😔

peja
21. máj 2008

jerry, v takych pripadoch ale podla mna doslo k oplodneniu skor, inak by telo este nevyrobilo dost hcg 😉

miss_shy
21. máj 2008

peja ja som splnala vsetky predpoklady, mala som // najprv slabsie, potom silnejsie. vsetko v limite. mrcha meskala. ale aj tak nie som tehu. asi som mala posunutu ovulku a to riadne 😒

jerryjanka
21. máj 2008

peja - no ten testik bol slaboružovy až za hodinu :D ten evitkin

peja
21. máj 2008

jerry a mozno to bola len nahoda 😉
ale je asi zbytocne o tom polemizovat, vyrobcovia maju dovod, preco tam uvadzaju casovy limit spolahlivosti. ... Len keby uvadzali aj pravdivost citlivosti 😠 😠 😠

miss_shy
21. máj 2008

no peja ja uz asi neuverim kym mi brucho nenarastie 😀

jerryjanka
21. máj 2008

peja - na tych testoch su bludy pišu tam 5 dni po oplodneni :D a to sa ešte ani HCG netvori
z krvi dokažu najskôr 8 dni po ovu tak to nemôže byť skôr

peja
21. máj 2008

jerry,ved prave, je to len reklamny tah 😠

miss, ja som hovorila ze neuverim, kym nezacne kopat 😀

jerryjanka
21. máj 2008

zas ten kono štrajkuje

a2303
21. máj 2008

Jerryjanka,ano som 9 DPO a testíkovala som včera....
Tá slabulilinká čiaročka mi vyšla až po hodine (a to sa mi tá prvá aj rozmazala...), takže z toho asi nič nebude...
Ale bolo krásne dúfať... 😉

a2303
21. máj 2008

Ale Vám držím palce!!! aby mrchy neprišli 😵

miss_shy
21. máj 2008

anit neblazni, este mozes testnut 🙂 nadej umiera s mrchou...

miss_shy
21. máj 2008

ja ti verim ze to dotiahnes na // 😵

a2303
21. máj 2008

Miss_shy, to bolo dobré 😀 😀 😀 že nádej umiera s mrchou 😀
ďakujem, veď vyčkám 🙂
Ale mne vobec nič nie je... Len ma bolí brucho, ale to mňa väčšinou pred mrchou...