Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lauritka
27. máj 2008

no v utorok buduci tyzdne idem znova 🙂

a2303
27. máj 2008

Babuľky, ja tu s Vami ešte v tejto téme pár týždňov pobudnem aby som Vás nakazila 😵
Tak sa pekne pridajte!!! 🙂

a2303
27. máj 2008

Dufam, že potom Lauri budeš mať fotku 🙂
A bruško Ti už rastie?

miss_shy
27. máj 2008

anit no hadam si nemyslis ze ta len tak pustime, pekne aj s lauritkou na nas budete plut tehu virus 😀

a2303
27. máj 2008

Miss_shy pekne tu pobudnem 🙂
A pridajte sa čo najskor 🙂

lauritka
27. máj 2008

anitka mam uz fotku v albume..ale este tam skoro nic nie je..a brucho mam nafuknute od hormonov. 😖

miss_shy
27. máj 2008

anit ved sa posnazime 😵

a2303
27. máj 2008

Máš krásne bruško 😵
A to určite nie len od hormónov 😉

Idem trošku robiť, neskor prídem 😎

iwanka
27. máj 2008

Ahojte kočky, trosku vam tu sem vstupim. V prvom rade Anit aj Lauritke blahozelam a ostatnym prajem aby aj oni nasli coskoro dve ciarocky 🙂
Tajne vas sem tam spehujem 😉 , vlastne vam mozem povedat, ze odkedy sme sa aj mi snazili,sice vyslo nam to velmi rychlo, ale velmi mi toto forom pomohlo, co sa tyka rozoznanie priznakov a tak.
Ja som uz daco o inom, hore mi spinka malý chrobačik 🙂
Vam prajem, aby ste si naplno uzili tehotenstvo, dali telu, to si praje a uz coskoro budete drzat v naruci kusok seba 🙂
Vsetko len to najlepsie!!!! 🙂

a2303
27. máj 2008

Iwanka, ďakujeme veľmi pekne!!! Si zlatá!!! 😵
A maličkému prajem aby rástol do krásy a bol zdravučký!!!

alex21
27. máj 2008

anitka gratulujem 😉
Ty si ako ja presne pred rokom Ja som mala ovlulku 13.5. minulý rok termín som mala mat 3.2. a podla prvého ultrazvuku 4.2. Ale Eliška sa nakoniec narodila 31.1. Asi chcela byt ešte januárovka. 🙂
A niekto pri kojení schudne druhý nie. Ja skôr ešte priberám. Ja som častejšie hladná ako Eliška. Ja chodím jest aj v noci ona už v noci vela neje. 😝

a2303
27. máj 2008

Alex, ďakujem 🙂
Dufam, že stihnem začiatok Februára aby som mohla ešte ísť na bak. skúšky 😵
A maličká sa má ako??? Plače ešte veľa? A ty sa máš ako?

alex21
27. máj 2008

anit Eliška ako sme prekonali 3 mesiace tak je na tom omnoho lepšie. akurát ju stále musím niečim zabávat. Ale ja si to teraz užívam. Ved je tak krásna ked sa smeje. A normálne je šteglivá. Cez den vela nenaspí a pýta jesť každé 2 hodiny ale zato v noci je super. Akurát nam to sem tam rozhasí očkovanie. Vtedy je mrzutá ale našťastie sa tak často neočkuje. A už začíname mat aj režim takže už viem čo asi kedy budeme robit. Včera som akurát pridala posledné fotky do albumu ved kukni. Uz budem musiet založit nový album

a2303
27. máj 2008

Alex, to je super!!! 😵
Hneď si pozriem albumík

a2303
27. máj 2008

Malá je krásna!!!! 😵 😵 😵 Taký smejko 😀
A ako Ti už narástla!!! 😨 😵 😨

alex21
27. máj 2008

Anit dík. Musím sa jej zas venovat. Tak držím palčeky u doktora. 😉

a2303
27. máj 2008

Lauri, nie si tu?
Dnes som mala mať termín mrchy... Brucho ma bolí (ale nie až tak)... aj Teba bolelo?
Trošku sa bojím aby mi neprišla... ☹

krasulka
27. máj 2008

ahojte, chcem sa opytat, mate skusenost s tym ze niektora otehohotnela 2 dni po menzes? je to mozne?

a2303
27. máj 2008

Ahoj Krasulka, ano je to možne, ak máš vtedy ovuláciu. Skus ovu test a zistíš, či vtedy ovuluješ. 🙂

krasulka
27. máj 2008

a2303. siky za odpoved, ale myslim ze asi nemam 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 takze nic z toho nebude.

lauritka
27. máj 2008

anit neboj..aj mna tak bolelo brusko..mala som take tlaky, potom ma popichavlo aj vo vajecnikoch...v brusku sa nieco deje, takze ti to dava najavo 🙂

a2303
27. máj 2008

Lauri, ďakujem, že si sa mi ozvala 😉
Už to je lepšie, už nebolí... Len sem-tam.

lauritka
27. máj 2008

anit to je v pohode..to budes este citit 😉 drzkaj sa pa.

a2303
27. máj 2008

Ďakujem, aj Ty sa drž Moja 🙂

pekný večer! 🙂 Ahojte

leguanik
28. máj 2008

anhojte...Anit, robila si test? a hned aj rob, mne uz v termin mrchy ukazalo dve // 😵

miss_shy
28. máj 2008

ahojky, anit no ako sa mas - teda mate? 😵

leguanik
28. máj 2008

anit takze dopracovala som sa uz k tomu ze si mala // 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😅 😅 😅 😵 😵 😵

blahozelam k dvom palickam...a drzkam ti palceky aj s mojim drobcekom, to je fakt, ty si ina priebojnicka.....hned na prvu supu....to je super..keby takych bolo viac....ale hlavne je ze sa to podari...teda drzim aj ostatnym palceky nech sa to podari co najskorej....

a2303
28. máj 2008

Ahojte 🙂

Legu, ďakujem!!!! 😵 😵 😵 Dufam, že všetko bude v poriadku 😵 Pas si zmením asi až po návšteve u lekára (17.06) 🙂
A Vy sa máte ako???

a2303
28. máj 2008

Ahoj Miss_shy 🙂
Ďakujem, mám-e sa dobre 😵
Jediný príznak čo mám (ten som mala už týždeň) je že som nervózna.... 😠
Aj Drahý mi už pred týždňom povedal, že som čudná.... Toto som si nemyslela, že to može byť príznak... Vybuchujem ako sopka 😖
Ale ináč ok 🙂
Zajtra spravím ešte asi jeden posledný test 😉
A Ty ako???? Kedy bude ovulka?

miss_shy
28. máj 2008

anit no pri tomto mojom poslednom divnom 60dnovom cykle netusim 😒 mam nakupene ovu testy tak skusim a uvidim, ale nejdem sa stresovat 😉