• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
my sa mame fajn, najnovsi termin je na 24.jula...takze tak , maly je ,,valibuk,, :grinning: , akurat sa mi prevaluje v brusku, aj v noci nespal a len šramotil.....hihi....

Anit - toho vybuchovania este bude, a plakania a jedovania :angry: :slight_smile:
28. máj 2008 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Miss_shy, ovu testi Ti pomožu a ako píšeš kľudná myseľ :slight_smile:
Ja som chodila do solárka, kozmetičke, cvičiť a na mimi som nemyslela.. A pomohlo :dizzy_face:
Ten testík, ktorý odfotím už dám do albumu :slight_smile:
28. máj 2008 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Legu, to mi ani nehovor!!! To vážne??? Aj Ty si mala takéto stavy??? :fearful:
Tak maličký je už čoskoro tu :slight_smile:
A robíš ešte??? Zle Ti nie je???
28. máj 2008 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sa tesiiiiiiim a cakaaam na foteckku :dizzy_face: no do solarka chodim aj ja, len este sa dokopat cvicit :grinning: za chvilu ideme na dovcu a ja musim schudnut este aspon 4kg :angry: :grinning:
28. máj 2008 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
O chudnutí ani nehovor... To bol aj moj povodný plán :sweat_smile:
Fotečku sa pokúsim čo najskor vložiť.
Idem trošku robiť :slight_smile:
Prajem Vám dobrú chuť k obedu!!!
28. máj 2008 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anit aj vaam :dizzy_face: a chudnut budes po 9mesiacoch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2008 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobre ranko :dizzy_face:

nejako to tu zanedbavate nie?? :grinning:
29. máj 2008 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. máj 2008 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte bambuľky moje :dizzy_face:
anit-supéééér, blahoželááám, to je krásna novinka :dizzy_face:
lauri-ako sa cítiš mamina naša?
andy-ty ako moje? Kam sa ide na dovolenku? Niekde v teplých krajinách sa musí ten vírus už nalepiť :wink:
peji-dúfam, že ste snažilkovali o sto tristo, lebo teraz to musí vyjsť. Cestičku majú uvoľnenú, tak nie je o čom :wink:
29. máj 2008 o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ale vas tu je :grinning: :grinning: :grinning:
lessie no tak v poho, zatial sme dovcu neriesili ale hadam sa k tomu dostaneme, teraz sa venujem skole mam statnice o 2 tyzdne :zipper_mouth: a vam ako sa dari???
29. máj 2008 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj andy tak to moc moc držím palce, aby ti štátnice dobre dopadli. Tak si teraz zaborená v knihách, že? Tak to po takej drine patrí za odmenu dovolenku. :wink:
nám sa darí dobre, cez tieto horúčavy to bude horšie, ale nejako vydržíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2008 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lessik mam sa fajn:slight_smile: nevraciam vobec :P
29. máj 2008 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lessie diky, no ved hadam sa ten moj k niecomu pricini :grinning: , ale to by som musela ja s chlapsku domyslavostou toasi nepojde :grinning:
veru moja teraz len pit a nezdrziavat sa na slnku, chodis do prace???

laurit super ze nie je zle, a inak nieco pozorujes :wink:
29. máj 2008 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauri-tak to je super, že ti nebýva zle. Hlavne sa neboj, že keď ti nie je, že či je všetko OK. Ja som sa tým trápila do každého uzv a vždy bolo všetko v poriadku. A u teba je tiež určite všetko v poriadku :dizzy_face:
Mne jedna babka bylinkárka povedala, že tehuľkám ktorým nebýva zle, tak že mimčo prišlo do očisteného tela. že tie čo vracajú, tak majú zanesené telo a že sa potrebuje zbaviť nečistôt, aby si tam drobec mohlo dobre nažívať :astonished: :wink: .
29. máj 2008 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrejak sem tam ma pichne v maternici, prsia mam velmi bolave.. a je mi tazko od zaludka, len ked som hladna.
ale najhorise je, ze mam prave teraz alergiu na pel, takze sa trapim cele dni s tymto :rolling_eyes:
29. máj 2008 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

Lessie, ďakujem :slight_smile: A ako sa máte? Robíš? Malinké rastie?

Andrejka, fuu Moja ale Ti nezávidím.... V takomto teple sa učiť.... :angry: Ale držím palce a Ty to zvládneš!!! Si šikulka!!! :dizzy_face:

Lauri, peľ na ten mám alergiu aj ja.... :frowning2: Hlavne keď fuka vietor, tak sa to všetko premieša.. Ale liek žiaden nedám do úst! :slight_smile:

Včera som si spravila cez deň test a // :dizzy_face: Tak je to už asi fakt isté....
Podľa Vás si mám zmeniť pas? Alebo až keď pojdem od dr? (17.06)?
29. máj 2008 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anitka super :dizzy_face: kludne si zmen. ved si tehulka.
29. máj 2008 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lauri, ok zmením :wink: Dufam, že to nezakríknem a že bude všetko v poriadku.....

Zle nie je ani mne, "zatiaľ"......
29. máj 2008 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anit ja som v novembri cakalaa az na prvy uzv..a vies ako to dopadlo. ak to ma byt bude :wink: tie tyzdne tam nic nezmozu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2008 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lauri, máš pravdu :slight_smile:
Musíme myslieť pozitívne a tešíť sa z prítomnosti :dizzy_face:
29. máj 2008 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lauri, kedy ideš na UZV???
V 8 tt by si mala už vidieť malinké, však? :slight_smile:
29. máj 2008 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej anit, laritka ako sa super pozera na vase tt, motivuje ma to:slight_smile: :sweat_smile:
29. máj 2008 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ak mozem, tak by som sa rada pripojila k vam... presne teraz mi hlavou beha stale ta ista otazka? som, ci nie som? Tak reku napisem vam... takze v prvom rade Anit a Laurinke blahozelam a TESIM SA S VAMI!!!
A druhom rade, 3.6.08 mam dostat mrchu... ale tajne dufam, ze nedojde... asi necely tyzden som dost nervozna... ma rozhodi kazda hlupost (doteraz to tak vobec nebolo) a druhy den ma pobolievaju prsia... a dnes mam cely den take zvlastne bolesti v podbrusku.. ako keby krce ci co... ale take veeelmi slabullinke krce... alebo vobec neviem ako to mam nazvat :slight_smile: Myslite si, ze si mam spravit uz teraz test, ked dnes mam 23.den? Alebo radsej s tym pockat? Mne uz mierne prepina s tym ci som alebo nie som? A tak teraz som si povedala, ze mi je to jedno.. ked to ma prist, tak to pride... no uvidime...
29. máj 2008 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katulik vydrz este, aby si mala vysledok zretelnejsi :slight_smile:
drzim palce :sweat_smile:
29. máj 2008 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik maxxi... aj ja si myslim, ze pockam...

neviete nahodou bolest prs ako priznak tehotenstva je pred kramami alebo az ked meskaju kramy?
29. máj 2008 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katulik bezne baby pocituju bolst prs este pred vynechanim menzesu, takze moze to byt kludne tehu priznak :wink:
29. máj 2008 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Maxii :slight_smile:

Ďakujem a pekne sa pripoj!!!! Dufam, že Ťa dosť motivujeme :dizzy_face:

Ahoj Katulikzlatulik,

Ja som živý príklad netrpezlivosti :grinning: Prvý test som si robila asi 8 DPO (čiže 22 DC) vyšla mi slabulinká čiarka, test bol rapiclear 10 ml, potom mi vyšiel ďalší test o dva dni na to (tento istý) negat a na 26 DC mi vyšiel pozit test (test 7 days) a včera zas :slight_smile:
Ja som nemala vobec žiadne príznaky, nič..... Len som bola nervózna ale to hrozne... Všetko ma vytáčalo a bola som nesvoja. Prsia ma bolia, ale nie je to strašné. Ale ináč nič, vobec... Ešte stále nemožem uveriť že som tehu.... :fearful:
29. máj 2008 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anit, andy-chodím ešte do práce, ale o mesiac už končím :slight_smile:
anit-ani ja som nemala tiež žiadne príznaky, vôbec nič, len ma brucho bolelo ako na mrchu. Super, že sa vám to podarilo, sa teším s tebou :dizzy_face:
vám ostatné snažilky držkám moc palce, aby vám tiež čoskoro svietilo v pase to krásne tt :dizzy_face:
29. máj 2008 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Anit,
to musi byt naaadhernyyy pocit, vsak?! a dlho ste sa pokusali? my od januara... a zatial nic... ale do marca som riesila aj zmenu prace, takze som to brala tak hop-trop... ale teraz uz chcem babo na 100 pro!!!
29. máj 2008 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky :dizzy_face:
no teeda anit robis mi radost :dizzy_face: kedy supnes testik do albumu?

katulik vitaj :wink:
29. máj 2008 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok