Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

leguanik
28. máj 2008

my sa mame fajn, najnovsi termin je na 24.jula...takze tak , maly je ,,valibuk,, 😀 , akurat sa mi prevaluje v brusku, aj v noci nespal a len šramotil.....hihi....

Anit - toho vybuchovania este bude, a plakania a jedovania 😠 🙂

a2303
28. máj 2008

Miss_shy, ovu testi Ti pomožu a ako píšeš kľudná myseľ 🙂
Ja som chodila do solárka, kozmetičke, cvičiť a na mimi som nemyslela.. A pomohlo 😵
Ten testík, ktorý odfotím už dám do albumu 🙂

a2303
28. máj 2008

Legu, to mi ani nehovor!!! To vážne??? Aj Ty si mala takéto stavy??? 😨
Tak maličký je už čoskoro tu 🙂
A robíš ešte??? Zle Ti nie je???

miss_shy
28. máj 2008

sa tesiiiiiiim a cakaaam na foteckku 😵 no do solarka chodim aj ja, len este sa dokopat cvicit 😀 za chvilu ideme na dovcu a ja musim schudnut este aspon 4kg 😠 😀

a2303
28. máj 2008

O chudnutí ani nehovor... To bol aj moj povodný plán 😅
Fotečku sa pokúsim čo najskor vložiť.
Idem trošku robiť 🙂
Prajem Vám dobrú chuť k obedu!!!

miss_shy
28. máj 2008

anit aj vaam 😵 a chudnut budes po 9mesiacoch 😵 😵 😵

andrea52
autor
29. máj 2008

dobre ranko 😵

nejako to tu zanedbavate nie?? 😀

lauritka
29. máj 2008

😀

lessie
29. máj 2008

ahojte bambuľky moje 😵
anit-supéééér, blahoželááám, to je krásna novinka 😵
lauri-ako sa cítiš mamina naša?
andy-ty ako moje? Kam sa ide na dovolenku? Niekde v teplých krajinách sa musí ten vírus už nalepiť 😉
peji-dúfam, že ste snažilkovali o sto tristo, lebo teraz to musí vyjsť. Cestičku majú uvoľnenú, tak nie je o čom 😉

andrea52
autor
29. máj 2008

no ale vas tu je 😀 😀 😀
lessie no tak v poho, zatial sme dovcu neriesili ale hadam sa k tomu dostaneme, teraz sa venujem skole mam statnice o 2 tyzdne 🤐 a vam ako sa dari???

lessie
29. máj 2008

joj andy tak to moc moc držím palce, aby ti štátnice dobre dopadli. Tak si teraz zaborená v knihách, že? Tak to po takej drine patrí za odmenu dovolenku. 😉
nám sa darí dobre, cez tieto horúčavy to bude horšie, ale nejako vydržíme 😝

lauritka
29. máj 2008

lessik mam sa fajn🙂 nevraciam vobec :P

andrea52
autor
29. máj 2008

lessie diky, no ved hadam sa ten moj k niecomu pricini 😀 , ale to by som musela ja s chlapsku domyslavostou toasi nepojde 😀
veru moja teraz len pit a nezdrziavat sa na slnku, chodis do prace???

laurit super ze nie je zle, a inak nieco pozorujes 😉

lessie
29. máj 2008

lauri-tak to je super, že ti nebýva zle. Hlavne sa neboj, že keď ti nie je, že či je všetko OK. Ja som sa tým trápila do každého uzv a vždy bolo všetko v poriadku. A u teba je tiež určite všetko v poriadku 😵
Mne jedna babka bylinkárka povedala, že tehuľkám ktorým nebýva zle, tak že mimčo prišlo do očisteného tela. že tie čo vracajú, tak majú zanesené telo a že sa potrebuje zbaviť nečistôt, aby si tam drobec mohlo dobre nažívať 😲 😉 .

lauritka
29. máj 2008

andrejak sem tam ma pichne v maternici, prsia mam velmi bolave.. a je mi tazko od zaludka, len ked som hladna.
ale najhorise je, ze mam prave teraz alergiu na pel, takze sa trapim cele dni s tymto 🙄

a2303
29. máj 2008

Dobré ránko 🙂

Lessie, ďakujem 🙂 A ako sa máte? Robíš? Malinké rastie?

Andrejka, fuu Moja ale Ti nezávidím.... V takomto teple sa učiť.... 😠 Ale držím palce a Ty to zvládneš!!! Si šikulka!!! 😵

Lauri, peľ na ten mám alergiu aj ja.... ☹ Hlavne keď fuka vietor, tak sa to všetko premieša.. Ale liek žiaden nedám do úst! 🙂

Včera som si spravila cez deň test a // 😵 Tak je to už asi fakt isté....
Podľa Vás si mám zmeniť pas? Alebo až keď pojdem od dr? (17.06)?

lauritka
29. máj 2008

anitka super 😵 kludne si zmen. ved si tehulka.

a2303
29. máj 2008

Lauri, ok zmením 😉 Dufam, že to nezakríknem a že bude všetko v poriadku.....

Zle nie je ani mne, "zatiaľ"......

lauritka
29. máj 2008

anit ja som v novembri cakalaa az na prvy uzv..a vies ako to dopadlo. ak to ma byt bude 😉 tie tyzdne tam nic nezmozu 😝

a2303
29. máj 2008

Lauri, máš pravdu 🙂
Musíme myslieť pozitívne a tešíť sa z prítomnosti 😵

a2303
29. máj 2008

Lauri, kedy ideš na UZV???
V 8 tt by si mala už vidieť malinké, však? 🙂

maxii
29. máj 2008

jeeej anit, laritka ako sa super pozera na vase tt, motivuje ma to🙂 😅

katulikzlatulik
29. máj 2008

Ahojte, ak mozem, tak by som sa rada pripojila k vam... presne teraz mi hlavou beha stale ta ista otazka? som, ci nie som? Tak reku napisem vam... takze v prvom rade Anit a Laurinke blahozelam a TESIM SA S VAMI!!!
A druhom rade, 3.6.08 mam dostat mrchu... ale tajne dufam, ze nedojde... asi necely tyzden som dost nervozna... ma rozhodi kazda hlupost (doteraz to tak vobec nebolo) a druhy den ma pobolievaju prsia... a dnes mam cely den take zvlastne bolesti v podbrusku.. ako keby krce ci co... ale take veeelmi slabullinke krce... alebo vobec neviem ako to mam nazvat 🙂 Myslite si, ze si mam spravit uz teraz test, ked dnes mam 23.den? Alebo radsej s tym pockat? Mne uz mierne prepina s tym ci som alebo nie som? A tak teraz som si povedala, ze mi je to jedno.. ked to ma prist, tak to pride... no uvidime...

maxii
29. máj 2008

katulik vydrz este, aby si mala vysledok zretelnejsi 🙂
drzim palce 😅

katulikzlatulik
29. máj 2008

dik maxxi... aj ja si myslim, ze pockam...

neviete nahodou bolest prs ako priznak tehotenstva je pred kramami alebo az ked meskaju kramy?

maxii
29. máj 2008

katulik bezne baby pocituju bolst prs este pred vynechanim menzesu, takze moze to byt kludne tehu priznak 😉

a2303
29. máj 2008

Ahoj Maxii 🙂

Ďakujem a pekne sa pripoj!!!! Dufam, že Ťa dosť motivujeme 😵

Ahoj Katulikzlatulik,

Ja som živý príklad netrpezlivosti 😀 Prvý test som si robila asi 8 DPO (čiže 22 DC) vyšla mi slabulinká čiarka, test bol rapiclear 10 ml, potom mi vyšiel ďalší test o dva dni na to (tento istý) negat a na 26 DC mi vyšiel pozit test (test 7 days) a včera zas 🙂
Ja som nemala vobec žiadne príznaky, nič..... Len som bola nervózna ale to hrozne... Všetko ma vytáčalo a bola som nesvoja. Prsia ma bolia, ale nie je to strašné. Ale ináč nič, vobec... Ešte stále nemožem uveriť že som tehu.... 😨

lessie
29. máj 2008

anit, andy-chodím ešte do práce, ale o mesiac už končím 🙂
anit-ani ja som nemala tiež žiadne príznaky, vôbec nič, len ma brucho bolelo ako na mrchu. Super, že sa vám to podarilo, sa teším s tebou 😵
vám ostatné snažilky držkám moc palce, aby vám tiež čoskoro svietilo v pase to krásne tt 😵

katulikzlatulik
29. máj 2008

Anit,
to musi byt naaadhernyyy pocit, vsak?! a dlho ste sa pokusali? my od januara... a zatial nic... ale do marca som riesila aj zmenu prace, takze som to brala tak hop-trop... ale teraz uz chcem babo na 100 pro!!!

miss_shy
29. máj 2008

ahojte zienky 😵
no teeda anit robis mi radost 😵 kedy supnes testik do albumu?

katulik vitaj 😉