• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
anit, blahozelam k dvom palickam!!!!! konecne vidim v pase februar 2009, to je super, lebo este neexistuje ziadna oficialna februarovka... a my minulorocne si chceme zaspominat, tak supsup do toho!!!!

lauritka, ako sa mas? co noveho, este si nebola na UZV? nevies nahodou co je s govindou? uz som ju tu dlho nevidela, ako sa jej dari v praci?
29. máj 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katulik, vyšlo nám to na prý šup :dizzy_face:
Je to fakt nádherný pocit!!!!

Miss_shy, ablumík spravím v Pondelok, lebo zajtra mám skúšku :angry: Ale sa mi naňu nechcee...... :rolling_eyes:

Spapulka, ďakujem :slight_smile: Dufam, že sa otvorí téma Februárovky a bude nás tam viac :slight_smile:
29. máj 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spapulka, pozerala som albumík, malá je nádherná :dizzy_face:
29. máj 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waaw Anit, tak to je SUPER!!! ze na prvy sup... prajem Ti VELA PREVELA STASTIA na zajtrajsiej skuske!

miss shy dakujem za privitanie :wink:
29. máj 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem :dizzy_face:
29. máj 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky,
chcela by som sa spytat... mam totiz viac priznakov a neviem, ci mam dufat, ze je to tehu alebo len namyslanie... takze uz asi dva dni mi ako keby po brusku mravce chodili, krcok maternice mam velmi nizko a tvrdy je ako oriesok a pobolievaju ma prsia... dnes mam 24. den a robila som si test (Rapit Clear alebo tak nejako sa vola) a jedna ciarka bola velmi ruzova a ta druha bola slabulinko ruzova... tak neviem... dnes ideme na grilovacku, tak neviem, ci si mozem dat deco vinka alebo nie... lebo zasa nechcem traposit, ze nepijem, lebo mozno som v tom a nakoniec zasa nic z toho :(
DIIIK
30. máj 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak bola čiarka aj druha - nezaleži na intenzite tak si tehotná
30. máj 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevieš odfotiť test?
Ja som mala druhú čiarku extrémne slubilinkú a tenulinkú a pozri.... :dizzy_face:
30. máj 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja sa stále navečer tak nafúknem.... :frowning2: Ráno ani brucho nemám (pochybujem že som tehu :grinning: ) a večer som jak nafúknútý balón.... :frowning2:
Neviete z čoho to je???
30. máj 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anit, test odfotim cez vikend a skusim dat na net... no uvidime co a ako...
anit, a ty nemavas take cudne slabulinke bolesti v oblasti pod bruskom? take ako keby bud mravce chodili... alebo neviem... vcera ma tak pichlo pri vajecniku, ze som skoro zmeravela, ale potom uz OK :slight_smile:
30. máj 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anit este som Ti zabudla povedat, ze to nafuknute brusko neviem od coho mas alebo mozno od jedla, ktore si skonzumovala cez den.. a v noci Ti pretravilo, tak preto spadlo :slight_smile: skus pit Feniklovy cajik.. ale neviem, ci mozu tehotne, ale ako kojacim mamickam sa odporuca...
30. máj 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa bolieva brucho, tak celé (ako pred mrchou)...
Ale ja asi niesom dobrý radca, lebo ja som nemala a ani nemám žiadne príznaky... :frowning2:
Len som bola nervózna ako som písala a bolia ma prsia a sem-tam brucho.
30. máj 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katulik podla mna si tehotna :wink: , aj ja som mala na teste najprv tu druhu ciarku len taku slabsiu, aleked som si urobila o 2 dni uz bola silnejsia a este o den neskor bola uplne vyrazna a hned sa zafarbila, :wink: , tak si skus aj ty urobit este neskor, alebo chodk doktorovi, urobi ti sestricka test aj tam, a myslim ze to deco vinka si kludne mozes dat :wink:
30. máj 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Miski, bodaj by si mala pravdu! :wink:
a deci vinka si dam, ved mam povolenie od Teba :wink:
...a mozno to bude posledne deci :o)
a este ak sa mozem spytat, ty si mala nejake priznaky este pred datumom mrchy?

anit a prsia Ta zacali pobolievat tesne pred datumom mrchy alebo skor alebo po?
30. máj 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa boleli prsia len pár dní pred mrchou...
Katulik, kedy máš dostať mrchu?
30. máj 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja beriem teraz duphaston a zajtra ho beriem posledny den (25.den) a hovori sa, ze 3 dni po dobrati by mala dojst mrcha.. cize 3.6.08... ja mavam nepravidelne kramy +- 6 dni... takze tak... ale keby sa nam to podarilo, tak to by bol darcek k vyrociu nasej svadby = 1 rocik :wink: (2.6.07)
30. máj 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby , chcem sa s vami poradiť, niekedy mám také slabé bolesti v podbrušku a už asi týždeň mám výtok doteraz bol priesvitný ale od včera je to také bielé ale bez pachu, môže to byť príznak tehu ?
krčok mám nízko a je to polotvrdé
žiadne iné príznaky nemám
30. máj 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Chuchu, závisí od toho koľký DC si???
Výtok može znamenať ovu. Práve priesvitný výtok značí ovuláciu.
Koľký DC si?
30. máj 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a2303 - dnes som práve 25 DC
30. máj 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fakt neviem, či to može byť tehu... Ale podľa mňa priesvitný výtok značí ovu.
Ak ste snažilkovali, tak podľa mňa za pár dní sprav test :slight_smile:
Mňa brucho ani nebolievalo, len sem-tam (pár dní pred mrchou)
30. máj 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anit - ovulku som mala 18.5 - akože nemám žiadne iné príznaky , len sem - tam to bruško, uvidím test spravím ked ms bude meškať
30. máj 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Držím palce!!!

Bežím na obed, dobrú chuť aj Vám :slight_smile:
30. máj 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky :wink:
Anit neboj si tehu brusko mozes mat nafuknute aj z toho ze si vecer napapana, neviem myslim si :dizzy_face: a bolesti znacia ze sa maternica roztahuje :dizzy_face:

kati urob si zajtra rano test inej znacky kludne aj lacnejsi :wink: a ak mas // pravdepodobne si tehu lebo neviem inak odkial by sa ti tam nabralo Hcg. tehu testy maju aj v DM - modra sprava, pepino. :wink:
30. máj 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik miss_shy... dnes pobehnem do DM a kupim modru spravu :slight_smile:
teraz som bola na obede doma a zasa som pozerala na test, tak dnes som v 24.dni a jedna ta ruzova ciarka je velmi silna a ta druha je taka slabullillinka... ale je tam.. je ju vidiet volnym okom :slight_smile:
dufam, ze aj zajtra bude :unamused:
30. máj 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anit a uz mas nejake chut, resp. nechute? napr. ze nemas chut jest vobec? alebo naopak? ci to je este skoro si myslis?
30. máj 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja si myslim ze si tehu, uvidis ze zajtra bude druha ciarka uz silnejsia :wink: :dizzy_face: ked som si robila modru spravu tak jedna bola silna modra a druha taka slabunka ale tiez viditelna volnym okom (nie pod lupou :grinning: ), a o 3dni boli uz pekne //, ale bohuzial sa babo neudrzalo :unamused: snad to teraz bude ok.
ale tebe drzim silno palce a cakam len pozitivne spravy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak ako to bolo u anit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

budem posol dobrych spraav :slight_smile:
30. máj 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, podľa mňa si tehu :slight_smile: Skus test asi o 2 dni.
Chute nemám žiadne, nič... Sem tam sa mi zdvihne len tak žalúdok ale ináč všetko v norme. Akurát viem všetky chute miešať :slight_smile:

Miss_shy ahooooooooooooj :slight_smile:
Ty si také Zlatko :slight_smile:
Ako sa máš?

Bábiky teraz sa musím ísť trocha učiť, prajem Vám krásny víkend!!! Ahojte :slight_smile:
30. máj 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anit ahojky :slight_smile:
nestazujem sa, len cakam na vysledky z cyto, mali byt dnes a budu az buduci tyzden...trva to uz treti tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja som taky stresak tak sa bojim aby bolo vsetko ok. nebój skusku urobis, zelam ti - VAM krasny vikendik,a nezabudni sem tam aj vypnut :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anit, ved ty si mala mat dnes skusku? alebo az vecer ju mas?

miss_shy je mi luto, ze vam to nevyslo... ale verim, ze teraz to uz vyjde do konca!!! a ak nechces, tak neodpovedaj, ale preco sa to neudrzalo? mala si nejake problemy?
30. máj 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati to neviem, ze sa to proste stava. ja som mohla byt len cca 3tt a mozno ani to nie, inak problemy nemam (dufam) ziadne, bola som na vnutornom sone - a povedal mi doki ze vsetko mam ok, vajecniky v pohode, maternica tiez tak neviem. liecim sa na stitnu ale nemam silne lieky a mudr. mi povedala ze tam by nemal byt problem.
nejak moc nestresujem zatial, ide leto tak sa hadam zadari na dovci :dizzy_face:
30. máj 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok