Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

katulikzlatulik
30. máj 2008

na dofci sa to najlepsie zakvasi... uz len zmeny prostredia, novi ludia, okolie urobia zaaazraky!!! takze neboj...

ja ked som bola pri mojej doktorke pred mesiacom, tak mi povedala, ze mam NAZNAK polycystickych vajecnikov a ze k ovulke nedochadza.. ale tento mesiac som mala vsetky priznaky ovulky.. aj bolenie vajecnikov, aj hlien, aj BT.. takze NADEJ ZOMIERA POSLEDNA!!!

a2303
30. máj 2008

Baby....... ☹
Mala som kliešťa na stehne, teraz mi ho brat vybral ale zostal tam asi kusok sosáčika... ☹
Je to pre mimi nebezpečné??? 😢 😢 😢
Asi ani na skúšku nejdem...

labelka
30. máj 2008

ahojte mojenka 🙂 🙂 🙂
vcera som bola v poradni, malinke ma uz 16,2 mm, srdiecko bije ako dive...tak mam z toho velku radost

miss_shy
30. máj 2008

anit prosim ta chod k lekkarke, klieste´to nie je ziadna sranda 😔 nech ti to riadne vytiahnu a viem ze sa davaju aj preventivne atb ☹
dufam ze budete ok mojenka 😵

susanh
30. máj 2008

Katulik zlatulik (mimochodom pekne meno), mne tiez opakovane boli diagnostikovane polycysticke ovaria, a ze asi nebudem moct lahko otehotniet, ale menzes som mavala normalne, a otehotnela som po 3 mesiacoch snazenia celkom lahko! Takze nezufaj!

miskinadamko
31. máj 2008

katulik tak ako? 😉

katulikzlatulik
31. máj 2008

ahoj Susanh,
DAKUJEM ZA POVZBUDENIE!!! a brala si aj nejake tabletky na tie polycysticke ovaria, resp. si sa nejako liecila? co znamena, ze si mavala mrchu normalne? presne na den alebo plus minus autobus? 🙂

katulikzlatulik
31. máj 2008

Anit, ako si dopadla? Bola si pri doktorke? Ja si myslim, ze s kliestami nie su zarty.. urcite to treba ist ukazat lekarovi nech to komplet vycisti alebo potvrdi, ze je to OK!!!

a2303
2. jún 2008

Ahojte 🙂

Dnes mám dovolenku, tak doma upratujem, som tu len na skok.
V Piatok som zašla lekárke ale už tam nebola. Tak mi brat vybral toho kliešťa (už mal aj moj otec aj brat pred týždňom). Miesto sa mi nezapálilo ani nenapuchlo, len je to červené. Ale to je také vždy. Teraz si to striekam aloe firstom a zajtra sa pojdem ukázať doktorke. Dúfam, že bude všetko v poriadku.
Ozaj, skúšku mám za 1 😵

Prajem Vám krásny deň babiky Moje, idem sa vrhnúť na kúpeľnu a zajtra som tu 🙂

a2303
3. jún 2008

Dobré ránko 🙂

Ako sa máte???
Nejaké dobré správy????

leto79
3. jún 2008

ahoj anitka 😉
no na dobre spravy si tu predsa ty 😵 😵 😵 😵

Ale ja jednu mam, moj hormonalny profil dopadol skvelo 😀

andrea52
autor
3. jún 2008

ahojte babule 😵

leto blahozelam, tak vidis aj ty nosis dobre spravy 😵
anit bola si u dr??

baby dnes mi volala sesternica, vychadzali je // testy asi 4, a ked zasla k dr, nasli jej cystu ziadne tehotenstvo a okamzite na sal, dnes ju caka laparka a asi to bude endometrioza 😒

leto79
3. jún 2008

andrejka, ahoj

preboha a ako jej mohli vyjst 4x // ?????? Nemohla mat mimimaternicove? Ved hcg vylucuje len embrijo, cysta nie, nie?

a2303
3. jún 2008

Ahojte 🙂

Leto, gratulujem samé skvelé správy!!! 😵

a2303
3. jún 2008

Andrejka, to vážne??? ☹ Je mi jej strašne ľúto!!! ☹
Ale si ma aj naplašila.... Už aby bolo 17.06 😨
A aj mrcha jej meškala?

leto79
3. jún 2008

anit, obdivujem tvoju trpezlivost, cakat do 17.6., uffff to ja by som asi nevydrzala. Ale aspon na krv si mohla ist, aby sa tehu na 100% potvrdilo.

a2303
3. jún 2008

Leto, ani nehovor... Už som taká netrpezlivá.... 😠 Aj by som tam najradšej letela hneď ale dr povedal, že mám počkať... Len ak by som mala ťažkosti mám ísť.
Ale ten čas sa mi fakt vlečie......... ☹
ešte presne 2 týždne... ☹

andrea52
autor
3. jún 2008

leto, no nemala hcg, brali jej krv, mrcha jej meskala, dr jej dala vyvolavacku, mrcha prisla a hned na sal, neviem ktorá tusim katy tiez vychadzalu pozit, testy a mala cystu, tak asi je to mozne 😔
anit neboj sa nic, ved ty vies ze to je tehu a neboj 2 tyzdne prejdu ako voda a ty uvidis uz aj drobca 😉

a2303
3. jún 2008

Andrejka, dúfam, že všetko bude v poriadku 🙂
A že to nie je aj moj prípad.... ☹
Ja vidím zmenu skor na prsiach 🙂 Kamoška sa mi na ne vkuse dívala 😀 😀 😀
Narástli 😀 A mám ich také žilkaté..

miss_shy
3. jún 2008

ahojky anit nestresuj 😀 si tehula a hotovo, a keby nieco nebolo ok neboj uz by si o tom vedela 😉

a2303
3. jún 2008

Ahoj Miss_shy 🙂
Ok, a ďakujem!!!

ako sa máš???

a2303
3. jún 2008

Katulikzlatulik tu nebola???
Ak som dobre videla, tak má v albumíku krásne // testíky 😵

susanh
3. jún 2008

Katulik, za mladi tak do 18 r. niekedy mi meskala aj 3-4 mesiace. Potom antikoncepcia, a neskor az doteraz mavam cyklus 28-35 dni. Tak si myslim ze pravidelny. Lenze to mi je cudne, ze ked mavam menzes, ako mozem mat PCO? Zeby tam tie cysty boli este z mladosti? To sa mi nezda lebo by mali casom miznut. Tak som z toho jelen, lebo aj Dr myslel ze bude problem s tehu. Zeby som mavala menzes bez ovulky a to tehu bola stastna nahoda? Ked sa prve babatko podarilo tak rychlo, ... Uvidim ako pojde teraz druhe tehu ci sa podari. Mala by som sa vsetko Dr popytat ale tusim mi tiez nic viac nebude vediet povedat. Drzme si vsetci palce 🙂

vejinka
3. jún 2008

a2303 waw gratulujeeeeem 😵

a2303
4. jún 2008

Dobré ránko 🙂

Vejinka ďakujem!!! 😵

Dnes mám krásny deň, tt sa mi dnes zmenilo na 6tt 😵 😵 😵

miss_shy
4. jún 2008

anit ahojky,
zlatunka si 😵 ja po starom cakam na ovu 😀

a2303
4. jún 2008

Miss_shy, tak držím palce Moja!!! 😵
Keď ovu dorazí, tak si spravte krásny večer s vínkom a sexi spodným prádielkom 😉
Ja mám aj také štekle (od švagrinej z USA) majú asi 15 cm podpätok (tie sú len na večere vo dvojici) a raz som sa v nich skoro zabila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
My sme maličké zamiesili asi 14 DC ráno 😉

miss_shy
4. jún 2008

anit ty si riadna drzka 😀 😀 😀 ale pradielko funguje 😀 no uvidime necham to zatial tak co sa ma stat stane sa 😉
uz sa vytesujem na dovcu 😎

a2303
4. jún 2008

Ok, ale ja Ti aj tak držím palce!!! 😵
Kam sa chystáte na dovolenku??? 🙂

miss_shy
4. jún 2008

anit dakujem 😉 ideme do chorvatska, sme nasli pekne mesto Omis, su tam super plaze a krasne more 😎 hotel mame hned pri mori tak veget 😉