Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

miss_shy
19. jún 2008

adiku ahoojky 🙂
budeme na teba mysliet a drzat palcee 🙂 😵

a2303
19. jún 2008

Petrzalka, testovať treba hneď z ranného moču 😉

Andrejka, držím silno palce!!!! 😵 😵 😵

a2303
20. jún 2008

Petrzalka, ako??? 😨

leguanik
20. jún 2008

ahoj Anit, ako sa mas? ake mas pocity? ako ti je?
gratulujeeeeem, som velmi stastna spolu s tebou 😀

petrzalkaa
20. jún 2008

Ahoj Anit, dakujem,
som 30DC a zatial ms nemám a nechcem to zakríknť,ale mám pocit,že som tehu...krčok tvrdší,mám stále tlaky v podbrušku,ako ked som bola tehu,niekedy mi to stúpa až do hlavy a necítim žiadne predms bolesti...ešte som občas nervozna,ale celkom v pohode...ak ms nepríde, testnem až v pondelok,tak uvidím....držím si palce 😀
a ty sa ako máš anit ? príznaky? a čo malinké, spokojné u maminky? 🙂

nelynka
20. jún 2008

ahojte mpzem ma otazocku?
ked som si vcera vecer robila test a asi po pol hodine, ked uschol sa mi tam ukazala slaaabulinka druha palicka, dokonca ju videl aj manzel..
robila som si dnes rano dasli, ale tak, ze okolo piatej som bola curat a test som si robila az okolo siestej ked som sla curat zase a na tom uz nebolo nic, ani len naznak a nie je tam nic ani teraz vecer...

co myslite? 😒

andrea52
autor
23. jún 2008

ahojte babule 😵

tak uz sa hlasim ako vystudovana bakalarka 😀

a vy ako?

miss_shy
23. jún 2008

ahoj adi,
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

alex21
23. jún 2008

andrejka moc moc moc ti gratulujeme si šikulka 😵 😉

a2303
23. jún 2008

Ahojte 🙂

Andrejka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

Babiky, mám sa dobre 🙂 ďakujem!!! Zatial mi zle nie je, chvalabohu... Sem-tam som unavená ale ináč sa mám fakt skvele! A Vy???

Legu ako sa máš???

Petrzalka, testovala si?????? 😨

Nelynka, ak si tam mala tienik, tak to može byť nádejné. Ale treba testovať s uplne prvým ranným močom..

petrzalkaa
23. jún 2008

ahoj anit, 🙂
no tak som dnes 33DC bez ms, stále nervozna, už chodím aj často cikať a dnes rano mi vyšiel test,ale druhá čiarka ledva ju vidieť,uplne velmi slabulinká, aj to po dlhšej dobe,tak neviem....zajtra idem k lekárovi,tak budem múdrejšia,ozvem sa....
zatial pa a krásny dník želám 🙂

petrzalkaa
24. jún 2008

Tak som doma od lekára,ale nie som o nič múdrejšia... 😒 zatial nič nevidel,iba vysokú sliznicu a musím čakať dva týždne,lebo ide na dovolenku....no neporazilo by vás?
Stále však cítim tie tlaky v podbrušku a práve som zistila,že mi po stlačení vyteká mlezivo z oboch prsníkov v takých kvapkách,prsia sa mi akoby nalievajú,tak neviem,či to môže už byť z tehu,alebo z nejakých hormonov..... Mešká mi ms 6-ty den a stále mám pocit,že som tehu,....Je to možné? mali ste niektorá mlezivo hned v prvých týždnoch tehotenstva????

miss_shy
24. jún 2008

petrzalka, ked je vysoka sliznica tak je dost velka nadej ze si tehulka. a bazalnu teplotu si nemerias?

petrzalkaa
24. jún 2008

ahoj miss_shy,dakujem,ja to cítim na tehu na 99% ,ale jeden nikdy nevie....teplotu nemeriam,nemám na to nervy... 😀

petrzalkaa
24. jún 2008

dievčatá, test som si urobila teraz,lebo mi to nejak nejde do hlavy,že cítim tehu a lekár nič nevidel ....nooooo
a dnes na teste je krásna druhá čiarka, pekne ju vidieť,len je slabučká, takže dúfam, že je to ono!!!! 😉

miss_shy
24. jún 2008

jeeej petrzalka tak gratulujem 😵

petrzalkaa
24. jún 2008

Dakujem pekne miss_shy 🙂
Dúfam,že sa nemýlim a ani test.... 😅

katulikzlatulik
24. jún 2008

petrzalkaa... BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!! JE TO TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

petrzalkaa
24. jún 2008

katulikzlatulik 😀
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAkujem 😀
si naozaj ZLATULIK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a2303
24. jún 2008

Petrzalka, ak je čiarka tam v hocijakej forme, tak je to určite tehu 😵 😵 😵 😵
Gratulujem z celého srdca!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Fotečku testu nedáš do albumu? 😉

sandrika
24. jún 2008

Ahoj a2303 srdečne gratulujem k dlho očakávanému tehu

petrzalkaa
24. jún 2008

Ahoj Anit,
dakujem ti 🙂 ,dnes tu čiarku ozaj pekne vidieť...žial foťák mi to neodfotí,takže neviem to sem dať.

Teraz ma ešte napadá jedna vec,čo mi hovoril lekár-mám už dva cisárske za sebou a moje tretie tehotenstvo som s ním začala riešiť už pred rokom,ked som chcela otehotnieť,vtedy ma velmi podporoval a daval mi lieky na upravu cyklu aby sa nám to čím skôr podarilo a dnes ma dorazil,ked mi povedal,že po dvoch cisárskych sa už neoporúča dalšie tehotenstvo,tak som zostala v šoku,a došlo mi to len teraz,ako nad tým rozmýšlam....nerozumiem,prečo sa takto správal celý ten rok a teraz,mám sa teraz obávať,čo z toho bude? ved ma vyslovene nastrašil....čo si o tom myslíte?

jerryjanka
24. jún 2008

petržalka - gratulujem

su baby čo maju aj 3 deti cisarom a su ok

akurat potom ti doki asi povie že štvrte ani zo srandy 😉

petrzalkaa
24. jún 2008

dakujem jerryjanka ,
ja som odhodlaná pre to tretie bábatko urobiť čokolvek,len aby bolo v poriadku...
štve ma akurát prístup našich múúúdrych lekárov....

jerryjanka
24. jún 2008

ono sa to vo všeobecnosti neodporuča- to tretie - ale vela bab tak tretie malo a v pohode

petrzalkaa
24. jún 2008

lenže mne pred 10 rokmi ked som mala cisársky vtedy ešte povedali,že tretie ešte môžem mať....to bolo vtedy a teraz sú lekári múdrejší,ale za tých desať rokov mi nikto nepovedal,že sa to už neodporúča...a to som chodila na prehliadky pravidelne každý rok...ja som vždy bola aj budem odhodlaná na to tretie,ide teraz vlastne len o toho môjho lekára,ktorý sa ku mne takto zachoval.... 😠

sandrika
24. jún 2008

andrea52 ahoj a gratulujem k titulu 🙂

a2303
25. jún 2008

Ahojte 🙂

Sandrika, ďakujem!!! 😵 😵 😵
A Vy sa ako máte??? Maličký poslúcha??? Aký je to pocit??? 😵 😵 😵

Petržalka, moja švagriná má 3 deti a všetky boli cisárom, žije v USA. Tam je to normálka! A ona je uplne v poriadku! Nemala žiadne komplikácie.
Ak by chcela, tak može mať aj štvrté... 😀

petrzalkaa
25. jún 2008

Ahoj Anit, Ty si poklad,že si ma tak ukludnila, hovorím,že verím tomu,že všetko bude ok a urobím pre to max....to len naši lekári sa robia viac než dôležitý...
A ty sa ako máš? malinkaté?poslúcha? 😀

chuchu86
25. jún 2008

Ahojte baby, prosím Vás poradte mi
ms som dostala na 36DC, mala som 3 dni ms, prvý deň silný a potom to už bolo iba slabulinká

už pomaličky týždeň ma bolia prsia, akoby som mala hrčky, niekedy sa mi zakruti hlava, ale nič viacej.

Test som urobila, ale bol zlý, ani jedna čiarka nevyšla.

Podla Vás môžem byť tehu ? mám urobiť druhý test ?