Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

leto79
18. okt 2007

no tak v tomu budeme aspon spolu, tak sa navzajom povzbudime 😀 😀 😀 😀

lauritka
18. okt 2007

babule nie je to az tak strasne..ved ja som zivy priklad;) aspon budete vediet uz do coho idete ;) ale dufam,z e to nebude mat potrebne...

leto79
18. okt 2007

lauri, ty budes nas svetly priklad, lebo tebe sa IVF podari hned na prvy krat a my ta potom budeme nasledovat... 🙂

peja
18. okt 2007

lessinka, ale na Tvoju veestbu nezabudam a drzim sa jej zubami-nechtami 😀

leto79
18. okt 2007

lessie, ty vestis? co si to vyvestila pejke? aj ja chcem 😀

lauritka
18. okt 2007

:P no ved nechame sa prekvapit 😀

peja
18. okt 2007

leto, ja sa chystam rodit v auguste buduci rok
a ty tiez, lebo ty to uz mas v nicku, ze "leto" 😀 a 7+9 = 16 / 2 = 8 - tak teda 8 mesiac je august, tak rodime spolu 😀 😀

leto79
18. okt 2007

peji, beriem, rodime v auguste - porodim manzelovi rovno na narodeniny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inac, ked idem na WC, stráááááááááááááááásne ma pichaju vajecniky, najma ten pravy, este sa mi to nestalo... lauri, nemoze to byt z duphastonu? alebo mam nejaky zapal?????

rybca
18. okt 2007

dievcata a ja kedy budem rodit?..🙂)) cez rybarsku sezonu?..🙂))

leto79 - aj mna dost popichavali vajecniky aj maternica a dokyna mi teraz zistila zapal a nasadila mi antibiotika, ale beriem aj duphaston, tak neviem ci je to z tabletiek, alebo zo zapalu

leto79
18. okt 2007

uuuuuuuuuuuf, rybca, tak to si ma nepotesila ...

ale brala som antibiotika do posvy tento mesiac - liecia aj take vajecniky? neviete?

rybca
18. okt 2007

leto79 - to netusim

lauritka
18. okt 2007

leto netusim....:P

leto79
18. okt 2007

baby, ale hadam by mi lekar zistil zapal vajecnikov, nie? ved mi robil aj ultrazvuk, aj palapcne ma vysetroval...

peja
18. okt 2007

leto, ved ak bojis, tak zavolaj dokimu, nech ta ukludni 😉 Mozes byt aj prechladnuta, ak si mala kde a kedy prechladnut teda... 😕 Ale v tomto smere by som velmi neriskovala a radsej by som k dokimu isla, ked uz by malo nieco byt, aby sa to podchytilo co najskor 😉

leto79
18. okt 2007

joj, peji, ked ja na tu gyndu chodim jak na klavir, fakt sa mi tam nechce...

este pockam ako sa to vyvinie ... ked sa mi bolesti znova objavia, tak budem musiet to riesit...

skybaby
18. okt 2007

baby pridavam sa k pichaniu vajecnikov ☹ len u mna je to take divne ... neberiem ziadne lieky a minuly mesiac ma pichalo kratko pred menzesom a lekar mi nezistil ziadny zapal ani nic ine ...a teraz mam tak 4 dni pred ms a znovu ma picha ☹

lessie
18. okt 2007

peji-len sa ty tej mojej veštby drž, lebo tak ako som povedala, tak aj bude. 😉. August je tvoj.
leto-pekne ti to predpovedala pejuška, takže v lete rodíte spolu. Super, sa teším už popredu.
Mňa tiež picháva vo vaječníkoch 😖

peja
18. okt 2007

babulky, mozno su to len nejake prirodzene procesy v brusku ... 😉
ale istota je gulomet, ak by vas to bolelo velmi a dlho, tak urcite chodte k dokimu 😉

ja to mam tiez dnes divne, ledva sedim, ale to bude asi ovulkou, kedze som 14 DC 😅

a2303
18. okt 2007

Ahojte Moje 🙂

Nič nestíham dnes... ☹ Som už fakt zúfalá... Poobede prídem...

Ako sa máte???

Nemala Elenita testovať?

altiala
18. okt 2007

Ahojte,

mam taky zvlastny citak, ze som tehotna...mam take nafuknute brusko, dost dlho a obcas ma kde - tu pichne, menzes som mala ale normalne. Test si robit nechce, bojim sa vysledku 🙂 😒

skybaby
18. okt 2007

altiala nic v zlom ale citaky su nanic .... kopec bab tu vzdy na sebe pozoruje rozne tehu priznaky a vacsinou je to len nahovaranie ... takze ak si mala menstruaciu pravdepodobne nie si tehotna ale naisto to potrdi len test

asmk
18. okt 2007

ahojte kocky chcem sa opytat, ak by sa nam zadarilo cca 28-30.09, bol by uz test pozitivny 16.10 ak som mala menstruaciu dostat 15-16 - teho? Lebo dnes je 18 a stale nechodi tak neviem ci je to tym ze som pred 2 mesiacmi vysadila antikoncepciu, pvy krat som menstuaciu dostala normalne ta bola este ovplyvnena ATK druhu tiez v pohode na 28 resp.na 29 den a teraz nic ale davali sme si pozor lebo chceli sme pockat aspon dva mesiace tak teraz neviem ci mi len zblbol cyklus alebo co, radsej by som bola aby bol zblbnuty cyklus nez aby som bola tehotna, babo sice uz chceme ale brala som od 1-4.10 antibiotika, tyzden nato ma ockovali proti tetanu a este medzi tym som pojedla dake 2 tabletky panadolu rapid na migrenu.....tak sa bojim ze ak som otehotnela aby sa nieco nestalo....co si myslite?

altiala
18. okt 2007

Mna by skor potesilo, ak mam pravdu povedat, ak by som nebola...a byt by som teda nemala a bolo by to prekvapenie ak by som bola, ale ten cudny pocit... 🙂 pripadam si ako cvok

skybaby
18. okt 2007

kasli na pocity 😉

peja
18. okt 2007

altiala, nemas co riesit, testuj ...

asmk cyklus mozes mat ovplyvneny ATK, este stale..
ale nemusis, skus testik, ak si mala ovulku v tych dnoch, ked sa mohlo zadarit, tak to by ti uz mohol testik ukazat.
a ak si papala lieky - v tom stadiu bolo miminko este len deliaca sa bunka, takze keby aj nejaku bunku lieky poskodili, dokaze sa este vyrobit ina, uplne zdrava. Tym sa zatial velmi nestresuj ... Ak by sa Vam podarilo "zamiesit", tak lekarka Ti vysvetli viac 😉

a2303
18. okt 2007

Presne tak, pocity už veľa krát zmiatli a klamali...
Aj podľa mňa treba spraviť test!!!

leto79
18. okt 2007

anit, elenita pisala v nejakej teme , ze rano testla a opat /... tak je to cudne...

holky, nsetresujte a testnite, ved nemate co stratit...

a2303
18. okt 2007

Leto, to vážne? To jej fakt vyšla /??? Je mi to ľuto...

A tu asi ani neukázala ☹

Kedy sa začnú sypať // testíky?

sandrika
18. okt 2007

Leto z duphastonu určite nie, mna bolel teda pichal pravý veječník v tehu, ale ak sio si istá, že tehu nie si môže to byť aj dáky zápal , ale to zistíš ľahko ak by to bol zápal tak keď ťa to zapichá prilož si na to ľad ak to prejde je to zápal ak nie tak nie je 😉
a baby koľký deň je elenita mne strašne dlho vychádzala /

a2303
18. okt 2007

Sandrika, aj Tebe vyšla najprv / palička???
A to asi koľký DC?
A kedy Ti vyšli //?