Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

mimka
18. aug 2008

adi, inak nic..uz aj snazit sa nam prestalo chciet 😔 tak uvidime...mangel ma spermo oki, tak chyba bude zrejme vo mne... dam vediet... daj si nejaku foto, nech vidim ako ti to pristane 😵 😀

a škola ako? ides dalej? 😉

teuska
19. aug 2008

babenky chcela by som sa opytat ci mate niektora skusenosti s ovu testami?

jerryjanka
19. aug 2008

teuska ja mam ak potrebuješ poradiť pisni mi do IP

andrea52
autor
22. aug 2008

babule dobre ranko???
existuje este tato tema???

mimka
22. aug 2008

ahojky adi... tak asi len my dve tu teraz strasime 😀

peja
22. aug 2008

existuje, ale v skutocnosti to uz nie je ta tema, co bola kedysi 😉 😀
inak cau 😀

mimka
22. aug 2008

mam pocit ze tu uz nic nie je take ako kedysi... 😔 😅

peja
22. aug 2008

mimka ahoooj, kedy ides na laparku? 😉

andrea52
autor
22. aug 2008

caute baby, potrebujem vyplnit 2 hodky v praci 😀

ako sa mate??

peja
22. aug 2008

ja cakam na mrchu!!! nikdy som tak na nu necakala, ako teraz a ta svinucha nechodi a nechodi 😠 Teda, nie ze by meskala, ale teraz by som prijala, keby prisla aj skor 😀

andrea52
autor
22. aug 2008

no cica tak junejako posur, daj si liter cerveneho 😀

peja
22. aug 2008

budem musiet, ale na mna to moc neplati 😠 Aj minule som skusala a nist, prisla si, kedy sa jej chcelo 😖

andrea52
autor
22. aug 2008

a kedy ma vlastne prist??

peja
22. aug 2008

dnes-zajtra, ale moze aj v nedelu, pondelok, utorok, ale to dufam nieeeeeeee 😠

martinkamm
22. aug 2008

ahojky babenky

peja
22. aug 2008

ahoj matka 😉

martinkamm
22. aug 2008

ahoj Petuska🙂

mimka
22. aug 2008

peji...3.septembra...hned po mrche...ked dojde 😔

...adi este neviete čo to bude??? predtucha nist?? 😅

veronika36
26. aug 2008

Mimka aj moju sestru čaká v septembri laparka, či čo?? Má ísť do nemocky, do Blavy, ty si odkiaľ???

andrea52
autor
18. okt 2008

ahojte baby!!!
konecne mam net doma, tak sa tu budem ukazovat castejsie, ale ako vidim tak vas tu teda moc nie je 🙂

katy2
18. okt 2008

andrejka, ahoj 🙂
ta strasne davno si tu nebola 🙂

katy2
18. okt 2008

uz to mas len za par.... si uz na materskej? 😵

andrea52
autor
20. okt 2008

katy ahooj 😵

tak vidim ze vam sa tiez zadarilo 😵 klop,klop,klop, drzim paluchy vsetky 😵 ako sa mate?

no hej za par 😝 😝 no som na materskej teraz od 17 oktobra ale bola som este dorobit nejake resty v robote, aj ked ja som vlastne doma uz od konca augusta, musime lezat 😝 ale uz nie dlho 😀

katy2
21. okt 2008

to sa vam uz naozaj velmi krati....
ja som po 2.IVF, konecne to vyslo... ale sme len na zaciatku... vo stvrtok idem na uzv, tak dufam, ze vsetko bude v poriadku... srdiecko este asi neuvidime....
drz sa.... dufam, ze sa tu raz aj stretneme... 😉

andrea52
autor
21. okt 2008

katy to je fakt super, neboj ked neuvidis srdiecko teraz uvidis ho potom, neboj sa este ho uvidis velmi casto, a jasne ze bude vsetko v poriadku inac ani nemoze byt 😉
a kde su ostatne baby?? uz tu vobec nechodia alebo su v inych temach??

katy2
21. okt 2008

ahoj 🙂
peja je vo ferticente, tiez musi ist na IVF....
lauritka ma vo stvrtok laparku.....
a ostatne sklane su tehu alebo vacsina uz maminky.....

lessie
21. okt 2008

ahojte kočky 😉
andy-tak sa ti to už blíži maminka naša. A ako sa ti tehuľkuje, ešte neviete čo to bude?
katy-moc moc vám blahoželám a držím palčeky 😵
peji-ty si sa tu tiež dlho neukázala, čo je s tebou? 😲
lauritka,leto-aj o vás nič neviem, ako sa vám darí?
Nám sa 7.9.08 narodila Tamarka, mala 49cm a 2850g. Krásne rastie a priberá, je to naše malé zlatíčko. Musím zmeniť aj album a dať tam fotky malinkej, dúfam, že sa k tomu čím skôr dostanem.
Papa a ozvite sa

andrea52
autor
22. okt 2008

katy a to leto je tehula?? o peji viem, anit som minule zakukla ale inak nikto nic 😝
lessie booze ako ti zavdim, aj krasne meno mate moja favoritka, ale kedze v poslednej dobe tu mame vela tamariek, bolo by ich vela v jednom rocniku tak sme to zmenili na Rebeku 😵
este definitivne nevieme co to bude, a tak sa asi nechame prekvapit 🙂
lessie napis ako porod, ci si mala epidural, ci si rodila v termine a vlastne vsetko, pomaly ma zacina chytat stres 😲 🤐 ale vam zavidim, malicka musi byt uzasna 😵 prajeme vam vela zdravicka a ked budes mat cas tak fakt napis, troskuma ukludni 😀

katy2
22. okt 2008

ahojte 🙂
lessie, gratulujem k tamarke 😵 😵 😵 😵
andrejka, pokial viem, tak leto nie je tehulka.... anit ma termin tusim vo februari.... govinda zmenila robotu, bola dlho v amerike na nejakej stazi, a pokial viem, tak nesnazilkuju....

andrea52
autor
22. okt 2008

paaani tak govi stazuje po amerikach 😵 vau, no to je teda sila

katy a ty sa ako mas?? si na PN?? a nejake priznaky, povedz vsetko, som zvedava 😀